Cili film i animuar ju pëlqen?

 • 1
  31.94% (267 votes)
  Barbi dhe 12 princeshat balerina
 • 2
  17.22% (144 votes)
  E bukura dhe bisha
 • 3
  15.43% (129 votes)
  Bukuroshja e fjetur
 • 4
  13.76% (115 votes)
  Sabrina (shtriga)
 • 5
  11% (92 votes)
  Aladdin
 • 6
  10.65% (89 votes)
  Ariel

Leave comment

Comments

 1. vjollca said on Jul 05 2011, 05:07 AM:

  mu me pelqenj shum winx club dhe e bukura dhe bisha por me se shumti me pelqen barbi dhe 12 princeshta balerina

 2. elsa said on Jun 29 2011, 03:06 AM:

  mua me pelqen me se shumti vilmi vizatimor 12 princeshat dhe e bukura dhr bisha ndersa ne junior ty me pelqen filmi patito feo ose [bota e patit]tugniiiiiiiii

 3. alesia said on Jun 17 2011, 08:06 AM:

  Personazhi qe me pelqen eshte sakura tek naruto. Mua me pelqen sepse eshte e bukur, e zgjuar,e mire dhe ndihmon te tjeret.

 4. qendresa said on Apr 03 2011, 08:04 AM:

  mua me pelqejn shum kukullat e sidomos winx club dhe ariel nga winx club me se shumti me pelqen blooom sepse eshte shum e bukur mirpo edhe filmat tjer me kukulla jan shum te mir dhe nuk i lem anash as ata

 5. DENISI said on Feb 20 2011, 09:02 AM:

  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHHA

 6. LANI said on Feb 20 2011, 09:02 AM:

  TASHI NUK DUHET ME VOTU PER KUKULLAT POR ME VOTU KUSH PREJ MELISA SHULLAZIT REXHINO RISTAMIT XHEMAL STAFA ESHTE KETU ME QESHARAKU HAHAHAHAH UNE THEM TE VOTONI PER MELISEN OSE XHEMALIN PO DHE REXHINO ISHTE IDIOT PO KETA TE DY MO FUNI HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAQHAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHHAHAHAH

 7. MAKI said on Feb 20 2011, 09:02 AM:

  GAGAGAGAGAG HAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHH SA FUNI QEKIN KTA

 8. MEGI said on Feb 20 2011, 09:02 AM:

  O LAT NAM RE TE GJITHE TU VOTU PER KUKULLA AJE ME VOGELUSHIN KIRBI ISHTE FUNI FARE KUSH ISHTE AJO DEBILE HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH PO BUKUROSHJA E FJETUR PO BORBARDHA SA I BRISHTE ISHTE AI CUNI HAHAHAHAHAHH JU INI TE GJITHE TR**A HAHAHAHAH SA ME KINI BO ME QESH F**K TE GJITHE HAHAHAHAAHAHAHAH

 9. MELISA SHULLAZI said on Feb 19 2011, 07:02 AM:

  HHHHHHHHHHHHHEEEEEEEEEJJJJJJJJJJ PSE NUK VOTONI VOGELUSHIN KIRBI

 10. REXHINO RISTAMI said on Feb 19 2011, 07:02 AM:

  MUA ME PELQEJNE SHUME FANTAZMA KASPER PO JU PSE SE VOTONI KETE JU LUTEM VOTONI FANTAZMEN KASPER

 11. LENC SHULLazi said on Feb 19 2011, 06:02 AM:

  MUA ME PELQEN BUKUROSHJA E FJETUR

 12. ALESIA said on Feb 19 2011, 06:02 AM:

  WINX

 13. XHEMAL STAFA said on Feb 19 2011, 06:02 AM:

  MU MPELQEN BORBARDHA FORCA TE GJITHE VOTONI PER BORBARDHA

 14. MARBELA said on Feb 19 2011, 06:02 AM:

  WWWWWWWWWWWWWWWWWWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 15. klara hutardo said on Feb 19 2011, 06:02 AM:

  TE GJITHE MENDOJNE SE KUKULLAT JANE PER TE VEGJELIT DHE TE MEDHENJTE NUK KANE PSE TI SHOHIN POR UNE JAM KUNDER PSE THONE TE RRITURIT QE FEMIJET E SOTEM LINDIN ME SHKOLLE UNE E DI PERGJIGJEN E CILA ESHTE KJO NE KEMI PARE QE TE VEGJEL KUKULLA KEMI LOZUR KETO GJERA TE ZHVILLOJNE TRURIN PRANDAJ NE JEMI ME TE ZGJUAR SE ATO DHE UNE VOTOJ PER TE GJITHA KUKULLAT POR ME SHUME ME PELQEN E BUKURA DHE BISHA SEPSE KA NJE MESAZH SHUME DOMETHENES FORCO KIDSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

 16. alesia said on Feb 17 2011, 14:02 PM:

  Mua me pelqen shume NARUTO.Ai eshte shume i fort dhe terheqes.Me pelqen edhe SAKURA sepse ndihmon njerzit ne nevoje e eshte e bukur.

 17. adem said on Jan 29 2011, 12:01 PM:

  oli dhe benxhi jan champion

 18. Sasuke said on Dec 27 2010, 12:12 PM:

  oooo naruto osht ma i miri po qa po diskutoni :P edhe mu um pelqen sasuke shum , nexhi , shikamaru , gaara

 19. ilmija said on Nov 24 2010, 11:11 AM:

  a me keni harru a jav qi pidhin e nanes sidomos ty gjuli

 20. Xhuli said on Nov 11 2010, 12:11 PM:

  O ju kalamaj qe ju pelqen Naruto! Perzotin s'keni faj se kukulla me te bukura s'ke ku i gjen.

 21. une veq po du msn me jau dhon qikave te mira said on Jul 30 2010, 13:07 PM:

  mili_bosi14@hotmail.com msn i jeme edhe him folim kur te doni

 22. mili said on Jul 30 2010, 13:07 PM:

  12 barbijet shum te bukra

 23. " L!M! ...3> " said on Jul 16 2010, 10:07 AM:

  mua me pelqen naruto ne filmin naruro me pelqen me se shumtih naruto oxumaki,sazuke uqiha,nexhi juga,dhe hokage 1,hokage 2, hokage 3,hokage, 4,dhe hokage 5,dhe hokagi 6 i se ardhmes naruto oxumaki.

 24. leo said on Jul 06 2010, 10:07 AM:

  mua me pelqen e bukura dhe bisha dhe spiderman

 25. tinaaa said on Jul 06 2010, 10:07 AM:

  mua me pelqen shum 12 princeshat balerina dhe sabrina me pelqen veqanerisht kur sabrina edhe pse eshte gjysemshtrige ajo i mundi te gjitha shoqet e saj dhe kur ajo vajza e keqe pret te fitoje shkopin e arte ate e merr sabrina.....

 26. BESA said on Jun 05 2010, 02:06 AM:

  MUS ME PELQEJN KETA FILMA VIZATIMOR HAJDI LUFTETARJA E HENES JASEMIN WINX CLUB OLI DHE BENXHI ETJ ETJ HAAHAHAHAHAHA DHE MADELINA E HUMBUR NE PARIS ETJJJJJJ SHUME E SHUME ETJ

 27. BESA said on Jun 05 2010, 02:06 AM:

  HAHAHAHAHAHA MUA ME PELQEJN SHUME 12 PRINCESHAT BALERINA HAHAHAHAH

 28. dajana said on May 22 2010, 13:05 PM:

  mua me pelqejne te gjithe filmat

 29. lola said on Apr 24 2010, 16:04 PM:

  me se shumti me pelqejn kta filma te animuar:aladin,sailor moon,dragon ball,pricesha dhe e varfera,princesha e ishullit,barbi dhe magjia e pegasusit,winx club,barbi i liqenit,borebardha,ariel,hirushja,e bukura dhe bisha,herkuli,bukuroshja e fjetur,pokahontas,barbi e 12 princeshat balerina,raperonzola,anastasia,................................................................... e shuuuuuuuuuuuuuume tjere saqe nuk me kujtohen.

 30. nita said on Apr 11 2010, 06:04 AM:

  mua me pelqen edhe barbi e 12 princesha edhe pse eshte femijerore prap se prap e shikoj ne kuhen e lire. tung tung kklm tung tung nga nita sekiraqa.....

 31. nita said on Apr 11 2010, 06:04 AM:

  mua me pelqejne disa filma:sailor moon, winx club, tokyo mew mew, miqte e engjellit, naruto etj..

 32. ylli said on Apr 10 2010, 03:04 AM:

  mu em pelqen ma shum dragon ball zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

 33. Anda said on Apr 04 2010, 09:04 AM:

  sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke! sasuke!

 34. doni joni said on Apr 04 2010, 09:04 AM:

  neve na pelqejin dragon ball Z edhe naruto ma te miret jan ama sasuke osht ma i miri :D:D

 35. nora said on Mar 26 2010, 01:03 AM:

  mua me pelqen sabrina shtrige esht nje film shum i bukur dhe me ka len pershtypje

 36. ENRI said on Mar 23 2010, 05:03 AM:

  MUA ME PELQEJNE KUKULLAT ''TOM AND JERRY''

 37. agnesa dhe edona rexhepi said on Mar 19 2010, 11:03 AM:

  mua prej filmave me pelqen jete e hidhur dashuri e vertet

 38. edona rexhepi said on Mar 19 2010, 11:03 AM:

  mua me pelqen sailer moon oli dhe benxhi naruto dhe dragon ballz prej barbikave te gjitha

 39. bosat said on Mar 17 2010, 13:03 PM:

  ariel ma i miri osht

 40. bosat said on Mar 17 2010, 13:03 PM:

  oli dhe benxhi ma te mirt jon

 41. jojoijihuyytrdrseaerfffttyttrdrdrdr said on Mar 06 2010, 09:03 AM:

  rcyfvtgvhgyhyiuhuih

 42. jona said on Mar 05 2010, 07:03 AM:

  Edhe ti ela sa here do ta perseriseshate sabrinaaaa... etj???? Po pres pergjigjje nga te 5-te ju...

 43. jona said on Mar 05 2010, 07:03 AM:

  O Djellza,,, Deshira,,, Bardha,,, rita lena erza dhe blendi,,, edhe sa here do ta perserisni ate"barbi dhe 12 princeshat balerina"????????? Eeeeeeeeeeeee???????????????????

 44. jona said on Mar 05 2010, 06:03 AM:

  Mbeshtes mendimin e elsa kameri-t. Edhe une per sailor moon dhe winx club votoj. Por votoj dhe per barbi 12 princeshat balerina.

 45. adis said on Mar 01 2010, 06:03 AM:

  oli dhe benxhi

 46. florent gashi said on Feb 27 2010, 12:02 PM:

  mua me pelqen oli dhe bengji esht filmi me i mir per mua

 47. xhafaaa said on Feb 25 2010, 08:02 AM:

  prej folmave te vizatuar mua me pelqen oli dhe benxhi dhe naruto dhe dragon ballZ

 48. jjettaa said on Feb 09 2010, 12:02 PM:

  sabrina me pelqen mee shummm ja ha zeemmrennn

 49. elsa kameri said on Feb 06 2010, 09:02 AM:

  ndashi mi dit o ju thmit e botes filmi më i mirë vizatimor ështe luftetarja e hënës dhe winx

 50. iiiiiihhhhhhhiiiii said on Dec 31 2009, 18:12 PM:

  filmat vizatimor jmne per bebe hahahahahahahhaha e dini a ed idin?//???/?****...........

 51. luftetarja e henes//hana said on Dec 29 2009, 13:12 PM:

  filmi im i preferua eshte luftetarja e henes dhe vajzat mjau.......SABRINA,EMI,REJI,NIDA,NITA,dhe RINI.....6 LUFTETARE QE SHPETOJNE TOKEN......ZOI,KORINA,KIKI,RENR,DHE BRIGJET 5 LUFTETARE PER TREJTESI,5 SUPER HEROINA DO TE SHPETOJN NJERZIMIN......

 52. hana said on Dec 29 2009, 13:12 PM:

  une kam zgjedhur 2 prej filmave te vajzave dhe 2 filma te animuar te djemve....filmi im i preferuar eshte,SAILOR MOON,DHE VAJZAT MJAU,kurse 2 filmat e djemve qe me pelqejn me shum janE:dragon ball z dhe naruto ****(sailor moon eshte filmi me i mire qe eshte shfaqur ne ekranin E BANG BANGUT

 53. rrezja said on Nov 15 2009, 06:11 AM:

  barbi princesha e ishullit te humbur

 54. f said on Nov 06 2009, 11:11 AM:

  fucking idiot sailor moon and 12 princess

 55. privat person said on Nov 03 2009, 03:11 AM:

  votoj per LDK

 56. Rrita dhe Junior Tv said on Nov 03 2009, 03:11 AM:

  Mua nuk me pelqejne filmat e animuar po filmat real si te kanalit junior tv ndersa me i parapelqyri im per kete kanal eshte hanah montana dhe rejven

 57. Rrita said on Nov 03 2009, 03:11 AM:

  Mua me pelqen filmi barbi princesha e ishullit te humbur

 58. erza said on Nov 02 2009, 02:11 AM:

  une mendoj se barbi dhe 12 princeshat balerina eshte filmi me i mir ne bot keshtu qe une do te votoj per barbi she 12 princeshat balerina sepse at e shikoj me se shumti

 59. anda said on Oct 25 2009, 07:10 AM:

  omfg you are idiots,you dont know who are naruto DBz sailor moon,and any anime movie,and you say i like naruto bla-bla-bla.kosava sucks. and you ORI you fucking idiot is not thuink but is think.

 60. ylli said on Sep 25 2009, 03:09 AM:

  naruto ju bebat nuk e dini kurgjo per aakatsuki une e di krejt per itachi uchiha obito uchiha kisame madaro deidara etj nese sdini telofoni ne 044 115 654

 61. Chocla 97 said on Sep 12 2009, 10:09 AM:

  Bleni revisten Pellumbat . Eshte nje reviste mujore per femije , eshte shume e bukur . Tregon per te gjithe kukullat e Bang Bang . Mund ta gjeni ne cdo gazetari te Shqiperise .

 62. Maya 97 said on Sep 12 2009, 10:09 AM:

  Une mendoj qe Sugar Sugar Rune , Il grande Sogno di Maya dhe Loulou jane me te miret . Mos humbisini kohe duke shikuar Winx , Dragon Ball dhe Naruto . Edhe nje gje tjeter " Bleni revisten Pellumbat " . Eshte me e mira , eshte reviste mujore dhe mund ta gjeni ne cdo gazetari te gjithe Shqiperise .

 63. naruto lupen 3 dbz said on Sep 03 2009, 15:09 PM:

  naruto lupen dhe db jan filmat me te mire te ekranit sigrisht pa llogaritur xhonin dhe xhimin keta filma jane me te miret qe ja shfaqur deri ta ne ekranin e bang bangut po e pyes veten pse e ndaluan naruton te pjesa e ndeshja gaara vs sasuke po besoj se flas ne emer tete gjitheve adhuruesve te filmave qe i prezantova qe te bejne qe ta qesin perseri naruton ku mbaroi dhe qe filmat si salilor mut beeq dhe winx and bratz fuck nuk duhet te shihokohen sepse filma naruto,dbz lupen3,xhoni bravo,dhe xhimi neutron te je filmat e vetem ne ekranit te bang bangut me qe ra fjala emri im i vertet asht ardi elshani peje

 64. Erza Sikiraqa said on Sep 02 2009, 13:09 PM:

  Me kan te mir nuk kqyrni filma vizatimor po mesoni se ma mir esht me msu sesa me shiku tv e me met ne shpi aiii po keq... a te vegjlit kan te drejt me shiku se ata nuk din hale sen qa esht dituria e msimi

 65. . said on Sep 02 2009, 13:09 PM:

  mue sme pelqen asni film vizatimor

 66. pa lidhej krejt said on Sep 02 2009, 13:09 PM:

  sdi qysh ju pelqejn filmat vizatimor ato jan per beba :S

 67. gona said on Aug 27 2009, 13:08 PM:

  mua me lepqen me se shumti princesha dhe e varfera

 68. blerina said on Aug 26 2009, 08:08 AM:

  mua me pelqen barbi me 12 princesha jane shum te bukura she i dua shummmmmmmmmmmmm i pershendes shummmm byeeee.

 69. soni said on Aug 26 2009, 04:08 AM:

  mua më pelqejn barbi

 70. ibadete said on Aug 20 2009, 11:08 AM:

  mua me pelqejn 12 princeshat , alvini dhe ketrushat , spenku , xhimi neutron, odeta keta jan filmat e animuar qe me pelqejn mua me se shumti se te tjeret

 71. agnesa said on Aug 20 2009, 11:08 AM:

  mua me pelqen xhimi neotron , odeta ,12 princeshat keta filma te animuar me pelqejn me se shumti

 72. linda said on Aug 17 2009, 14:08 PM:

  me pelqen bukuroshja e fjetur me se shumti tung nga linda qaoo

 73. Arbër Lezi,Prizren said on Jul 31 2009, 14:07 PM:

  Filmat e mi të preferuar janë edhe "Barni","Pokojo","Skubi Du","Aventurat e Xhimi Neutron" dhe "Përshëndetje Spenk" ju lutem mi jepni si CD! Me respekt dhe përgëzime, nga Arbër Lezi,Prizren. Adresa: Rr: "Lazër Lumezi" Nr.6,Prizren Telefoni për kontakt:049/618-159

 74. Eldi Andoni said on Jul 31 2009, 00:07 AM:

  Me teper nga filmat e mij te preferuar me pelqen Dragon Ball z. Mezi po te shfaqet ne ekranin e Bang Bang. Ju puth te gjitheve.

 75. Arbër Lezi said on Jul 30 2009, 17:07 PM:

  filmi im i preferuar asht "Miqtë e mi Tigri dhe Puh" ma i mir sepse "super detektivët" jan shum tmir,zgjedhin problenme flm

 76. altina said on Jul 30 2009, 11:07 AM:

  mua me pelqejn shume filma te ndryshem per vajza dhe per djem kam zgjedhur 2 prej filmave te djemve dhe 2 te filmave te vajzave:prej djemve me pelqen gjimi neutron dhe avatari mjeshtri i te kater elemeteve... kurse prej vajzave me pelqejne anastasja dhe hirushja ka dhe shume te tjerepor vendosa keta te dy...mua me pelqejne 5 filma ne kanalin gjuniortivi:1:rejven,magjistaret e sheshit ueverli,nje histori hirushje,vajza llav dhe djali peshkaqen, dhe e fundit nje tjeter histori hirusheje...kurse filmat per te rritur me pelqen 1 JETE TE HIDHUR MEMET KOSOVARI

 77. altina said on Jul 30 2009, 11:07 AM:

  mua me pelqejn shume filma te ndryshem per vajza dhe per djem kam zgjedhur 2 prej filmave te djemve dhe 2 te filmave te vajzave:prej djemve me pelqen gjimi neutron dhe avatari mjeshtri i te kater elemeteve... kurse prej vajzave me pelqejne anastasja dhe hirushja ka dhe shume te tjerepor vendosa keta te dy...mua me pelqejne 5 filma ne kanalin gjuniortivi:1:rejven,magjistaret e sheshit ueverli,nje histori hirushje,vajza llav dhe djali peshkaqen, dhe e fundit nje tjeter histori hirusheje...kurse filmat per te rritur me pelqen 1 JETE TE HIDHUR MEMET KOSOVARI

 78. samirja said on Jul 29 2009, 03:07 AM:

  mua me pelqen borbardha dhe hirushja

 79. iii said on Jul 28 2009, 13:07 PM:

  i like sonic x bye from america sonic x is the best\best wishes for kosovo by erik

 80. poor barbie poor poor barbie said on Jul 28 2009, 13:07 PM:

  arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr my name is heimikeusia and i vote for sonic x in japanese and english sonic x is the best bye bye from heimikeusia

 81. arg1zy said on Jul 28 2009, 12:07 PM:

  xhimi neutron um pelqen po me than te drejten edhe bratz po ej um pelqen naruto edhe dragon boll z gt edhe ma e reja af dragon boll

 82. argi said on Jul 28 2009, 08:07 AM:

  ma shum vota se aladin (25 vota sonic x) (23 vota aladini) (ariel 22 vota)e si heqin ato dyja po qa me ba po apet ma e mir sonic x se te tonat sonic x ma e mira

 83. barbi said on Jul 28 2009, 08:07 AM:

  mua me pelqen me shume barbi meripoza,barbi dhe 12 princeshat balerina,barbi i liqenit ariel e te tjera. ju dua shume barbi

 84. sonic x said on Jul 28 2009, 08:07 AM:

  sonic x

 85. sonic x said on Jul 28 2009, 08:07 AM:

  sonic x

 86. as said on Jul 28 2009, 08:07 AM:

  sonic x

 87. aaaaaaa said on Jul 28 2009, 08:07 AM:

  sonic x

 88. a said on Jul 28 2009, 08:07 AM:

  qitne dragon boll z se boll shum kina votu e une votoj per sonic x sonic x

 89. taulant said on Jul 28 2009, 08:07 AM:

  alvin dhe ketrushat dragon boll mat mirat

 90. heimikino said on Jul 28 2009, 08:07 AM:

  granit granit only granit jom i ftum dhe nje her si special i nates si prap nkrye tradhes me kapuq ne kry po me 50 veta sonic e ndez veni pa qibrit e barreta heimikino nga japonia voton per sonic x thanks(bakarima)faleminderit sonic x sonic x sonic x ma e mira sonic x

 91. y noyz arianit said on Jul 28 2009, 07:07 AM:

  arianit o ne dipi on i fier sonic x ari

 92. ledri vula selmi said on Jul 28 2009, 07:07 AM:

  y noyz, e kom gjet ni shqiptare qi rri ne qytet me origjin katunare haha bloom osht qajo selmia voton per sonic x prra peja ma e forta sonic x sonic x sonic x

 93. sonte arfu said on Jul 28 2009, 07:07 AM:

  sonte krejt veni po merr flak kush osht me mu krejt durt nalt per tme prek sun mprek se jom i kallt O.T.R me zemer O.T.R me mall e gabim e pat njo qi ka than un jom noizy i qart e per sonix x e pat mir se ma e mira osht

 94. %¢åë'{√▒ⁿ☼ª¤ said on Jul 28 2009, 07:07 AM:

  ari ari sonicari x

 95. açπ▒♣·ºÆc♪♫Ä«πf;.«Ä╤♥♦•◘○♦♣♠ said on Jul 28 2009, 07:07 AM:

  sonic x dbz naruto ╦N╧§ mat mirat

 96. ari i 13 12 11 A said on Jul 28 2009, 07:07 AM:

  sonic x

 97. ari i 13 12 11 A said on Jul 28 2009, 07:07 AM:

  sonic x

 98. 13 said on Jul 28 2009, 07:07 AM:

  albani sonic x

 99. ase argsemi nerios she said on Jul 28 2009, 07:07 AM:

  os pitase de sonic x the best soer cos

 100. rambo said on Jul 28 2009, 07:07 AM:

  un jom sonic qi krejt i boj vet pi tjerve kurgjo nuk pret se e bojna vet kit ven sonic x

 101. es pin to said on Jul 26 2009, 06:07 AM:

  jena mbreter and i drop it like is hot...dragon boll z best sonic is hot dale dale noizy me rob shpie lale soking marihuan si jamajkan dale sale kalle kelle para se tshkoj sahati bloomin e winx ta kapi nga posht krejt ta lagi se jon ma tkqijat ha ha kosov shqipni sonic g sdi a keni per double g prra

 102. no1zy said on Jul 26 2009, 05:07 AM:

  sonte krejt veni po merr flak kush osht me mu krejt durt naltun jom noizy i qart O.T.R me zemer sonic me mall sonic x is the best

 103. O.T.R me zemer O.T.R me mall said on Jul 26 2009, 05:07 AM:

  alvin and the chipmunks jon mbreter and they drop it like its hot...non stop on the track dropit like its hot...non stop on the mick sonic x dbz naruto alvin simon theodore byebye by O.T.R

 104. jakup said on Jul 25 2009, 02:07 AM:

  mua me pelqejn nigjat dragon ball z sonicin sokuadra e drejtesis naruto dhe mirmo ziban

 105. ninja turles said on Jul 24 2009, 11:07 AM:

  sonic x ma e mira per mu

 106. misisipi said on Jul 24 2009, 11:07 AM:

  sonic x per mu ma e mira por nuk esht shqip po inshallah bahet edhe ajo shqip bye bye

 107. winx pa lidhje said on Jul 24 2009, 11:07 AM:

  sonic x ma e mira (winx sailor moon bratz barbie pa lidhje)e tjerat jan per beba

 108. s ninja said on Jul 24 2009, 11:07 AM:

  sonic x sonic x sonic x edhe sonic x ma e mira tjerat per beba

 109. argnes said on Jul 24 2009, 11:07 AM:

  sonic x ma e mira pi tonave bashk me naruto edhe dragon boll z (dbz)e tjerat jan per beba mirmo ma e keqja

 110. sonic argi said on Jul 24 2009, 11:07 AM:

  filmat vizatimor mat mir jan dbz naroto sonic x

 111. tina said on Jul 24 2009, 10:07 AM:

  borebadha ma e bukura

 112. ana said on Jul 24 2009, 10:07 AM:

  princesha dhe e varfera

 113. vita said on Jul 24 2009, 06:07 AM:

  un votoj per bukuroshen e fjetur sepse me pelqen shummmmmmmmmmm

 114. shpati said on Jul 24 2009, 00:07 AM:

  mua me pelqen dragon ball skuadra e drejtesis dhe mirmo ziban

 115. goku said on Jul 24 2009, 00:07 AM:

  mua me pelqen dragon ball z

 116. jetmiri said on Jul 24 2009, 00:07 AM:

  pershendetje te gjithve mua me pelqen skuadra e drejtesis dhe mirmo ziban

 117. naruto said on Jul 23 2009, 01:07 AM:

  mua me pelqen dragon ball dhe naruto po pres me pa durim ti shfaqni perseri

 118. jakup said on Jul 23 2009, 01:07 AM:

  mua me pelqen mirmo ziban dhe skuadra e drejtesis

 119. TiNa--XoNa said on Jul 21 2009, 04:07 AM:

  neve si motra pra Xona dhe Tina na pelqen 12 princeshat balerina

 120. Granita Gashi said on Jul 21 2009, 04:07 AM:

  PERSHENDETJE......mua me perlqen filmi i animuar 12 princeshat balerina

 121. Rina said on Jul 21 2009, 04:07 AM:

  pershendetje nga Rina mua me pelqen filmi i animuar mirmo zibang edhe ekarti

 122. Egzona -Doruntina said on Jul 21 2009, 04:07 AM:

  neve na pelqen pra Egzones edhe Doruntines filmi i animuar sabrina shtriga edhe winx club

 123. Doruntina Morina said on Jul 21 2009, 03:07 AM:

  mua me pelqen filmi vizatimor mirmo zibang edhe 12 princeshat balerina

 124. Vanxhel Larus said on Jul 20 2009, 02:07 AM:

  Pershendetje! Une quhem Vanxhel.Vij nga Tirana. filmi im i preferuar eshte Dragon Ball Z. Iu puth! Goodbye

 125. セーラーマーズ said on Jul 19 2009, 15:07 PM:

  セーラーマーズ・メイクアップ · セーラーマーズ・メイクアップ.ラーマーズ・メイクアップ. セーラーマーズ・メイク ... : セーラーマーズ. 【初音ミク】オリジナル曲「セーラーマーズ」 【初音ミク】オリジナル曲「セーラーマーズ」 ( ... .../【初音ミク】オリジナル曲「セーラーマーズ」 - 必殺技 - セーラーマーキュリー・必​殺技 セーラーマーズ(レベル1); : セーラー ... セーラーマーズ(レベル2 別仕様) ...セーラーマーズ・必殺技 - 投稿リンクセーラーマーズ スーパー ... スーパーセーラージュピター うみねこのマルチメディア・コーナー外惑星系セーラー戦士変身ミュージック(364k). 内惑星系セーラー戦士全員が登場します。 ... セーラーマーズ変身

 126. Eldi Andoni said on Jul 19 2009, 14:07 PM:

  Pershendetje!Une quhem Eldi Andoni dhe vij nga Japonia.Per mendimin tim Sailor moon eshte filmi im i prferuar. Nuk ka film me te bukur se ai. Faleminderit! (Bakarimas) セーラーマーズ

 127. egzona sopa shirokë said on Jul 18 2009, 11:07 AM:

  mua më pëlqen më së shumti filmi i animuar nga 6 deri në nëntë vjeq dhe ai është Mirmo jU dUa ShUm????????i love you

 128. egzona sopa said on Jul 18 2009, 11:07 AM:

  mua me pelqen em se shumti fili i animuar 12 princeshat baleerina me pelqejn shum ju lutem ta qitni sa me shum te bang bang juu duaa shumm

 129. supemen said on Jul 16 2009, 15:07 PM:

  mua mas shumti um pelqen skuadra e drejtsis edhe o ti qi pe dojshe sazuken e un e du ma shum naruton naruto ta dhin sazuken a nitehehe

 130. sasuke vexheta zuko xhin said on Jul 15 2009, 15:07 PM:

  ej juve mesuat per babain e narutos dhe kushedi cju duket vetja ej ti minato sa per djeni me i forti i aakatasukve eshte madara uchiha i dyti eshte obito uchiha dhe i treti itachi uchiha

 131. itachi uchiha said on Jul 15 2009, 02:07 AM:

  filmi i animuar me i mire eshte ai i narutos

 132. eron preniqi said on Jul 14 2009, 10:07 AM:

  mua me pelqen filmi e bukura dhe bisha

 133. rona said on Jul 14 2009, 05:07 AM:

  mua me pelqen princesha d he e varfera

 134. vita said on Jul 14 2009, 02:07 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 balerina

 135. GENTA said on Jul 13 2009, 12:07 PM:

  FILMI IM VIZATIMOR I PREFERUAR ESHT WINX CLUB,FILMI IM I PREFERUAR ESHT H2O NDERSA KENGETARJA ESHTE HANNAH MONTANA.

 136. Tea Andoni said on Jul 13 2009, 04:07 AM:

  Naruto dhe Sailor moon.

 137. Tea Andoni said on Jul 13 2009, 04:07 AM:

  Me teper nga filmat e animuar me pelqen SAILOR MOON!!!!Mezi po pres qe te shfaqen ne Bang Bang serite me te reja te ketij seriali vizatimor.

 138. arita said on Jul 12 2009, 15:07 PM:

  alisa folge deimen Herzen

 139. arita said on Jul 12 2009, 15:07 PM:

  mua me se shumti me pelqen naruto

 140. ENDRI said on Jul 12 2009, 04:07 AM:

  HI EVERYBODI MY FAVORITE FILMS ARE NARUTO END DRAGON BALL Z BAYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ENDRI

 141. FLAVIA said on Jul 12 2009, 04:07 AM:

  CIAO.... FILMI IM I PARAELQYER ESHTE BRATZ FILMI I VERTETE BACIOOOOO FLAVIAAAAA KISSS

 142. orjola said on Jul 12 2009, 04:07 AM:

  ciaoo ragazza vij nga italia filmi im i preferuar eshte ariel 3 dhe mirmo .........bacioooooooooo ola

 143. fllanxa said on Jul 11 2009, 17:07 PM:

  mua me pelqen filmi i animuar e bukura edhe bisha flm

 144. ORNELA LUSHI said on Jul 09 2009, 09:07 AM:

  CIAOO SN IO ORNELA LUSHI VI NGA ITALIA ..........MUA ME PELEN MIRMO DHE ARIEL CIAOOO SHQIPERIA DHE ITALIAA.......................BACIOOO TE GJITHEVE..........

 145. ELJANA said on Jul 09 2009, 09:07 AM:

  MUA ME PELQEN SABRINA SHTRIGA E ADHUROJ ATE FILM ELJANA JU PUTH TE GJITHEVE...........

 146. dragon ball z & naruto said on Jul 09 2009, 08:07 AM:

  dragon ballz dhe naruto jane me te miret pervec ketyre eshte edhe detektivi konan qe me pelqejne me shume por sidomos dragon ball z dhe naruto !!

 147. ALBA said on Jul 07 2009, 09:07 AM:

  CIAOO ME PELQEN ME SHUME ZAC AND CODY DHE HANNA MONTANNA I LIKE IT CIAOOOOOOOO BACIOOOOOOOOO ALBAAAA

 148. vesilda said on Jul 07 2009, 09:07 AM:

  i like barbie and 12 princess jam nga italiaaaaaaa ciaooo vesilda ju puth te gjitheved

 149. FJORI said on Jul 07 2009, 09:07 AM:

  me pelqejne shume filmat vizatimor me shume bratz te gjitha te bukura jane ciaoo fjoriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 150. ESMERALDA said on Jul 07 2009, 08:07 AM:

  TE MOS E ZGJAS ME PELQEN WINX CLUB HAHAHAHAHAHA..........JU PUTH TE GJITHEVE ESMERALDA SHKURT ALDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 151. SARA said on Jul 07 2009, 08:07 AM:

  HI MUA ME PELQEN BRATZ FILMI I VERTETE DHE NJE HISTORI HIRUSHEJE ATTO TE TJERAT JANE PER BEBE PFPFPF

 152. JONKA said on Jul 07 2009, 08:07 AM:

  CIAOOO MUA ME PELQEJNE BARBI 12 PRINCESHA DHE WINX CLUB BACIOOOOOOOO JONKA TE AMOOOO FILMA FZATIMOR..........

 153. ornela said on Jul 07 2009, 08:07 AM:

  ciaoo,mua me pelqejne bratz dhe barbi dhe 12 princeshat ato jane filamt e preferuara te miat CIAOOOOOOOOO ORNELA

 154. sonila said on Jul 07 2009, 07:07 AM:

  hi mua me pelqen cdo film karton mirupafshim nga shkondraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 155. forina said on Jul 06 2009, 09:07 AM:

  eja ma i miri asht naruto dhe dragon ball z te naruto asht i mir kakashi sazuke dhe naruto te goku asht goku gohani goteni vexhita dhe tranksi

 156. florent said on Jul 06 2009, 08:07 AM:

  filmi ma i mir ne bot asht DRAGON BALL Z

 157. aurjela said on Jul 06 2009, 04:07 AM:

  hi mua me pelqen tomi dhe xherri.Jam 11 vjece po flas nga gjermaia i pershrndes te gjithe gjermant jam nje nxenese shume e mireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee JUpuc shume ju shkodraneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jeni yllllllllllllllllllllliiiiiiiiii

 158. minato said on Jul 05 2009, 15:07 PM:

  edhe votoni kush osht ma i buker sasuke a minato hini kqyrni shkruni minato

 159. minato said on Jul 05 2009, 15:07 PM:

  sasuke vexheta zuko xhin ej jo fshati i gjethes po kunohagakure e pi rrit menen shum kishe pe din ti a ej ulu e kqyre engji bengji tung se per sot e teprova tu shkru 7 cop votoni per mu use per ata ju lutem

 160. minato said on Jul 05 2009, 15:07 PM:

  minato osht mjeshtri i kakashit e mjeshtri i minatos osht gjiraia

 161. minato said on Jul 05 2009, 15:07 PM:

  osht mjeshtri i kakashit ju lutem votoni se kush ju dok ma mir qe ka shkru

 162. minato said on Jul 05 2009, 15:07 PM:

  veleshtare dhe ti vegjita sasuke gjin zuko pju lo do preshtypje se un di mashum se ju nese kun deshtoni shkruni po me qita emra bay bay

 163. minato said on Jul 05 2009, 15:07 PM:

  sasuke vexheta zuko xhin mes e di mamir ti mas pari nuk ki pa san une e di shum ma mir se ti se ujne e kom po baben e orochimarut vllavin e vet une e kom pa kut muten akatsuki per veq 3 madares zetsus edhe kisame une kom pa krejt une e kom pa kur te mytet nagato ma i forti i aakatasukit ju bebat se ngjini akatsukin ju qe e kini pa ka beng beng une e di perbindeshin me 11 bisht

 164. minato said on Jul 05 2009, 15:07 PM:

  ej ti veleshta un e di ma mir se ti naruton 100 her se e kom pa krejt plus e di edhe krejt naruto shippuden me 400 e dhishka episoda un e di edhe naruton tjeter edhe mat ri se naruto shippuden sasuke boet enxansi i orochimarut plus e myt minato osht ma i bukri shum em pelqen

 165. minato said on Jul 05 2009, 15:07 PM:

  minato quet babai i narutos a i ësht edhe shum më i buker se sasuke dhe a i quet minato namkaze naruto nuk e ka mbiemrin uzumaki po namikaze po uxumaki e quaj se mamas e ti naruto nuk munt ta thirrin namikaze spepse do kishte telashe prandaj e quajn naruto uzumaki mamja e narutus quet kushina uxumaki minato ësht hokagu i 4 dhe edhe osht hokagu me i fort a i minato ësht vrar nga klani uqiha tung

 166. ro1 said on Jul 05 2009, 07:07 AM:

  U RItet me filma vizatimor u plaket tu kqyr filma vizatimor edhe pleqt pi Kqyrin filmat vizatimor krioni Ni EStrAD...

 167. sara said on Jul 04 2009, 11:07 AM:

  mu mas shumti me pelqen barbi dhe 12 PRINCESHAT jan mat mirat.

 168. gona said on Jul 04 2009, 11:07 AM:

  me se shumti mua me pelqen barbi dhe 12 princeshat jan mat mirat kush e ka bo ehhh ju lum dora shum nice u ka bo sidomos me se shumti me pelqen edhe melodija e tyre eshte fantastike hehe...

 169. sausuke said on Jul 04 2009, 05:07 AM:

  sausuke je ma i miri une te pelqej shume je ma i forti

 170. veleshta said on Jul 03 2009, 16:07 PM:

  na falish toj si e ke vu emrin sazuke vexhita juko zin se un e kam par te gjith naruton prej fillimi po ti nuk e ke par per vefte ene fol per qeter te lutem a mund ta mbyllesh gojen se un e kam par edhe ku zasuke behet nxenes i oroshimarut

 171. veleshtare said on Jul 03 2009, 16:07 PM:

  hahahahhaah mua me shum me pelqen naruto dhe dragon ball z un e ka par te gjithen deri ne fund ku naruto mbetet jetim ate e merr mjeshter iruka paspak kohesh i e burgos dhelpren ne trupin e tij behet njenixha i fort fiton nexhin po ashtu edhe sazuke garn naruto fiton garen shikamaru liron temrin gaara behet i mir dhe rrin me rok lee po ashtu edhe temari behet e mir e keshtu me rradh ......... po ashtu edhe te dragon ball z goku behet me familje ai ne fillim vdes bashk me vellain e tij te lig ai ringjallet me sferat e dragoit dhe mund vexhiten po ashtu mun frizen po ai prseri ringjallet dhe ate e mund tranksi i biri i vexhites na e ardhmja gohani e mund superin(cellin)goku e mund bunn dhe fillon paqja e botes gohani martohet me perlen dhe ben nje vajz e tjeer...........

 172. sasuke vexheta zuko xhin said on Jul 03 2009, 01:07 AM:

  ju jeni prapa bote e njihni naruto shippuden dragonball dragonball z dragonball gt dhe me i riu dragonball af lum si ju qe kini beng bengun qe nje film me seri ja u le pergjusem dhe e fillon nje vit me pas me 2 seri me shume si sailer moon qe e ka dhene tre a kater here dhe te njejtat seri ka dhene as nje me pak dhe asnje me sume dhe statujat gargois e ka dhene tre here dhe vete m dy seri me shume pervec dragonball beng beng e lane serine e fundit si dragonball z dhe ne serine e pare si dragonball gt dhe ne fillim te filmi pjesa 1 eshte kur martohet goku me kikin dhe ka dhe pese dhjet seri qe aty ku e fillon beng beng ne keto seri goku sdes nga pikolo goku mban te vllane e tij te llik ne trup dhepikolo sulmon me kanone specall dhe cahet dhe trupi i radicit dhe i gokut me pas vjen vexheta dhe napa lere cthone aty kur u ndesh gohani me (selin) superin sic quhet ne shqip qe emri i te vllait te gokut ishte jativa ne bengbengu emrat i thone tjeter per tjeter shikoni (super)-sell (krulin)-krili (gotentranks)-gotenks (vexhita)-vexgeta (vexherrot)-vexheku etj (sazuke)-sasuke kur dini dhe ju naruto e dragonball shikoni cinformacion ju jap ka edhe per zenki avatar sailer moon titanet e rinj skuadra e drejtesise

 173. sasuke vexheta zuko xhin said on Jul 03 2009, 01:07 AM:

  gjithashtu une njeh te gjithe personazhet e narutos dhe gokut te flasim pak per naruton ne fillim te filmit ai qe e mbyll dhelpren ne trupin e narutos ishte hokagu i katert dhe babai i narutos Yondaime i katert emri i tij si hokage emri i tij i vertete eshte Minato Namikaze narutoja mbiemrin e tij uzumaki e ka mare nga e jema e cila quhej Uzumaki Kushina

 174. sasuke vexheta zuko xhin said on Jul 03 2009, 01:07 AM:

  ju se njihni filmin me te bukur ne bote pervec dragonball naruto sailer moon statujat gargois etj filmi me i buku r eshte oli dhe benxhi ose sic quhet ne japonisht capitan tsubasa eshte film shume i bukurrrr po ato serite e narutos s besoj ti kini pare te gjitha e kini pare serine kur sasuke iken nga fshati i gjethes dhe behet nxenesi i oroshimarut sigurisht qe jo

 175. arton nuha said on Jul 02 2009, 16:07 PM:

  tung princesha mas mirtii

 176. sasuke vexheta zuko xhin said on Jul 02 2009, 14:07 PM:

  dale se arova keta jane filmat me te bukur ne bote

 177. sasuke vexheta zuko xhin said on Jul 02 2009, 14:07 PM:

  ahaa ju te sotmit me keta filma ini si te pritur me tulle qe kur kam qene 3 vjec kam pare keta filma dragonball te gjitha serite qe beng bengu si ka dhene dhe naruto te gjitha serite qe s behet llaf ti jape beng bengu gjithashtu avatar dhe sailer moon

 178. un jom vajza si u du barbit said on Jul 02 2009, 05:07 AM:

  un e dua ma se shum ne filma eshte e bukura dhe bisha dhe 12 princeshat dhe moll kuqen

 179. sonila said on Jul 01 2009, 08:07 AM:

  te lutem melisa kthe pergjigje ne qose je ajo TE PUTH SHUME.PUC PUC

 180. hana motana said on Jul 01 2009, 08:07 AM:

  haj si to ja kaloni mire e mua me pelqen filmi barbi dhe 12 princesha balerina JU PUTH SHUME

 181. sonila said on Jul 01 2009, 08:07 AM:

  melisa aje ti ajo ne shkollen ismail qemali ne qose jo te lutem me fal

 182. bukuroshja said on Jun 29 2009, 07:06 AM:

  sabrina

 183. blenda said on Jun 29 2009, 07:06 AM:

  mua me pelqen meseshumti sabrina

 184. blinera said on Jun 29 2009, 07:06 AM:

  draqgon ballz me pelqen meseshumti

 185. arber said on Jun 29 2009, 02:06 AM:

  filmat ma te forte jane DBZ edhe Naruto ska tjer

 186. blinera said on Jun 28 2009, 09:06 AM:

  mua me se shumti me pelqen 12 princeshat balerina princi i lumtur dhe e bukura dhe bisha...

 187. drita said on Jun 28 2009, 09:06 AM:

  mua me se3 shumti me pelqen 12 princeshat balerina qukapiku bukuroshja e fjetur borbardha kosulkuqja.

 188. melisa said on Jun 28 2009, 08:06 AM:

  my favorite movie is barbi and 12 princess balerin

 189. aurora said on Jun 27 2009, 13:06 PM:

  filmi ma i mir ne krejt boten osht 12 princeshat balerine dhe ariell po ashtu edhe nariuto edhe dragon ballZ

 190. dragonballz & naruto said on Jun 27 2009, 13:06 PM:

  dragonballz & naruto jane me te miret ne te gjith boten e filmave vizatimore.

 191. edona said on Jun 27 2009, 05:06 AM:

  me plqejn dragon ball dhe sailor moon. jo jo vet keto po edhe borbardha,hirushja,kesulkuqja,ditari i barbit,barbi i liqenit,e bukura dhe bisha,barbi maripoza,barbi dhe magjia e pegasusit,barbi princesha de e varfera,pinokjo. iiiiiii dhe sa shum shum shum te tjera te cilat jam e lodhur per ti shenuar............

 192. mimoza said on Jun 27 2009, 05:06 AM:

  mua me pelqejn shum filma visatimor por me shum kato:barbi dhe 12 princeshat balerin,barbi dh maripoza,ditari i barbit,liqeni i barbit,borbardha,hirushja,keqelkuqja,barbi princesha dhe e varfera,sajloe moon.etje etje

 193. rona klasa e 2 said on Jun 25 2009, 10:06 AM:

  si gjithmon dragon ball ma i miriiiiiii ne te gjith filmat per femi ne ter boten nga rona

 194. shqiponja said on Jun 25 2009, 10:06 AM:

  une jom shqiponja ne klasen e 4 sot e kam perfunduar gjysumvjetorin e dyt dhe filmi ma i mir ne gjith boten osht dhe do te mbetet dragon ball a kuptuttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 195. ani said on Jun 23 2009, 03:06 AM:

  e bukura dhe bisha barbi dhe 12 princeshat balerina jane the best

 196. blini said on Jun 22 2009, 14:06 PM:

  naruto eshte i bukur se osht filmi i mirë tash eshte naruto mall pse une e dua goku osht i bukur se cullak deshet e une e kquri kur deln ne tv

 197. erza said on Jun 21 2009, 08:06 AM:

  mua me pelqen filmi princesh e ishullit te humbur edhe 12 princeshat balerina me pelqejn shum

 198. 12 balerinat said on Jun 20 2009, 06:06 AM:

  mua me se shumti me pelqen 12 balerinat e 2 asht bukuroshja e fjetur dhe borbardha dhe fjona te shreku dhe hirushja tung

 199. ylli said on Jun 20 2009, 03:06 AM:

  votoj per bukuroshen e gjetur

 200. dafina said on Jun 20 2009, 03:06 AM:

  me te mirat jane e bukura dhe bisha dhe bukuroshja e fjetur

 201. jeta said on Jun 20 2009, 03:06 AM:

  bukuroshja a fjetur dhe e bukuta dhe bisha

 202. dea said on Jun 20 2009, 03:06 AM:

  mua me pelqen me se shumti mbrateresha e debores dhe mbreti luan

 203. lenni said on Jun 20 2009, 02:06 AM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjetur dhe e bukura dhe bisha keto dyja me pelqejn me se shumti

 204. bina said on Jun 19 2009, 11:06 AM:

  mua me pelqe me se shumti barbie mariposa esht ma e mir a bravo veq prej femijev kush e kqyr ket barbi ko me ju pelqy shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee a e dini a e dini a e dini a e dini a e dini a e dini a e dini a e dini aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po a joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 205. princesha said on Jun 19 2009, 08:06 AM:

  mua me pelqen barbie i preferoj jan numri nje veq let vazhdojne ashtu i lutem edhe ipkos te behet pa digitalb dikush nuk po ka te holla me lan te gjith ekranat edhe i lutem shqiperise qe ti ndimoj te varferit dhe ne shqiperi mos te vuajn shum njerz qe nuk kan nje trosh buke dhe keshtu asnje nuk do te vuaj un nuk jam e varfer jam e pasur po po i lutem shqiperise jam 9 vjeqare jam ne klas te trete kam perfunduar sot dy pesa ne ditar ju dua shum qe po votoni per barbika sidomos per princesha dhe varfnakja tung tung klm

 206. lis said on Jun 17 2009, 15:06 PM:

  nvgfyuhgy rtfh

 207. lis said on Jun 17 2009, 15:06 PM:

  ygtu

 208. lis\ said on Jun 17 2009, 15:06 PM:

  mua me pelqen TO TURTLES NINJA breshkat ningja.

 209. disi said on Jun 17 2009, 12:06 PM:

  naruto shum i mir

 210. princesha blina said on Jun 14 2009, 16:06 PM:

  Pershendetje.Une jam Blina une i shikoj filmat e animuar kur kam kohe te lire dhe me se shumti me pelqen "Barbi princesha dhe varfanjakja", po ashtu me pelqej edhe gjithe filmat e animuar me princesha nga kompania "DISNEY".Bay bay.

 211. ditti said on Jun 14 2009, 14:06 PM:

  mua ma se shumti me pelqejne tre filma te animuar qe jane vertet argetues si"Dragon BallZ","NARUTO" dhe teenage mutant ninja turtles(Breshkat Ninxha).

 212. lina said on Jun 14 2009, 13:06 PM:

  mua me pelqen me se shumti filmi i animuar "Barbi princesha dhe varfanjakja"poashtu edhe "12 princeshat balerina" edhe "Sabrina shtriga"poashtu edhe "Rosela princesha e ishullit te humbur dhe "Bukuroshja dhe bisha"

 213. elda said on Jun 12 2009, 10:06 AM:

  mua me pelqejn gjitha filmat apo serialet qe transetohen ne junior tv. psh SABRINA SHTRIGA,BRATZ,HANA MONTANA.TELASHE ME DUZIN,PASAPORT PER NE PARIS etj NESE MUNI MI GJET EDHE MI QIT EN INTERNET KISHIT BO MIR TUNG

 214. alba princess said on Jun 12 2009, 00:06 AM:

  mua me pelqen filmi vizatimor winx club cau

 215. loni boos said on Jun 11 2009, 09:06 AM:

  Mua me pelqen dragon ball z,naruto,12 princeshat,sabrina shtriga,aladini,dhe bratz.

 216. elsa said on Jun 10 2009, 08:06 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 217. McLotY said on Jun 09 2009, 04:06 AM:

  Filmi me i mire per mua eshte Naruto sepse eshte shum i veqante per moshen time.

 218. eroni said on Jun 23 2009, 14:06 PM:

  ma te mirit jane dbz edhe naruto a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju a a e dini ju aa e dini ju a a e dini ju a a

 219. arta said on Jun 06 2009, 09:06 AM:

  mua me pelqen filmi i vizatuar Princesha dhe Varferia,Princesha e Ishullit te humbur,

 220. ylli said on Jun 05 2009, 14:06 PM:

  naruto osht ni film shum i mir edhe a din pse

 221. Sarita said on Jun 05 2009, 11:06 AM:

  tung njerez mua me se shumti me pelqen sabrina shtriga sepse esht seriali me i mir per mua deri me sot tung ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmm

 222. arliiinda said on Jun 05 2009, 07:06 AM:

  tung qka po boni a jeni mire mu me pelqen princesha e humbur e ishullit nese mundi ta gjeni ndonje kund e shkrume ok faleminderit shum ok tung kalofshit mire

 223. nana e jones jom said on Jun 04 2009, 16:06 PM:

  une kom emrin sabole edhe une edhe jona jena loppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp shum lopppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp

 224. jona said on Jun 04 2009, 16:06 PM:

  une jom loppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp e kom emrin jon po jom lop

 225. naruto said on Jun 04 2009, 15:06 PM:

  mu me pel qen lunatiket shum shum

 226. naruto ng & dragon ballz said on Jun 04 2009, 08:06 AM:

  naruto është shum i mir po edhe dragon bllaz i mir se dy filmat jom me super fuqi mua më shumti te naruto më pelqen kakashi naruto iruka kiba nexhi sazuke shikamaru rokli mjeshter gai kabuto qoshi shino dhe oroqimaru kurse nga dbz më pelqen goku vegjita gohan puja pikolo goten-tranks vexhiroti etj ka dhe shum këta dy filma janë për vajza dhe djem sepse janë shumë të mirë

 227. rindi nga fush kosova goku ma i miri said on Jun 01 2009, 10:06 AM:

  qao dragon ball z esht ma i miri naruto daltanius bakualuna avatari etj nese luan dragon ball zne beng beng beng

 228. lindita said on May 31 2009, 10:05 AM:

  dragon ball ma i miri

 229. gresa said on May 31 2009, 10:05 AM:

  filmi im ma i mir osht dragon ball z sepse osht per vajza dhe per djem dhe une dua te bohem e fuqishme sikur sajant dhe sajanka pan qao votoni per dragon ballz daltanious dhe neruton dua dragon ball gt te luaj ne beng beng qaoooooooooooo

 230. goku said on May 30 2009, 12:05 PM:

  dragon ballz ma i miri pastaj naruto taltanjos bang beng do te bohet ma i miri nese luan sferat e dragoit dragon ballz qaoooo votoni per dragon ball z dhe narutonn qao

 231. roni nga fush kosova goku ma i miri said on May 30 2009, 12:05 PM:

  gokuuuuuuuuuuuuuuuu tranksi i se ardhmes jan ma te mirt dhe pastaj naruto daldanious etj beng beng ma i miri do te behet nese luan dragon ballz qao qao ju dua votoni per filmat e juaj te preferuar

 232. rona said on May 30 2009, 12:05 PM:

  tung dragon ballz osht ma i miri dhe dua qe te luaj ne beng beng nese ai luan beng beng do te perparoj pa kuffffffffffi dragon ball z osht ma i miri ne univerz dhe ne hapsir qao DRAGON BALLZ NARUTO DALDANIOUS MA TE MIRT

 233. lila said on May 30 2009, 11:05 AM:

  une mendoj qi dragon ballz osht ma i miri edhe naruto kta e them se nje person epo persone e kan shkruar sazuke devill data 22 2009 . dhe nese ne beng beng luan dragon ballz gt dhe daltanious naruto deri ne fund do te perparoj shum beng beng dhe dote behet ma i mir se qufu dhe se te gjithhhhhhhhhhhhh programat per femi qa o qao

 234. genta said on May 30 2009, 11:05 AM:

  qao ju dua shum filmi ma i mir osht dragon ballz pastaj daldanious naruto akualuna avatari etj votoni per dragon ball z ju luta

 235. vlera said on May 30 2009, 11:05 AM:

  vlera ju do shum filmi ma i mir ne univerz osht dragon ballz qao

 236. leta data i 30 maj 2009 said on May 30 2009, 11:05 AM:

  tung nga leta filmi ma i mir per mu osht dragon ball z sepse osht per vajza per djem dhe per te gjith votoni per dragon ball z

 237. adelajda nga obiliqi said on May 30 2009, 11:05 AM:

  une dua qe te qitni filmin dragon ballz ne bang bang ose ne qufo tv per shqen tem qi e thirri princess

 238. roni nga fush kosova said on May 29 2009, 12:05 PM:

  roni i pershendet te gjith fmit qe e shikojn dragon ball z dhe i lutna ipkos sidomos beng bengut qe qa qit filmin d b z ne beng beng ose ne qufo tv qao

 239. eriola xhymshiti said on May 29 2009, 02:05 AM:

  mua me se shumti me pelqeu filmi vizatimor barbi dhe 12 balerina e pershendes qiken e tetes e cila quhet trandolina dhe qiken e dajes florentinen dhe yllin e vogel te cilin e dua shum

 240. mamamaa said on May 28 2009, 15:05 PM:

  o jon oj qyqajk gjithqka po te thojn ncncnncncnnc

 241. no coment said on May 28 2009, 15:05 PM:

  oj jon e don kujtim jashari

 242. no coment said on May 28 2009, 15:05 PM:

  oj jon nese e lexon qita banu ma e menqur se krejt po te thojn lop e budallic

 243. no coment said on May 28 2009, 15:05 PM:

  jona lopa

 244. no coment said on May 28 2009, 15:05 PM:

  erjona veseli budallica

 245. endriti said on May 28 2009, 15:05 PM:

  jona budadhica

 246. binni said on May 28 2009, 15:05 PM:

  jona lopa

 247. leonesaaaaaa said on May 28 2009, 02:05 AM:

  mmmmmmmmmmmmmua me pelqen me se shumti rosela por ju lutem vetoni per gjeneviv dhe roselen

 248. nesa gjeneviv said on May 28 2009, 02:05 AM:

  mu ma pelqen me se shumti 12 princeshat shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum o sa e bukur osht gjenevivvvvvv ma e bukra e princeshave

 249. boni said on May 27 2009, 15:05 PM:

  goku me pel qen mua

 250. bibby said on May 27 2009, 15:05 PM:

  mua me pelqen GOKU por edhe naruto

 251. bosssi said on May 27 2009, 15:05 PM:

  mume pelqen goku e dhe naruto

 252. bossi si goku said on May 27 2009, 14:05 PM:

  mua me pelqen dragon ballz me seshumti gokuu vegeta goten gohan ete tjer

 253. mentori said on May 27 2009, 14:05 PM:

  mua me pelqen dragon ball goku vegeta dhe gohan edhe narutom me pelqen

 254. sasuke devill said on May 22 2009, 16:05 PM:

  ju falnderoj vajza qe voto ni per naruton se osht e dhe per vajza edhe per djem e dhe pse osht ma shum per djem skadert mu em pelqe sasuke pre qikave em pelqe ino yamanka kshtu qe votoj per naruton ju lutem sa me shum te jepni per naruton mua me pelqe edhe sailer moon edhe pse osht per vajza nga ana tjeter me pelqe dhe sferat po ish i pelqyeri imd dragon ballz une mendoj se se du me mo prapsepram jan met te miret po tani me peqe naruto bang bang ka perparu me naruton shum ku program po per paro dhe do perparon a koma nese ne ben ben qe dhe dragon ball gt ku program ësht me i mir 10 se qufo nese bang beng qet dragon ball gt naruto do dal nga afatiju lutem votoni per dragon ball z dhe naruto naruto do nroj per se ri programp. #"Your text to link here...(goku)":http://www.naruto.com

 255. shkurta blerta said on May 22 2009, 05:05 AM:

  edhe diqka mso u munoni me u ba sakura se une dihet jom oki edhe bratz ma te mirat oki

 256. shkurta dhe blerta said on May 22 2009, 05:05 AM:

  mua me pelqen Dragon Ball Z shume me pelqen shume poashtu me pelqen edhe naruto aty ehste sazuge shum i mire dhje sakura normalisht dihet une jom ma e mire poshtu votoj edhe per bratz ma te miret bratz rock

 257. sakura said on May 21 2009, 11:05 AM:

  me pelqeu shume pjesa e narutos sot! naruto eshte 1

 258. balerina said on May 21 2009, 11:05 AM:

  si nuk keni vutuar ju per arielen? e keni pare apo jo? me sa duket se keni pare fare! te them te drejten me e bukur ishte sirena 3. aty flet per mamane e saj. gjithashtu votoj dhe per barbin dhe 12 princeshat balerina. tung nga sidi!

 259. ema ten ten said on May 18 2009, 14:05 PM:

  mua me pelqen naruto dhe dragon ball z mua nga ningjat vajza me pelqen ten ten dhe sakura por sakura me se shumti_-

 260. elda hinata said on May 18 2009, 14:05 PM:

  mua me pelqen naruto dhe dragon ball z se ion filmat me te mir ne bot drago ball z dhe naruto kta filma jan shpallur si me te njourit ne bot

 261. per disa vajza nga f.kosova said on May 18 2009, 12:05 PM:

  per linden gonen gretinen linditen dafinen gresen dhe per tjera dragon ball z ma i miri dhe mos mendoni kot qaooooooooooooo votoni per dragon ball z sepse aktort ma te bukur jan goku dhe tranksi i rritur dhe aktoret normail kiki? pastaj -ZONJUSH PERLA-SAJANK PAN- DHE ZONJUSH BULMA QAO

 262. per 19 vajza nga f.kosova said on May 18 2009, 12:05 PM:

  filmi dragon ballz ma i miri ne planet dhe aktoret ma te mira perpos kikit bashkshortes se san gokut jan edhe? zonjush perla-sajank pa-zonjush bulma qao dua dragon ballz te luaj ne beng beng dhe mos mendoni kot se koti se dragon ball z ne numrin 1 ma i miri ne hapsir tung tung tung

 263. per linden vleren doniten gresen lonen vjosen dhe per linditen said on May 18 2009, 12:05 PM:

  filmi dragon ball z ne nr 1 mos mendoni kot dhe aktort kryesot jan tranksit te rritur dhe san goku

 264. linda said on May 18 2009, 12:05 PM:

  linda nga gjermonia ju lutna qe filmin dragon balllz qe ta qitni ne kanalin beng beng ju lutna ta beni per mikeshat e miaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 265. barbi said on May 18 2009, 12:05 PM:

  MOS mendoni gjera koti sepse dragon balllz gokuuuuuuuuuu osht ma i miriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

 266. shqiponja krasniqi said on May 18 2009, 12:05 PM:

  filmi mA i bukur osht DRAGON BAQLL Z DHE NUK KA FJAL PER TAB AI OSHT NR 1 PER TE GJITH TUNGGGGGGGGGGGGG

 267. dona said on May 18 2009, 12:05 PM:

  dona nga obiliqi ju lutna ne kanalin beng beng ta qesin dragon ball z dhe filmi im ma i bukur osht dragon ball z dbz dhe winks and trinx

 268. barbi said on May 18 2009, 12:05 PM:

  barbi nga f.kosova ju lutna ipkos qe na kanalin beng beng ta qesin prap filmin tim ma te bukur dragon ball zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz nese bon

 269. RONA LUMI RONI PONJA NITA said on May 17 2009, 12:05 PM:

  RONA LUMI RONI NITA PONJA E PELQEJM FILMIN DRAGON BALL Z MA SE SHUMTI DHE JU LUTNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BANG BANG QI TA QITNI FILMIN DRAGON BALLZ VOTONI PER DRAGON BALL Z PONJA RONA RONI LUMI NITA DHE GRESA

 270. RONA said on May 17 2009, 12:05 PM:

  DRAGON BALL Z OSHT FILMI MA I MIR DHE AKTORT MA TE MIR JAN GOKU TRASNKSI I RRITUR DHE I LUTNA KANALIT BENG BENG QI TA QET FILMIN DRAGON BALL Z QAO TUNG VOTONI PER DRAGON BALL Z

 271. shqiponje said on May 17 2009, 12:05 PM:

  DRAGON BALL Z FILMI MA I BUKUR DHE GOKU DHE TRANKSI I RRITUR TUNG

 272. leonesa demolli said on May 16 2009, 02:05 AM:

  mua me pelqen me se shumti princesh gjeneviv o ma e bukura prej princeshave nnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeessssssssssssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gjgjgjgjgjeeeeeeeeeeeenneeeeeeeeeeevivvvvvvvvvvvvvvvvvv rrrrrrooooosssssseeeeela

 273. leoniti goku said on May 16 2009, 02:05 AM:

  mua me pelqen dragon ball z po ashtu edhe titant e ri dhe naruto

 274. leonesademaolli said on May 16 2009, 02:05 AM:

  12 princeshat esht filmi mea ii mir por po ashtu princesha e ishullitte humbur rosela

 275. ela said on May 16 2009, 00:05 AM:

  arielaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 276. sidi said on May 16 2009, 00:05 AM:

  arielaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 277. ela said on May 16 2009, 00:05 AM:

  mos beni gjera koti se me e mira eshte sirena e vogel 3,sailor moon dhe hannah montana!ciao!

 278. nita said on May 15 2009, 09:05 AM:

  mua me pelqen barbi dh 12 princeshat balerina eshte me i bukuri filem vizatimon

 279. vita preniqi said on May 13 2009, 11:05 AM:

  mua me pelqen priness pauper ma e mira o se te gjitha tjera

 280. blerta said on May 12 2009, 01:05 AM:

  mua me pelqen shun winx sepse mendoj qe ato vajza perpos qe jan studente ato edhe luftojn dhe e mbrojn vendin e tyre nga te kqiat e tri motrave

 281. blenda said on May 12 2009, 01:05 AM:

  mua me pelqen me se shumti filmi vizatimor winx............

 282. mirjeta said on May 10 2009, 09:05 AM:

  hej mua me pelqen shum sabrina shtriga e jo ato princeshat balemuta

 283. sabrina said on May 04 2009, 13:05 PM:

  filmi i cili me pelqen me se shumti eshte luftetarja e henes(sailor moon)sepse ai film flet per lufetare te verteta qe luftojn ta mbrojn me te vertet universin pastaj flet edhe per dashurin e sabrines dhe darianit.une mendoj qe eshte nje film mjaft i mire

 284. arbin said on May 04 2009, 08:05 AM:

  hey mua me pelqen ben 10

 285. anesa princeshaaaaaaaaaaa said on May 04 2009, 08:05 AM:

  hej goku nuk me pelqenmua me pelqejn vetem barbit dhe un jam 9 vjeq kam deshir te shkruaj ne internet hobi im esht leximi tung nuk ka me nesen tung klm te gjithve qe keni votuar per barbikat

 286. nisi said on May 04 2009, 08:05 AM:

  hej mua me pelqen drangon ball z dhe me pelqejn goku,gohani,goteni,vegjita,tranksi,etj. dhe jo winx club etj dhe i tham ipkos mi qit krejt programat se ja dhi aht ftyr.

 287. sasuke niki said on May 04 2009, 01:05 AM:

  ej ju vajza filem me princesha nuk kan zon asni van prej filmave mat mir edhe dragon ball z e ka venin e 4 e naruto 3 e ata 12 nuk di

 288. niki sasuke said on May 04 2009, 01:05 AM:

  mua me pelqen naruto po prej ningjave em pelqe sasuke dhe kakashi* fil pa lidhje 12 lopat se jon thjesht lopa*

 289. sasuke said on May 04 2009, 00:05 AM:

  mua me pelqe naruto dhe tani e urrej dragon ballz

 290. adriatik said on Apr 30 2009, 01:04 AM:

  Dragon Ballz eshte me i miri ne te gjith botten tung nga tiki te dua GOKU GOHANI GOTENI TRANKSI POPO VEGJITA PIKLO

 291. adriatik said on Apr 30 2009, 01:04 AM:

  dragon ballz eshte me i miri ne te gjitha filmat gjenerejshen

 292. sanija said on Apr 28 2009, 13:04 PM:

  Mua me se shumeti me pelqen 12 princesh,garfilld,qukapiku uolli,bonkers,xhoni bravo,xhimi neutron, princesha maripoza etj votoni edhe ju per keto kemg

 293. lupii said on Apr 26 2009, 04:04 AM:

  mua më pelqen lupen më së shumti edhe ju djem votoni për to e jo për princsha bukurbytha ja u qifsha nonen

 294. ninja said on Apr 25 2009, 14:04 PM:

  naruto është i mirë sa është dragon ballz sepse është me ninxha dhe është pak për të qeshur e jo si filma palidhje si winx e silor moon

 295. dbz said on Apr 25 2009, 14:04 PM:

  dragon ballz është më i miri

 296. ardi said on Apr 25 2009, 14:04 PM:

  mua më së shumti më pelqen dragon ballz,naruto,avatari,planetketet,bionik,xhoni bravo,bonkers,garfilld,pantera roz etj sepse janë personazhe shumë me vlerë e jo si filmat e këqijn si winx

 297. mekolinda toska said on Apr 22 2009, 05:04 AM:

  filmi i pelqyer BARBI 12 PRINCESHAT BALERINA DHE ARIELI FILEM TE GJITHE FEMIJET

 298. ALBI OLA said on Apr 22 2009, 04:04 AM:

  ABI TOSKA

 299. SENA said on Apr 21 2009, 10:04 AM:

  SABRINA SHTRIGA,SHUME I BUKUR

 300. krk said on Apr 20 2009, 06:04 AM:

  dragon ballz eshte kot fare.votoni per barbin dhe 12 princeshat balerina

 301. ardiani said on Apr 19 2009, 00:04 AM:

  ohhh daj votoni per DRAGON BALL z se ska me to hiqmuni ju djem qyqy ani tu votu per princesha e barbi e bukurbytha te dreqit po ma i miri more oshte goooookku edhe BROLLIIIIIIIIIIIIIIIIIII

 302. ERJONI said on Apr 19 2009, 00:04 AM:

  MUA ME SE SHKUMTI ME PELQEN DRAGON BALL z DHE MA I MIRI NER TA OSHTE BROLI MA I MIRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII FILEM VIZATIMOR...h6.

 303. genta said on Apr 19 2009, 00:04 AM:

  MUA ME SE SHUMTI ME PELQEJN 12 PRINCESHAT BALERINA JAN SHUM TE MIRA SKA ME TOO OH DAJJJ...

 304. afrora said on Apr 19 2009, 00:04 AM:

  une jam 10 vjeqe une i dua shum barbit edhe bukuroshja e fjetur me pelqen jan shum te mira votoni vetem per tooo-_crazyyy_-

 305. elona said on Apr 19 2009, 00:04 AM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjetur eshte filem shum i mir vizatimos gjithashtu edhe *_-dragon ball z-_*super oshte bq

 306. argjend said on Apr 18 2009, 04:04 AM:

  mua me pelqen me se shumti dragon ball z

 307. hana said on Apr 14 2009, 14:04 PM:

  mua me pëlqejn shum 12 princeshat balerina sepse jan 12 motra princesh kan talentin e balerinave por nënën nuk e kan gjall dhe kusherra e mbretit don mja marr princeshave pasurin por në fund princeshat fitojn votoni sa me shu per 12PRINCESHAT BALERINA ok ok kaloni mir '' hatj qika djem bethen n kalem kalemi u rrexu qikat jan martu hahha'' kjo ishte veq take mos e merni perni me se qikat duhet mi qi djemt ok hana ju mson gjani naj djali edhe rasnja pidhin n goj de sa t knaqni hahha votoni per 12 princeshat...

 308. ILJA said on Apr 13 2009, 13:04 PM:

  MUA ME PELQEN SABRINA SHTRIGA TUNG JU DUA SHUMMMMMMMMM

 309. jetja said on Apr 13 2009, 13:04 PM:

  mua me pelqen shum arjeli tung ju dua shum

 310. detja said on Apr 13 2009, 12:04 PM:

  mua me pelqen e bukra dhe bisha qao ju dua shum

 311. mia said on Apr 13 2009, 12:04 PM:

  mua me se shumti me pelqen seriali sabrina shtriga dhe ju dua shum te gjithve qaoooooo

 312. jasina said on Apr 10 2009, 07:04 AM:

  hi mua me pelqen barbi dhe 12 princesha balerina puc

 313. artmir haziraj said on Apr 09 2009, 12:04 PM:

  dragon ballz dhe akuamen mbreti i shtat deteve tung ju pershendes shum artmiri vetem po ju tregoj qe un jam goku edhe tegjith familja ime mi mbyt te kqit

 314. Tringa said on Apr 09 2009, 08:04 AM:

  Më së shumti nga të gjith filmat e animuar me pëlqen filmi Bragon Ball Z në shqip Sferat e Dragoit në këtë film më së shumti me pëlqen Perla dhe Gohani e Goku Goodbye

 315. dbz said on Apr 09 2009, 06:04 AM:

  dragon ball z me i miri nga te gjithhh goookkuuu

 316. besa said on Apr 09 2009, 05:04 AM:

  mua me pelqen "HANI" ne JUNIOR TV

 317. plotmira said on Apr 08 2009, 16:04 PM:

  NE ZEMREN TIME ESHTE SAILOR MON DHE I THEM IPKOS LE TI QITIN EPIZOTA TE RI

 318. dbz said on Apr 08 2009, 09:04 AM:

  dragon ball z me i miri nga te gjithe gokuuu

 319. Erjon Janjeva said on Apr 08 2009, 08:04 AM:

  MUA ME PELQEN DRAGON BALL z SEPSE ESHTE ME I MIRI DHE ME PELQEN BROLLI VLLAU I GOKU ME PELQEN DHE PRINCI SAJAN VEGJITA PO ASHTU DHE GOHAN GOTEN TRANKS KURSE GOKU PA POR ME PELQEN DHE VEGJEROTI

 320. sonila said on Apr 07 2009, 02:04 AM:

  he maj vajza mua me pelqen tek winx club ''stela''.xhoni po na shave edhe njehere katundare une do te shaje maloke se ti nuk je tu dit me shkrujt.mirupafshim vajza te bukura pervec xhoni?a eshte e vertete xhoni maloke

 321. Zjarri said on Apr 06 2009, 12:04 PM:

  me i miri filmi edht dhe ju lutem qitne ne bang bang seilor moon ju dua sa me shpejt qitneee

 322. blerina said on Apr 05 2009, 10:04 AM:

  filmi e bukura dhe bisha me pelqen shum eshte filmi me i bukur__

 323. nita 10.2.1997 said on Apr 04 2009, 05:04 AM:

  me pelqen sabrins=a shtriga shum tung kaloni mir

 324. arbenita said on Apr 04 2009, 05:04 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga. ajo me ben per te qeshur shum me pelqejn fimat e saj

 325. rudina said on Apr 04 2009, 04:04 AM:

  the best of all is dragon ball. i love goku and goten. they are the best.

 326. princeshhhhaaa (L)juuuu duaaa said on Apr 02 2009, 13:04 PM:

  Un Mendoj Se FILMI M E I BOKUR NE BOT ESHT winx clubbbb e dua florraa stella musa e shum te tjera dhe bratz

 327. limi said on Apr 02 2009, 12:04 PM:

  limi përshëndet 7/6 e gjergj fishtes dbz ma iforti

 328. nita said on Apr 02 2009, 11:04 AM:

  mua me ka pelqyer me shum sailor moon

 329. niki said on Apr 01 2009, 17:04 PM:

  ej ju qikat qe peshani a jeni djema edhe ktu u bo pr qilin film te pelqen e jo per mu perla mu em pelqe dragonballz e kshtu em pelqe vegjita tjeter em pelqe gjimi neutron edhe xhoni bravoedhe pse sailer mun osht per qika a pet em pelqe se osht filem interesant

 330. ardona said on Mar 30 2009, 13:03 PM:

  oooooooo krejtve ren jav qifhs nanen po qka hamamin po thoniiiiiii bre at pidh nane renve me djel e qika e shka ini bre mammuna spi ju vvjen marre hajt shkoni qinuuu renn

 331. edona said on Mar 30 2009, 12:03 PM:

  MUA ME PELQEJN ARIELI SEPSE ESHT NOTUSE E MIR EDUA MPUCH E KA NGA EDONA RUJ FLOKT SE PO TI PREN GAFORRJA TUNG KLM

 332. toni said on Mar 30 2009, 10:03 AM:

  E bukura dhe bisha

 333. toni said on Mar 30 2009, 10:03 AM:

  mua me pelqen dragon ball sepse eshte flmi me i mir qe kam pare ndonje here as nje epizot skam lan pa kqyr dhe me i forti eshte goku. tjeter me pelqen xheniu me i famshem XHIMI NEUTRON nje shkenstar dhe ka dy shok te ngushte dhe nje qen qe e ka bere vet robot...................

 334. anita buduri said on Mar 29 2009, 07:03 AM:

  mua me pelqen me se shumti filmi i animuar baibi dhe 2 princeshat i dua shum cioa

 335. vlora said on Mar 27 2009, 14:03 PM:

  me se shumti me pelqejn filmi bukuroshja e fjetur

 336. binna said on Mar 25 2009, 12:03 PM:

  tung mua me se shumti me pelqejn filmat vizatimor me princesha sidomos me '12 princeshat balerina' dhe 'princesha dhe e varfera' tung ciao klm

 337. melisa said on Mar 25 2009, 11:03 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga po shum keq qe nuk po ma kap junior tv.

 338. melisa said on Mar 25 2009, 11:03 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga po keq qe nuk po ma kap junior tv

 339. LIRJONI said on Mar 24 2009, 14:03 PM:

  MUA ME PELQEN XHIMI NEUTRON POR ME SE SHUMTI ME PELQEN SINDI TUNG TUNG JU DUA SHUM POR ME SE SHUMTI E DUA SINDIN LONIGOKU@LIVE.COM

 340. ERJONI said on Mar 24 2009, 14:03 PM:

  MUA ME PELQEN DRAGON BALL Z KURSE PREJ LUFTTARVE ME PELQEN VEXHITA PAKES ESHTE MEN E MASH POR ESHTE LUFTETAR I MIR

 341. VIONA said on Mar 24 2009, 14:03 PM:

  UNE JOM VIONA DHE ME PELQEN DRAGON BALL GJITH ASHTU EDHE XHONI BRAVO VONA_24@HOTMAIL.COM

 342. azra said on Mar 24 2009, 10:03 AM:

  mua me pelqen dragon ball z dhe sailor moon

 343. djellza.b@msn.de said on Mar 22 2009, 11:03 AM:

  mua me pelqen filmi i animuar barbi dhe 12 princeshat balerina sepse me pelqen shum edhe normal ma se shumti vote ka maren eshte per mua fil i animuar shum shum i mir."D

 344. fatlumsadiku said on Mar 21 2009, 18:03 PM:

  dragon ball z af osht ma i miri se osht goku ssj 4 e ssj5 vexhita ssj4,ssj5 ,gohani,ssj1 ssj 2 ,ssj 4 edhe vexaroti ssj 2

 345. fatrion sadiku said on Mar 21 2009, 18:03 PM:

  mua me pelqen dragon ball z (pejri njerzve um pelqen goku mas shumti edhe vexhita

 346. arbenita said on Mar 20 2009, 17:03 PM:

  tung un do te veqoja "Balerina dhe 12 princeshat "

 347. dbz said on Mar 20 2009, 10:03 AM:

  s'ka dyshim dragon ball z me i miri nga te ghithe

 348. argjend.mustafa@hotmail.com said on Mar 17 2009, 11:03 AM:

  hehehh h dragonballz ma i miri ne bot dhe më i pelqyeri ne bot mua me pëlqen goku,vegjita,gohan,gogeta,tranksi gjithashtu edhe perla satani eshtë ma i likshti tungtungtung

 349. Argjend said on Mar 17 2009, 10:03 AM:

  mua me pëlqen daragonballz hehehh esht ma i miri argjend.mustafa@hotmail.com

 350. sonila said on Mar 17 2009, 06:03 AM:

  hi mua me pelqente qe kjo xhodi me duket se ishte katundare per vete se as me shkrujt mire nuk din moj debile e dreqit dhe mbydhe gojeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ose ndoshta i ke than vetes katundare moj gamarice e dreqit sepse na paske share te gjitheve moj debileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ne qose vazhdo keshtu je ne gracke mirupafshim moj dedilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tung goca te tjera qe nuk na ka share flaka qenka vajze e mire shume

 351. Gresaa said on Mar 16 2009, 13:03 PM:

  eyy kur te shkruni shkrueni edhe e-mailn e juv okii

 352. XHONI said on Mar 16 2009, 09:03 AM:

  JU a kam mbydhur gjen te gjithevemore katundar

 353. XHONI said on Mar 16 2009, 09:03 AM:

  HAAAAA HAAAAAAAAAAAAA HAAAAAAAAAAAAA SA GALLAT ESHTE TE FLASESH ME NJE TUFE FSHTARESH SI KETO QE SHKRUAJNE NARRIRA.KATUNDAR

 354. UNE said on Mar 16 2009, 09:03 AM:

  Ma i miri prej filmave te animuar eshte Shreku.

 355. xhONI said on Mar 16 2009, 09:03 AM:

  Mua me pelqe dragon ball af.Ai eshte fantanstik.SHqiperia po ndryshon lesht

 356. letaaa said on Mar 16 2009, 07:03 AM:

  hahahahhahhha me pelqejn filmat e animuar po qfarti ma bajat se filmat e animuar ska haahahahahhahuhu

 357. erza said on Mar 16 2009, 06:03 AM:

  un jom erza jahiri mua me pelqejn te gjith filmat e animuar por me se shumti me pelqejn prnceshat si 12 princeshat balerina ose barbi i ishullit te humbur tung

 358. TiNa said on Mar 15 2009, 15:03 PM:

  aahauiahui mu me pelqen ???? 12 princesha Balerina | me pelqen seee??? ato 3 princaeshat e vogla kur e kan ditlindjen hauiahuia qaoo

 359. sonila said on Mar 15 2009, 12:03 PM:

  hi vajza mua me pelqe te marr pjese tek barbi dhe magjija e pegasusit. ti moj ori nuk di ship por me fal se e kisha tu qesh moj ori tung vajza bukroshe

 360. bajrami said on Mar 15 2009, 05:03 AM:

  tugn mua me pelqen e bukura edhe bisha kur bisha nuk e le te bukuren te dal nga dhoma edhe me pelqen kur e shpeton nga ujqerit te bukuren

 361. mirjeta said on Mar 15 2009, 05:03 AM:

  un votoj per sabrina shtriga sepse me pelqen okiiiiiiii

 362. DonnarD said on Mar 13 2009, 14:03 PM:

  oo Dajj me GoKUN nuk kaa more hiqmu arileit sabrines e ktyre filmavv ani aladinnin princhesha e fjetur iuu jeni djem e per diemm duhet mme kqyr e jo princesha e fjetur

 363. ELENA GASHI said on Mar 13 2009, 06:03 AM:

  TUNG UNE KISHA PASUR DESHIR QE TE VOTOJ PER WINX CLUB SE JAN MA TE MIRAT TUNG KLM I PERSHENDES SHUM NGA ZEMRA WINX CLUB VETEM VAZHDONI KESHTU

 364. qlirim said on Mar 13 2009, 04:03 AM:

  gonuss3 më pëlqen

 365. BaNjA nGa LiPjAnI said on Mar 11 2009, 04:03 AM:

  Diqka per princesha .Efilloj ket leter te shkruja per ty princesh me fjal te embela te ,zemres dhe ,Shpirtit tim.Ne keto qaste kur e shkruan ket leter ndjehem shum e emocjonuar me merzi me pikllim dhe vuajtje te pa fund mbrenda zemres sime dhe me lot te pa ndal ne syt e mit te permalluar per nje dashuri .Gezohem qe je shendosh e mir e po ashtu kalon si do qoft jeta dhe raliteti dora ime kurr nuk do te ndejeje lodhje duke shkruar per ty princesh te vazhdoj te shkruaj dhe do te vazhdoj T,dua dhe do te shpresoj per ty ,PRINCESH sepse shpresa kurr nuk vdes nuk e di qe q,te them ndosha e kam humbur rrugen time te jetes dhe gjindem ne rrugen e gabuar por ,Zoti ma hapi rrug deri te ,ZEMRA jote

 366. Banja said on Mar 11 2009, 04:03 AM:

  Tung ju pershendet banja nga lipjani ju dua shum juve 12 princesha balerina ju lutemi shikoeni ket cd tungi tungi

 367. etniki said on Mar 10 2009, 18:03 PM:

  ej qati xhesi i lumt goja qe ka thon goku osht kot e tash masi qe osht goku ma i forti duet mi dasht niher skini arsye qe e pelqeni gokun une e pelqej vegjiten se osht gjithmon i nervuzun e ju gokun e pelqeni se osht ma i foti edhe tash mes gjeni arsye mi pelqy gokun se ka maru kjo pun kush e don gokun e man veten te fort goku jo qe nuk di mi lujt rolin po me humor e tepron kush i pelqen te tjert perveq gokut paqt fat ne jet edhe mes u mnoni mi gjet arsyen mi dasht gokun se osht palidhje kurr i sert se goku as nu ka trru as nuka man ju qe e pelqeni gokun domethon qe edhe ju boji pa man

 368. keqyreni filmin tim ju lutem said on Mar 10 2009, 15:03 PM:

  tung un ma se shumti prej barbiev e dua moll kuqen dhe 12 princeshaat dhe te gjithat barbiet i dua tung nga agnesa ju pershedes

 369. Agnesa Shabani said on Mar 10 2009, 15:03 PM:

  un jam Agnesa dhe dua te votoj per 12 princeshat dhe un i dua shum 12 princeshat tung ju pershendes te gjithve

 370. Agnesa-Gesa said on Mar 10 2009, 15:03 PM:

  Tung,tung,jam Gesa nga Poturoci dhe dua te votoi per "Barbi dhe 12 princeshat balerina". Tung e ju pershendes!

 371. Laureta Govori said on Mar 10 2009, 14:03 PM:

  Më pëlqejn shumë filmat e animuar por më së shumti "Barbi dhe 12 princeshat balerina". Më pëlqen edhe "Barbi e liqenit të mjellmave",por m♪7 shumë më pëlqen "Barbi dhe 12 princeshat balerina". Ju përshendes shumë,miq të dashur!

 372. kela said on Mar 10 2009, 12:03 PM:

  e bukura dhe bisha

 373. Enkela Morina said on Mar 10 2009, 12:03 PM:

  e bukura dhe bisha

 374. Enkela Morina said on Mar 10 2009, 12:03 PM:

  ju lutem votoni veq per"e bukura dhe bisha"-n ju faleminderit per mirekuptimin

 375. Enkela Morina said on Mar 10 2009, 12:03 PM:

  ju lutem votoni veq per e bukura dhe bisha-n ju faleminderit

 376. Enkela Morina said on Mar 10 2009, 12:03 PM:

  Mua me pelqenjn "E Bukura dhe Bisha" dhe "Dragon Ball Z"

 377. shkurta said on Mar 07 2009, 07:03 AM:

  mua me pelqen shum shum barbi dhe 12 princesha balerina

 378. besnik avdiaj said on Mar 05 2009, 06:03 AM:

  tungjatjeta, une jam besnik avdiaj nga deqani, email im eshte besniki_av@hotmail.com, jam 12 vjeqar ,me pelqen Harry Potter, i cili me magjit e veta me ka magjepsur mua, kaloni mire.

 379. dbz said on Mar 03 2009, 13:03 PM:

  pa dyshim dragon ball z me i miri gokuuuu

 380. dbz said on Mar 03 2009, 13:03 PM:

  dragon ball z me i miri nga te gjith goku me i forti po ashtu dhe gohani

 381. xhesi said on Mar 03 2009, 06:03 AM:

  mua me pelqen dragon ball .gohan eshte me i mire. goku eshte kot

 382. torres said on Mar 02 2009, 14:03 PM:

  dragon ball gohan ma i miri

 383. torres said on Mar 02 2009, 14:03 PM:

  drago ball z gohan ma i miri osht

 384. lear said on Mar 02 2009, 10:03 AM:

  dragon ball z goku më pëlqen më shum ësht më i fortiedhe gohani

 385. milot said on Mar 02 2009, 03:03 AM:

  gjimi neutron

 386. melda said on Mar 01 2009, 12:03 PM:

  MUA ME PERLQEN GOHAN TEK SERIALI "dRAGON bALL" PERSONAZHI ME I MIRE DHE ME I FORTE ESHTE GOHAN, GJITHASHTU DHE TRUNKS. FALEMINDERIT

 387. bledaa said on Feb 28 2009, 03:02 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga dhe eshte nje film shume i mire teperrr me pelqen.tung

 388. jona said on Feb 26 2009, 11:02 AM:

  mua me se shumti nga te gjithe filmat me pelqen arieli dhe sabrina shtriga gjithashhtu barbi dhe 12 princashat balerina qaooo

 389. etnik vegjita said on Feb 24 2009, 12:02 PM:

  sabrina ma e keqja dragon bolli ma i ma i miri

 390. etnik said on Feb 24 2009, 12:02 PM:

  dragon bolli osht ma i mir prej mat mirve mu em pelqe vegjita

 391. dbz said on Feb 24 2009, 07:02 AM:

  dragon ball z

 392. dbz said on Feb 24 2009, 07:02 AM:

  dragon ball z me i miri nga te gjith

 393. tina said on Feb 22 2009, 12:02 PM:

  arieli ma i miri

 394. dbz said on Feb 22 2009, 10:02 AM:

  mua me se shumti me pelqen dragon ball z gokkuuuu

 395. dbz said on Feb 22 2009, 10:02 AM:

  dragon ball z me i miri

 396. mana said on Feb 22 2009, 05:02 AM:

  mua me pelqen me shume hannah montana,high school musical,camp rock nga princeshat me pelqen barbi dhe 12 princeshat balerina

 397. dbz said on Feb 20 2009, 09:02 AM:

  me i miri dra gon ball z nga te gjithe me i miri vetem dragon ball z gokuu

 398. leonita said on Feb 20 2009, 09:02 AM:

  mua me se shumti nga te gjithe filmat e gjith bottes me pelqen dragon ball z

 399. rock said on Feb 20 2009, 07:02 AM:

  Mua me se shumti me pelqeen......Bratz dheee Sabrinaa shtriiga.... bye bye.......:P:P

 400. uresa said on Feb 16 2009, 12:02 PM:

  mua me pelqen filmi i animur 12 princeshat balerina dhe me se shumti me pelqen motra m,e e madhe te gjitha jane te mira por ajo e madhja me se shumti tung

 401. Diellza said on Feb 16 2009, 09:02 AM:

  Mua me pelqen shum 12 princeshat balerina

 402. aurora said on Feb 16 2009, 08:02 AM:

  Mua me pelqen ariel dhe winks club

 403. aurora said on Feb 16 2009, 08:02 AM:

  mua me pelqen e bukura dhe bisha

 404. leonit said on Feb 15 2009, 11:02 AM:

  te dua shum

 405. GENTA said on Feb 14 2009, 09:02 AM:

  mua me pelqen 12 princeshat balerina,princesha auror,e bukura dhe bisha,sabrina shtriga,hana montana,e sidomos winx club [FLORA].me pelqejn edhe shum te tjer qe nuk mund ti ceki.

 406. dragon ball z said on Feb 11 2009, 09:02 AM:

  dragon ball z me i miri nga te gjith

 407. artan said on Feb 10 2009, 13:02 PM:

  none

 408. roi said on Feb 10 2009, 13:02 PM:

  dragon ball

 409. dragon ball z said on Feb 10 2009, 11:02 AM:

  me i miri dragon ball z

 410. melisa said on Feb 09 2009, 03:02 AM:

  mua me pelqen barbi.

 411. melos said on Feb 09 2009, 03:02 AM:

  mua me pelqen barbi , e shokij shpesh sepse eshte nje film i animuar i shkelqyeshem

 412. dragon ball z said on Feb 07 2009, 06:02 AM:

  mua me se shumti me dragon ball z

 413. barbie said on Feb 07 2009, 05:02 AM:

  Tung jam Edona une votoj per filmil berbie 12 princeshat balerina sepse me pelqen shume, eshte nje nder filmat me te mir qe kam shikuar me barbie .Une kam shikuar shume filma me barbie dhe ende shikoj kan 20 cd me barbi dhe Mariposaa dhe barbi i ishullit te humbur me kan pelqyer sa 12 princeshat por 12 princeshat balerina nuk krahasohen me asnje cd barbie tjeter .TUNG

 414. rosario said on Feb 07 2009, 05:02 AM:

  ola mu cho guesto mi menkanta filme edona princess chau en ROSARIO

 415. eGzOnIt said on Feb 05 2009, 02:02 AM:

  Mua me Pelqejn PUFET shum

 416. samihupi said on Feb 04 2009, 08:02 AM:

  duhet qe te shihni vetem dragon ball sepse dragon ball eshte nje film vizatimor dhe me i pelqyeri ne te gjithe boten.ne dragon ball ka disa personazhe si goku vexhita gohani pikolo tranksi tienshinhan cautsu janca krulin dhe shume te tjere te mire.dragon ball ka edhe personazhe te keqija te cilet perpiqen te shkaterrojne token

 417. stella said on Feb 01 2009, 12:02 PM:

  mua me pelqen me shume winx club.jane kukllat me te bukura ne bote dhe stella eshte si gjithmone "the star".

 418. ardona said on Feb 01 2009, 11:02 AM:

  tung mua me pelqen 12 princeshat dhe kerkoj video

 419. rinori said on Jan 31 2009, 05:01 AM:

  Mua me pelqen me se shumti filmi i animuar dragon ball z

 420. dragon ball z said on Jan 30 2009, 10:01 AM:

  goku goku

 421. goku said on Jan 30 2009, 10:01 AM:

  dragon ball z

 422. dbz said on Jan 30 2009, 10:01 AM:

  goku

 423. dragon ball z said on Jan 30 2009, 10:01 AM:

  goku

 424. goku said on Jan 30 2009, 10:01 AM:

  dragon ball z me i miri

 425. dbz said on Jan 30 2009, 10:01 AM:

  mua me se shumti me pelqen dragon ball z goku

 426. suela ma e bukura said on Jan 25 2009, 11:01 AM:

  tung unë jam suela goska jam nga peja mua me pelqejn 12 princesha balerina me pelqen edhe bukuroshja e fjetur princesha e ishullit te humbur.... e bukura dhe bisha aladini barbit etjera....

 427. manuela bukuroshja said on Jan 25 2009, 11:01 AM:

  unë jam manuela nga peja mua me pelqejn 12 princesha balerina kukullat me pelqejn edhe flora blom musa etj.... më pëlqen dhe e bukura dhe bisha me pelqen edhe aladini tarzani etjera

 428. sindi bukuroshja said on Jan 25 2009, 11:01 AM:

  tung une jam sindi nga peja mua me pelqejn 12 princesha balerina princesha ishullit te humbur mua me pelqejn edhe blom musa flora etj.... sabrina shtriga princesha dhe e varfera.. e bukura dhe bisha e tjera.. por un vet jam princesh se jam edhe e bukur....

 429. Elona( Lona) said on Jan 25 2009, 05:01 AM:

  Unë e pëlqej më së shumti filmi vizatimor "Bukuroshja e fjetur". Ju përshëndes të gjithëve.

 430. Laureta Govori said on Jan 25 2009, 05:01 AM:

  Mu me pelqejn shume filmat vizatimor por e veqoj "Barbi dhe 12 princeshat balerina". Kjo me pelqen shume,dhe votoj per kete.

 431. arlinda said on Jan 25 2009, 04:01 AM:

  mua me pelqen filmi vizatimor bukuroshja dhe bishah1 dhe ju kisha lut me shiku ket film vizatimor sepse e sht shum i bukur

 432. viol said on Jan 24 2009, 05:01 AM:

  mua me pelqejn lunatiket,bat man,gerfillti,supermeni,silvesteri dhe tuiti,aladint,simba,mbreti i xhungles,tomi dhe gjerri,tarazani,spiderman,dhe tazi

 433. sabri said on Jan 23 2009, 12:01 PM:

  mua me pelqen filmi Aladdin dhe shum ju pershendes me nje puthje te madhe per te gjith ju kiisssssssss kaloni mir ju dua shum dhe ju pershendes nje vot per filmin e animuar Aladdinin okiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ciaoooo

 434. sabra said on Jan 23 2009, 12:01 PM:

  mua me pelqen filmi Aladini e dua shum tung kaloni mir te gjith

 435. dbz said on Jan 23 2009, 06:01 AM:

  goku

 436. dragon ball z said on Jan 22 2009, 12:01 PM:

  goku

 437. goku said on Jan 22 2009, 12:01 PM:

  goku me i miri goku

 438. goku me i miri said on Jan 22 2009, 12:01 PM:

  dragon ball z eshte filmi vizatimor me i shikuar ne te gjithe boten dhe vetem ate duhet shikuar ggggooookkkkuuuu goku eshte me i forti nga te gjithe gokuu me i miri winx me te keqijaatt uuuuuuuuuuu!!!!!

 439. velsa said on Jan 22 2009, 12:01 PM:

  filmat me te keqij jane winks dhe mos i shikoni kurrrrrrrrrrrrr winx me te keqijat ne bot kurse dragon ball z eshte filmi vizatimor me i mire ne bote shikojeni vetem dragon ball z gokkkuuuu eshte me i forti dhe me i miri vetem gokuu

 440. yllka said on Jan 22 2009, 12:01 PM:

  dragon ball z eshte filmi me i mire nga te gjith filmat vizatimor gokuuu je me i miri nga te gjith

 441. anjeza said on Jan 22 2009, 12:01 PM:

  filmime i mir i animuar eshte vetem dragon ball z kure filmi me i keq vizatimor eshte winx .winx me te keqijat pergjithmon vetem dragon ball zeshte filmi me i mire gookuuuu

 442. YLLI said on Jan 21 2009, 11:01 AM:

  EJ MUA NE PELQEN DALTANJUS SEPSE ESHTE I FORTTTTTTTTTTTT

 443. VERANDA KAMERI said on Jan 21 2009, 11:01 AM:

  MU ME PELQEJN WINX,JU LUTEM SHIKOJENI VETEM WINX SESA DRAGON BALL E FILMA TE TJER DRAGON BOLLLLLLL SKA ME TE KEQ NE BOT EDHE MES THUNI BSE WINX JANE TE KEQIJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 444. elsa said on Jan 21 2009, 11:01 AM:

  MMMUAAAAAAA ME PELQEJNE WINX DHE KAM DESHIR QE TI KAM ATO ATO JANE ME TE MIRAT DHE JANE ME TE FAMSHMET DHE ME TE BUKURAT PRAWINX ME PELQEJNE ME SE SHUMTI NGA ELSA DHEVERANDA

 445. elsa kameri said on Jan 21 2009, 11:01 AM:

  une e adhuroj bukuroshen e fjetur

 446. THE BEAUTIFUL GIRLS said on Jan 20 2009, 08:01 AM:

  ne e pelqejme filmin vizatimor winx club. gentes i pelqen FLORA ndersa rines i pelqen BLOOM

 447. me and .... me said on Jan 20 2009, 08:01 AM:

  mua me pelqen ARIEL they are the bestt

 448. gentaaa said on Jan 20 2009, 08:01 AM:

  MUA ME PELQEN 12 princeshat balerina DHE e bukura dhe bisha they are the best

 449. GENTA said on Jan 20 2009, 08:01 AM:

  UNE VOTOJ PER BARBI MARIPOZA

 450. drita said on Jan 19 2009, 08:01 AM:

  me pelqen bukuroshja e fjetur

 451. pellumbesha said on Jan 15 2009, 13:01 PM:

  mua me se shumti me pelqejn keto filma:BARBI DHE 12 PRINCESHAT,PRINCESHA E ISHULLIT TE HUMBUR,PRINCESHA DHE VARFANJAKJA,WINX,DRAGON BALL Z,BRATZ,VELLAI ARI ETJ. DHE PERSH FAMILJEN TIME QE E DUA FORT

 452. armendi said on Jan 15 2009, 13:01 PM:

  je i fort i bukur me sy te zjarrt te adhuroj armendi

 453. gogeta 4 said on Jan 15 2009, 13:01 PM:

  je shum i bukur i fort

 454. leoniti said on Jan 15 2009, 06:01 AM:

  mua me pelqen shum goku po ashtu edhe vegjita dhe gohani

 455. Kaltrina said on Jan 14 2009, 07:01 AM:

  Mua si filëm i animuar më pëlqen "Winx Club" "Bratz" "Barbi dhe 12 Princeshat Balerina" "E Përhitura" "Kësulkuqja" "Borebardha" "Barbie Diamond" etj.

 456. Djellza said on Jan 12 2009, 15:01 PM:

  mua me pelqejn te gjith po me se shumti me pelqe DRAGON BALL Z tek GOKU dhe GOHANI VEXHITA KIKI BULMA etj.

 457. omeri shkodra said on Jan 12 2009, 13:01 PM:

  mua me pelqen gokuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dhe friza

 458. JASMINA shkodra said on Jan 12 2009, 13:01 PM:

  MUA ME PERQEJNE SHUME KETA FILMA SI;WINX,BRATZ,PRINCESHA E ISHULLIT TE HUMBUR,12 PRINCESHAT BALERINA etj.................

 459. arta (goku) said on Jan 10 2009, 08:01 AM:

  nga te gjith filmat e animuar mua me se shumti me pelqen dragon ball z ai eshte me i miri vetem gokuuuu..... votoni te gjith vetem per dbz(dragon ball z)gokuuu.

 460. TINA said on Jan 10 2009, 08:01 AM:

  MUA ME SE SHUMTI ME PELQEN DRAGON BALL Z GOKU POR ME PELQEN EDHTE DETEKTIVI KONAN,SAILOR MOON,EDHE BRESHKAT NINXHA ,LUPEN ETJ... POR ME SE SHUMTI FILMI I ANIMUAR MUA ME PELQEN VETEM DRAGON BALL Z AI ESHTE FILMI ME I MIRI I ANIMUAR DHE VETEM ATE DUHET TA VOTONI GOKU JE ME I MIRI NGA TE GJITH

 461. DBZ said on Jan 10 2009, 08:01 AM:

  NGA TE GJITH FILMAT E BOTES MUA ME SE SHUMTI ME PELQEN DRAGON BALL Z AI ESHTE FILMI ME I MIRE GOKU ESHTE ME I FUQISHMI GOKUUU.

 462. dbz said on Jan 09 2009, 12:01 PM:

  dragon ball z eshte per mua filmi me i mire aty rolin kryesor e luan goku qe eshte sajani me i fuqishem pas ti vjen vexhita kurse pas ti vjen djali i gokut gohani pastaj vijne dhe te tjeret goteni tranksi etj etj ... goku eshte me i miri

 463. dragon ballz said on Jan 09 2009, 11:01 AM:

  mua me se shumti me pelqen dragon ballz

 464. elina said on Jan 09 2009, 11:01 AM:

  mua me se shumti me pelqen dragon ball z sepse eshte filmi me i shikuar ne te gjithe boten dhe e dua shume kete film v. goku eshte me i miri ai eshte shume i forte po ashtu edhe vexhita,gohani,tranksi etj,etj.goku je me i miri

 465. dragon ball gt said on Jan 09 2009, 10:01 AM:

  i watch goku every day i love you goku

 466. dbz said on Jan 09 2009, 10:01 AM:

  i watch goku in youtobe every day i love gokuu

 467. dragon ball z said on Jan 09 2009, 10:01 AM:

  goku eshte me i miri dhe mendoj se te gjith duhet te votojn vetem per dbz

 468. dbz said on Jan 09 2009, 08:01 AM:

  eshte filmi me i mire ne bote dhe personazhi kryesor eshte goku ai eshte me i fuqishmi dhe askush nuk eshte me i forte se ai. dragon ball z eshte filmi me i mire dhe me i shikuar nga te gjithe filmat e tjere vizatimor gokuuu je me i miri

 469. goku said on Jan 09 2009, 08:01 AM:

  filmi vizatimor me i shikuar ne te gjithe boten eshte dragon ball z dhe te gjithe duhet ta shikojne sepse ai eshte me i miri vetem goku kurse filmat me te keqij jane: 12 princeshat , barbi dhe arrthyesi,aladini. e shume e shume filma te tjere te keqij vetem dragon ball z eshte filmi me i miri ne bote

 470. liza said on Jan 09 2009, 08:01 AM:

  mua me se shumti me pelqen dragon ballz (goku, vexhita,gohani,tranksi,goteni,pikolo,tienshinhan,jança,çausu etj.) goku eshtë më i mirë dhe është me i fuqishmi askush nuk eshte me i fuqishem se goku dhe te gjithe duhet ta shikoni vetem gokun sepse ai eshte filmi vizatimor me i shikuar ne te gjith boten gokuuu

 471. FLORIANA said on Jan 09 2009, 05:01 AM:

  Tung nga Floriana. Jam motra e Marianes, qe ka shkruar pak me posht. mua me pelqejn shume filmat e animuar e veqmas BARBI DHE ARRETHYESI si dhe mbreteresha e pyllit. Tung nga FLORI1 JU DUA SHUME TE GJITHEVE. Dhe motren time MARIANEN dhe vellezerit e mi ERMALIN dhe BERTIN.

 472. MARIANA said on Jan 09 2009, 05:01 AM:

  Tung nga MARIANA.Me pelqejn shum filamt e animuar sidomos SLEEPING BEAUTY. Tung nga MARI

 473. Blerona said on Jan 09 2009, 05:01 AM:

  Tung, jam Blerona nga Austria. Mua me pelqejn filmat e animuar teper. Me se shumti me pelqen SABRINA, dhe PRINCESHA DHE E VARFERA. TuNg kAlOnI mIrE

 474. ARTE PREBREZA said on Jan 07 2009, 06:01 AM:

  MUA ME PELQEN ME SE SHUMTI FILMI VIZATIMOR "12 PRINCES". KLM TUNGI

 475. lona said on Jan 06 2009, 08:01 AM:

  mua m pelqiejn m s shumti 12 prinxesha une i adhuroi princeshat

 476. ard said on Jan 05 2009, 11:01 AM:

  tung mua me pelqen dragon ball se ashte me i miri qao nga ard

 477. landiti said on Jan 04 2009, 12:01 PM:

  mua me pelqen aladini pershendetje nga landiti

 478. loresa said on Jan 04 2009, 12:01 PM:

  mua me pelqen me se shumti barbi dhe 12 princeshat balerina tung ju pershendes loresa

 479. besjana said on Jan 04 2009, 08:01 AM:

  hey mu me pelqen filmi e bukura dhe bisha , bukuroshja e fjetur ,dhe 12 princeshat balerina qaoooooooooooooooooooo ju dua pa mase ju aktore te ketyne filmave

 480. albiona said on Jan 02 2009, 06:01 AM:

  tung mua me pelqen filmi winx ok vutoni per winx edhe hekni aladin e shtineni winx club

 481. annila said on Jan 01 2009, 08:01 AM:

  walla muuaa Um PELQEN mas shumtii filmat e animuar zakonisht me princeshha uhahuauhauha:d:d.. ionn shum t'mire(L)uhahuahuhauhu

 482. lear said on Dec 31 2008, 18:12 PM:

  goku edhe daltanius

 483. sokol said on Dec 31 2008, 16:12 PM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princeshat balerina

 484. hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh said on Dec 30 2008, 10:12 AM:

  hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 485. leotrim osmani said on Dec 30 2008, 10:12 AM:

  Mua më me pelqen ajo vajza me komentin e pare me emrin altina. e kisha ftu per mu ba prostituta jeme ia kisha jep 50 euro ne dite

 486. altina said on Dec 29 2008, 12:12 PM:

  tung mua me se shumti me pelqen barbi dhe 12 balerinat qdo dit e shikoj dhe me pelqen shum shum shum e adhuroj me se shumti me gjith zemren qaoo

 487. leotrim osmani said on Dec 29 2008, 10:12 AM:

  mua me pelqen dbz, po ma shum me pelqen FRIZA

 488. lepotrim osmani said on Dec 29 2008, 10:12 AM:

  Mua më pëlqen filmat si p.Sh xhimi neutron,teen titans dragon ball z ben 10,tom and jerry

 489. jehonza said on Dec 28 2008, 14:12 PM:

  me pelqen bukuroshja e fjetur dhe sabrina por jo shtriga t'du

 490. alberina said on Dec 28 2008, 04:12 AM:

  per mu deshiroj qe ta heknin haladinin e ta shtijn filmin winz

 491. valjeta said on Dec 28 2008, 04:12 AM:

  pershendetje mua me pelqen filmi barbi dhe 12 princeshat valjeta

 492. blero said on Dec 28 2008, 04:12 AM:

  mua me pelqen filmi aladin se osht filmi ma i miri ne bot

 493. shqipe said on Dec 26 2008, 07:12 AM:

  mua me pelqen hannah montana tung

 494. blerta said on Dec 21 2008, 03:12 AM:

  barbi dhe 12 priceshat baleria

 495. fikria 2-2 sh.f ENVER MALOKU BESIAN said on Dec 21 2008, 03:12 AM:

  PER MUA DO T DOJA QE NE TOP LIS TA HIQNI ALADDIN DHE TA SHTINI TOMI DHE JERRY ME AVETURAT E TIJ T REJA JU PERSHENDES T GJITHVE TUUUUNNNNNNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGG

 496. blerta sejdiu nga e 6-2 sh.f Naim FRASHRI PODUJEV said on Dec 20 2008, 14:12 PM:

  barbi dhe 12 priceshat baleria ma t mirat

 497. blerta sejdiu nga e 6-2 sh.f Naim FRASHRI PODUJEV said on Dec 20 2008, 11:12 AM:

  filmiq e pelqej i animuar esht barbi dhe 12 priceshat balerina medoj se ka nje karekteristik t veqat per mua i pershedes t gjith miqet e filmave vizatimor

 498. goku said on Dec 20 2008, 06:12 AM:

  mua me se shumti me pelqen dragon ball z gokuuuu

 499. xoni said on Dec 20 2008, 03:12 AM:

  mua mepelqen goku se goku jan me i frti dragon ball.z

 500. GOKU said on Dec 19 2008, 13:12 PM:

  GOKU ESHTE ME I MIRI PA DYSHIM ESHTE GOKU ME I MIRI DRAGON BALL Z

 501. votoj per filmin e animuar e bukura dhe bisha said on Dec 17 2008, 06:12 AM:

  mua me pelqen edhe borbardha,hirushja,princesha e bukur,barbi dhe 12 princeshat,aladini etj.............. klm

 502. erza said on Dec 17 2008, 06:12 AM:

  mua me pelqejn shum shum filmat vizatimer me princesha por me se shumti e bukura dhe bisha klm tunggggg good bye :P

 503. melodia said on Dec 16 2008, 07:12 AM:

  mua mes se shumti me pelqenen edonabarbie eshte shum i mir dhe me se shumti ne ate film te animuar me pelqen princesha edona dhe princi eiden tung ........................................edona barbie numer nje mos e leni pa e pa

 504. anonim said on Dec 15 2008, 03:12 AM:

  mua me pelqejn te gjith filmat e animuar,por me se shumti ''alergjia nga perbindeshat''gjimi neutron sferat e dragoit e shum te tjer klm

 505. donjeta said on Dec 14 2008, 05:12 AM:

  mua me pelqen dragonballz

 506. gzimi said on Dec 14 2008, 05:12 AM:

  mua me pelqen goku dragon balle me se shumti me pelqen goku se eshte me i forti por mua me pelqen edhegohani se kur nervezohet behet shume i fori mua me pelqen eshe bionic six daltanjus

 507. gezim krasniqi (goku) said on Dec 14 2008, 05:12 AM:

  mua me pelqen dragon ball z

 508. vjosana said on Dec 14 2008, 04:12 AM:

  me pelqejn 12 princeshat balerina,sabrina shtriga,xhimi neutron,princesha shehrezade,arieli... por po votoj per xhimi neutron

 509. ardit said on Dec 14 2008, 03:12 AM:

  mua me pelqen dragon ballz

 510. shefqeti said on Dec 13 2008, 15:12 PM:

  hehehe ja kujam fansi i dragon ballz

 511. adeta said on Dec 13 2008, 15:12 PM:

  mua me pelqejne sferat e dragoit jan me te miret (goku,vexhita,gohan,tranks,goten,etj.)

 512. DoNnZza(GENTA ISMAILI) said on Dec 13 2008, 12:12 PM:

  ola un e preferoj filmin vizatimor sailor moon shum esht i mir kom qef mu kan edhe ni her ne tv se moti se kom pa esht i mir edhe bratz tung kalo xix ciaoooo

 513. adelina said on Dec 13 2008, 12:12 PM:

  mua me pelqen me se shumti tormenta en el paraiso.Prej filmave vizatimor me pelqen sailor moon tung kaloni mire

 514. ANILA said on Dec 13 2008, 11:12 AM:

  MUA ME PELQEN GOKU ME EPIZODET ME TE REJA SIGURISHT EHDE ME EPIZODET E VJETRA ME PELQEN AI ESHTE ME I MIRI VETEM GOKUUUU

 515. ANIKA said on Dec 13 2008, 11:12 AM:

  MUA ME SE SHUMTI ME PELQEN DRAGON BALL Z (GOKU) AI ESHTE ME I MIRI NE BOTE KURSE 12 PRINCESHAT JANE ME TE KEQIJAT

 516. vlera said on Dec 13 2008, 09:12 AM:

  muA ME PELQEN 12 PRINCESHAT BALERINA SEPSE ESHTE I IRE PER FEMIJET E BOTES

 517. sara said on Dec 13 2008, 03:12 AM:

  mua mee pelqen me shume barbi dhe 12 princeshat balerina

 518. anjeza said on Dec 12 2008, 15:12 PM:

  une e dua shume gokun a i edhte me i miri nga te gjithe filmat viaztimor a i eshte me i miri po ashtu edhe vexhita eshte me i miri dragon ball z

 519. xhyxhilide said on Dec 12 2008, 14:12 PM:

  filmi i animuar per mua eshte dragon ball z ju lutem qe ta vazhdoni deri ne epizodet me te reja sepse pa dragon ball z ska gjalleri kalofshi mir me mall xhyxhilidja

 520. goku ( trunks) said on Dec 12 2008, 14:12 PM:

  gokuuuu me i miri poashtu dhe tranksi

 521. goku said on Dec 12 2008, 14:12 PM:

  te pelqej une te pelqen gjith bota se pa ty nuk rrine gocat

 522. goku said on Dec 12 2008, 14:12 PM:

  goku me i miri numer 1

 523. jam xhedi jade said on Dec 12 2008, 13:12 PM:

  me se shumti me pelqen dragon ball z ( gokuuuuuuuu) pastaj bratzzzzzz pastaj sailor moon breshkat ninxha tenge mutant ninja turtles dhe ne fun me pelqe n edhe daltanious dhe xhimi neutron

 524. serena said on Dec 12 2008, 13:12 PM:

  mua me pelqen goku

 525. nita said on Dec 12 2008, 13:12 PM:

  mua me se shumti me pelqen son goku pastaj sylor moon dhe breshkat ninxha sigurisht qe me pelqen edhe daltanious etj

 526. artina said on Dec 12 2008, 13:12 PM:

  mua me se shumti me pelqen son goku

 527. lear said on Dec 08 2008, 11:12 AM:

  xhimi

 528. xheneta said on Dec 06 2008, 04:12 AM:

  -i'm xheneta . i'm from in kosov . i'm eleven yours old bye bye or goodbye- i like it barbi bye # # #

 529. xheneta said on Dec 06 2008, 04:12 AM:

  mua me pelqen me se shumti bukuroshja e fjetur ,xhimi neutron,barbi dhe 12 princeshat balerina dhe sabrin kaq por ka edhe te tjera qe nuk me erdh rasti ti them

 530. visari-@visari.visari ose visi_245@live.com ok empuqni said on Dec 05 2008, 08:12 AM:

  mua me pelqen bukuroshja dhe bisha oki empuqni

 531. egzona@ said on Dec 01 2008, 12:12 PM:

  mua me se shumti me pelqen telonovela "tormenta en el paraiso" ju dua shum eshte nje serial shum i mir dhe seriali "la traicion" ju dua shumm ...! ju dua shumm sara maldonado ,erick elias,mariana seoane ,mario cimarro y danna garcia JU DUA SHUMMM SHUMMM SHUMM >>loveee ***

 532. sara said on Dec 01 2008, 12:12 PM:

  ami me gusta telonovela "tormenta en el pariso" lo kjero muchoo (aymar y nicolas -amo) y mariana seoane lo kjero muchoo y telonovela "la traicion " (hugo y soledad) I LOVE YOU FOREVERp.

 533. xona-ona@hotmail.com said on Nov 30 2008, 16:11 PM:

  mua me pelqen me se shumti Sabrina shtriga dhe bukuroshja e fjetur

 534. vlora said on Nov 25 2008, 10:11 AM:

  mua me pelqen borbardha klm ciao

 535. gresa gresa said on Nov 25 2008, 10:11 AM:

  tung mua me pelqen sabrina dhe shtriga tung tung klm ciao

 536. kaltrina 23 nentor 2008 said on Nov 23 2008, 03:11 AM:

  kaltrina mua me pelqen barbi me 12 princesha ju pershendet suela sueli blerta gimi pimi blendi tina

 537. erza said on Nov 21 2008, 11:11 AM:

  mua me pelqen pinokjo klm

 538. hana said on Nov 21 2008, 03:11 AM:

  ksenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 539. hana said on Nov 21 2008, 03:11 AM:

  e bukara dhe bishaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 540. gresushja said on Nov 20 2008, 10:11 AM:

  mua me pelqen e bukura dhe bishat kshtuqe ju pershendes te gjitheve kush i lexon kta mesaze tung qaoooooooooo ciao

 541. andi said on Nov 20 2008, 10:11 AM:

  mua me pelqen tomi gjeri sepse gjeri ia lshon shpesh tomit hahahahahaha

 542. denarti said on Nov 19 2008, 10:11 AM:

  mua me pelqen tomi gjeri sepse bejn luft ne mes veti

 543. gresa said on Nov 19 2008, 10:11 AM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjetur sepse eshte e bukur ne te gjitha gjerrat

 544. Blearti said on Nov 18 2008, 12:11 PM:

  Mua me se shumti me pelqen Sangoku.

 545. berna said on Nov 15 2008, 14:11 PM:

  mua me se shumti me pelqen ariel se e dua detin shum

 546. zhyzide said on Nov 15 2008, 05:11 AM:

  mue edhe qe ka dal film i ri me pelqen xhimi neutron me than drejten du me i thon elmes qe ka shkru cili film i animum te pelqen se e ka shkrue keq e ka shkrue stlla vense me shkru stella

 547. elma said on Nov 15 2008, 03:11 AM:

  mua me pelqen winx me se shumti me pelqejn bloom flora setlla

 548. angjela said on Nov 15 2008, 03:11 AM:

  un vetem po pershendet te gjithve juve tung dhe kalofshit shum mir

 549. VESA said on Nov 14 2008, 16:11 PM:

  mua me pelq filmi barbie 12 princeshat balerina sabrina shtriga te luajm shkollash fund....... qao naten e mir

 550. donika said on Nov 13 2008, 07:11 AM:

  mua me pelqen filmi siler mon sepse esht nje filem fantastik ju pershendes te gjith ju qe e lexoni kete dhe te tjer tung tung

 551. ema said on Nov 12 2008, 15:11 PM:

  mua mr prlqen luftetarja e henes

 552. donika said on Nov 11 2008, 11:11 AM:

  mua ne pergjithesi me pelqejn te gjith por me se shumti siler mon dhe bratz 6 bioniket e shum shum shum te tjer

 553. lear said on Nov 10 2008, 05:11 AM:

  6 bionikët

 554. lojla said on Nov 09 2008, 10:11 AM:

  me pelqen filmat seksi qe puthen ne buze (pidh)

 555. lojla said on Nov 09 2008, 10:11 AM:

  me pelqen filmat seksi qe puthen ne buze (pidh)

 556. vesa said on Nov 09 2008, 09:11 AM:

  per mua filmi me i preferuar eshte sabrina shtriga sepse eshte filmi me i bukur dhe shpresoj qe te gjithe njerezit qe kane shkruar per filmat me te animuar per femije dhe per te rritur une jam nje vajze 9 vjeqare dhe e dua filmin sabrina shtriga por dhe filmat te tjere jane te mire pershendes dhe pse eshte sabrina ne shtetet e bashkuara te amerikes e pershendes shume iu dhuroj nganje puthje te shumte per te gjithe njerezit qe i kam afer faleminderit

 557. mili.gl@live.com said on Nov 09 2008, 04:11 AM:

  mua me pelqen filmi i animur aladini dhe e pershendes vllavin tim lulin

 558. lena said on Nov 09 2008, 03:11 AM:

  Mua me se shumti filmi i animuar me pelqen Sabrina(shtriga)ju pershendes te gjithve mpuq

 559. dardane said on Nov 08 2008, 10:11 AM:

  per mua filmi me i mir eshte 12 princeshat

 560. agja shneq said on Nov 08 2008, 09:11 AM:

  mir mas shumti me pelqen sabrina dhe shtriga

 561. arlinda52@live.com said on Nov 08 2008, 08:11 AM:

  per mua shoqja me e mir eshte gjilanasja tung klm dhe i them se esht shum e bukur pershendes nga zemra

 562. arlinda52@live.com said on Nov 08 2008, 08:11 AM:

  per mua shoqja me e mir eshte gjilanasja tung klm dhe i them se esht shum e bukur pershendes nga zemra

 563. arlinda52@live.com said on Nov 08 2008, 08:11 AM:

  per mua shoqja me e mir eshte gjilanasja tung klm dhe i them se esht shum e bukur pershendes nga zemra

 564. arlinda_52@live.com said on Nov 08 2008, 08:11 AM:

  tung naga arlinda e pershendes gjilanasjen shum filmat vizatimor ma pelqejn tan tung

 565. blearti said on Nov 08 2008, 03:11 AM:

  mu a me pelqe filmi vizatimor ariel

 566. bleona said on Nov 08 2008, 03:11 AM:

  mu a me pelqe filmi vizatimor ariel

 567. fatbardha said on Nov 08 2008, 01:11 AM:

  mua me pelqen me se shumti e bukura dhe bisha

 568. fatbardha said on Nov 08 2008, 01:11 AM:

  mua me pelqen me se shumti e bukura dhe bisha

 569. hana said on Nov 07 2008, 10:11 AM:

  mua me pelqen me se shumti seriali stuhia ne parais edhe vajza aimar dhe nicolasi

 570. Ardit said on Nov 07 2008, 10:11 AM:

  mua me se shumti me pelqejn 6 bioniket

 571. lear said on Nov 07 2008, 10:11 AM:

  zik

 572. gjilanasja_loqkii@hotmail.com said on Nov 07 2008, 09:11 AM:

  e pershendes shum arlinden dhe filmi i animuar me i pelqyer esht e bukura dhe bisha qao klm pershendes shum arlinden

 573. arlinda52@live.com said on Nov 07 2008, 08:11 AM:

  mua me pelqen shum bratz edhe e kom shoqe sibelin e pershendes tung klm jeni ma te qartit votoni per mu tung merrne adresen teme tungggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

 574. sibeli said on Nov 07 2008, 08:11 AM:

  mua me pelqen mas shumti shpongshpop se osht shum i mir dhe e adhuroj shum

 575. kaltrina said on Nov 07 2008, 03:11 AM:

  mua me pelqen barbi me 12 princesha film eshte me imiri ne bote me pelqen edhe bukuroshja e fjetur tung nga kaltrina haxhillari

 576. albbana said on Nov 06 2008, 14:11 PM:

  mua me pelqen filmi e bukura dhe bisha dhe eshte filmi me i mire

 577. djellza said on Nov 06 2008, 14:11 PM:

  Mua me se shumti me ka pelqyer "Barbi dhe 12 Princeshat Balerina" Djellza Iberdemaj nga Peja.

 578. une jam karuci nese doni me dit said on Nov 06 2008, 11:11 AM:

  as nje fil nuk me pelqen s enuk jm fmi

 579. nickyy said on Nov 06 2008, 11:11 AM:

  mua me se shumti me pelqen filmi seks ku ka

 580. niki said on Nov 06 2008, 11:11 AM:

  mua me se shumti me pelqen bukuroshja dhe bisha

 581. resmijaaaaa said on Nov 06 2008, 07:11 AM:

  mua me pelqen filmi i animuar e bukura dhe bisha dhe e pelqej shum kete film te animuar

 582. bushiiiiiiiiii said on Nov 06 2008, 07:11 AM:

  mua me pelqe filmi i animuar e bukura dhe bisha shum shummmmm

 583. gjilanasja_loqkii@hotmail.com said on Nov 06 2008, 07:11 AM:

  filmi me i bukur sipas meje qe me pelqen eshte e bukura dhe bisha

 584. resa_94@hotmail.com said on Nov 06 2008, 06:11 AM:

  nder filmat te animuar me pelqe e bukura dhe bish dhe e shiqoj shum sepse ka aktor qe me pelqejn shum dh ngjarje e filmit ebukura dhe bisha

 585. luma_zemra@hotmail.com said on Nov 06 2008, 06:11 AM:

  mua me pelqn me se shumti filmi vizatimor 12 princeshat balerina edhe votoni

 586. lumaaa said on Nov 06 2008, 06:11 AM:

  mua me pelqen 12 princesha balerina shum shum mmmmmm

 587. shqipja said on Nov 05 2008, 15:11 PM:

  mendoj se filmii i animuar me i mir eshte bratz sepse e shikoj me se shumtii dhe me pelqen shumm...

 588. jetlira said on Nov 05 2008, 15:11 PM:

  mu me pelqen me se shumti 12 princeshat balerina mendoj se kyy eshte filmi i animuar me i mir

 589. ermira said on Nov 05 2008, 11:11 AM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjetur

 590. menad11@hotmail.de said on Nov 04 2008, 16:11 PM:

  mua se me pelqen as njona iq hahahha

 591. adonida said on Nov 04 2008, 16:11 PM:

  mua me pelqejn te gjill edhe e dua shum LOQKIN tim menadin qum qum qum se e ddun nuk me besohet hehheheheheh

 592. menad said on Nov 04 2008, 16:11 PM:

  mua me pelqejn shum te gjitha

 593. lulzim said on Nov 04 2008, 15:11 PM:

  mua me pelqen gogu

 594. luma said on Nov 04 2008, 15:11 PM:

  mu a me pelqen filmi vizatimor e bukura dhe bisha

 595. luli said on Nov 04 2008, 15:11 PM:

  mu a me pelqen filmi vizatimor dragon ball

 596. mili.gl@live.com said on Nov 04 2008, 15:11 PM:

  mu a me pelqen dragon ball

 597. engji said on Nov 04 2008, 05:11 AM:

  mua me pelqen shum filmat e barbikave gjithashtu edhe disa filma tjer si P.SH:6 bioniket mace qen etj....

 598. festim bublaku said on Nov 03 2008, 13:11 PM:

  mua më pelqen 6 bioniket 4 breshkat dhe mjeshtri i tyre splinteri dragon ball z maqoku qen kush ma she dikush prej klases sime me tregon ne klas

 599. festim bublaku said on Nov 03 2008, 13:11 PM:

  mua më pelqen 6 bioniket 4 breshkat dhe mjeshtri i tyre splinteri dragon ball z maqoku qen kush ma she dikush prej klases sime me tregon ne klas

 600. festim bublaku said on Nov 03 2008, 13:11 PM:

  mua më pelqen 6 bioniket 4 breshkat dhe mjeshtri i tyre splinteri dragon ball z maqoku qen kush ma she dikush prej klases sime me tregon ne klas

 601. festim bublaku said on Nov 03 2008, 13:11 PM:

  mua më pelqen 6 bioniket 4 breshkat dhe mjeshtri i tyre splinteri dragon ball z maqoku qen kush ma she dikush prej klases sime me tregon ne klas

 602. leonora said on Nov 03 2008, 11:11 AM:

  un votoj për winx

 603. uresa said on Nov 01 2008, 12:11 PM:

  un mendoj se folimi ma i mir o berbi dhe 12 princeshat balerina dhe kish than me votu per to e sa per ata qi nuk ju pelqen aj film kisha than se nuk ju pelqen as ni film

 604. uresa said on Nov 01 2008, 12:11 PM:

  un mendoj se folimi ma i mir o berbi dhe 12 princeshat balerina dhe kish than me votu per to e sa per ata qi nuk ju pelqen aj film kisha than se nuk ju pelqen as ni film

 605. gona said on Nov 01 2008, 12:11 PM:

  un mendoj se filmi ma i mir o barbi dhe 12 princeshat balerina dhe votoj pre to qao kloni mir

 606. lindi dhe rrezja said on Oct 31 2008, 10:10 AM:

  ne votojme per barbi dhe 12 princeshat

 607. cloe and jade said on Oct 31 2008, 10:10 AM:

  ne votojm vetem per bratzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ok.bratz fitoreeeeeeeeeeeeeeeeeeee gjithmon me fitore

 608. alba dhe tarja said on Oct 31 2008, 10:10 AM:

  per ne filmi me i pelqyer eshe barbi dhe 12 princeshat por ishte me mire ta vendosni edhe filmin bratz sepse per kete votojme me shume

 609. flora said on Oct 30 2008, 20:10 PM:

  une jam flora e dua filmin winx club eshte fantastike dhe e dua floren ljlen mjuzen blloomin dhe stelleen i pershendes shummmmmmmmmm :D:D:D muxcccccccc flora

 610. dorentina said on Oct 29 2008, 14:10 PM:

  mua me pelqen filmi winc

 611. nurije said on Oct 29 2008, 14:10 PM:

  mua me pelqen winc qe edhe une te kem maghii i duaa shum winc

 612. nurije said on Oct 29 2008, 14:10 PM:

  mua me pelqen winc qe edhe une te kem maghii i duaa shum winc

 613. arti said on Oct 27 2008, 16:10 PM:

  filmi me i bukur ne bot eshte princesha edona ,,,ai film nuk gjendet ne kosov se eshte nje film i veqnt dhe gjendet vetem ne disni ne argjentin.....................tung edona 1 dhe vetem nje

 614. fiona said on Oct 27 2008, 16:10 PM:

  mua me pelqen princesha edona eshte nje fil shum i bukur dhe me shum magji te cilat e bejne filmin edhe me intrigues per ta shikuar

 615. misini said on Oct 26 2008, 11:10 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 616. verona said on Oct 26 2008, 11:10 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 617. gresa said on Oct 26 2008, 11:10 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 618. lorena said on Oct 26 2008, 11:10 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 619. arti said on Oct 26 2008, 11:10 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 620. aorta said on Oct 26 2008, 11:10 AM:

  mua me pelqen sabrina (shtriga)

 621. ensara said on Oct 26 2008, 11:10 AM:

  mua me palqen sabrina shtriga

 622. artina said on Oct 26 2008, 11:10 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 623. helena said on Oct 26 2008, 09:10 AM:

  mua me pelqen e varfera dhe princesha

 624. niti said on Oct 26 2008, 09:10 AM:

  mua me pelqen shum mariposa dhe raperenzola

 625. niti said on Oct 26 2008, 09:10 AM:

  mua me pelqen shum mariposa dhe raperenzola

 626. niti said on Oct 26 2008, 09:10 AM:

  mua me pelqen shum mariposa dhe raperenzola

 627. sabrina said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  winx winx winx winx

 628. sabrina said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  winx

 629. sabrina malaj said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqen winx

 630. leonita said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqejn princeshat dhe winx

 631. elton eltin said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  neve na pelqen dragonball shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ssssssssssssshhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 632. elton eltin said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  neve na pelqen dragonball shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ssssssssssssshhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 633. eltin said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqen aladini

 634. elton said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqen aladini bye

 635. vilza said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqejne shum filma. un dua te behem shoqe me ju. bye i am vilza

 636. vilza said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqen arieli

 637. vilza said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 638. vilza said on Oct 25 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 639. Anonymous said on Oct 24 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqen me se shumti nga te gjitha filmat e botes dragonball sidomos goku vegjita gohani tranksi goteni pikolo krulini tenshinhani dhe te gjith te etj

 640. sindurela said on Oct 23 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqejn barbi dhe 12 princesha i adhuroj dhe jam e kenaqur qe ikan ber per ne femijet i falenderoj shum dhe i uroj suksese ne te gjitha vizatimet qe i bejn per ne ju dua shum qe jeni kaq te mirqe keto gjera qe sikemi pritu ju dua shum

 641. manuela said on Oct 23 2008, 10:10 AM:

  tung mua me pelqen princesha analiza mu me duket se esht filmi me i mir ne bot...

 642. suela said on Oct 23 2008, 10:10 AM:

  tung un jam suela nga peja mua me pelqejn winks ju pershendes tung tung

 643. sindi said on Oct 23 2008, 09:10 AM:

  pos princeshave me pelqejne edhe winks..... ju pershndes .....flm per mirkuptim.....

 644. Anonymous said on Oct 23 2008, 09:10 AM:

  tung ju pershendet sindi nga peja mu a me pelqejne 12 princeshate... tung tung

 645. Alesja said on Oct 23 2008, 06:10 AM:

  Bratz

 646. gyltene said on Oct 21 2008, 14:10 PM:

  a je mir çka po bani mua me pelqen e bukura dhe bisha

 647. arlinda said on Oct 21 2008, 05:10 AM:

  mua më se shumti me pelaqen winks i cili esht nje film shum i i mir per fëmij te gjith femijet e kosov nese deshironi te shkioni diqka per femij shikon winks i cili esht nje filim i papar aty jan disa vjaza shum te bukura ato jan BLUM,FLORA.STELLA.MUJUZA.TEKNA.DHE LEJLA

 648. 123456789* said on Oct 20 2008, 15:10 PM:

  qwrjkjjdjjjjadjsjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjhcbfhshfgasq6ip[7gop67o9-jceufdhhguiudhjsduguiwe9gwertfiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuuuuuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmuuimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmllllllllllllllllllummmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmppppppppppppoooooooooooooooooopqewrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrropppppppppppqqqqpiqhrwhgessssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssnhnhyjhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh8hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh55h211005021604580350020400062060400090+09060706070504 0040508707060160030006009008.5214 07 0 00 0 0 30 0 6 0 0 0 09 0 00 3 00 80 50 0 200 0 0 70 0 0 4 0 0100 0 0 0 0 0 0 00 0 0 0 336

 649. lindrit said on Oct 20 2008, 15:10 PM:

  god afternoon i'm lindrit i'm school nice to meet you!

 650. lindrit dhe loresa said on Oct 20 2008, 15:10 PM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princeshat i adhuroj dhe jam i knaqu qe e kan bër për ne fëmijët i falenderoj shumë dhe i uroj suksese ne të gjitha vizatimet që i bëjnë për ne ju dua shumë qe jemi kaq te mirë që këto qëra qe si kemi pritu ju dua shumë

 651. arian said on Oct 20 2008, 13:10 PM:

  meseshumti me pelqen heri poter

 652. arian said on Oct 20 2008, 13:10 PM:

  meseshumti me pelqen heri poter

 653. leleee said on Oct 20 2008, 09:10 AM:

  lele ce me nervozoni or e bukura dhe bisha esht me i mirrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr edhembaroj keto iiii

 654. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 655. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 656. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 657. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 658. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 659. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 660. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 661. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 662. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 663. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 664. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 665. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 666. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 667. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 668. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 669. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 670. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 671. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 672. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 673. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 674. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 675. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 676. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 677. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 678. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 679. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 680. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 681. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 682. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 683. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 684. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 685. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 686. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 687. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 688. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 689. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 690. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 691. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 692. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 693. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 694. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 695. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 696. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 697. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 698. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 699. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 700. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 701. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 702. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 703. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 704. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 705. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 706. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 707. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 708. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 709. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 710. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 711. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 712. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 713. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 714. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 715. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 716. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 717. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 718. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 719. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 720. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 721. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 722. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 723. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 724. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 725. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 726. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 727. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 728. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 729. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 730. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 731. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 732. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 733. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 734. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 735. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 736. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 737. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 738. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 739. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 740. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaad

 741. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrina shtrigaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 742. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  sabrina shtrigaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 743. ela said on Oct 20 2008, 02:10 AM:

  mos votoni per te tjeret se me e mira eshte sabrina shtriga

 744. dorentina said on Oct 19 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqen ninxhat sepse ata jan mete fort tdhe une dote bohem

 745. nurije said on Oct 19 2008, 13:10 PM:

  mua me pël qen ninxhat sepse une idua te ghith

 746. nurije said on Oct 19 2008, 13:10 PM:

  mua me pël qen ninxhat sepse une idua te ghith

 747. lear said on Oct 19 2008, 12:10 PM:

  ben 10

 748. AGNESA said on Oct 19 2008, 11:10 AM:

  diet kush e bukura dhe bisha

 749. nesa said on Oct 19 2008, 11:10 AM:

  e bukura dhe bisha me pelqen muqo

 750. Anonymous said on Oct 19 2008, 11:10 AM:

  e bukura

 751. ledi said on Oct 19 2008, 11:10 AM:

  me pelqen e bukura dhe bisha

 752. velerda said on Oct 19 2008, 11:10 AM:

  e bukura dhe bisha

 753. elham said on Oct 19 2008, 11:10 AM:

  e bukura dhe bisha

 754. Anonymous said on Oct 19 2008, 11:10 AM:

  pse ja fusni kot ore diet e bukura dhe bisha esh film yll bote ejjj

 755. adonis said on Oct 18 2008, 09:10 AM:

  UNE VOTOJ PER FILMIN E ANIMUAR NINXHAT BRESHKA ME I FORTI RAFAELO GO GO GO RAFI JU PRSH. ADONISI NGA GJAKOVA-REPUBLIKA E KOSOVES

 756. Ardit said on Oct 18 2008, 05:10 AM:

  mua më së shumti më pelqen ben 10

 757. tina said on Oct 18 2008, 04:10 AM:

  e bukura dhe bisha

 758. sara said on Oct 18 2008, 04:10 AM:

  po me shum me pelqen e bukura dhe bisha esht nje film i pa par

 759. Lear said on Oct 17 2008, 13:10 PM:

  mua më pelqen më së shumti zik

 760. Ardit said on Oct 17 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqen me se shumti alergji nga përbinshat

 761. zana said on Oct 16 2008, 07:10 AM:

  mua me pelqen filmi i animuar maca e mini

 762. Florentina said on Oct 16 2008, 03:10 AM:

  un po vetoj për e bukura dhe bishen e dua shum ,pastat edhe grupi i vet më pëlqen por e bukura edh pisha mas shumti prej qati grup tung kalofshit mir ju bua sh tungf tung tung tung tung

 763. Liridoni said on Oct 16 2008, 03:10 AM:

  qa po bani a jeni mir un jam Liridoni votoj per Dragon Ball mat fortit jon :@:@ju shkatrrojn

 764. dardani said on Oct 15 2008, 15:10 PM:

  mu mas shumti um pelqen Dragon Ball ma t`qartit niher per niher tung gokuu (K)(L)

 765. Flora said on Oct 15 2008, 15:10 PM:

  mu valla mas shumti un pelqejn e bukura se edhe ma e mir na bottt

 766. florentina_b1@live.com said on Oct 15 2008, 10:10 AM:

  qka po bani jam tina jam 13 vjet mua filmi qe me pelqen asht HARRY POTTER DHE........... TE GJITHA PJEST E TI qata qe mendojn se un jam e keqe po ju tham qe nuk jam kaloni sa ma mir qe muni TINA

 767. florentina said on Oct 15 2008, 09:10 AM:

  hej qka po bani sa i perket temes nuk um pelqejn filmat e animuar po ka filma per pak ma te mdhaj mu mas shumti um pelqen HARRY POTTER DHE ................ te gjitha pjeset e ata qe i pelqejn filmat e animuar e kan per veti rrespekt per qata qe i kqyrin FLORENTINA

 768. arbesa said on Oct 15 2008, 09:10 AM:

  mue mas shumti um pëlqen barbi dhe dymbëdhjet balerinat esht filmi ma i mir ne bot e mori mutka une si cija jam jam e pasur ju nuk jeni mori varfaniake

 769. arbesa said on Oct 15 2008, 09:10 AM:

  pse teme nuk ma qitet po mue mas shumti um pëlqen brats filmi i vërtet

 770. noraaaa said on Oct 15 2008, 07:10 AM:

  mei miri nga te gjithe me pelqen BARbIi mEe 12 RiNcEsHaAa

 771. engjellusha said on Oct 14 2008, 12:10 PM:

  filmi i arjeles eshte numer 1 ne bote....

 772. engji said on Oct 14 2008, 12:10 PM:

  mua me pelqen shum shummm filmi i ARJELES me i miri

 773. arbenita said on Oct 13 2008, 05:10 AM:

  mua me pelqen "princesha dhe e varfera" po edhe "ariel"

 774. kaltrina said on Oct 12 2008, 12:10 PM:

  barbi dhe 12 princeshat balerin

 775. getuthka said on Oct 12 2008, 12:10 PM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princeshat balerin

 776. genta said on Oct 12 2008, 12:10 PM:

  tung tung un jam genta banoj ne prishtin dhe jam 12 vjeqare jam ne kl te 6 ne shkollen P.Bogdani mua me pelqen me se shumti filmi titanet e rinj :D

 777. petrit said on Oct 11 2008, 02:10 AM:

  ju lutna shum qitni ningjat

 778. selma said on Oct 10 2008, 18:10 PM:

  mua me pelqen filmi i animuar barbi dhe 12 princesha t sepse eshte nje film i bukur

 779. demooooooo said on Oct 10 2008, 06:10 AM:

  per veten te me filmi i animuar eshte dragen ball ne gjith bote qauuuuuuuuuu

 780. dielli said on Oct 09 2008, 13:10 PM:

  mua me pelqen serjali "Dragon Ball" ju lutem nese dini te perkthy latinisht hyni ne Google ne kete adres ":Dragon Ball GT capitulo 1 parte 1/2 latino :"aty ka edhe shum shum epizoda te tjera jo lutem perkthejini shum femij ne kosov deshirojn ta shikojn kete Dragon Ball kete serjal do t'ju rrit numrin e shikuesve.

 781. genita said on Oct 08 2008, 08:10 AM:

  une votoj per barbin dhe 12 princeshat balerina

 782. enesa said on Oct 03 2008, 17:10 PM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjetur sepse esht nje film i vizatuar i cili me pelqen shum

 783. sherezade said on Oct 03 2008, 11:10 AM:

  ju lutem ku mundet ta gjej prineshen sherezade dhe tilin

 784. lednita said on Oct 03 2008, 09:10 AM:

  tung une jam lednita nga zvicraa ju dua shummeeeeeee mua me se shumeti melqen winks stella

 785. lednita said on Oct 03 2008, 09:10 AM:

  tung une jam lednita nga zvicraa ju dua shummeeeeeee mua me se shumeti melqen winks stella

 786. fejza said on Oct 03 2008, 08:10 AM:

  mua me pelqen me se shumti "E bukura dhe bisha "

 787. nori said on Oct 03 2008, 03:10 AM:

  mua me pelqen aladini dhe llampa majgike

 788. elina said on Oct 03 2008, 03:10 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princesat sepse esht nje film vizatimor shum i bukur un nuk do ta harroj kurr

 789. albena said on Oct 01 2008, 15:10 PM:

  12 ptinceshat

 790. agoni said on Oct 01 2008, 03:10 AM:

  mua me pelqen aladin

 791. agoni said on Oct 01 2008, 03:10 AM:

  mua me pelqen aladin

 792. erlinda said on Sep 30 2008, 08:09 AM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjetor sepse esht filmi i cili me ka lene shum mbresa

 793. diola said on Sep 30 2008, 07:09 AM:

  un votoj per barbin dhe 12 balerinat sepse eshte nje film i animuar te cilin nuk do ta harroj kurr dhe do te me mbet gjithnje ne zemer (L)

 794. anesa said on Sep 30 2008, 07:09 AM:

  mua me pelqen ariel sepse eshte nje film vizatimor shum i bukur por edhe aktoret te cilet luajn ne ate film jan shum shum shum te bukur

 795. rina said on Sep 30 2008, 07:09 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga sepse eshte nje film vizatimorshum i bukur i cili tregon se sa duhet ta duash shoqen (K) for sabrinen

 796. tona said on Sep 29 2008, 07:09 AM:

  une votoj per sabrina shtriga sepse eshte nje film i bukur

 797. mila said on Sep 29 2008, 06:09 AM:

  mua me pelqem 12 princesat baletiana esht nje filem i mir qe m ka mbeter n zemer dhe n mendjen time.

 798. dhurata said on Sep 29 2008, 06:09 AM:

  mua m pelqen 12 balerinat eshtnj film i animuar q me ka mber n zemer andaj ju kerkoj q ta transmetoni

 799. liridona said on Sep 28 2008, 11:09 AM:

  mu me ka pelqy ma se shumti e bukura dhe bidha tung

 800. dona said on Sep 28 2008, 10:09 AM:

  mua me pelqen bukuroshja dhe bish tung ju pershendes te gjithve

 801. ` said on Sep 28 2008, 10:09 AM:

  votoj per barbi dhe 12 princeshat balerina

 802. detektivi said on Sep 28 2008, 09:09 AM:

  mua me se shumti me pelqen detektivi konan nuk ka me interesante se ai

 803. blerta said on Sep 28 2008, 08:09 AM:

  mua me pelqen edona barbie

 804. xheneta said on Sep 28 2008, 08:09 AM:

  mua me pelqen edona barbie nr 1 dhe princesha dhe e varfra 2

 805. serafina said on Sep 28 2008, 08:09 AM:

  mua me pelqen edona barbie eshte yll

 806. dona said on Sep 28 2008, 08:09 AM:

  mua me se shumti me pelqen barbie raperanzella

 807. adonisi said on Sep 28 2008, 08:09 AM:

  mua me pelqen me se shumti piter pan kungfu panda etj

 808. edona prebreza said on Sep 28 2008, 08:09 AM:

  mua me ka pelqyer me se shumti filmi barbi i liqenit te mjellmave dhe ariel

 809. dona said on Sep 28 2008, 08:09 AM:

  une i kam shikuar me shum se 38 filma barbie por me se shumti me pelqyen mariposa gjindi magjik dhe bratz ditari i barbit dhe gishteza por u qudita si te tjeret nuk votuan per këto

 810. pegasus said on Sep 27 2008, 07:09 AM:

  mua më së shumti më pëlqen avatari,misteret e tuitit dhe silvesterit,në krahet e pulëbardhes,batman,dragon ball,detektivi konan,sailor moon,6 bionikët,skuadra e drejtësisë,njeriu merimangë,garfildi,aladini,kali i egër,pokemon,feliksi dhe makina e kohës,udi qukapiku,breshkat ninxha,lupen,mulani,shreku,digimoni,jugi,beyblade,planetketet,hi meni dhe heronjtë e gjithësisë,hamtaro,jataman,ratman,aventurat e nemos,e bukura dhe bisha,sabrina shtriga,bukuroshja e fjetur,ariela,skubi du,budallenjtë e hapsirës,ana flokëkuqja,xhoni bravo,barni,4 guximtarët,përralat e alfit,balto,alergji nga përbinëshat,barbi dhe magjia e pegasusit,frengulli,fajvëll etj

 811. pegasus said on Sep 27 2008, 07:09 AM:

  mua më pëlqen më së shumti dragon ball,detektivi konan,sailor moon, 6 bionikët,garfildi,njeriu merimangë,skuadra e drejtësisë etj

 812. pegasus said on Sep 27 2008, 07:09 AM:

  votoj per aladinin

 813. * said on Sep 27 2008, 06:09 AM:

  votoj per barbi dhe 12 princeshat balerina

 814. ` said on Sep 27 2008, 06:09 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 815. ---- said on Sep 27 2008, 06:09 AM:

  votoj për barbi dhe 12 princeshat balerina

 816. xx said on Sep 27 2008, 06:09 AM:

  detektivi konan

 817. hygerta said on Sep 25 2008, 10:09 AM:

  Tung une votoj per sabrina shtriga .sepse ajo me magjit e saj na magjeps te gjithve

 818. erlina said on Sep 24 2008, 17:09 PM:

  e dua edhe filmin barbi me pekqejne shoqet e saja por me se dhumti ajo dhe todi

 819. preshevarja said on Sep 24 2008, 17:09 PM:

  tungi votoj per sabrina shtriga si dhe per 12 princeshat balerina jeni me te miret por me pelqen edhe filmi hana montana

 820. flora said on Sep 24 2008, 17:09 PM:

  tung mua me pelqen e perhitura edhe sabrina shtriga por edhe filmi hana montana

 821. era said on Sep 24 2008, 14:09 PM:

  aladini

 822. rrezarta said on Sep 22 2008, 15:09 PM:

  mua me pelqejn shume filma p.sh bratz winx edhe barbi mendoj se jane te duhurat per vajzat rrofshin vajzat

 823. pllumi said on Sep 22 2008, 15:09 PM:

  mua me pelqen me se shumti batman and xhoni bravo super filma jan aaaaaaaaaaaaaa

 824. linda said on Sep 21 2008, 13:09 PM:

  mua me se shumti me pelqen winx dhe ma se shumti me pelqen flora e cila esht ma bukra

 825. sdi ku e kam emrin ni dit edhe kryt ka mem hup said on Sep 19 2008, 04:09 AM:

  ej mu me pelqen bratz a ke ni pak men se une shqip jam tu fol ju kurr bratz se lshoni veq palidje filma se sa her duhet mi ju thon juve lshone bratzzzzzzzzzzzzzz

 826. agnesa said on Sep 19 2008, 04:09 AM:

  un i du shum bratz sepse ato jan edhe te verteta

 827. tringa said on Sep 19 2008, 03:09 AM:

  un i dua shum bratz sepse ato ja kalojn të gjithve

 828. valmira said on Sep 18 2008, 04:09 AM:

  mua më pelqen bratz mësë shumti sepse ka edhe muzika rok e un ato shum i dua

 829. valmira said on Sep 18 2008, 04:09 AM:

  mua më pelqen bratz mësë shumti sepse ka edhe muzika rok e un ato shum i dua

 830. keisi said on Sep 16 2008, 11:09 AM:

  sabrina shtriga

 831. armend said on Sep 16 2008, 02:09 AM:

  mua me pelqen dragon balli me se shumti

 832. vala said on Sep 14 2008, 04:09 AM:

  mua me ka pelqy më së shumti 12 princeshat balerina

 833. sabrina said on Sep 13 2008, 09:09 AM:

  mua me pelqen luftetarja e henes shum

 834. hahha said on Sep 10 2008, 12:09 PM:

  lu lute ta qutni luftetare e hnes ne foto dhe te muj ta marr flm pe mirkuptimi tung

 835. jeta said on Sep 10 2008, 11:09 AM:

  mua ne ka pelqye luhtetarja e hanes dhe 12 ptincesha gjithashtu e bukra dhe bisha tung

 836. pashije said on Sep 07 2008, 17:09 PM:

  mua me pelqen 12 princeshat balerina dhe alajdini

 837. vaile said on Sep 07 2008, 17:09 PM:

  mua me pelqen shum filmi sabrina shtriga dhe gjithmon e shikoj

 838. Alesja said on Sep 05 2008, 07:09 AM:

  filmi qe me pelqen eshte sabrina shtriga

 839. rrona mikullofci said on Sep 05 2008, 06:09 AM:

  un votoj per ariel e honkshi ni mut

 840. vesa beselica said on Sep 05 2008, 06:09 AM:

  un votoj per winx dhe meseshumti prej winx me pelqen blum dhe flora stella

 841. vesa beselica said on Sep 04 2008, 06:09 AM:

  12 princeshat balerina

 842. kloe beselica said on Sep 04 2008, 06:09 AM:

  mua me pelqen aladini tung

 843. vesa said on Sep 04 2008, 06:09 AM:

  12 princeshat balerina dhe barbi tung

 844. shpat beselica said on Sep 04 2008, 06:09 AM:

  aladin tung baby

 845. riga beselica said on Sep 04 2008, 06:09 AM:

  aladini barbi dhe ariel tunggggggggggggggg 555

 846. vesabeselica said on Sep 04 2008, 05:09 AM:

  hej votoj per 12 princeshat balerina dhe ariel sirenen e detit dhe ju garantoj se jan numer 1 tung tung

 847. kia said on Sep 02 2008, 16:09 PM:

  hey votoj per ariel dhe besoje qe eshte numer 1 .

 848. fikrije said on Sep 02 2008, 16:09 PM:

  me se shumti e pelqj filmin ariel dhe kame deshire qe te jet numer 1.

 849. yasmin said on Sep 02 2008, 03:09 AM:

  mua me pelqen ma se shumti filmi bratz sidomos yasmina jade cloi she sasha gjithashtu me pelqen edhe filmi winx prej tyre meseshumti me pelqen bloom. goodboy.

 850. yasmin said on Sep 02 2008, 03:09 AM:

  Nuk keni qka te thoni sepse filmi princesha dhe e varfura esht ma i miri e ju mos u shtyni me qytetare

 851. linda said on Aug 29 2008, 02:08 AM:

  me se shumti me pelqejn barbit

 852. Fatbardh Alidema said on Aug 27 2008, 15:08 PM:

  Mua me pelqen Dragon boll z,Naruto Uzumaki,Teen Titens,Avatar6 Bioniket dhe Ninja Turtles

 853. Fatbardh Alidema said on Aug 27 2008, 15:08 PM:

  Mua me pelqen Dragon boll z,Naruto Uzumaki,Teen Titens,Avatar6 Bioniket dhe Ninja Turtles

 854. Anonymous said on Aug 21 2008, 13:08 PM:

  MUA PREJ FILMAVE TE ANIMUAR ME PELQEN 12 PRINCESHAT BALERINA EHDE PSE DO TI IA FILLOJM SHKOLLES UN DO TA SHIKOJ SEPSE ESHTE FILMI ME I BUKUR NE BOT KY ESHTE FILMI IM I PREFERUAR NGA TE GJITHE FILMAT QAO NGA FITORJA NGA PRISHTINA

 855. xona said on Aug 16 2008, 15:08 PM:

  mua me pelqen sailor moon

 856. nita said on Aug 16 2008, 15:08 PM:

  SAILOR MOON

 857. xxx said on Aug 16 2008, 11:08 AM:

  filmi ma i mir i animuar osht trendafili

 858. lida said on Aug 16 2008, 11:08 AM:

  filmi ma i mir i animuar osht dragon ball z

 859. flaka said on Aug 16 2008, 11:08 AM:

  filmi me i mir i animuar osht luftetarja e henes

 860. flaka said on Aug 16 2008, 11:08 AM:

  filmi me i mir i animuar osht luftetarja e henes

 861. noli said on Aug 16 2008, 11:08 AM:

  filmi me i preferuar nga un eshte e bukura dhe bisha

 862. rilindi said on Aug 16 2008, 05:08 AM:

  mua me pelqen me se shumti filmi vzatimor e bukura dhe perbindshi

 863. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 864. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 865. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 866. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 867. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 868. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 869. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 870. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 871. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 872. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 873. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 874. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 875. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 876. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 877. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 878. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 879. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 880. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 881. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 882. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 883. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 884. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 885. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 886. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 887. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 888. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 889. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 890. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 891. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 892. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 893. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 894. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 895. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 896. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 897. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 898. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 899. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 900. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 901. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 902. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 903. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 904. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 905. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 906. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 907. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 908. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 909. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 910. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 911. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 912. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 913. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 914. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 915. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 916. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 917. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 918. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 919. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 920. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 921. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 922. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 923. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 924. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 925. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 926. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 927. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 928. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 929. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 930. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 931. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 932. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 933. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 934. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 935. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 936. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 937. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 938. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 939. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 940. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 941. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 942. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 943. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 944. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 945. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 946. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 947. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 948. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 949. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 950. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 951. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 952. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 953. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 954. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 955. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 956. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 957. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 958. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 959. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 960. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 961. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 962. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 963. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 964. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 965. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 966. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 967. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 968. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 969. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 970. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 971. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 972. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 973. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 974. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 975. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 976. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 977. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 978. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 979. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 980. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 981. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 982. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 983. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 984. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 985. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 986. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 987. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 988. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 989. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 990. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 991. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 992. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 993. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 994. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 995. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 996. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 997. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 998. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 999. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1000. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1001. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1002. sidi said on Aug 15 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1003. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1004. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1005. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1006. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1007. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1008. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1009. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1010. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1011. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1012. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1013. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1014. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1015. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1016. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1017. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1018. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1019. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1020. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1021. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1022. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1023. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1024. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1025. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1026. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1027. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1028. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1029. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1030. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1031. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1032. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1033. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1034. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1035. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1036. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1037. sidi said on Aug 14 2008, 09:08 AM:

  sabrina shtriga

 1038. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1039. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1040. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1041. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1042. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1043. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1044. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1045. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1046. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1047. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1048. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1049. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1050. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1051. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1052. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1053. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1054. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1055. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1056. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1057. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1058. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1059. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1060. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1061. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1062. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1063. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1064. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1065. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1066. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1067. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1068. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1069. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1070. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1071. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1072. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1073. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1074. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1075. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1076. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1077. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1078. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1079. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1080. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1081. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1082. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1083. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1084. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1085. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1086. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1087. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1088. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1089. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1090. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1091. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1092. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1093. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1094. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1095. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1096. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1097. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1098. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1099. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1100. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1101. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1102. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1103. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1104. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1105. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1106. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1107. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1108. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1109. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1110. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1111. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1112. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1113. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1114. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1115. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1116. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1117. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1118. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1119. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1120. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1121. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1122. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1123. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1124. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1125. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1126. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1127. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1128. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1129. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1130. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1131. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1132. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1133. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1134. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1135. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1136. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1137. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1138. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1139. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1140. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1141. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1142. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1143. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1144. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1145. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1146. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1147. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1148. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1149. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1150. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1151. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1152. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1153. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1154. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1155. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1156. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1157. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1158. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1159. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1160. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1161. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1162. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1163. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1164. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1165. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1166. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1167. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1168. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1169. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1170. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1171. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1172. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1173. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1174. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1175. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1176. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1177. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1178. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1179. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1180. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1181. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1182. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1183. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1184. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1185. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1186. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1187. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1188. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1189. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1190. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1191. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1192. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1193. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1194. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1195. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1196. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1197. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1198. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1199. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1200. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1201. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1202. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1203. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1204. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1205. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1206. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1207. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1208. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1209. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1210. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1211. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1212. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1213. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1214. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1215. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1216. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1217. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1218. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1219. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1220. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1221. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1222. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1223. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1224. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1225. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1226. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1227. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1228. sidi said on Aug 14 2008, 08:08 AM:

  sabrina shtriga

 1229. rina said on Aug 14 2008, 02:08 AM:

  mua me pelqejn filmat vizatimor shumpor me se shumti me pelqen barbi dhe 12 princesha balerina

 1230. drita said on Aug 14 2008, 02:08 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princesha balerina

 1231. jana said on Aug 14 2008, 02:08 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princesha balerina

 1232. tina said on Aug 14 2008, 02:08 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princesha balerina

 1233. sidi said on Aug 13 2008, 11:08 AM:

  sabrina shtriga

 1234. sidi said on Aug 13 2008, 11:08 AM:

  sabrina shtriga

 1235. sidi said on Aug 13 2008, 11:08 AM:

  sabrina shtriga

 1236. sidi said on Aug 13 2008, 11:08 AM:

  sabrina shtriga

 1237. sidi said on Aug 13 2008, 11:08 AM:

  sabrina shtriga

 1238. albina said on Aug 12 2008, 06:08 AM:

  mua me pelqen hirushja tung tung

 1239. rineta maliqi said on Aug 10 2008, 15:08 PM:

  mua më pëlqen aladini dhe sabrina shtriga ju du a shum

 1240. ardiola said on Aug 10 2008, 13:08 PM:

  un mendoj qe sabrina shtriga esht me e mir

 1241. albana said on Aug 09 2008, 12:08 PM:

  un mendoj qe dragon ball esht me i mir

 1242. Anonymous said on Aug 09 2008, 12:08 PM:

  un bendoj qe filmim me i mir esht dragon ball

 1243. arbër said on Aug 09 2008, 04:08 AM:

  mendojse scooby doo është filmi më i mirë i animuar

 1244. vrijoni said on Aug 07 2008, 15:08 PM:

  me pelqen shum mu aladini se pse osht per mosh time

 1245. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1246. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1247. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1248. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1249. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1250. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1251. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1252. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1253. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1254. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1255. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1256. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1257. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1258. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1259. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1260. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1261. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1262. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1263. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1264. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1265. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1266. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1267. jona said on Aug 07 2008, 07:08 AM:

  sabrina shtriga

 1268. jona said on Aug 07 2008, 06:08 AM:

  sabrina shtriga

 1269. jona said on Aug 07 2008, 06:08 AM:

  sabrina shtriga

 1270. jona said on Aug 07 2008, 06:08 AM:

  sabrina shtriga

 1271. jona said on Aug 07 2008, 06:08 AM:

  sabrina shtriga

 1272. jona said on Aug 07 2008, 06:08 AM:

  sabrina shtriga

 1273. jona said on Aug 07 2008, 06:08 AM:

  sabrina shtriga

 1274. jona said on Aug 07 2008, 06:08 AM:

  sabrina shtriga

 1275. jona said on Aug 07 2008, 06:08 AM:

  sabrina shtriga

 1276. jona said on Aug 07 2008, 06:08 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga eshte vertet fantastike ciao

 1277. beta said on Aug 07 2008, 05:08 AM:

  mua me pelqen ariel esht nje rrefim i bukur

 1278. agnesa-SASHA said on Aug 06 2008, 15:08 PM:

  sorry për ton ata qe kan votu për sailor moon sepse ai edhe mua më ka pelqyer por tani nuk egziston ... kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss kiss nga..LOGAN BROWNING që në të vërtet është SASHA

 1279. sidi said on Aug 06 2008, 15:08 PM:

  sabrina shtriga

 1280. sidi said on Aug 06 2008, 15:08 PM:

  sabrina shtriga

 1281. sidi said on Aug 06 2008, 15:08 PM:

  sabrina shtriga

 1282. sidi said on Aug 06 2008, 15:08 PM:

  sabrina shtriga

 1283. sindi said on Aug 06 2008, 15:08 PM:

  une dua te votoj filmin sabrina shtriga ciao

 1284. rejhana said on Aug 06 2008, 15:08 PM:

  mua me pelqen me shum filmi barbi dhe 12princeshat balerina por pak edhefilmi bukuroshja e fjetur

 1285. gogu said on Aug 06 2008, 15:08 PM:

  mua me pelqen filmi kinez une fend ti pi

 1286. ALBI said on Aug 06 2008, 12:08 PM:

  ME PELQEN FILMI 12 PRINCESHAT-BALERINAT TUNGI

 1287. ola said on Aug 06 2008, 06:08 AM:

  sabrina shtriga

 1288. uini said on Aug 06 2008, 06:08 AM:

  hani nje mut se me e mira eshte hana montana tung prej kosove

 1289. sidi said on Aug 06 2008, 06:08 AM:

  une votoj sabrina shtrigen is the best

 1290. monika said on Aug 06 2008, 02:08 AM:

  un votoj per arielin qao tung tung

 1291. lora said on Aug 06 2008, 02:08 AM:

  mua me pelqen filmi i arielit alriel ariel tung ju dua shum qao

 1292. saranka sumina said on Aug 06 2008, 01:08 AM:

  my favvorite cartoon is arilel bye bye

 1293. merita said on Aug 06 2008, 01:08 AM:

  un votoj per filmin e perhitura sepse eshte filmi me i mir ne bot qao ju dua shum nga merita

 1294. fitore said on Aug 06 2008, 01:08 AM:

  Mua me se shumeti prje filmave te animuar me pelqen filmi 12 BALERINAT ai ëshëfilmi mëi mir në bote ju lutem te votoni p♪r ket filëm aq te bukur tung nga erisa e pershendes erisën qao ju dua shum

 1295. xiku said on Aug 05 2008, 06:08 AM:

  mua me pelqen filmi i animuar e bukura dhe bisha me se shumti ne bote qao tung votoni per e bukura dhe bisha

 1296. donika said on Aug 03 2008, 06:08 AM:

  filmi i animuar qe me pelqen mua eshte "bukuroshja e fjetur"

 1297. lena said on Aug 02 2008, 09:08 AM:

  mua me pelqen me se shumti filmi i animuar Barbi dhe 12 princeshat balerina

 1298. sarah sailor said on Jul 31 2008, 06:07 AM:

  my favvorite cartoon is arilel bye bye

 1299. leona said on Jul 29 2008, 09:07 AM:

  valla mu mpelqen bukuroshja e fjejtur edhe 12 priceshat

 1300. rinor ramadani perseri said on Jul 29 2008, 06:07 AM:

  mua me pelaqen maqoku qen breshkat ninja tung ishte knaqesi ime tung o djem dhe vajza pershendetje tung domethen qao mos harojme qe me pelqe edhe 6 bioniket dhe ebukura dhe bisha dhe aladini me dhampen magjike tiden e mir qqqqqqqqqqqqqqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooo tung

 1301. rinor ramadani perseri said on Jul 29 2008, 06:07 AM:

  mua me pelaqen maqoku qen breshkat ninja tung ishte knaqesi ime tung o djem dhe vajza pershendetje tung domethen qao mos harojme qe me pelqe edhe 6 bioniket dhe ebukura dhe bisha dhe aladini me dhampen magjike tiden e mir qqqqqqqqqqqqqqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooo tung

 1302. rineta maliqi said on Jul 29 2008, 05:07 AM:

  mua më pëlqen më pëlqen e bukura dhe bisha dhe sabrina shtriga klm qaooooo

 1303. mila said on Jul 29 2008, 05:07 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga dhe 12 princeshat balerina dhe ato jan shum te bukura dhe me pelqejn shum por sabrine shtriga eshe me e bukura prej te gjithave tung qao sabrina ehe ju 12 princeshat balerina jeni shum rte bukura je shum e veqant sabrina e ju princesha vazhdoni keshtu boni disa filma me te bukur se te sabrines qao sabrina

 1304. arjeta said on Jul 29 2008, 05:07 AM:

  unë jam princesha mua më pelqen sabrina (shtriga)bukuroshja e fjetur

 1305. sara said on Jul 29 2008, 05:07 AM:

  mua me pelqen filmi sabrina(shtriga)bukuroshja e fjetur ariel aladini dhe hirushja

 1306. fjolla said on Jul 28 2008, 09:07 AM:

  mua mê pëlqen sailor moni dhe 12 princeshat balerina dhe aladini bukura dhe bisha klm qaoooooooo

 1307. rinori said on Jul 28 2008, 09:07 AM:

  mua më pelqen drgon ball dhe më pelqen kali i eger dhe ghithashtu spider mani klm diten e mir qaoooooo

 1308. rineta said on Jul 28 2008, 09:07 AM:

  un jam mirnjohëse që mua më pëlqen ALADINI dhe sailor mon dhe kjo ishte pra ajo që po them qaooo

 1309. linaa said on Jul 27 2008, 10:07 AM:

  I like barbi dhe 12princesht balerina

 1310. ela said on Jul 27 2008, 10:07 AM:

  te gjith filmat e animuar ne pergjithsi jan te mir po njeri nga te cilet me pelqen ma shum esht barbi dhe 12 princeshta balerina

 1311. melisa said on Jul 27 2008, 10:07 AM:

  nga filmat e animuar me pelqen me se shumti sbrina shtriga tung te gjithve kaloni mir

 1312. flor said on Jul 23 2008, 18:07 PM:

  i like ariel...bye

 1313. lori said on Jul 23 2008, 18:07 PM:

  tung!si jeni??ne te vertet te gjith filmat e animuar me pelqejn shum dhe jan shum te mir por personzhet e keqija nuk me pelqejn.nga filmi i animuar mua me pelqen:hirushja sepse eshte nje historia shum e bukur dhe me nje perfundim shum te lumtur gje qe me pelqen shum por me pelqen edhe e bukura dhe bisha ka nje perfundim te lumtur dhe te bukur..aladin esht film i bukur .ariel esht i bukur.sabrina..nga serialet e animuara me perlqen sailor moon ..me se shumti me pelqen hirushja por ne kete rast voten time ja jap arielit,e bukura dhe bisha dhe aladin

 1314. dina said on Jul 19 2008, 10:07 AM:

  valla kam ndryshu mendimin se sum pelqen sabrina po me pelqen e bukura dhe bisha

 1315. dina said on Jul 16 2008, 14:07 PM:

  shkurt mua me pelqen sabrinaa

 1316. elmedinaa ariel said on Jul 16 2008, 14:07 PM:

  mua me pelqen ariel por edhe sabrina shtriga adoleshente sepse kan shum film te burur dhe e luajn rolin bukun kurse une nuk mund ti ndaj keto filmas qe ikeni shenuar ju sepse te gjith te bukur jan ket kisha per te then mirupafshim dit te bukur

 1317. genta said on Jul 15 2008, 12:07 PM:

  mua me pelqen me se shumti sabrina shtriga

 1318. tesa said on Jul 13 2008, 08:07 AM:

  une votoj per filmin bukuroshja e fjetur

 1319. esa said on Jul 13 2008, 08:07 AM:

  mua me pelqen filmi sabrina (shtriga)

 1320. jonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa said on Jul 12 2008, 16:07 PM:

  mua perfct me pelqen sabrina shtriga edhe edhe banda e beles edhe edhe budallqkat nuk shkojn ne parajse tung qao klm shum shuum sps

 1321. jonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa said on Jul 12 2008, 16:07 PM:

  mua perfct me pelqen sabrina shtriga edhe edhe banda e beles edhe edhe budallqkat nuk shkojn ne parajse tung qao klm shum shuum sps

 1322. jonaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa said on Jul 12 2008, 16:07 PM:

  mua perfct me pelqen sabrina shtriga edhe edhe banda e beles edhe edhe budallqkat nuk shkojn ne parajse tung qao klm shum shuum sps

 1323. valza said on Jul 12 2008, 09:07 AM:

  tung une quhem valza dhe dua te votoj per Barbi dhe 12 princeshat balerina sepse me pelqen

 1324. jeta said on Jul 12 2008, 09:07 AM:

  mua me pelqen Barbi dhe 12 princeshat balerina sepese eshte shum film i animuar i mir dhe dua qe te jet ne list dhe princesha dhe e varfera

 1325. jeta said on Jul 12 2008, 09:07 AM:

  mua me pelqen princesha dhe e varfera

 1326. meneta berdynaj said on Jul 12 2008, 06:07 AM:

  mua me pelqen barbie shum shum shum shum................

 1327. um ka hup emri said on Jul 11 2008, 10:07 AM:

  mua me pelqen me se shumti filmi i animuar e bukura dhe bisha tung klm ju pershendes te gjitheve.

 1328. arta said on Jul 11 2008, 10:07 AM:

  mua me se shumti me pelqen filmi honey(hani)ju pershendes shum tunnnngggggggg.

 1329. PRINCESHA said on Jul 11 2008, 06:07 AM:

  UNë JAM PRINCESH E VëRTET DHE KAM FUQI MAGJIKE MUA Më Së SHUMTI SAILOR MOON DHE NGA FILMAT Që DALIN Në JUNIORTV I PREFERUARI T IMI ëSHTë SBRINA SHTRIGA Që E SHIKOI GHDO DITë Në MëNXHES DHE Në MESDIT...................................CIAO......................................................................................................CIAO

 1330. agnesa said on Jul 11 2008, 03:07 AM:

  iung jam agnesa me pelqen princesha sherezade me gjindin til.me pelqejn aventurat e tyre e gjithqka tungi

 1331. xhylshahe said on Jul 11 2008, 02:07 AM:

  mua më së shumti më rëlqen sailor moon .Seps ka shum personazhe me vler. por personazhin që e veqoj është luftëtarja e hënës.qys my love you

 1332. xhylshahe said on Jul 11 2008, 02:07 AM:

  mua më së shumti më rëlqen sailor moon .Seps ka shum personazhe me vler. por personazhin që e veqoj është luftëtarja e hënës.qys my love you

 1333. xhylshahe said on Jul 11 2008, 02:07 AM:

  mua më së shumti më rëlqen sailor moon .Seps ka shum personazhe me vler. por personazhin që e veqoj është luftëtarja e hënës.qys my love you

 1334. xhylshahe said on Jul 11 2008, 02:07 AM:

  mua më së shumti më rëlqen sailor moon .Seps ka shum personazhe me vler. por personazhin që e veqoj është luftëtarja e hënës.qys my love you

 1335. xhylshahe said on Jul 11 2008, 02:07 AM:

  mua më së shumti më rëlqen sailor moon .Seps ka shum personazhe me vler. por personazhin që e veqoj është luftëtarja e hënës.qys my love you

 1336. xhylshahe said on Jul 11 2008, 02:07 AM:

  mua më së shumti më rëlqen sailor moon .Seps ka shum personazhe me vler. por personazhin që e veqoj është luftëtarja e hënës.qys my love you

 1337. xhylshahe said on Jul 11 2008, 02:07 AM:

  mua më së shumti më rëlqen sailor moon .Seps ka shum personazhe me vler. por personazhin që e veqoj është luftëtarja e hënës.qys my love you

 1338. xhylshahe said on Jul 11 2008, 02:07 AM:

  mua më së shumti më rëlqen sailor moon .Seps ka shum personazhe me vler. por personazhin që e veqoj është luftëtarja e hënës.qys my love you

 1339. xhylshahe said on Jul 11 2008, 02:07 AM:

  mua më së shumti më rëlqen sailor moon .Seps ka shum personazhe me vler. por personazhin që e veqoj është luftëtarja e hënës.qys my love you

 1340. sailor moon/LIRONA said on Jul 10 2008, 12:07 PM:

  mirsejuxheta me se shumti me pelqen sailor moon ciao ............................................................................................ciao+

 1341. 0000000000000000000000000000000000000 said on Jul 10 2008, 12:07 PM:

  jgkhykmyh bjgkgkc fjgig vjgujg fjhtut gfutuyt

 1342. dora \\ ardora]sailor jupiter said on Jul 10 2008, 12:07 PM:

  jam barbi me pelqejn barbit edhe luftetarja e jupiterit\\e hënes

 1343. lirona said on Jul 10 2008, 12:07 PM:

  sailor moon eshte ma e mira si edhe te tjer xhoni bravo sabrina rosela ...............etjqau ju dua

 1344. lejla sailor mercory said on Jul 10 2008, 11:07 AM:

  mua me se shumti me pelqen sailor moon sepse ka kuptim.Me pelqejn edhe te tjer si sabrina,bukuroshja e ishullit te humbur ,mulan etj.............................tungi

 1345. dafina zeqiri said on Jul 10 2008, 11:07 AM:

  mua me pelqen e bukura dhe bisha tung.

 1346. anonim said on Jul 10 2008, 11:07 AM:

  mua me pelqen filmi i animuar sabrina shtrig tung klm.

 1347. rea said on Jul 10 2008, 11:07 AM:

  mua me pelqen filmi i animuar sabrina shtrig tung.

 1348. rita said on Jul 10 2008, 11:07 AM:

  mua me pelqen filmi i animuar barbi dhe 12princeshat balerina ju faleminderit shum tung tung

 1349. loresa said on Jul 04 2008, 13:07 PM:

  mua me pelqen c.ronaldo

 1350. leona said on Jul 04 2008, 13:07 PM:

  mua me pelqen barbi dhe 12princesha balerina

 1351. nita said on Jul 04 2008, 13:07 PM:

  nua me pselqen sabrina shtriga

 1352. erza kraasniqi said on Jul 04 2008, 12:07 PM:

  mua me pelqen filmi vizatimor sabrina shtriga

 1353. erza said on Jul 04 2008, 12:07 PM:

  mua me pselqen barbi dhe 12 princeshat balerina sepse ato vajza nga kercejn me pelqejn mua.

 1354. dorentina krasniqi said on Jul 04 2008, 09:07 AM:

  ka fillu me me pelqu e bukura dhe bisha tung tung

 1355. dorentina krasniqi said on Jul 03 2008, 10:07 AM:

  edhe ne qoftese doni me i dit shoqet e mia ma te ngushta jan dorentina shala donika anita florentina fortesa etj se me jau permend te gjitha me duhet ni roman me e shkru

 1356. dorentina krasniqi said on Jul 03 2008, 10:07 AM:

  mua me pelqen ariel edhe mos me perzini me ket dorentinen ketu se jam tjeter kush edhe dafina krasniqi e kam qiken e vllaut kurse merten qiken e motres

 1357. dafina krasniqi said on Jul 03 2008, 10:07 AM:

  mua me pelqej te gjitha filmat e animuarpor veqj 12 princeshat balerina

 1358. marta said on Jul 03 2008, 10:07 AM:

  mua me se shumti me pelqen ariel ngese me pelqejn sirenat dhe deti

 1359. dorentina said on Jul 03 2008, 10:07 AM:

  mua me pelqen me se shumti 12 princeshat balerina

 1360. anonim said on Jul 03 2008, 09:07 AM:

  gjerat e humbua kujt i ka humbur ndokush si psh. lapsi,kimiku,mendja mundeni ti gjeni te paketa e sendeve te hhumbura.heheheheheheheh per njemend e them .................

 1361. anonim said on Jul 03 2008, 09:07 AM:

  muti

 1362. anonim said on Jul 03 2008, 09:07 AM:

  mua me pelqen me se shumti sabrina shtriga

 1363. gentiana said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  Mua me pelqen me se shumti flokarta ai filem ia vlen te pelqehet nga qdo shikues.Mua me beri nje pershtupje te keqee qe nuk pat adhurues kishte pak fare per mua ky filem esht no coment.

 1364. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1365. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1366. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1367. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1368. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1369. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1370. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1371. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1372. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1373. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1374. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1375. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1376. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1377. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1378. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1379. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1380. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1381. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1382. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1383. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1384. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1385. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1386. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1387. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1388. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1389. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1390. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1391. rita lena erza dhe blendi said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbit dhe 12 princeshat balerina

 1392. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1393. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1394. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1395. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1396. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1397. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1398. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1399. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1400. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1401. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1402. bardha said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1403. bardha said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1404. bardha said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1405. bardha said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1406. bardha said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1407. bardha said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1408. bardha said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1409. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1410. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1411. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1412. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1413. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1414. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1415. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1416. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1417. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1418. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1419. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1420. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1421. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1422. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1423. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1424. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1425. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1426. Deshira said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1427. yllza said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1428. yllza said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina

 1429. alma said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princeshat balerina

 1430. alma said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princeshat balerina

 1431. blerta said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  mua me ce srhumti prej filmave te animuar me pelqen 12 princeshat baleria

 1432. lena said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princeshat balerina

 1433. lena said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princeshat balerina

 1434. medina said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  me pelqen sabrina shtriga

 1435. rita said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princesha balerina

 1436. erza said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  me pelqen barbi dhe 12 princesha balerina

 1437. lea said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 1438. DJELLZA said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  mua me pelqen e bukara dhe disha

 1439. PASHTRIKI said on Jul 03 2008, 04:07 AM:

  MUA Më PëLQEN Të GJITH DHE VOTOJ PëR Të GJITH

 1440. Deshira dhe bardha said on Jul 03 2008, 03:07 AM:

  mua më shum barbi dhe 12 princesha balerina

 1441. leta hehe said on Jun 30 2008, 06:06 AM:

  sabrina bum bum bum saaaaaaaaaabrinaaaa

 1442. Anonymous said on Jun 29 2008, 09:06 AM:

  ARIELI me pelqen

 1443. princesha said on Jun 29 2008, 09:06 AM:

  mua me pelqejn te gjitha filmat te gjiyha i kam pare dhe me kan pelqyer por me se shumti me pelqen bukuroshja ARIEL sepse mua me pelqen deti i kaltert dhe te rri aty si ARIELI tung te gjithve

 1444. nora said on Jun 28 2008, 10:06 AM:

  ariel ma e mira

 1445. shqipja said on Jun 28 2008, 10:06 AM:

  barbie dhe 12 princeshat balerina ma i miri

 1446. dragonballz said on Jun 28 2008, 08:06 AM:

  he's best film animation and he like me much i look it every day in youutube i type drargonballz goku vs vegeta fighting when goku transform in super sayian and he will the most strong of the all in the dragnballz i will not forget never the name of dragonballz when frieza destroit the world and goku did'n sorred the frieza because he kill krulin and he will be nervous and i think he is very cliver

 1447. rajmond said on Jun 28 2008, 08:06 AM:

  you're fucker mother

 1448. donika said on Jun 27 2008, 14:06 PM:

  mas shumti me pelqen sabrina shtriga sepse osht ma e mira valla teper diq e mir

 1449. besa said on Jun 27 2008, 14:06 PM:

  me se shumti me pelqen sabrina shtriga sepse osht ma emira valla

 1450. amire said on Jun 27 2008, 07:06 AM:

  mua me pelqejn te gjith filmat ne pergjithesi disa nga ata jan :12 princeshat balerina ,hirushja bukuroshja e fjetur e bukura dhe bisha arieli mulani poka hontas princesha dhe e varfera etj etj ...

 1451. edoneta-gjilani said on Jun 25 2008, 15:06 PM:

  Mua me pelqejne te gjitha filma te animuar por me se shumti dhe regullishte e shikoj filmin e Sabrina eshte nje film shum i perkryer i uroj te gjitheve femijeve suksese

 1452. gd said on Jun 25 2008, 09:06 AM:

  dragon ball

 1453. flori said on Jun 25 2008, 07:06 AM:

  unë votoj per dragem ball gt

 1454. agnesa said on Jun 25 2008, 03:06 AM:

  mua më pëlqen më sëshumti sabrina (shtriga) tung ju pershendes

 1455. bana said on Jun 23 2008, 11:06 AM:

  mendoj se 12 princesha balerina

 1456. hanife said on Jun 22 2008, 15:06 PM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina kalofshi nje dite te bukur

 1457. kaltrina said on Jun 22 2008, 15:06 PM:

  barbi dhe 12 princeshat balerina bye

 1458. besha -nita-tina said on Jun 22 2008, 15:06 PM:

  hi what's up ne votojm per barbi dhe 12 princeshat balerina se ato jane nice and have nice day

 1459. no name said on Jun 22 2008, 10:06 AM:

  mua m epelqen ARIELI sepse e adhuroj detin e kaltert dhe te qendroj aty si bukuroshja ARIEL

 1460. Anonymous said on Jun 22 2008, 10:06 AM:

  une aaaaaaaaaaa votoj per todhos per te gjith filmat

 1461. djellza said on Jun 22 2008, 10:06 AM:

  mua me pelqejn te gjitha filmat dhe keshtu qe votoj per te gjith

 1462. RIGONI said on Jun 22 2008, 10:06 AM:

  MUA ME PELQEN (ALADINI)SE KA MA KUPTOM TUNG JU PERSHENDES

 1463. edvina said on Jun 22 2008, 10:06 AM:

  mua me pelqen me se shumti sabrina(shtriga)dhe barbi dhe dymbedhjet princeshat balerina tung ju pershendes

 1464. abdushi said on Jun 22 2008, 06:06 AM:

  aladini me pelqen sepse esht film i mir

 1465. jeta said on Jun 22 2008, 06:06 AM:

  Mua me pelqen Sabrina Shtriga

 1466. qendresa said on Jun 22 2008, 06:06 AM:

  Mua me se shumti me pelqen Sabrina Shtriga eshte me e miri

 1467. esma said on Jun 22 2008, 05:06 AM:

  Mua me pelqen me shum Barbi dhe 12 princesha balerina

 1468. Anonymous said on Jun 20 2008, 14:06 PM:

  sabrina shtriga

 1469. Anonymous said on Jun 20 2008, 14:06 PM:

  sabrina

 1470. arbnora said on Jun 20 2008, 14:06 PM:

  mua me pelqen sabrina (shtriga)te tjert njerz nuk kan qka te mundohen per filma vizatimor sepse sabrina po fiton hhahaah

 1471. arbnora said on Jun 20 2008, 14:06 PM:

  mua me pelqen sabrina (shtriga)te tjert njerz nuk kan qka te mundohen per filma vizatimor sepse sabrina po fiton hhahaah

 1472. lina said on Jun 18 2008, 11:06 AM:

  mua më pëlqen edhe sabrina(shtriga)

 1473. lina said on Jun 18 2008, 11:06 AM:

  mua më pëlqen barbi dhe 12 princeshat balerina

 1474. ashely kate anderson said on Jun 15 2008, 11:06 AM:

  Hight school musical is the best film. I like him very much and it's very romantic.

 1475. albesa said on Jun 14 2008, 10:06 AM:

  votoj për flokarten

 1476. lora said on Jun 14 2008, 10:06 AM:

  mendoj se flokarta osht filmi ma i mir

 1477. loria said on Jun 14 2008, 10:06 AM:

  un mendoj se flokarta ësht filmi ma i mir tung tung

 1478. nita said on Jun 12 2008, 13:06 PM:

  mua me se shumti me pelqen ariel sepse edhe une kam deshir te jem e bukur sikurse ajo dhe te jetoj ne det

 1479. manda said on Jun 09 2008, 15:06 PM:

  sabrina(shtriga)eshte nje nga filmat me te bukur mua me plq shume

 1480. drenusha said on Jun 09 2008, 12:06 PM:

  per mendimin tim me pelqen me se shumti barbi 12 princesha balerina

 1481. eroni said on Jun 09 2008, 10:06 AM:

  mua me pelqen shum edhe avatari

 1482. gdnjvbsdfh said on Jun 09 2008, 08:06 AM:

  sabrina shtriga

 1483. besa said on Jun 09 2008, 08:06 AM:

  sabrina shtriga

 1484. yllkas said on Jun 09 2008, 08:06 AM:

  pa dyshim sabrina shtriga

 1485. emy said on Jun 09 2008, 07:06 AM:

  mua më së shumti më pëlqejn "bukuroshja e fjetur"

 1486. eroni said on Jun 09 2008, 05:06 AM:

  mua me pelqen shum dragon ball.mos harroni votoni veq per dragon ball

 1487. elina latifi said on Jun 09 2008, 05:06 AM:

  mua me pelqen me se shumti borebardha dhe e bukura dhe bisha dhe me pelqen ta shikoj shum.

 1488. elina latifi said on Jun 09 2008, 05:06 AM:

  mua me pelqen me se shumti borebardha dhe e bukura dhe bisha dhe me pelqen ta shikoj shum.

 1489. enkela said on Jun 09 2008, 05:06 AM:

  mua me pelqejn shum winx club dhe sailor moon .

 1490. lika said on Jun 08 2008, 03:06 AM:

  mua me eplqen shum e bukura dhe bisha

 1491. ana said on Jun 08 2008, 02:06 AM:

  mua me pelqen me shume winx club

 1492. bergi said on Jun 08 2008, 02:06 AM:

  un mendoj se filmi vizatimor me i bukur eshte tom dhe xherri

 1493. dinori said on Jun 07 2008, 07:06 AM:

  per aladinin more heq spo votoni voton ve mos ja kaloni#*#*#*#

 1494. vlora pej said on Jun 07 2008, 07:06 AM:

  e bukura dhe bisha ma e mira vetem vazhdoni me votume ja kalu (shtriges)********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

 1495. dita said on Jun 07 2008, 07:06 AM:

  sabrina (shtrig)ma e mira

 1496. zana said on Jun 07 2008, 07:06 AM:

  votoni per sabrina (shtrig)

 1497. arta said on Jun 07 2008, 07:06 AM:

  mua me se shumti prej ketyre filmave me pelqen 12 princesha balerina ju lutemi qe te votoni per princeshat po ju ndo nje her tjeter nese mundeni me qit filma te tjer p.sh heperhitura dhe borbardhen tunggg

 1498. rea said on Jun 07 2008, 07:06 AM:

  mua me pelqen me se shumti bukuroshja e fjetur votoni per te se eshte ma e mir

 1499. monika said on Jun 05 2008, 11:06 AM:

  12 princeshat balerina

 1500. gresa said on Jun 05 2008, 09:06 AM:

  mua me pelqene 12 pricesha e prizelli shum

 1501. dea said on Jun 05 2008, 02:06 AM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjketur tung ju pershendes

 1502. dea said on Jun 05 2008, 02:06 AM:

  une kisha vutuar per odet se filmi me i peferuri im e shte m,e pelqe shum ju dua ju pershendes tungtung ........

 1503. dea said on Jun 05 2008, 02:06 AM:

  arjel me pelqe me se shumti

 1504. dea said on Jun 05 2008, 02:06 AM:

  une kish vutuar per hirushen se filmi me i perferumi im ju dua te gjith te dua ju pershendes te gjith

 1505. dea said on Jun 05 2008, 02:06 AM:

  filmi i vizatuar me pelqen i cili eshte arjel dhe 12 balerina me pelqej ky eshte filmi me i perferumi im ..tung nga orhidea berisha

 1506. valerina berisha said on Jun 04 2008, 15:06 PM:

  filmi i vizatuar me pelqen me se shumi ja 3 ariel bukuroshja e fjetur 12 princeshat balerina edhe gjithashtu me pe lqen aladini tung tung tung tung tung tung hahahahahahahahahahahahahahhaahaha tung tung ju pershendes e pershendes gjith kosoven tung tung

 1507. valerina berisha said on Jun 04 2008, 15:06 PM:

  filmi i vizatuar me pelqen me se shumi ja 3 ariel bukuroshja e fjetur 12 princeshat balerina edhe gjithashtu me pe lqen aladini tung tung tung tung tung tung hahahahahahahahahahahahahahhaahaha tung tung ju pershendes e pershendes gjith kosoven tung tung

 1508. valerina berisha said on Jun 04 2008, 15:06 PM:

  filmi i vizatuar me pelqen me se shumi ja 3 ariel bukuroshja e fjetur 12 princeshat balerina edhe gjithashtu me pe lqen aladini tung tung tung tung tung tung hahahahahahahahahahahahahahhaahaha tung tung ju pershendes e pershendes gjith kosoven tung tung

 1509. valerina berisha said on Jun 04 2008, 15:06 PM:

  filmi i vizatuar me pelqen me se shumi ja 3 ariel bukuroshja e fjetur 12 princeshat balerina edhe gjithashtu me pe lqen aladini tung tung tung tung tung tung hahahahahahahahahahahahahahhaahaha tung tung ju pershendes e pershendes gjith kosoven tung tung

 1510. valerina berisha said on Jun 04 2008, 15:06 PM:

  filmi i vizatuar me pelqen me se shumi ja 3 ariel bukuroshja e fjetur 12 princeshat balerina edhe gjithashtu me pe lqen aladini tung tung tung tung tung tung hahahahahahahahahahahahahahhaahaha tung tung ju pershendes e pershendes gjith kosoven tung tung

 1511. valerina berisha said on Jun 04 2008, 15:06 PM:

  filmi i vizatuar me pelqen me se shumi ja 3 ariel bukuroshja e fjetur 12 princeshat balerina edhe gjithashtu me pe lqen aladini tung tung tung tung tung tung hahahahahahahahahahahahahahhaahaha tung tung ju pershendes e pershendes gjith kosoven tung tung

 1512. valerina berisha said on Jun 04 2008, 15:06 PM:

  filmi i vizatuar me pelqen me se shumi ja 3 ariel bukuroshja e fjetur 12 princeshat balerina edhe gjithashtu me pe lqen aladini tung tung tung tung tung tung hahahahahahahahahahahahahahhaahaha tung tung ju pershendes e pershendes gjith kosoven tung tung

 1513. valerina berisha said on Jun 04 2008, 15:06 PM:

  filmi i vizatuar me pelqen me se shumi ja 3 ariel bukuroshja e fjetur 12 princeshat balerina edhe gjithashtu me pe lqen aladini tung tung tung tung tung tung hahahahahahahahahahahahahahhaahaha tung tung ju pershendes e pershendes gjith kosoven tung tung

 1514. valerina berisha nga ruhoti said on Jun 04 2008, 15:06 PM:

  mu me pelqen filmi i cili eshte filmi me i vertet per femije jan qe me pelqejn ariel nen 1 nen 2 bukuroshja e fejtur nen 3 12 princesht balerina keto jane filmat me te preferuar preferuar per femije mua me pelqejn tun tung nga valerina-nini

 1515. berlina said on Jun 03 2008, 17:06 PM:

  une votoj sabrina shtrigen eshte nje film shume i bukur

 1516. lina said on Jun 02 2008, 12:06 PM:

  sabrina(shtriga)

 1517. klara said on May 29 2008, 15:05 PM:

  barbi she 12 princeshat

 1518. aulona said on May 29 2008, 15:05 PM:

  brbi she 12 princesht me pelqen dhe ditari i barbit

 1519. barbi said on May 29 2008, 06:05 AM:

  votoj per barbi dhe 12 princeshat balerina

 1520. barbi said on May 29 2008, 06:05 AM:

  votoj per barbi dhe 12 princeshat balerina

 1521. genta said on May 27 2008, 04:05 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princesha tjera me pelqen edhe bukuroshja e fjetur vetem kaq tung tung nga genta

 1522. buqja said on May 25 2008, 08:05 AM:

  me pelqen barbi dhe 12 princeshat dhe shtriga sabrina tung nga burbuqe kastrati

 1523. buqe said on May 25 2008, 08:05 AM:

  une mendoj se te ghitha jane te mira por me se shumti me pelqen barbi dhe 12 princeshat por edhe shtriga sabrina

 1524. valerina berisha said on May 24 2008, 12:05 PM:

  mua me pelqen me se shumti bukuroshja e fjetur sepse edhe film i veqant per te vegjel une valerina barisha ju pershendes me gjith zemer tung nga valerina berisha tung tung bukuroshja e fjetur te puqiiiiiiiii shum

 1525. Anonymous said on May 24 2008, 04:05 AM:

  sabrina shtriga

 1526. rinori said on May 23 2008, 13:05 PM:

  mu mpelqen aladini

 1527. argjenda said on May 23 2008, 13:05 PM:

  mua me pelqen aladini dhe sabrina shtriga

 1528. ersa said on May 22 2008, 14:05 PM:

  mua me peelqen sabrina shtriga tung

 1529. olsa said on May 22 2008, 14:05 PM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjetur tung klm

 1530. fjolla said on May 22 2008, 14:05 PM:

  mua me pelqen sabrina shtriga ju pershendes tung

 1531. kllara said on May 21 2008, 16:05 PM:

  i thing "the teenage wich

 1532. edona said on May 19 2008, 07:05 AM:

  mu me pelqen bella(e bukura dhe bisha)

 1533. syla said on May 19 2008, 07:05 AM:

  mua me pelqen aladini

 1534. albion said on May 19 2008, 07:05 AM:

  mua me pelqen aladini

 1535. kaltrina said on May 18 2008, 06:05 AM:

  sabrina shtriga

 1536. festimi said on May 17 2008, 14:05 PM:

  mua me pelqe me se shumti spider-mani

 1537. albesi said on May 17 2008, 14:05 PM:

  mua me pelqen gjoni bravo sepse t'shtin me kesh hahaha

 1538. adriani said on May 17 2008, 14:05 PM:

  mua me pelqen me se shumti skuadra e drejtesis

 1539. antigona said on May 17 2008, 12:05 PM:

  mua me pelqen sabrina shtriga dhe hirushja

 1540. pjetri said on May 16 2008, 13:05 PM:

  une kisha votuar"ARJEL"tung.tugn i dua te gjith

 1541. herolinda said on May 15 2008, 06:05 AM:

  votoj per princeshen

 1542. JULI said on May 15 2008, 06:05 AM:

  votoj per sabrina shtriga

 1543. JULI said on May 15 2008, 06:05 AM:

  votj prt sabrina shtriga

 1544. JULI said on May 15 2008, 06:05 AM:

  votj prt sabrina shtriga

 1545. nora said on May 13 2008, 04:05 AM:

  votoj per sabrina shtriga tung tung tung tung

 1546. monika said on May 12 2008, 13:05 PM:

  une kisha votuar per arjel tung tung i pershendes te gjith

 1547. monika said on May 12 2008, 13:05 PM:

  une kisha votuar per arjel tung tung i pershendes te gjith

 1548. 05/12/08 1:17 pmmonika said on May 12 2008, 13:05 PM:

  une kisha votuar per arjel tung tung i pershendes te gjith

 1549. monika said on May 12 2008, 13:05 PM:

  une kisha votuar per arjel tung tung i pershendes te gjith

 1550. mari said on May 12 2008, 13:05 PM:

  une kisha votur per"E BUKURA DHE BISHA" TUNG TUNG

 1551. vjollca said on May 12 2008, 13:05 PM:

  mua me se shmti me pelqen arjel e cila eshte shum e bukur dhe me pelqen shum.

 1552. vjollca said on May 12 2008, 13:05 PM:

  mua me se shmti me pelqen arjel e cila eshte shum e bukur dhe me pelqen shum.

 1553. rina said on May 12 2008, 04:05 AM:

  votoj per sabrina shtriga sepse ajo eshte nje shtrige e mrekullueshme dhe shriga me e mire

 1554. ROBRTA said on May 12 2008, 04:05 AM:

  votoj sabrina shtrigen

 1555. nori said on May 12 2008, 03:05 AM:

  votoj per aladinin

 1556. nori said on May 12 2008, 03:05 AM:

  votoj per aladinin

 1557. ina said on May 12 2008, 03:05 AM:

  sabrina shtriga

 1558. jeta said on May 12 2008, 03:05 AM:

  votoj per: "SABRINA SHTRIGA" TUNG TUNG TUNG

 1559. beni said on May 12 2008, 03:05 AM:

  tung nga un beni me se shumti me pelqen aladini dhe desha ti pershendes te gjithe tung tung

 1560. genta said on May 12 2008, 03:05 AM:

  mua me se shumti me pelqen bukuroshja e fjetur dhe sabrina shtriga

 1561. mirjeta said on May 12 2008, 03:05 AM:

  mua me se shumti me pelqen sabrina shtriga

 1562. genta said on May 11 2008, 16:05 PM:

  mua me pelqen me se shumti arjel dhe bukuroshja e fjetur......tungtung

 1563. PETI said on May 11 2008, 16:05 PM:

  MUA ME SE SHUMTI ME PELQEN PERRALLA SPIDER-MAN

 1564. MONA said on May 11 2008, 16:05 PM:

  MUA ME SE SHUMTI ME PELQEN HIRUSHJA............

 1565. lela said on May 11 2008, 12:05 PM:

  mua me shum me pelqen SABRINA SHTRIGA

 1566. lani said on May 10 2008, 03:05 AM:

  prej ktyne nuk pom peqejka as'njo po un pi tham nja 2 qe mkan lan mbresa ata jan : Dragonball Gt dhe mickey mouse

 1567. erna said on May 09 2008, 14:05 PM:

  mua me pëlqen 12 princeshat balerina ju dua shum sidomos e 3/1 shk.fll 7marsi

 1568. Arianit said on May 09 2008, 13:05 PM:

  mue më pëlqen shum Arieli po diht ma e bukur ska

 1569. sara said on May 08 2008, 06:05 AM:

  ola gjo soj a sara a mi tegusta muqo muqo 12 pincce barbie gjo soj muqo felis para barbiet qao kontakt kond mi (add jem) trendafili_95@hotmail.com

 1570. bekja said on May 08 2008, 06:05 AM:

  tung me pelqen filmi i animuar 12 princeshat balerina

 1571. ylberina said on May 07 2008, 11:05 AM:

  mua me pelqene me se shumti filmi sabrina shtriga eshte ni film i mire teper i mire mua me pelqen shume une kete filmin"SABRINA SHTRIGA" e shikoje qdohere sepse eshte i mire teper i mrekullueshem film eshte ju dua te gjitheve i pershendese mbare fisin edhe shoqet e mia te klasese edhe te mahahllese tung nga ylberina ose mina

 1572. hatixhe said on May 07 2008, 11:05 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga eshte shume i mire filem mua shume teper me pelqen edhe e shikoje qdo here qe ja fillon sabrina shtriga eshte film i mire te fala te gjitheve ehde te fala shoqeve te mia te klasese ju deshiroje jete te lumtur edhe fare e mbare fisin i pershendese tung nga hatixhjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 1573. albana said on May 07 2008, 11:05 AM:

  mua me pelqen pinoku shume eshte teper i mire eshte teper i mire filem vizatimor une kame deshire ta shif pinokun edhe nihere tung te gjitheve i boje te fala te gjitheve shokeve edhe gjithe fare fisit i boje te fala tung nga albana ju dua te gjitheve

 1574. gresa said on May 07 2008, 11:05 AM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjetur eshte filem viztimore shume i mire mua me pelqen teper

 1575. agnesa rexhepi said on May 03 2008, 10:05 AM:

  mua me pelqen filmi i animuar bukuroshja e fjetur

 1576. blenda_qiki@live.com said on Apr 27 2008, 14:04 PM:

  une me ndoj qe filmi me i mir eshte sirena ariel qe me pelqen shum hehe

 1577. diona said on Apr 21 2008, 08:04 AM:

  sabrina shtriga per mua eshte filmi me i mire ne bote por i veteti jo i animuari

 1578. dita said on Apr 15 2008, 07:04 AM:

  mua me pelqen me se shuumti dragon ball '' dhe sailor moon dhe barbi 12 princeshat dhe sabrina shtriga bukuroshgja e fjetur dhe hirushja princesha dhe e varfra arjeli dhe borbardhar etj............. tung

 1579. egzonita said on Apr 15 2008, 07:04 AM:

  mu me pelqen me shu dragon ball edhe sailor moon dhe barbi dhe 12 princeshat dh sabrina shtriga bukuroshja e fjetur dhe hirushja prrincesha dhe e varfra dhe arjeli dhe borbardha tje ........

 1580. alma gashi said on Apr 13 2008, 06:04 AM:

  pershendetje mua si film me pelqejn tri filma vizatimuar ato jane :e perhitura raperonzola dhe 12 princeshat balerina tung ciao ju pershendes

 1581. aurora said on Apr 13 2008, 06:04 AM:

  mirdita mua me pelqen filmi i vizatimuar me se shumti e perhitura qe e shikoj per cdo mbremje mirupafshim e pershendes te tere kosoven tung

 1582. alma said on Apr 12 2008, 15:04 PM:

  mua me pelqen filmi raperonzola me se shumti tung tung

 1583. aulona said on Apr 10 2008, 04:04 AM:

  filmi i perferuar per mua qe e shkoj ne qufu dhe ne beng beng është barbi dhe princeshat baleripor por edhe me pelqen bukuroshja e vjetur eshte nje filem shum i mir por mua me por une filmin timi nuk e nderroj me asgje tung tung ju dua

 1584. @ulonA said on Apr 10 2008, 04:04 AM:

  barbi dhe 12 princeshat ështe filmi me i mir per mua qe ë shkoj shpesh

 1585. drini said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Unë sipas shikimeve të mia mendoj se filmi më i mir është "Dragon ball" tung

 1586. visar said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Unë sipas shikimeve të mia mendoj se filmi më i mir është "Dragon ball" tung

 1587. dini said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Unë sipas shikimeve të mia mendoj se filmi më i mir është "Dragon ball" tung

 1588. dini said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Unë sipas shikimeve të mia mendoj se filmi më i mir është "Dragon ball" tung

 1589. kusha said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Unë sipas shikimeve të mia mendoj se filmi më i mir është "Dragon ball" tung

 1590. edoni said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Unë sipas shikimeve të mia mendoj se filmi më i mir është "Dragon ball" tung

 1591. Edyy said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Unë sipas shikimeve të mia mendoj se filmi më i mir është "Dragon ball" tung pershendetje nga edi

 1592. Eltoni said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Unë sipas shikimeve të mia mendoj se filmi më i mir është "Dragon ball" tung pershendetje nga tony

 1593. Eltoni said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Unë sipas shikimeve të mia mendoj se filmi më i mir është "Dragon ball" tung pershendetje nga tony

 1594. Lumi said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Unë sipas shikimeve të mia mendoj se filmi më i mir është "Dragon ball" qaoo

 1595. Era said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  unë mendoj se filmi më i mir i animuar është "Seilor moon" tung qao ju përshendes

 1596. Dety said on Apr 03 2008, 15:04 PM:

  Përshëndetje unë mendoj se filmi me i mir i animuar është "Dragon ball" ju përshëndes tung

 1597. ee said on Mar 29 2008, 13:03 PM:

  um pelqejn shum filma si filmat e grupit bratz,sabrina shtriga etj

 1598. lonka said on Mar 29 2008, 13:03 PM:

  un votoj për sabrina shtriga.sabrina shtriga.sabrina shtriga.sabrina shtriga

 1599. ariana said on Mar 26 2008, 04:03 AM:

  tungi mua me pelqen me se shumti :barbi dhe 12 princeshat balerina poashtu edhe sabrina(shtriga)

 1600. kaltrina said on Mar 25 2008, 12:03 PM:

  une jam kaltrina ma e mira qe ju plotesoj deshirat votoni per mua qaoooooo mpuch per kontakt 044-765-987

 1601. leon said on Mar 25 2008, 12:03 PM:

  mua me pelqen shum filma vizatimor te sabrines dhe e adhuroj

 1602. liza said on Mar 19 2008, 06:03 AM:

  tung mua me se shumti me pelqen barbi dhe 12 prineshat balerina dhe do votoj per te qao

 1603. Kenari said on Mar 19 2008, 06:03 AM:

  Tung ju përshëndes une kamë ddëshir ttë propozoj për: Barbi dhe 12 princeshat balerina ju përshëndes qao

 1604. merita said on Mar 19 2008, 06:03 AM:

  Mua më pëlqen filmi:Barbi dhe 12 princeshat balerina ju përshëndes nnga MERita tung:

 1605. elijonaa said on Mar 18 2008, 10:03 AM:

  edhe filmi aladdin so i keq

 1606. elijona said on Mar 18 2008, 10:03 AM:

  shkurt ma i miri film i animuar është sabrina shtriga.

 1607. elijonna said on Mar 18 2008, 10:03 AM:

  um pëlqen sabrina

 1608. bleona qereti said on Mar 17 2008, 10:03 AM:

  sabrina shtriga ju, lutem pash koken e mamesss ju lutem a merrni vesh ship ju a joooo

 1609. Anonymous said on Mar 17 2008, 10:03 AM:

  liziiiii megueraaaa

 1610. burimi said on Mar 17 2008, 10:03 AM:

  ju lutem qe ta qitni lizin sepse edhet ma e mira po ashtu edhe dy binjaket

 1611. lulja said on Mar 17 2008, 10:03 AM:

  me pelqen lizi sepse edhe ma e miraaaa

 1612. bleona said on Mar 17 2008, 10:03 AM:

  mua me se shumti me pelqen sabrina shtriga ajo eshte thjesht nje shtrig adoleshente qe me ben per te qeshur dhe me pelqen poashtu edhe lizi meguera me pelqen shum do te doja ta beja nje lutje qe te qitni filma me lizin

 1613. albera said on Mar 09 2008, 04:03 AM:

  tung mua me se shumti me pelqen barbi dhe 12 prineshat balerina dhe do votoj per te qao

 1614. hehe said on Mar 09 2008, 04:03 AM:

  une votoj per barbi dhe 12 prineshat balerina

 1615. nesa said on Mar 09 2008, 04:03 AM:

  une e pelqej me se shumti barbi dhe 12 princesha balerina dhe per kete do votoj edhe sabrina nuk eshte filem i keq por une me shum e proferoj babrbi dhe 12 princesht balerina

 1616. Anonymous said on Mar 04 2008, 05:03 AM:

  mua me pelqen me se shumti filmi i vizatuar arielet esht nder filmat me te bukur DIELLZA GJONAJ

 1617. Anonymous said on Mar 04 2008, 05:03 AM:

  mua me pelqen me se shumti princeshat balerina esht nje film shum i bukur ju pershendes LINDA GJONAJ

 1618. veranda said on Feb 28 2008, 06:02 AM:

  mua më pëlqejn të gjithë

 1619. ylli said on Feb 28 2008, 06:02 AM:

  mua më pëlqen më së shumti natyra e egër sepse janë kafshët

 1620. gentiana said on Feb 28 2008, 05:02 AM:

  mua më pëlqen 12princeshat princeshat balerinat

 1621. elsa said on Feb 28 2008, 05:02 AM:

  mua më pëlqen më së shumti luftëtarja e hënës por edhe 12 princeshat balerina nga elsa kameri

 1622. re said on Feb 24 2008, 10:02 AM:

  mu me peleqen filmi pushimet ne diell

 1623. mama said on Feb 21 2008, 14:02 PM:

  mua me pelqen me se shumti e bukura dhe bisha dhe asnje film tjeter ai film eshte thjesht ma i miri

 1624. poema said on Feb 21 2008, 14:02 PM:

  mua me pelqen me se shumti barbie dhe 12 princeshat balerina si dhe shume shume shume filma te ndryshem te bratz

 1625. dea said on Feb 21 2008, 14:02 PM:

  mua me pelqen shume ariel dhe barbie me 12 princeshat balerina

 1626. yllka said on Feb 21 2008, 14:02 PM:

  shkurt dhe thjeshte sabrina shtriga

 1627. blerina said on Feb 21 2008, 14:02 PM:

  mua me pelqen me se shumti filmi barbi dhe 12 princeshat belerina dhe mendoj perveq qe eshte filmi me i bukuri dhe me i miri ai permban edhe personazhet me te bukura nga bota e animacionit

 1628. agon said on Feb 21 2008, 14:02 PM:

  mua me pelqen me se shumti spidermani sepse e pelqej dhe e dua ate personazh per mua eshte dhe do te jete filmi i animuar me i miri ne bote

 1629. fiona said on Feb 21 2008, 14:02 PM:

  mua me pelqen shume sabrina shtriga si film i vertete i bazuar ne serine e animuar po nga filmat e animuar me pelqen "PRINCESHA DHE E VARFERA" mendoj qe eshte gjeja qe me pelqen me se shumti ne bote nga filmat e animuar eshte fjala.

 1630. suzana said on Feb 21 2008, 13:02 PM:

  une mendoj se barbi dhe 12 princeshat balerina eshte filmi me i mir ne bot keshtu qe une do te votoj per barbi she 12 princeshat balerina sepse at e shikoj me se shumti

 1631. rina said on Feb 13 2008, 02:02 AM:

  i dont know but i think sabrina shtriga is the best

 1632. flakni said on Feb 12 2008, 07:02 AM:

  aladini filmi ma i miri

 1633. vesa said on Feb 11 2008, 15:02 PM:

  sabrina shtriga

 1634. ori said on Feb 11 2008, 11:02 AM:

  i thuink that is great opening this site but i think that sth absent love you

 1635. Flaka said on Jan 23 2008, 03:01 AM:

  Cool site,i like it!Goodbye