e bukura dhe bisha

 • 1
  100% (49 votes)
  Choice

Leave comment

Comments

 1. edona edona said on Nov 25 2013, 07:11 AM:

  perralla eshte shume e bukur mua me pelqeu shume e kam percjellur shume her edhe ne televizion por mua me pelqen me shume hirushja dhe bukuroshja e fjetur.

 2. denis losha said on May 12 2013, 05:05 AM:

  e bukura dhe bisha

 3. LObi said on Jan 14 2013, 03:01 AM:

  oh sa e bukur

 4. qendresa said on Dec 18 2012, 11:12 AM:

  esht nje nder prrallat me te bukura qe kam degjuar ndonjher e dua shum kete perrall

 5. genta said on May 28 2012, 07:05 AM:

  shum e mire eshte tybe

 6. LENA said on Mar 17 2012, 08:03 AM:

  O SA E BUKUR QE ESHET ME PELQEU SHUM

 7. olsa.. said on Jan 22 2012, 08:01 AM:

  ooo shum e bukur si engjel ...I LOVE YOU

 8. leonita said on Dec 24 2011, 04:12 AM:

  ma e mira borbardha

 9. rinor said on Dec 19 2011, 13:12 PM:

  o ma e mira eshte borbardha

 10. artiola kryeziu said on Dec 19 2011, 13:12 PM:

  o ma e mira se borbardh ska skini shka me fol se ma e mir asht borbardha sasht kerkush

 11. bleons said on Dec 19 2011, 13:12 PM:

  peralla me e bukur kusulkuqja

 12. linda said on Dec 12 2011, 09:12 AM:

  e bukura dhe bisha

 13. linda said on Oct 25 2011, 08:10 AM:

  vcxxxxbgjhhg

 14. f said on Aug 08 2011, 06:08 AM:

  mos shikoni filma vizatimor por mesoni qe te faleni sepse ndryshe nuk jeni xhenemli por xhehnemli edhe pse jeni te vogel qysh ne moshen 7 vjeqe duhet qe te falemi dhe qysh ne moshen 12 vjeqare duhet te agjerojm zoti ju shperbleft

 15. d said on Aug 08 2011, 06:08 AM:

  mos shikoni filma vizatimor por mesoni qe te faleni sepse ndryshe nuk jeni xhenemli por xhehnemli edhe pse jeni te vogel qysh ne moshen 7 vjeqe duhet qe te falemi dhe qysh ne moshen 12 vjeqare duhet te agjerojm

 16. forumi islamik said on Aug 08 2011, 06:08 AM:

  mos shikoni filma vizatimor por mesoni qe te faleni sepse ndryshe nuk jeni xhenemli por xhehnemli edhe pse jeni te vogel qysh ne moshen 7 vjeqe duhet qe te falemi dhe qysh ne moshen 12 vjeqare duhet te agjerojm zoti ju shperbleft

 17. janar said on May 22 2011, 06:05 AM:

  bisha eshte i mir se iopa

 18. kreshnik said on May 22 2011, 06:05 AM:

  eshte nj mik qe e dua shum por nuk ja kallxoj emrin oooooooooooooooooooiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeehahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhswjhw ehhhhhhhhhffd

 19. 4 ever said on May 18 2011, 13:05 PM:

  ma i mire tomy and jerry sa hirushiaa

 20. Tole said on Apr 25 2011, 14:04 PM:

  Me te bukura jane perallat si psh : kesulekuqja , e bukura dhe bisha , kesulegjelbra etj .

 21. Tole said on Apr 25 2011, 14:04 PM:

  Perallat jan me te mira per femije !

 22. 2 shoqe said on Feb 12 2011, 14:02 PM:

  ma mir me kqyr filma vizatimor sesa seriale memeti esmer gymysh se turqisht e na me turq kena luftu

 23. 4 shoqe said on Feb 12 2011, 14:02 PM:

  neve na pelqejn winx club hirushja borbardha e bukura dhe bisha e perhirura etj te gjitha jan te mira veq me kqyr ma shum filma vizatimor se ma mire tung...tung nga 4 shoqet

 24. mila said on Feb 12 2011, 14:02 PM:

  ma mir me kqyr filma vizatimor sesa seriale

 25. elmira said on Feb 12 2011, 14:02 PM:

  MUA me pelqen hirushja 4 e bukura dhe bisha winx club tomy and jerry borbardha e përhirura etj.

 26. junila said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  hiq ma e mir hirushlop je a ma e mir hirushjaja

 27. gentjan said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  shum palidhe hirushj a ma te mir maca e mini se sa hirushja

 28. hgh said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  e bukura dhe bisha shum film vizati mor i mir te dua e bukura

 29. genta said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  mua me pelqen e bukura dhe bisha dhe winx blub stela musnr 1hirushja blum stela musa e bukura borbardh ju dua

 30. 5 shoqet said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  neve na pelqejn e bukura dhe bish po ma shum na pelqen winxat e neve na pelqejn 4 prej winx blumi stela florta muza e tekna me ajshen nuk na pelqejn fare sepse nuk ju ka as gje hije nuk jan te mir a as nuk kan forc

 31. 7 shoqet said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  neve 7 shoqeve na pelqej winx club dhe shum filma vizatimor me princesh po ma shum prej winxave na pelqen blumi dhe stela

 32. hana said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  mua me pelqejn winx club po me shum me pelqen blumi

 33. diona said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  mua me pelqejn shum winx club dhe 4 shoqeve te mia ju pelqejn vinx club dhe shum femive tjer ju pelqej winx clubdhen neve te 4 shoqeve na pelqen me shum blumi

 34. edisona berisha said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  un i aadhuroj shum winx club po ashtu edhe mikja ime adea i adhuron shum wix club po me se shumti mua me pelqen blu e asaj flora

 35. rona kastrati said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  mua me pelqen shum princesh e bukura po ashtu me pelqejn dhe shum princesh tjera siq jan p.sh:hirushja e bukura kusulkuqja etj po dhe winx club i dua se jan shum te mir mua me pelqen me shum blumi sepse edhe eshe me e fort dhe me e bukure I LOVE you blum

 36. fjolla said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  perralla e bukura dhe bish eshe perrall shum shum shum shum shum e mir sepse ka kuptim dhe per kete mua me pelqen shum perra la e bukura dhe bisha

 37. adea said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  perralla e bukura dhe bisha është një përrall shum e mir une adhuroj shum këtë perrall

 38. olda said on Jan 17 2011, 12:01 PM:

  mua me pellqe shum peralla e bukura dhe bisha

 39. albionnna dhe fitore said on Jan 02 2011, 07:01 AM:

  muaa dhe fitores na pelqen shum grupii winx si psh kiku flora muza

 40. RREZARTA said on Dec 26 2010, 09:12 AM:

  MUA ME PELQEN ME SHUM WINS CLUB FLORA

 41. fjolla said on Dec 22 2010, 12:12 PM:

  mua me pelqen shum e bukura dhe te gjitha princeshat e tjera p.sh vajzat winx club une jam blumi edua shum "'' PUQ JU PRINCESHA """LOVE""

 42. blinera beqiri said on Nov 23 2010, 03:11 AM:

  je princess ma e mira te dua shum e bukur dhe bisha

 43. rrezarta.zemra.ime@postribe.com said on Nov 07 2010, 05:11 AM:

  rrezarta.zemra.ime @postribe.com

 44. tringa said on Oct 17 2010, 11:10 AM:

  po ku nhamom jon prrallat se sun pi lexoj bre @:

 45. erona<3 said on Oct 16 2010, 07:10 AM:

  mua nga winx club me pelqen muza, ndersa motres time agneses i pelqen winx club fllora

 46. fatlinda said on Sep 29 2010, 08:09 AM:

  huehuehueheu

 47. gentjana said on Sep 16 2010, 11:09 AM:

  hej jeni shum najza keni luajtu perfekt

 48. bleona said on Sep 08 2010, 09:09 AM:

  eti erza qe po thu me ta marr imelen ne cilen klas je

 49. bleona arieli ma e mira said on Sep 08 2010, 09:09 AM:

  arieli ma e mira edhe bisha e mir po arjeli um doket ma e mira e para i kesha kqyr po shkolla

 50. erza said on Aug 22 2010, 06:08 AM:

  erza15@postribe.com merrene ju vajza addn teme oki

 51. erza said on Aug 22 2010, 06:08 AM:

  tung edhe mua me pelqen kenga nermine nermine po oki pra te persh ty dhe mehmeti ju dua shum shum te persh te dyve

 52. nike said on Aug 04 2010, 05:08 AM:

  muaaa me pelqenn shum shum

 53. 123456789 said on Jul 29 2010, 15:07 PM:

  mu nuk um pelqen e bukura dhe bisha po um pelqen planet ketet

 54. leoonita said on Jul 01 2010, 07:07 AM:

  edhe ashtu shum mir po shkojka hahahahahahah.??????

 55. xa said on Jun 24 2010, 14:06 PM:

  poqiTe e bukuren e dheut bre

 56. blerta said on Jun 07 2010, 06:06 AM:

  normale eshte moj nuk po dini asgjre e bukura dhe bisha hhahaahahahahahah

 57. shkurta said on Jun 06 2010, 09:06 AM:

  mua me pelqen ma shum filmi vizatimor e bukura dhe bisha qao

 58. Shqipdona Krasniqi ?...? said on May 29 2010, 14:05 PM:

  Shum te fort jan winx club un jam Mjusa Vjollca eshte Bluu Urimja edhte Stella Fjalarta eshte Tecna Erlisa eshte Flora dhe Brikena eshte Aisha...... Por pa dyshim se edhe filmi vizatimor ''Barbi dhe 3 musketieret'' eshte shum shum shum shum i bukur dhe e dua shum shum...

 59. dita.bekeri@hotmail.com said on May 25 2010, 06:05 AM:

  kjo adres esht psvordin nuk e di a mujsh me gjet

 60. meli said on May 23 2010, 10:05 AM:

  shum e bukur

 61. bardha said on May 19 2010, 07:05 AM:

  o esmeri esht shum i mir veq si mehmet kosovari jo se aj u kan ma i mmir se esmeri veq edhe memeti gymysh eshte i mir veq mja hek qato flok edhe qat mjeker eee hahha

 62. bardha said on May 19 2010, 07:05 AM:

  o oli dhe bengji ja hanksha zemren hej edhe naruto i bukur esht

 63. Brikena Krasniqi said on May 09 2010, 08:05 AM:

  Mua më pelqen më së shumti prej filmave vizatimor winx club unë jam Bloom Agnesa është Flora Erza është Stella Gresa është Mjusa Eriona është Aisha Besjana është Tecna winx club ma të fortat në botë

 64. oni said on May 07 2010, 14:05 PM:

  ju qisha rapt e shpise ju qe lavderoheni

 65. genta otr said on May 07 2010, 13:05 PM:

  pse e pelqeni veten pse nuk pelqeni OTR HAHAHAHA

 66. edona OTR said on May 07 2010, 13:05 PM:

  mos lavderoni veten okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 67. fitore said on May 06 2010, 11:05 AM:

  qysh me dashte bishen hahahahahah

 68. sara said on Apr 25 2010, 10:04 AM:

  shum me pelqen e bukura

 69. dua said on Apr 25 2010, 09:04 AM:

  ma emir eshte winc club

 70. florjana said on Apr 24 2010, 08:04 AM:

  më pelqen kjo përrall shum

 71. elma said on Apr 02 2010, 06:04 AM:

  ooooooooooooooooooohhhhhhhhhh shum te mir gymyshi dhe mehmeti me tranoji kret bre shum najs te bukur tej mase

 72. elma said on Apr 02 2010, 05:04 AM:

  valla memweti edhe gymyshi na tranoj kret shum te bukur bre shum po me pelqejn aaaaaaaaaaa shum najs ttttttttttttttttteeeeeeeeeeeee dddddddddduaaaaaaaaaaaa gymysh mehmet nga elma mpuq

 73. fitore said on Mar 27 2010, 10:03 AM:

  mua me blqejn shum filmat vizaimor si domos me princesha

 74. melvina said on Mar 16 2010, 11:03 AM:

  shum najs mia-meli@zbavitu.net

 75. tina djellza said on Mar 14 2010, 09:03 AM:

  ej na pelqeni shum kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss e kini se qyky film osht shum i qart qika e dajes tem veq qit film e kshyr (L)

 76. resa said on Mar 14 2010, 08:03 AM:

  hej cila jini qatu me shkru se ko me ju pit diqka

 77. festina dhe elsadati said on Mar 14 2010, 07:03 AM:

  shum na pelqeni neve se na jena binak edhe e kemi shijen e njejt shum te mir jeniiiiiiiii ju lumt ju dojn festina dhe elsadati....................................................................................................................................................................................................................................................................

 78. aurora said on Mar 14 2010, 07:03 AM:

  oooooooooooo shum i mir osht e bukura dh bisha amo si winc club nuk osht asnjo amo edhe ti me pelqen shum

 79. esra said on Mar 12 2010, 10:03 AM:

  hahaha o hasan po pse ke diftu vet se qonke budall ...... hahahahaha......

 80. esra said on Mar 12 2010, 10:03 AM:

  hahaha ajo neta ma shum o fantazu hahahaha...........

 81. gresa-nisi@live.com said on Mar 12 2010, 08:03 AM:

  mua me se shumti me pelqen naruto uxomaki por edhe me shume sailor moon tungii

 82. neta-bukuroshe@hotmail.com said on Mar 12 2010, 08:03 AM:

  hej eliesa qysh je a je mire qa po ban a i ke ba detyrat e shtepis a po mi kallxon

 83. arta said on Mar 12 2010, 06:03 AM:

  saaa her dalim bashk zguxoj askujt ti flaas. xheloz mendje madh e lir askujt smund ti flas. por une te dua dhe stla me fore ska dashuri qe eshte ideale. por une te dua dhe stla me fore ska dashuri qe eshte ideale. kjo eshte kenga e preferuar per mua edhe pse une nuk jam kengetare une arta e kam emrin shkurt e dua shum shum shum shum shum shum shum shum uuuuu qaoooooo tungiiiiii

 84. cim said on Mar 12 2010, 05:03 AM:

  ah sa keq qe se kom grun ne shpi edhe djalin

 85. gresa berisha nga pr said on Mar 12 2010, 05:03 AM:

  hej detyrat e shtepis boni e jo me shkru per peralla hahahahaha tung

 86. gazmend berisha said on Mar 11 2010, 13:03 PM:

  gazmend berisha eshte bokseri ma i forti dhe e njohin e gjith bota

 87. gresa said on Mar 11 2010, 13:03 PM:

  ketu do te ju pershendes te gjitheve juve nese shkruni tani me mu ok please-plliz

 88. akile ademi said on Mar 11 2010, 12:03 PM:

  lalalalalalllll syetrygfewk wegjrgbyewukqwc jqkfwcn

 89. gresa berisha nga pr said on Mar 11 2010, 11:03 AM:

  e dini ju vjen inati qe une nuk jam si ju qe shikoni filma vizatimor e nuk mesoni hhhhh a po ju vjen inati hahahahahahahhahahhahahahahahhahahahahaha haahahhhhhhhhhhhaaaaaaaaaa qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo data 11.03.2010 ora 7

 90. nisi nisi ma i qarti said on Mar 11 2010, 11:03 AM:

  gjegjeza eshte nje rreth jan 50 nuse me dy bira ne me buzete kuqe mes eshte nje drejtkendesh me tre ngjyra ju jeni budall e budallica qe s'bon ku shkon ma keq magjupa e magjupe

 91. neta-bukuroshe@hotmail.com said on Mar 11 2010, 11:03 AM:

  mua me pelqen me shume qe te mesoj e jo qe te shikoj perralla per beba edhe pse ju shikoni bang bang une e shikoj junior tv se ato jane per mua sepse jam e madhe. une e mesoj historin,njeriu dhe natyren,edukaten qytetare etj ndoshta po ju ofendoj por skam qka boj se ju jeni beba e nuk shikoni asgje perveq filmave vizatimor. lalalalalala ju ofendova ju ofendova hahahhhhhhhhhhhhhhahaahahahhahahahahahahahahah mendoni se do te ma hedhni eeeeee tung tung qaoooooooooooo

 92. edonis berisha said on Mar 11 2010, 11:03 AM:

  mua me se shumti me pelqen perralla e rosakut te shemtuar i cili shkrimtari hans kristian andersen e shkruajti me deshir dhe femijet e kane lexuar ne libra te shkrimtarit tone shum te njohur. kjo perrall mos tju ardht inati eshte me e mira ne ter evropen dhe ne bote edonis berisha zenki,naruto uxomaki,avatari,goku,tranks,oli,bengji,sidomos ajo perralla e hajdit qao

 93. gresa berisha said on Mar 11 2010, 11:03 AM:

  per mua eshte ma e mire hirushja dhe une nuk jam hirushja une jam vetvetja qaooooooooooooooooo

 94. sabrina_rini@argetou.net said on Mar 11 2010, 10:03 AM:

  ju qe na shikpni duhet te besoni se ne jemi luftetaret e henes dhe ne jemi ato qe shikoni ne telivzijon nje shoqe e ujona ajo eshte nje kosovere na tregoi kete pjese te netit tung ju puqim un ika 13 vjet ndersa rini i ka 6 vjet ne e kemi shti shoqen ton per me na shkru kete pjes te netit se pse ne nuk dim te shkrujm kosovarisht

 95. sabrina_dariani@hotmail.com said on Mar 10 2010, 13:03 PM:

  mua me se shumti me plqenj sirina e vogl luftetarja e henes dhe oli dhe bengji ju puq tung

 96. sindy said on Mar 05 2010, 12:03 PM:

  hi i am a spiderman a em years old 22 years old good byeeeeeeeeeeeeeee

 97. bisha said on Mar 05 2010, 12:03 PM:

  a jeni mir kqq apo boni qysh jeni a je ni mir a jeni bisha krejt si une tung nga bisha

 98. '-saida said on Mar 05 2010, 11:03 AM:

  esmer duate vini ne korce me ezonju luteeeeeeeeeemmmmmmmmm

 99. leonita said on Mar 02 2010, 11:03 AM:

  qka po shkruni kaq shum se ma e mir a e bukura dhe bisha

 100. majlinda a jvazi said on Feb 28 2010, 07:02 AM:

  mua me pelqen me se shumti hirushja cnncncncncn

 101. erza berisha said on Feb 28 2010, 07:02 AM:

  ju jini budallica qka po shkruni per prinscesha cncnnccn edhe emua me pelqen e bukura dhe bisha po ju jini budallica qka po shkruni per barbi ncncncn tungi

 102. djellza said on Feb 28 2010, 07:02 AM:

  mua me pelqen e bukura dhe bisha po edhe 12 princeshat edhe hirushja edhe drandafilli tungi

 103. laura said on Feb 26 2010, 04:02 AM:

  une jam laura morinajam ne klasen e katerta nje ja m nxense e mir ma e mira po edhe 4 shoqet e mija jan qishtu wiq the wiq song

 104. laura said on Feb 25 2010, 01:02 AM:

  mua me pelqen te gjitha princeshat se edhe vet jam princesh po me se shumti me pelqen hirushja dhe borbardha po edhe e bukura dhe bisha

 105. hasani said on Feb 24 2010, 15:02 PM:

  une jam budall edhe kqyri gjith princesha qi i du shume e sidomos qita bravo jam plak ama ment i kam si fmija jom hasan kusha hhahahhaha qe ju pershendes shume bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 106. entela said on Feb 24 2010, 15:02 PM:

  mua me pelqen shume me se shumti se krejt princeshat e cila jam une bravo ju koft ju pershendes tung kalo sa ma mire

 107. flandra said on Feb 24 2010, 15:02 PM:

  me pelqen shume bravo eshte e shke;qyeshme e papare ama me se shumti me pelqen bukuroshja e fjetur e cila me pelqen shum shum shum shum shum shum bravo aj filum, tung tung tung tung tungytung ekam ni imellen afanhaha_123@ml.com une jam bubdallic e pe jau tregoj pasvordin pasin kamerahahahahihihi tung

 108. tefta said on Feb 24 2010, 15:02 PM:

  eshte shume emire mua me pelqen shume ama ma se shumti hirushja e cila jam une qe eshte fantastike ama edhe kjo shume emire bravooooooooo kush e ka ba ju lumt

 109. nora said on Feb 24 2010, 15:02 PM:

  e mire shume emire ama une se kum pa se spo me del ama me pelqejn edhe princeshat e tjera po edhe kjo shume e mire bravo

 110. nuk me pelqen fare si mos mi desht hiq veq aladini dhe e bukura dhe bisha mas shumti ama ebukura dhe bisha ma e mir o zot nuk dua ma tju ndegjoj per te tjerat hahhaha said on Feb 24 2010, 03:02 AM:

  kuku qysh doni mei desht kta filma vizatimor ëh

 111. shum e thjesht keta filma vizatimor ma hupin mesimin qe e kam said on Feb 24 2010, 03:02 AM:

  nuk me pelqejn shum ata filma vizatimor ta humbin mesimin

 112. leonita said on Feb 24 2010, 03:02 AM:

  o bo bo sa te sjellshem jan keta tipat

 113. sabrijee said on Feb 19 2010, 10:02 AM:

  fort i mire si filem vizatimor ama fort pershtypje me kalonn ju dua edhe e pergezoj ata qe e ka boo qit filem vizatimorr tung tung

 114. sabrijee said on Feb 19 2010, 09:02 AM:

  o vallhi shum e mire si filem vizatimorr dyqysh shumm ama fort pershtypjee me ka booooo shum i lumshin durtt qatij qe e ka vizatuuu tung tung

 115. adea said on Feb 18 2010, 06:02 AM:

  edhe mua me pelqenn e bukud haer bisha te gjithe jan te mira porv tem te mos e harrojme mesimin se mesimi eshte dituria jone e filma vizatimore ethud te shkojme kur te kemi kohe te lire

 116. sindi said on Feb 17 2010, 10:02 AM:

  shumm po ju urrejkna a

 117. bimbimma said on Feb 15 2010, 12:02 PM:

  shka jan kto filma palidhje lshoni vlla rep bimin ngone se o ma i smuti

 118. quhem hahahahaha me bet nervoz said on Feb 15 2010, 12:02 PM:

  hahhhh hihihh me pelqen shuumm me beso diqka une vetem po ju them diqka per te shkruar diqka seppse nuk e dua shum me falni qe po ju themsolely

 119. rozan said on Feb 15 2010, 11:02 AM:

  mi of dhe qeingj end im mi sow smajting fisteng end fie a fye maj konsum fima aj fust haj miju aj sej mi kllok se femelliv me kuaj sest mosist maj kejt fi me sajt tu gedhe aj fum aj kembelliv hinger haj

 120. leonita said on Feb 14 2010, 11:02 AM:

  tani dotju tregoj se qfar filmi me pelqen ne bang bang ja aladin e bukura dhe bisha ana shirli edhe ma shum princeshat veq e bukura dhe bisha ma e mir e dhe iteresant me shiqu

 121. nexhat said on Feb 14 2010, 02:02 AM:

  kakakakaka ku po dini mi qit kta filma vizatimor bre shum shum shum te mir

 122. Eljisa said on Feb 14 2010, 02:02 AM:

  bravo ju qoft valla se mat mirt jeni hahahahaha

 123. medina said on Feb 14 2010, 02:02 AM:

  po osht shum i mir valla

 124. nese ju pelqen e bukura edhe mua po ma shum mu me pelqen spo baj hajgare jo se edhe n cd e kam said on Feb 12 2010, 14:02 PM:

  me pelqen shum e bukura dhe bisha

 125. bleona said on Feb 10 2010, 14:02 PM:

  hajt se ty spo te intereson qka them perveti shkruj qysh dush ani tung ema budalla hahahhaahhahha

 126. ema said on Feb 10 2010, 14:02 PM:

  une sjam budall qe shkruj qeshtu perveti po shkruj dhe ste interesojn ty a jo

 127. bleona said on Feb 09 2010, 11:02 AM:

  ju jeni budall qe shkruni qishtu hahahahahahhahahaha

 128. leonita said on Feb 09 2010, 11:02 AM:

  une i kam 8 vjeq ne klas te 2 dhe sigurisht mesuesen valbona kryeziu dhe tehem si e bukura etj si e bukura dhe bisha ne zvicerr jetoj

 129. artaaaaaaaaaaaaa said on Feb 06 2010, 16:02 PM:

  mua me pelqen me se shumti winx club luftetarja e henes hirushja aladini princesha e maxhepsur film shfaqja muzikore e shkolles etj

 130. lalallalala sme pelqen asnje lalalallalalallalalallalalallalallalalalal said on Feb 06 2010, 11:02 AM:

  hAHAHHAHAHHAH

 131. orneli said on Feb 06 2010, 11:02 AM:

  mua me pelqn shum gogu ta shiqoj te behem si ai dhe e dua me shum se ju

 132. nita esht njeprincesh e vertet said on Feb 05 2010, 15:02 PM:

  mua mepelqen e bukura qfare do te jen se e bukura me pelqen hahahahaha

 133. mos harroni said on Feb 05 2010, 15:02 PM:

  nese shikoni shum filma vizatimor mundeni qe edhe ta humbeni te gjith mesimin nese ju shikoni spo ju pengoj ket qe po e them po desha tju tregoj se nuk ben se une kurr si kshuri asnje

 134. leonita genta ismajli ngjyra e pembe etj said on Feb 05 2010, 15:02 PM:

  mua me pelqen shum e bukura dhe bisha esht nje cd shum e bukur po edhe e aladini me pelqen shum ariela po ma shum e bukura dhe bisha

 135. im adelina said on Feb 01 2010, 11:58 AM: ( said on Feb 05 2010, 10:02 AM:

  I' LIKE THE PRINCESS IS MORE BEAUTIFUL ISE GOOD YOUR ARE CRAZZY HAHHA hahaahhahhahhahahhhhahhhahhahahahahhhaahahhaahhahhahhahahahhahah {po baj hajgare bre e sbudallic jam un)

 136. djellza said on Feb 05 2010, 10:02 AM:

  po qa dini ju bre po ma e mira un me qit djellzen hajdari qity jena qyy

 137. albina said on Feb 03 2010, 12:02 PM:

  njé niknem te lutem

 138. leonita e bukura asht dhe me pelqen me shum se ju said on Feb 01 2010, 13:02 PM:

  genta ismajli ngjyra e pembe e bukura dhe bisha

 139. im adelina said on Feb 01 2010, 11:02 AM:

  I' LIKE THE PRINCESS IS MORE BEAUTIFUL ISE GOOD YOUR ARE CRAZZY HAHHA

 140. linda said on Jan 31 2010, 07:01 AM:

  mua me pelqen princesha e fjejtur esht shum e bukur shum

 141. my neims alberina krasniqi said on Jan 30 2010, 13:01 PM:

  tung in jam alberina krasniqi jam 9 vjeqare nga fshati terpez mua me pelqen e bukura dhe bisha tung

 142. leonita said on Jan 30 2010, 04:01 AM:

  une jam si e bukura dhe me pelqen shum se te gjitha vajzat e tjera.

 143. fjolla said on Jan 29 2010, 12:01 PM:

  tung un jam si nje princes dhe ingjaj shum te bukres

 144. adelina **********++++ erza said on Jan 29 2010, 12:01 PM:

  adelina dhe erza ju pershendesin nga tirana shum sepsee e bukura dhe bisha na pelqejn shum sepse e kemi cd ne shtepi dhe qe e ngojm kur tkemi koh tung **************** nga adelina dhe erza ******* un e pershendes shum familjen time qe me perkrahin shummmmmmm ***************** edhe qiken e mixhes sepse ajo esht ne gjermani dhe djalin e djalit tmigjes sepse sot e ka ditlindjen dhe i uroj shum fet ne jet dhe qe jan ne itali tung **********

 145. girl said on jeny 10 2010 said on Jan 29 2010, 12:01 PM:

  mua me pelqen te vallxoj me kengen a mazing girl kenduar nga dafina zeqiri sepse kamtalent per vallxin shum dhe qe kam talent per te gjitha zhandret muzikore qao nga adelina rexhepi

 146. alberina said on jenyyar 29 2010 said on Jan 29 2010, 11:01 AM:

  mua me pelqen e bukura dhe bisha shuuum dhe gymyshi shumm sepse jan filma te perkryer per mua

 147. ganimete konjufca-kupina said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  shkolla fillore tefik qanga esht shkolla me e diciplinuar ne both dhe un di me maru lakna turshi

 148. fadil prebreza said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  un jam kengetar dhe knoj tallava naper kafe te lodhta me piva tshkupit me mish

 149. nazmije xhygymi said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  hajde qaj hajde qaj me filtera dhe te rusit po ashtu dhe te malit me kikirika dhe me smoka edhe me shtapiqa edhe me lakna turshi

 150. nexhmedin shkula said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  no coment se na i bajna qebapat e mira me spoeca turshi somborka po ashtu edhe dollma me sarme te mushta

 151. sadik marimanga said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  factory club ferizaj maca mini pink panteri tomi xheri popaji oliva muti kaka resha sakibja

 152. magribe perrqa said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  tungi aka oki filmi ma i mire esht maca mini

 153. burhanmedin plehi said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  ju dua shum dhe ju pershendes me ni kang nga fadil prebreza moj katile

 154. danush gerrbina said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  un jam danush gerrbina vi nga ribari i madh jam 41 vjeq dhe jam adhurues i filmave me certana po qiki filmi ma i keqi esht palidhje tungi damascus purposes

 155. sabit pordha shtaga said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  ky film eshte shum i mire per femijet e vogel sepse ka nje domethenje shum te mire mirpo mua nuk me pelqen hiq sepse un i kam 32 vjet dhe un e kam marak gymyshin se esht filmi ma i mire ne gjith boten oki tungi

 156. lorina said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  haha me te mir nuk ka askund

 157. lorina hasani 28 1 2010 said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  une e dua shum te bukuren dhe bishen ky filem eshte me i preferuari i ime dhe e dua shum dhe motra ime e do shume

 158. lumja said on Jan 27 2010, 06:01 AM:

  mmu aaaaaaaaaaaaaaa me pelqen shum se po thot fjal e bukra d he bisha

 159. nita_leo@zbavitu.net said on Jan 27 2010, 05:01 AM:

  mua me se shumti me plqen gjymyshi dhe mehmeti ju puth qao

 160. fatlumja said on Jan 27 2010, 00:01 AM:

  e bukra dhe bisha asht fort e ukrub

 161. dona bena said on Jan 25 2010, 02:01 AM:

  neve na pelqen shum princesha e ishullit te humbur sepse eshte shum filem i bukur

 162. sabrina_ariel@msn.com said on Jan 24 2010, 08:01 AM:

  endrrat tona jan qe te jemi luftetaret e henes dhe qe te kemi fuqi magjike pastaj babi yn e ka emrin mbreti triton ne i kemi sabrina i ka 12 vjet ndersa une i kam 13

 163. sabrina_ariel@msn.com said on Jan 24 2010, 08:01 AM:

  ne jemi princesha me te mira se filmat vizatimor me princeshat sepse ne jemi princesha te verteta pastaj ne jemi me te bukura se ju ju nuk mund te na kaloni sepse jemi princesha te verteta dhe ju burgosemi ne qeli dhe ne jemi ne londer edhe nese na ofendoni ne ju shtim ne qeli pastaj filmi ma i bukur eshte luftetarja dhe ne jemi motra jemi gjeni dhe jemi binjake dhe i kemi emrat sabrina dhe ariel

 164. leo inara said on Jan 21 2010, 16:01 PM:

  neve na pelqen mehmeti dhe nermini

 165. bona nela said on Jan 21 2010, 16:01 PM:

  neve na pelqen gogu dhe bukuroshja e fjetur edhe ne te dyja ju urojm sukses me shendet

 166. leonita bini nita leonita said on Jan 21 2010, 16:01 PM:

  neve te dyjave na pelqen hirushja dhe e bukura dhe ne te dyja si ato hahahaha

 167. leonita nita said on Jan 21 2010, 16:01 PM:

  mua me pelqen ajlini dhe esmeri si vellezer e moter me duken ata te dy

 168. nita bini nela bona leo inara said on Jan 21 2010, 10:01 AM:

  ne jemi shum te afer gjithmon rrimi bashk ama jemi dejm e qika te tetes hahahahaha

 169. bona kosumi said on Jan 21 2010, 10:01 AM:

  ah, bukuroshe e fjetur sa te dua desha ta qoj vetem nje leter qe te dua shum juve ju pelqejn tjerat besoj

 170. nita kosumi said on Jan 21 2010, 09:01 AM:

  e bukura esht nje film iteresan dedshira ime ashte te behem si e bukura dhe ja cila esht.

 171. orneli ramadani said on Jan 21 2010, 09:01 AM:

  mua me pelqen gogu esht esht nje film shum iteresant dhe dua te behem si goku i fort.

 172. blinera ramadani said on Jan 21 2010, 09:01 AM:

  hirushja me plqen shum se te gjitha princrshat edhe ma e mira ne bot edhe une jam si hirusahja

 173. Margarita said on Jan 21 2010, 06:01 AM:

  Per mua te gjitha filmat vizatimore janë të njëjtë,por filmi i vizatuar qe me ka pelqyer me se shumti eshte Barbi-Princesha e Ishullit Te Humbur,Liana Dhe Aleksa Ne Kerkim Te Keshtjelles Prej Diamanti dhe Barbi-Tre Musketieret

 174. bleona said on Jan 19 2010, 13:01 PM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjetur eshte ne shum e bukur esht edhe film iteresant ndersa juve ju uroj sukses ne gjdo gje

 175. leonita said on Jan 19 2010, 12:01 PM:

  a sa e mir a e bukura edhe ashtë iteresant me kshur te bukuren dhe bishen

 176. lorent said on Jan 17 2010, 13:01 PM:

  mua mee se shumti me pelqen filmi dragon ball kete filem dhe motra ime do shum

 177. erlinda said on Jan 17 2010, 13:01 PM:

  ky eshte filmi me i preferuari qe e do motra ime kurse motra tjeter nuk e do hiq

 178. lorina said on Jan 17 2010, 13:01 PM:

  mua me pelqen ebukura dhe bisha sepse eshte nje filem shum i keq hahahaha

 179. mr.bean said on Jan 17 2010, 13:01 PM:

  dell

 180. besi said on Jan 15 2010, 04:01 AM:

  une e pelqej shum shum 6 bioniket.....

 181. bukurija said on Jan 15 2010, 04:01 AM:

  une jam buki dhe dua shum ezelin e pershendes shum dhe e pershendes tungi nga buki

 182. manjolla said on Jan 13 2010, 09:01 AM:

  mua me pelqen e bukura dhe bisha

 183. rrezata said on Jan 13 2010, 09:01 AM:

  mua me pelqen e bukura dhe bisha

 184. Arta said on Jan 13 2010, 09:01 AM:

  mua me pelqen e bukura dhe bisha

 185. Çlirimtare said on Jan 09 2010, 10:01 AM:

  shum i mir valla osht qiky filem

 186. rrezata said on Jan 08 2010, 01:01 AM:

  mua me pelqen e bokra dhe bisha

 187. arlindi said on Jan 05 2010, 15:01 PM:

  hahahahahahhahah me pelqen hihihihihih hahahahha huhuhuhu hahahuahauaha hhihihihihi huhuhuh

 188. bubulll said on Jan 05 2010, 15:01 PM:

  dfd kfjgdf gjghgfjsijf d glhjkljhg;jhjgjfghlfghhghguyhjghjhjghgjhhtugjhjhfgufgj

 189. stella said on Jan 05 2010, 15:01 PM:

  e perhitura osht shum e bukr edhe osht interesante

 190. arlinda said on Jan 03 2010, 00:01 AM:

  ihkjjkklhjl

 191. X said on Jan 01 2010, 09:01 AM:

  SHUME E BUKUR E.HAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAAH.ME PELQRN SHUME KJO PERRALLE.

 192. AISHE said on Jan 01 2010, 09:01 AM:

  SI PERRALLE ME PELQEN DHE ESHTE E PREFERUARA IME.E KAM FJALEN NGA PERRALLAT KJO ESHTE PERRALLA IME E PREFERUAR.UNE E KAM SHUME QEJF KUR E BUKURA DHE BISHA BASHKOHEN DHE KUR BISHA KTHEHET NE NJERI.

 193. marsi said on Dec 30 2009, 13:12 PM:

  filmi me me kuptim dhe ipershtacem per cdo mosh.mua me pelqe dhe eshte nje nga filmat epreferuara per mua dhe vellain tim.

 194. noiZY said on Dec 30 2009, 08:12 AM:

  shum i mir filmi i animuar veq vazhdoni per femije komplimente

 195. libertina dec 27 2009 said on Dec 26 2009, 16:12 PM:

  e bukura edhe bisha mua me pelqrjn shum se e bukura esht shum ebukur dhe mua me pelqen shum shum

 196. elsa said on Dec 22 2009, 13:12 PM:

  krejt jon te mire po une edhe ma e mir

 197. girl said on Dec 20 2009, 14:12 PM:

  hallall bukuria e te bukures se ajo e cmendi bishen......

 198. bina said on Dec 17 2009, 13:12 PM:

  ej po ju tham mos ma komentoni te bukuren% dhe bisha jam albina ne kl 5 dhe me pelqen e bukura asnje tjeter per veq saj kshtu qe mos e komentoni nga albina bajrami ju dua edhe motra ime po me thot ju dua edhe e bukuren e do shum ajo ihihi tung qaooooooooooooooooooooooooooooo

 199. bina bajrami said on Dec 17 2009, 13:12 PM:

  jam bina ma e forta ju dua te gjith edhe vitin e ri festone mir

 200. albina bajrami thot said on Dec 17 2009, 13:12 PM:

  o e bukura dhe bisha shum me pelqen tranohna mas saj e kam merak asht nje film vizatimor shum interesant nga albina bajrami ju duaaaaaa

 201. besarti said on Dec 08 2009, 11:12 AM:

  une e dua shum gokun dhe ja ha zemren bre osht shum i mir kam qejf me lujt edhe niher film oki tungi

 202. bukurija said on Dec 08 2009, 11:12 AM:

  une e dua ezelin dhe e pershendes shum

 203. rrezarta said on Dec 08 2009, 11:12 AM:

  ah nermin ti je me e mir a ti je 1 fare qoky zel

 204. adisa said on Dec 01 2009, 08:12 AM:

  o esmer je ma i mire a ban me dit qysh e ki imellen tung

 205. djellza said on Nov 22 2009, 07:11 AM:

  mua me pelqe shum shum esmeri dhe ajlini edhe memti dhe nermini (F)tung nag djellza aaaaa

 206. dona said on Nov 22 2009, 06:11 AM:

  aban me di qysh ja ka adrese memeti aaaa

 207. sahadeti said on Nov 14 2009, 05:11 AM:

  mua me pelqen hirushja isht nje fil vizatimor shum i shkelqyshme une i kam cd kam portretet te vizatuar

 208. gjeva said on Nov 14 2009, 05:11 AM:

  mua me pelqen e bukura dh bish esht nje film vizatimor shum i bukur dhe i pelqyer dhe une e dua shum edhe kam pportretet e te bukures dhe te bishes

 209. malsoreeeeeeeeee said on Nov 09 2009, 10:11 AM:

  bukuria nuk osht asgj vet dashuria po nese edhe pa bukuri nuk mundesh per ta per ta pasr ni djal qe e don pa dashuri nu ka jet ju lutem qe te jeni te edukum ne dashuri dhe qe ta mos ta harroni akond ne jet

 210. filizi me nermin said on Nov 09 2009, 10:11 AM:

  mua me pelqend esmberi ajlini mehemetiiiiiiiiiiiiiii dhe ajsa himena norma sarita uhan franku uskar etj?.

 211. malsore said on Nov 09 2009, 10:11 AM:

  mua me pelqen prinsessa e ishullit te humbur 12 prinsessa etj

 212. rrezarta said on Nov 02 2009, 10:11 AM:

  nermini per mua eshe qithshka e kam si motren time dhe e adhuroj une mbaj foto te nerminit kisha daedhte ta pershendes nerminin edhe esmerin nga zemra dhe shpirti tung TUNG TE DUA NERMIN NGA ZEMRA TUNG NGA UNE RREZARTA DHE KAM DESHIR QE ENDRRA IME TE REALIZOHE E CILA ESHE TA TAKOJ NERMININ DHE E PERQAFOJ SHUM SHUMSHUM

 213. gentiana said on Nov 01 2009, 05:11 AM:

  mua me pelqen bratz yjet e modes ,shrek 3,dhe gjitha filmat me princesa

 214. donika sopaj said on Nov 01 2009, 05:11 AM:

  mos e ngoni motren teme klodianen a jo eshte qur mehmeti filizi jan ma te mirt edhe esmeri ezo ali a po bre a jo thot princesha argjiro e sherri qfar sherri leonora jakupi bre bac

 215. klodiana sopaj said on Nov 01 2009, 05:11 AM:

  mua me pelqen jasht mase princesha argjiro ylli i endrres sime e adhuroj tej mase me se shumti filmi i saj vizatimor e ju po folni per mehmeta e filiza ato jan per te medhenj e jo per ne femijet per eshte edhe sherri i vogel ne katun hahahahaha nejse mos te lodhem klm

 216. valza said on Oct 22 2009, 13:10 PM:

  mua me pelqen barbi 12 princeshat e bukura dhe e varfëa borbardha hirushja etj

 217. albert said on Oct 22 2009, 13:10 PM:

  mua me pelqen dragon ball dhe hi-men superman njeriu merimang batman bionic six planetketet zenki pingu bob ndertuesi kaju teletabis gormiti etj

 218. fitore said on Oct 20 2009, 09:10 AM:

  e bukura dhe bishA

 219. anjesa klinaku said on Oct 15 2009, 02:10 AM:

  shume eshte i mire dhe me pelqen shume

 220. qiki said on Oct 14 2009, 10:10 AM:

  me pelqen beautifull and beast qe do te thot[e bukura dhe bisha]

 221. misterbin said on Oct 14 2009, 10:10 AM:

  me pelqejne humoret e mia shume even[bile] nese se kuptoni se qka eshte even eshte ne shqip bile

 222. nermine said on Oct 14 2009, 10:10 AM:

  me pelqen kenga ime nermine nermine ti n'fesat na shtine jetome enderin ki me ja pa sherin.E nese doni me ndi ket kang vetem shkruani kanga e nerminit shqip nermine ja kjo eshte adresa e kenges time mat mires

 223. xanxa said on Oct 14 2009, 10:10 AM:

  mua me pelqen shume seria vitet e humbura ku bejne pjes ESMERI,AJLINI,ALIA. haaaaaaaaaaaaaaaaa

 224. fllanza said on Oct 14 2009, 10:10 AM:

  mua me pelqen me se shumti nje film vizatimor i cili ka dal me 14 tetor tani i ri ai eshte plevica ne ferme ajo eshte shume e lumtur per deri sa nuk i vdes babai

 225. fjolla said on Oct 14 2009, 10:10 AM:

  GENTA ISMAILI SHYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYM E BYKYR HEYYYYYYY.

 226. ardita said on Oct 14 2009, 10:10 AM:

  princesha e fjetur

 227. kena said on Oct 14 2009, 10:10 AM:

  me pelqen UNIKATILI ma i miri je

 228. KOSOVA said on Oct 11 2009, 15:10 PM:

  MUA SME PELQEU KJO PRRALL SE AS QE E KQYRA SE JOMRRIT TASH A JU FEMI TE DASHUR KQYRNI PRRALLEN KA TE HANI MONTE AGAGAGAGGAG

 229. letiana said on Oct 11 2009, 15:10 PM:

  edhe mua me pelqen kjo perrall me emir bisha poashtuedhe e bukura kj perrall ka shum gjana interesante

 230. aida said on Oct 10 2009, 10:10 AM:

  ah sikur te isha un e bukura dhe bisha qe kthehet ne princ

 231. drena said on Oct 06 2009, 10:10 AM:

  E Bukura dhe Bisha është nje përalle të cilen fëmijët e dojnë shumë dhe ju pelqën E Bukura dhe Bisha

 232. albijonna said on Sep 29 2009, 05:09 AM:

  prralla eshte hiperbul i zmadhon gjerat por me rendesi prrall e bukr a dhe bisha esht e mir po ka ende ma te mir :)

 233. dona said on Sep 28 2009, 08:09 AM:

  mua me pelqem bukuroshja e fjetur dhe e pershendes xpersonin qe e dua shummmmmmmmmmmm dhe nereminin

 234. nngvfbhmm said on Sep 28 2009, 06:09 AM:

  ku je qa;lvjbmmgh, vbknk

 235. fetahi said on Sep 28 2009, 02:09 AM:

  e pershendes memetin dhe filizin

 236. donjeta said on Sep 28 2009, 02:09 AM:

  e bukura eshte shum e mirrrrrrrrrrrrr

 237. fetah said on Sep 28 2009, 02:09 AM:

  e bukura bishhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 238. feta said on Sep 28 2009, 02:09 AM:

  e bukuradhe bish

 239. xanxa said on Aug 27 2009, 14:08 PM:

  epoka e akullnajave

 240. dona said on Aug 27 2009, 14:08 PM:

  barbi princesha e ishullit te humbur

 241. nermin mehmet said on Aug 24 2009, 05:08 AM:

  nermini ma e mira

 242. anesa said on Aug 24 2009, 05:08 AM:

  ajo asht e mir

 243. dafina said on Aug 24 2009, 05:08 AM:

  kjo ashte shum e mir

 244. adelajda said on Jul 26 2009, 05:07 AM:

  ju pershendes te gjithve qe jeni ne prinshtin tung tung...

 245. aida said on Jul 14 2009, 06:07 AM:

  mua me pelqen shum shum e bukura dhe bisha esht ne film shum i bukur tung

 246. nermini said on Jul 08 2009, 05:07 AM:

  e pershendes kosovaren

 247. erza said on Jul 08 2009, 05:07 AM:

  mua me pelqen sabrina shtriga

 248. kosovarja said on Jun 30 2009, 12:06 PM:

  esht shum i mir e pershendes nerminin

 249. lola said on Jun 30 2009, 12:06 PM:

  um pelqen bukuroshja e fjjetur shum edhe mehemti normal

 250. nermina said on Jun 07 2009, 11:06 AM:

  pse nuk po shkruni per mehmetin po per e bukuren edhe pse filum i mir

 251. albiona said on Jun 05 2009, 04:06 AM:

  une jam albiona nga pz me pelqen shumm vallla ky film edhe e lexoj edhe e shikoj

 252. obama said on Jun 01 2009, 14:06 PM:

  hej a bon me dit kush je a

 253. kush hamamin jeni ka shkruni komente ne emer te huj said on Jun 01 2009, 06:06 AM:

  me ba me dit kush po ma shkrunh emrin tem ju baj per spital i prishtines hallal po i tirenes a ka gjasa pak am shum o ti obam mos ma flliq emrin ok tung klm

 254. ardit mrasori said on May 31 2009, 13:05 PM:

  shume i bukur me pelqen shumm tung qyss

 255. Riadi said on May 28 2009, 13:05 PM:

  shpresoj te kaloni qaste te bukura harrova tju them qe e kom pa ket film vizatimor kur kom qen i vogel edhe kur se kom pa mo kisha dashur ta shof edhe nje her tash edhe pse tash i kom 19 vjet:S mpucii nga une jady uhauh:P jadi_boy@hotmail.com:>:> nese e din dikush se ku mund ta gjej ne net me kontaktoni ne ket email dhe me tregoni ju lutem :>bye bye

 256. RIAD said on May 28 2009, 13:05 PM:

  MUA ME PELQEN TEPER E BUKURA DHE BISHA POR SENI MA I KEQ OSHT QE SUN PE GJOJ NE NET KUPA KREJT:@

 257. genta said on May 24 2009, 14:05 PM:

  unr e dua e bukura dher bisha te kerkoj te luje me shpejte une e dua shum dhe e kam CD e bukra dhe bisha....:D

 258. sexy said on May 03 2009, 07:05 AM:

  shum filem sexy osht

 259. samire said on May 03 2009, 07:05 AM:

  po ku kqyret aj filem shum i keq breeeeeeeeee ihhhhhhhhh

 260. argjentina said on May 03 2009, 07:05 AM:

  mua e bukura dhe bisha um pelqen shum shum shum shum sepse eshte nje filem vizatimor i mrekullueshem

 261. besarti said on Apr 14 2009, 03:04 AM:

  mua me pelqen shum e bukra dhe bisha

 262. kosovare said on Apr 14 2009, 03:04 AM:

  me pelqen shum e bukura dhe bisha te dua shum e bukur

 263. gent said on Apr 14 2009, 03:04 AM:

  mua me pelqen shum e bukura dhe bisha dhe e kam ne cd dhe per xhdo dit e shikoj

 264. petrit said on Apr 11 2009, 03:04 AM:

  hej e bukra dhe bisha ku jeni se e kishi ceden të mirë e kishi qit

 265. fjolla said on Apr 04 2009, 07:04 AM:

  mua me pelqen e bukura dhe bisha po ma shum nja tjeter

 266. alba reka said on Feb 07 2009, 04:02 AM:

  mu um pelqen e bukura dhe bisha se gjith diten e kshyri se un jam lop veq qeta te kshy edhe tu dal me djem

 267. sbon me dit kush jom said on Feb 07 2009, 04:02 AM:

  mu hiiiiiiiiq nuk um pelqen ani mo ktu ne net qysh e kini qit juuuuuuuuu aaaaaaa katastrooffffffffffffffff

 268. gshgvbYV said on Feb 03 2009, 12:02 PM:

  KODNGFYFIYFYi8qegew9PUGTYEGDFHDDGRFSECVGEDSCV HDX HDX NRDV NFRD VFS GDC DSWFHVB VDGH KMF FH JDHREE COMPUTER LONGAR MAZA KE SHUM E MIR MOJ ARLIND NGA SAMIRI

 269. diellza hajdari said on Feb 03 2009, 12:02 PM:

  ndoshta me pelqen e bukura dhe bisha

 270. loresa said on Feb 03 2009, 11:02 AM:

  mu e bukura dhe bisha me pelqen shum ndoshta e keni par ndonjeher

 271. nifa hajdari said on Nov 27 2008, 08:11 AM:

  mua me pelqen shum e bukura dhe bisha esht nje cartan shum i mir

 272. Anonymous said on Nov 12 2008, 05:11 AM:

  edhe une gjith ashtu

 273. agnesa said on Nov 12 2008, 05:11 AM:

  jan shum te bukur

 274. arta said on Nov 11 2008, 09:11 AM:

  eshe shum i mir

 275. arbeta said on Nov 06 2008, 07:11 AM:

  mua e bukura dhe bisha me pelqen shum ajo është e bukur

 276. shkodran said on Oct 20 2008, 11:10 AM:

  eshte shum i mir

 277. arlinda said on Jul 04 2008, 03:07 AM:

  e bukura dhe bisha