barbi dhe 12 princeshat balerina

 • 1
  100% (370 votes)
  Choice

Leave comment

Comments

 1. albana=\ said on Feb 23 2014, 02:02 AM:

  jgfjdujdjdfxjdjdjd

 2. albana said on Feb 23 2014, 02:02 AM:

  hjyggbfbrf hgnvxhvb r vhgvb cvhfv gchgf c nhjgbn cg

 3. rive said on Feb 22 2014, 03:02 AM:

  shum i mir

 4. roy said on Jan 03 2014, 11:01 AM:

  hej un jam roy jam nje vajze 10 vjecare dhe me pelqejne shum barbi sidomos barbi nje perrale mode. un jetoj per ca vite ne L.A. ketu ndihem mire edhe pse nuk kam nje shoqeri te tejuar. ketu kam lindur por me shume adhuroj shqiperine sidomos tiranen nga kam prejardhjen. me pelqen shqiperia shum shum. atje kam shume shoqe kushurire te cilet i pershendes. dje dha nje film te barbit por mamaja ime nuk me la ta shikoja sepse me duhet e beja nje ese per christmas tree. u merzita shum por un i dua ato dhe i ndjek cdo dite qe ato jepen. I i lexova te gjitha komentet ketu me pelqyen shum disa qe kane folur per jeten e tyre por disa sme pelqyen te cilat kushin fyer ca vajza qe kane shkruar per jeten e tyre eshte me mire mos ta gjykojme jeten e nje people sepse don't interesting. kaq kisha per tju thene une do shkruaj shum ne kete faqe sepse me pelqeu shum dhe me falni per disa fjale qe nuk i kam shkruar ne shqip pacim

 5. gena said on Dec 27 2013, 05:12 AM:

  mir

 6. gresa said on Dec 18 2013, 14:12 PM:

  gresa syla

 7. ILTA HOTI said on Dec 04 2013, 10:12 AM:

  ME NDIMO

 8. rina said on Nov 10 2013, 07:11 AM:

  3musketjeret me pelqejn

 9. erdi said on Sep 18 2013, 13:09 PM:

  o xheleta a te pelqen te jesh k... im hahahhahahahhhahah sa qef kam me e q. huhuhuhuuhuhuhu barbin e krejt ju edhe ty xheleta me te lan shtatzane

 10. XHELETA said on Sep 05 2013, 04:09 AM:

  ME PELQEN

 11. XHELETA said on Sep 05 2013, 04:09 AM:

  ME PELQEN TE JEM BARBI

 12. ylli said on Sep 01 2013, 16:09 PM:

  ylli izairi

 13. nurilinda said on Aug 05 2013, 02:08 AM:

  mua me pelqejne 12 prishat dhe çdo dite i shikoj

 14. valza sutaj said on Jun 26 2013, 11:06 AM:

  ma t mirat jeni ju princeshat mat bukurat

 15. nesti said on May 28 2013, 08:05 AM:

  hej armela nihemi bashk .

 16. nesti said on May 28 2013, 08:05 AM:

  hej un jam 11 vjec edhe pse jam cun un i shoh shum barbit dhe i ndjek me motren time 5 vjecare bristi. ajo i pelqen shum keto filma po ashtu edhe un. ne jetojme ne tirane. un jam ne klasen e 6 dhe kam shum qejf keto filma mos tju vije keq se un po tallem po ashtu jam por sigurisht un shoh edhe fast fores 12345 dhe 6 dhe filma aksion me pelqen pianija dhe jam ne shkolle pianoje per 2 vite un i bie shum mire asaj. motra im ka nje ze te shkelqyer per muzike por akoma eshte e vogel . ne per talent i kemi njare tezez sepse ajo eshte kengetare ne los angelos dhe un e pershendes shum ate .te adhuroj

 17. lila zhuko said on May 04 2013, 05:05 AM:

  faleminderit

 18. gangnam style said on Apr 29 2013, 13:04 PM:

  dua ta shikoj filmin e plot te 12 princessat balerina

 19. armela the best !!! said on Apr 03 2013, 10:04 AM:

  ejj jam armela e jam 12 vjec kush do te njiht me ma ?!

 20. argisa said on Dec 25 2012, 12:12 PM:

  ckemi goca jam argisa nga tirana jam 9 vjec dhe me pelqen shume kenga te lutem kush mundet te me thoje ndonje faqe tjeter ku mund te shkruajm keshtu faleminderit juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu lutemmmmmmmmmmmmmmmmmmn pleseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 21. ergi said on Dec 22 2012, 14:12 PM:

  harrova me then se kush do me u ngacmu me lorin e para pastaj edhe me jonushen se vetem keto te dyja po i shanit ju e hajt cuna po te gjitha goca te merren njeher me mu se i '' fort e sidomos eriten ilirianen doruntinen dorantinen budallicen anjezen nela dhe herolinda krejt motrat e krejt vajzat e fisit tyre se te provojne dhe e shohin pastaj kurvat se skan dit me pa punen e vet po i shajn lorin e jonushen e sa per lorin krejt jan te verteta e ja hankshi ''''' te dyjave

 22. alba said on Dec 22 2012, 09:12 AM:

  hey ckm goca nese nuk e keni prb dua tu them nje pjese te jetes sime sepse vetem ketu po shprehem UNE QUHEM ALBIONA. jetoj ne milano te italise atje kam shkuar para 6 vitesh sepse jetoja ne tirane. babai im nuk jeton me pavarsisht se un e pranoj ate sepse asgje qe iken nuk kthehet jam 11 vjece ne klasen e 6 kam 1 moter qe eshte 5 vite me e madhe se une dhe nje vella 2 vite me i madh se une une pelqej shume kengen ku ka mare pjese ne festivalet e milanos per femije qe ne moshen 7 vjecare por vetem 2 here kam mare cmimin e pare do doja qe ta fitoja edhe kete vit merrem me leximin e librave por edhe me internetin ku kaloj ndonje gjyse ore ne dite. kam nje qenushe qe e kaloj pothuajse gjysmen e kohes ne shkolle jam shkelqyer dhe sa per filmat vizatimor nuk i preferoj shume por me shume cdo film te barbit dhe narutos nuk me pelqejn disa tipa ketu si cunat ashtu dhe gocat sepse perdorin fjale banale sepse ketu nuk eshte e pranishme per ato qe shkruajn keto lloj fjalesh grazio per la comprensione e di leggere questo che sto scrivendo a te bye (faleminderit per mirekuptimin dhe qe e lexoni kete qe po ju shkruaj BYE

 23. nisi said on Dec 22 2012, 07:12 AM:

  o ad jam me ty po kush ka qef me pa x-tringun cila vajz do me thane te me thoje mu se ja boj konkretisht ose kush do me e pa kodi asht 0000 x2 1234 e sa per barbin ja derdhsha spermen ne goje edhe ja futsha fort karin ne pidh o ishalla se qef ka me bo

 24. adi said on Dec 22 2012, 07:12 AM:

  o cuna pse nuk hyni ju mo se po na pushtojn gocat me 'une i kam qef barbit e tjetra uinksat blablabla' na cmenden po mos te na e na hajn karin se i shkerdhena ne shtrat kush osht me mu hajde i shajn krejt vajzat. edhe kush vaj do me bo pak ohohohohohohohoh te vije me mu se sa te frenoje autobuzi e la shtatzana ohohohohohohohohohohohohohohoh sa mire ua bona oohohohohohohoh

 25. ergi said on Dec 22 2012, 06:12 AM:

  jam kushuriri i lorit edhe krejt ato si e kan shajt lorin jua ................. krejt farefisin

 26. @mandi said on Oct 23 2012, 03:10 AM:

  spo hapet

 27. selena gomez said on Oct 17 2012, 08:10 AM:

  sa e bukur eshte cartani barbi dhe 12 princeshat me bejne te qesh eshte e pa pare

 28. ada berisha said on Sep 04 2012, 14:09 PM:

  shum e bukur

 29. alina jashari said on Aug 24 2012, 07:08 AM:

  barbi esht shum vajz e mir edhe shum vajz e bukur pedante pastaj ato 12 princeshat edhe ato jan shum t bukura etjj...

 30. erjonita said on Jun 10 2012, 17:06 PM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimor dhe ai qe e dua me se shumti esht me princeshen aurora dhe princeshen ariel

 31. ggee said on Apr 15 2012, 19:04 PM:

  ggee

 32. edona azemi said on Apr 15 2012, 06:04 AM:

  une kam deshire ta shoh filmin barbi dhe 12 princeshat

 33. ihihihi said on Apr 02 2012, 09:04 AM:

  nk me hapet

 34. alti hyseni said on Mar 26 2012, 12:03 PM:

  kud barbui e .de

 35. Rrita Kadriu said on Mar 25 2012, 14:03 PM:

  ok ma i mi ana flok kuqja

 36. Antonela_rrita_dina_jeta said on Mar 25 2012, 14:03 PM:

  ana flokuqja ne bang bang ma iu miri film po ashtu oli dhe benxhi dhe mila dhe shiro

 37. Drenusha Berisha said on Mar 23 2012, 08:03 AM:

  shum mir edhe nena e tnve edhe ato balerinat dihet...

 38. drenusha said on Mar 23 2012, 08:03 AM:

  shum mir poooppo:p

 39. LENA said on Mar 17 2012, 08:03 AM:

  ~!@#$%^&*MUA ME PELQEN KY FILM VIZATIMOR SEPSE EDHTE SHUM I MIR VALLA ~!@#$%^&8

 40. erisa jashari said on Mar 09 2012, 08:03 AM:

  mua me pelqen shum ky filem vizatimor esht teper i mrekullushem.

 41. Elmedina Jashari said on Mar 09 2012, 08:03 AM:

  MUA ME PELQEN SHUME KY FILM VIZATIMOR TEPER ESHTE I MREKULLUESHEM

 42. DINA JASHARI said on Mar 09 2012, 08:03 AM:

  MUA ME PELQEN SHUM KY FILEM ESHT I MREKULLUSHEM.

 43. Elmedina Jashari said on Mar 09 2012, 08:03 AM:

  MUA ME PELQEN SHUM SHUMë KY FILM VIZATIMOR ESHT TEPER I MREKULLUESHUM

 44. elmedina jashari said on Mar 07 2012, 09:03 AM:

  mua me oelqen shum ky filem vizatimor

 45. ERJONA said on Feb 29 2012, 12:02 PM:

  TUNG UN JAM PRINCESHA ERJONA JETOJ NE PRIZREN MUA ME SE SHUMTI ME PELQEJN BARBIT TUNG NGA ERJONA

 46. ERJONA said on Feb 29 2012, 12:02 PM:

  UN QUHEM ERJONA MUA NGA FILMAT VIZATIMOR ME KA PELQYER BARBI GEMS KJO ME KA PELQYER ME SE SHUMTI TUNG

 47. ILIRIDA said on Feb 29 2012, 12:02 PM:

  UNE JAM ILIRIDA JAM NGA PRIZRENI MUA ME PELQE ME SE SHUMTI PRINCESHA AURORA TUNG

 48. BESLINDA said on Feb 29 2012, 12:02 PM:

  UN QUHEM BESLINDA JAM NGA PRIZRENI MUA NGA FILMAT VIZATIMOR ME PELQEN ME SE SHUMTI E BUKURA DHE BISHA KJO MUA ME KA PELQYER ME SE SHUMTI TUNG

 49. lena said on Feb 28 2012, 17:02 PM:

  tung

 50. eriola said on Feb 24 2012, 12:02 PM:

  tung un jam princesha eriloa jetoj ne smir mua me pelqejn keto barbikeee

 51. prince sky said on Feb 22 2012, 10:02 AM:

  Amsera bukuroshe je engjëll pa krahë,ZOTI të shpëtoi,ZOTI të ndihmoi,më dhimbesh aq shum,syt me lot më mbushen,qka të thon kur ti do kërkosh babin dhe nanushin,e vogël por si një lir,ke zemër të pastër dhe një shpirt të dlir,u trondit gjithë vendi nga ky lajm i zi por të gjithë qajtëm nga gëzimi kur thanë është gjall një fmi,kur të pam ty zemrat na u gëzuan,ti sdishe qka po ndodh,sa njeri tu afrua,ti engjëll i vogël kët se ke prit ishe duke u rritur për vdekjen ti ske ditë,e di e ki zor gjithmon ka me tu kujtu dhe asnjëher ma bores nuk ki me ju gëzu por gjithmonë të ndihmon ZOTI që jetën ta ka pshtu,u rritsh e madhe oj mrekullia jonë dhe me buzëqeshje jetofsh gjithmonë ...♥♥♥

 52. ........................................otr........................... said on Feb 17 2012, 15:02 PM:

  oj goca a po ma hangshi qit pidh se un jam otr-gji.jua hangsha cicat ooooooooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sa kam qejf me u qi me ju

 53. drilona musa said on Feb 17 2012, 09:02 AM:

  i love barbie princesh

 54. yllka said on Feb 16 2012, 04:02 AM:

  jan goca te bukura bashk me nenen

 55. ardita said on Feb 11 2012, 09:02 AM:

  kukllat

 56. yllka said on Feb 06 2012, 06:02 AM:

  te gjitha te bukura

 57. yllka said on Feb 06 2012, 06:02 AM:

  shum shum bukur

 58. elda said on Jan 31 2012, 15:01 PM:

  mua me pelqejn filmat vizatimore.do ju thosha diqka lorit dhe jonushes qe na mburren se ato s'jan me te mira se ne apo jo goca

 59. bela said on Jan 27 2012, 16:01 PM:

  une jam bela nga tirana.mua me pelqejne shume filmat vizatimore por keto 2 vitet e fundit nuk me pelqejne me sepse une jam 11 vjece.ato femije qe flasin fjale banale dua t'ju them pse shkruani fjale banale kur ketu nuk eshte per ju qe te flisni ashtu sepse keto komente i lexon e gjithe Shqiperia e mbare bota.ju femij qe shkruani ashtu fjale dhe sidomos vajza nuk jeni pjese e ketij programi.

 60. fjolla gashi said on Jan 27 2012, 05:01 AM:

  hej vajza ma e mira osht hirushja

 61. fabiolla gashi said on Jan 27 2012, 05:01 AM:

  tung mua me pelqen princesha hirushja

 62. bleona said on Jan 19 2012, 02:01 AM:

  barbi ju ve ju ka marak shum

 63. princeshat said on Jan 17 2012, 10:01 AM:

  hej te gjith une nuk do komentoj per kete film te vizatuar edhe pse me pelqen mirpo do them se une the ....... jemi ma te mirat vertet te dua nole

 64. ajona beshiri said on Jan 17 2012, 10:01 AM:

  jam ajona nga klina dhe mua me pelqen te vallzoj sikur balerinat.

 65. princesha morina said on Jan 17 2012, 10:01 AM:

  tung une quhem princesha morina jam nga prishtina tani pasi jam njoftuar nga shoqet per kete film te vizatuar mua as nje minut nuk me iken duke shikur keto princesha ku shpresoj ne te ardhmen kur te mbush 12 vjet te behem tamam si keto princesha e juve te gjithve qe komentuat ju uroj shendet te mir.tung.

 66. edina said on Jan 14 2012, 06:01 AM:

  une quhem edina topojani une e pelqej shum shum kete film te vizatimuar edhe me pelqen shum shum shum shum!!! mbase edhe un kom qejf me ba keshtu si ju edhe ju persshndes shum shum shum sepse une edina ju dua shum shum shum kalofshi nje vikend te mrekullueshem tungi ju pershndes shum shum shum shum shum shum shum paqim tungi tungi tungi

 67. erleta said on Jan 05 2012, 08:01 AM:

  shum mir

 68. nidda said on Dec 27 2011, 12:12 PM:

 69. hozefina said on Dec 23 2011, 10:12 AM:

  a ben a jo

 70. altina said on Dec 21 2011, 07:12 AM:

  mua me pelqen ky filum vizatimor me barbi sepse ka nje filum shum te bukur mua te gjitha barbit me pelqejn vetem njerka qe i detyron te bejn gjithqka joooooooo

 71. elira said on Dec 14 2011, 11:12 AM:

  princesha Auror

 72. hasime said on Dec 12 2011, 06:12 AM:

  film per vitin e ri

 73. diana said on Dec 05 2011, 15:12 PM:

  hej babie love you iv got in your room and disaid to play with you in gardn to you no what i meen in the internet love you alllllllloooooottttttttttttttttttt!

 74. renisa said on Nov 27 2011, 18:11 PM:

  filma vizatimor

 75. edina topojani said on Nov 18 2011, 11:11 AM:

  edina topojani jam e mir edhe tungi

 76. edina said on Nov 18 2011, 11:11 AM:

  edina topojani une kam dashur te vallzoj vallzim modern jam e shoqerueshme me shok shoqe pelqej te luaj volejball ne te ardhmen do te behem mjeke e.t.j

 77. edina said on Nov 18 2011, 11:11 AM:

  edina topojani mua me pelqen vallzimi modern jam e shoqerueshme me shok e shoqe me pelqen vazhdimisht te luaj volejball shpresoj se ne te ardhmen te behem mjeke e.t.j.

 78. edina said on Nov 18 2011, 10:11 AM:

  edina topojani . une jam nje vajz shembullore jam 12 vjeqare une e kam hobi vallzimin modern pelqej te luaj volejball edhe jam e shoqerueshme me shok e shoqe kam flok te shkurta me pelqen ne te ardhmen te behem mjeke e.t.j.

 79. egzona selimi said on Nov 17 2011, 13:11 PM:

  mua me pelqen barbi shum se jan per moshen ten dhe edhet shum emier ju pershendes ngaegzonaselimi

 80. egzona` said on Nov 17 2011, 13:11 PM:

  shum mier

 81. megi igli said on Nov 14 2011, 09:11 AM:

  barbi eshte shume e bukur

 82. keshtjella e diamanteve said on Nov 08 2011, 12:11 PM:

  keshtjella e diamanteve

 83. mirlinda said on Oct 27 2011, 07:10 AM:

  muj bjen

 84. gladsiola said on Oct 26 2011, 14:10 PM:

  i like facebook. i want to play in it

 85. NELA said on Oct 12 2011, 07:10 AM:

  MUA ME PELQEJN WINX CLUB M E MIRA TEK WINX CLUB STELLA,POR ME PELQEJN EDHE BARBI DHE 12 PRINCESHAT BALERINA

 86. gabriel said on Oct 05 2011, 13:10 PM:

  paka shum ehehheehhe

 87. bionna said on Oct 05 2011, 13:10 PM:

  mua me pelqen filmi i ani muar mr.bean ... e ti janaa mos e rrit menen si kali fenen haha a asht qeshtu bre gabriel hhahahhahaahahh

 88. biona said on Oct 05 2011, 13:10 PM:

  mua me pelqen filmi i ani muar i cili esht mr.bean ehheheh e ti jana mos e rrit menen si kali fenen hahahahhaha a asht qeshtu bre gabril hhehehhe

 89. gabriela said on Oct 05 2011, 13:10 PM:

  mua me pelqen me se shumti filmi big time rush i love bit tajm rush

 90. anida said on Sep 19 2011, 03:09 AM:

  mua me pelqen barbi dhe princ dhe ata vajzat e vogla me pelcejn mua mua me pelqejnsepse jan shum te bukura

 91. zxhuljeta said on Sep 19 2011, 00:09 AM:

  suela rexhepi

 92. agnesa said on Sep 11 2011, 13:09 PM:

  mu um pelqen barbi dhe 3 mosketjeret te dua shum barbi

 93. sabrina onuzi said on Jul 24 2011, 07:07 AM:

  mua me pelqen seilor moon vdes per te sepse eshte shume e buku prandaj une jam nje luftetare e henes dhe do te shihemi une vi ne dritaren jam 9 vjece jetoj ne kukes

 94. vjolca ferizolli said on Jul 22 2011, 07:07 AM:

  mua me pelqejne shume ne isjulli e humbur

 95. mia said on Jul 22 2011, 06:07 AM:

  mua me pelqen qe te stjudjoj dhe jo te sho kukulla dhe me pelqen shme muzika ume jam 13 vjeqe jam me klase 8

 96. lori said on Jul 19 2011, 10:07 AM:

  naruto po fillon ta duash me shum se q duhet sakuren hahahahah

 97. Sabrina said on Jul 19 2011, 10:07 AM:

  Mua me pelqen super sailor moon ose ndryshe luftetarja e henes vdes per kete film vizatimor vetem dua te di a u zhduk (negaversi) apo jo dariani eshte princi me mask osenjeriu me mask gjithashtu mirupafshim kalofshi nje dit te mir

 98. arta said on Jul 16 2011, 07:07 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princeshat balerinat

 99. donat said on Jul 07 2011, 09:07 AM:

  une jam donati e dua rriten kabriu shume

 100. edona said on Jun 29 2011, 03:06 AM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimior por nr veqanti 12 princeshat dhe princesha dhe bisha i love you ***

 101. fatjona said on Jun 27 2011, 06:06 AM:

  mua me pelqen hirushja berbardha dhe e bukura dhe bisha

 102. jana said on Jun 22 2011, 13:06 PM:

  narutu nuk me pelqen fare por patito feo shummmmmmmm antonellllaaaa hozeee patiiiii xemla tung

 103. herolinda said on Jun 22 2011, 13:06 PM:

  ma hangshi mutin breee loriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii e joooonusheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee caaa cime mi hangsh te .........

 104. nela said on Jun 22 2011, 13:06 PM:

  tyyyyyyyyyyyyyy loriiiiiiiiiiii ta .... nanen se kurv e mahalles isheeeeeeeeeeeeee bre rrenceeeeeeeeeeeeeee rrospii prostitut ...

 105. eva said on Jun 22 2011, 05:06 AM:

  i like 12 princess

 106. anjeza said on Jun 21 2011, 09:06 AM:

  ti si lexon libra shum[loriii] pse je hi ktu me ba komente moj intelegjente e mahalles te anglis bla blla b

 107. dorentina budallica said on Jun 21 2011, 09:06 AM:

  un boll budalllic jam po ju ma keni kalu lori dhe jonushe

 108. doruntina said on Jun 21 2011, 09:06 AM:

  uh nanen lorii e jonusheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 109. ilirjana said on Jun 21 2011, 09:06 AM:

  mua me pelqejn shum barbit veq po dum me than sa njerz budall jan ktu se ku rrihet 1muj ne deti si ka than loriiiiii edhe qit naj rren pak ma tevogel se te mdhajat spo tq edhe ti jonushee rrej ma pak ok budallica ose perndryshe curva a a erit bravoooooo se shum mir ke fol xemel

 110. erita said on Jun 21 2011, 09:06 AM:

  une jam erita dhe me pelqejn balerinat shum shum por ja kajsha nanen lorit dhe jonushes se u tregun rrence dhe curva(kurva) NANEN DYJAV BRE KURVA

 111. lori said on Jun 15 2011, 07:06 AM:

  une jam lori.jam 10 vjece.jetoj ne angli.jam ne klasen e 4.jam nje femije i vetem.mua me pelqen barbi ne te gjitha filmat e saj por me shume une merrem me libra.tani qe mbaroi shkolla kam ardhur ne shqiperi tek nena ne tirane dhe jam e kenaqur qe erdha ne shqipri sepse nuk e kisha pare per 3 vjet dhe me kishte marre malli per nenen.tani nuk jam ne tirane por jam me pushime ne plazhin e turqise.ne tirane do te kthehem me 10 korrik sepse ne turqi jam qe me 10 qershor. bye bye

 112. yllka said on Jun 14 2011, 12:06 PM:

  mua me pelqejn 12 princeshat por me shum me pelqen leisi dhe gjeneviv

 113. nita said on Jun 05 2011, 04:06 AM:

  mua me pelqen gjenevivi me se shumti se u ma e mira nder barbit

 114. dea said on Jun 01 2011, 10:06 AM:

  une jam dea mua me se shumti me pelqejn barbit dhe i kam 9te vjet dhe dua te them se barbit i kam per zemer

 115. selena said on May 31 2011, 13:05 PM:

  un jam selena games mu me plqejn shum filmat dhe qe jam e madhe me plqejn barbit wicar e tjer

 116. GENTRIT said on May 27 2011, 02:05 AM:

  hahah mua sme pelqejn asnjera na filmat vizatimor por me pelqejn filmat horror i kam 10 vjet esjam me beb si ju te shikoj filma vizatimor dhe me pelqen gold ag

 117. 12 said on May 23 2011, 14:05 PM:

  ohhhhhhhhhhhhhh po me dhem pidhi ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 118. tina said on May 23 2011, 14:05 PM:

  une i kom qef barbit shum

 119. 1234 said on May 23 2011, 14:05 PM:

  oohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh qka kom qef mu qi sa i mire qe asht karuci edhe pidhi

 120. majlinnda said on May 22 2011, 16:05 PM:

  un jam linda m pelqejn shum barbit

 121. SUZANA said on May 22 2011, 08:05 AM:

  UN JAM SUZANA DHE JAM 11 VJEQE JAM NGA KOSOVA DHE UN KA SHIKUAR FILMA VIZATIMOR SHUM TE NDRYSHME POR ME SHUM ME KA PELQYER 12 BALERINAT DHE BRATZ

 122. ERZA said on May 22 2011, 08:05 AM:

  UN JAM ERZA UN JETOJ NE GJERMANI DHE TANI KA ARDHUR NE PUSHIME NE KOSOV MUA ME SHUMTI ME PELQEJN DITARI I BARBIT MARPOSA DHE HIRUSHJA ME PRINCIN VINXCLUB EJTER

 123. ana ana said on May 16 2011, 13:05 PM:

  mua me plq te shoh te gjitha filmat me barbi jan sh te bkr

 124. olsa said on May 15 2011, 23:05 PM:

  e kam par filmin e vizatimuar 12 balerinat esht shum shum i bukur sikur te jet film i vertet esht mua pe pelqejn 12princeshat balerina shum shum tung

 125. eljesa avdiu said on May 15 2011, 07:05 AM:

  une duata shoh filmin vizatimor me barbi sei dua shum

 126. mima said on May 01 2011, 06:05 AM:

  une e pelqej hirushen pjesen e 1

 127. lujla said on Apr 27 2011, 15:04 PM:

  une kam deashir te luj e bukura dhe bisha toom & jerry.. jan kush t emir tom jerry dhe me pelqen shum nga une lujla qaoo kalo mir qeendres edhe egzon se jeni te mira ndoshta qao loqkaaa

 128. fortesa said on Apr 21 2011, 06:04 AM:

  mua me pelqen shum asht i bukur aj filem vizatimor

 129. ANI ANUSHI said on Apr 16 2011, 14:04 PM:

  UNE JAM 11 VJEC DHE ME PELQEJNE SHUME FILMT VIZATIMOR SIDOMOS TOM AND JERRY, DHE 12 PRINCESHAT BALERINA, MIKY MOUS, GARFILD, LUFTETARET E HENES, SPONXHBOOB, MILO, DITARI I BARBIT, SABRINA SHTRIGA, WINX CLUB EEEEEEEETTTTTTTTTTTJJJJJJJJJJJ CAO PUC ANI ANUSHI

 130. vanesa morina said on Apr 10 2011, 04:04 AM:

  Mua me se shumti prej 12 princeshave me pelqen Xheneviev sepse ajo eshte nje nder me te mirat dhe me te bukura dhe qdo here vishet bukur dhe ajo qe ben me te interesant kete film eshte bukuria e madhe e saj te lumte Xheneviev vetem keshtu vazhdo te jesh gjithnje dhe ti merr komplimente shume te mira dhe te bukura nga adhuruesja jote me e vogel e cila te pelqen dhe ajo adhuruese e vogel jam une Vanesa Morina 9 vjeqare e gjysme nga Peja.

 131. Carolina said on Apr 10 2011, 03:04 AM:

  I like my favorite film. It's Winx Club.See

 132. Sakura Uchiha said on Apr 08 2011, 10:04 AM:

  Hi!mua per vete filmi qe me pelqen jasht mase shum eshte pra dihet naruto e kush thokt qe seshte i mire mua nuk me shikohet asnje filem tjeter perveq se naruto qe eshte ne bang bang por eshte edhe oli e bengji milo dhe shiro etjtek naruto me pelqen sakura.Kurse ne juniortv me pelqen patito feo por personazhi qe me pelqen me se shumti eshte antonela edhe pse sjelljet nuk i ka aq te mira por per mua eshte nje missssss i vertet.nese kundeshtoni keni ndonje ankese apo ndonje pyetje rreth komentit pyetni ose shkruani.qaoooooooo te gjithve

 133. mira said on Apr 02 2011, 13:04 PM:

  un dua ta shikoj se me pelqen shummm

 134. Dafinaa said on Apr 01 2011, 15:04 PM:

  Une e dua filmin Hirushja dhe Princi shum (l)

 135. arberore said on Mar 27 2011, 05:03 AM:

  mu me pelqen princesha e fjetur princesha ne ishullin e humbur etj tegjitna

 136. nimete said on Mar 26 2011, 11:03 AM:

  un e deshiroj filmin vizatimor me borbardhen se ajo me pelqen mua shummmmm

 137. elma said on Mar 14 2011, 13:03 PM:

  une deshiroj te shikoj filmin princessa pocahontas

 138. fjolla said on Mar 14 2011, 13:03 PM:

  haj,Un jam Fjolla mua me pelqejn perrallat jam ne klasen e 3-te edhe dua te jem pergjithmon nxense e shumbullore edhe ju tejeni te gjith nxensat te shumbullore tung nga FJOLLA...

 139. donjeta-dona-dembogaj.. said on Mar 13 2011, 15:03 PM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimor sidomos me se shumti me pelqen hirushja barbi dhe 12 princeshat valltare barbi mariposa barbi feritopia ditari i barbit etj.........

 140. arti said on Mar 13 2011, 03:03 AM:

  i dua shum barbit

 141. flavja said on Mar 11 2011, 15:03 PM:

  une jam flavja .jam 10 vjece.banoj ne tiran.mua me pelqejne filmat vizatimor miushi miki,barbi dhe 12 princeshat balerina,naruto,mirmo,mila dhe shiro,luftetarja e henes etj. edhe nje gje ju lutem mos shkruani fjale banale dhe sidomos,gocat.ju pershendes nga flavja.naten

 142. rilinda said on Mar 09 2011, 13:03 PM:

  un e du princeshen mariposa

 143. sara said on Mar 04 2011, 11:03 AM:

  pl

 144. .........................IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII said on Feb 28 2011, 06:02 AM:

  HAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAH KUSH DO TE KAPET ME MU ME FJALE KETU TANI KARI KARI MMMMMMMMM SA I MIRE QE ESHTE PO PIDHI AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

 145. MARBELA said on Feb 28 2011, 06:02 AM:

  E JU MORT MORTJA TE GJITHEVE HAHAHAHAHAHAHA SA QESHARAKE INI BO TU THON KUSH KUKULLA JU PELQEJN ME SHUME E TJU QI NANEN :p HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

 146. agnesa said on Feb 18 2011, 13:02 PM:

  12 princeshat

 147. rozafa said on Feb 17 2011, 17:02 PM:

  shum filma te mire me pelqejn shum

 148. bloomi said on Feb 17 2011, 09:02 AM:

  un i du te gjith filma vizatimor barbit winx clum naruto hirushja e shum te tjer

 149. bloomi said on Feb 17 2011, 09:02 AM:

  U i du shum barbit.E sidomos barbit dhe 12 princeshat balerin.

 150. Jeta said on Feb 08 2011, 14:02 PM:

  une dua vizatime per 12 princeshat balerina

 151. inna said on Feb 02 2011, 05:02 AM:

  po ku je o vlora

 152. lira said on Jan 30 2011, 08:01 AM:

  mua me pelqejn shum

 153. lira said on Jan 30 2011, 08:01 AM:

  jan shum te bukura sidomo 12 princeshat balerina

 154. lady oscar dan zharzhue eta said on Jan 26 2011, 03:01 AM:

  mua me pelqejn te gjith filmat vizatimor por ne venqanti naruto mila dhe shiron crindella hirushja winx club oqeani llejdi oskar

 155. stela said on Jan 23 2011, 16:01 PM:

  o barbi sa e mire je mi.

 156. rilinda said on Jan 22 2011, 15:01 PM:

  un quhem rilinda gara jam 9 vjeqare mua me se shumti me pelqejn winx club

 157. ezushkkaa♥ said on Jan 22 2011, 06:01 AM:

  Une e du shum barbit

 158. geri said on Jan 22 2011, 03:01 AM:

  une jam vajze 11 vjec me pelqen shume kercimi dhe me perlqejne shume edhe barbit kane nje pamje relaksuese barbi ju dua shumeeee

 159. leri said on Jan 19 2011, 14:01 PM:

  une jam leri. jam 10 vjece .banoj ne vlore . me pelqejne kukullat barbi .sidomos balerinat barbi.bye-bye.

 160. lona dhe bora said on Jan 19 2011, 09:01 AM:

  me pelqejn filmat e sidomos ata me barbi kiss e kini

 161. ana said on Jan 19 2011, 08:01 AM:

  une jam 13-vjeqe dhe me pelqej shum kukullat barbi sidomos keto kur ben fjal per kercim se pelqej te behem balerine dhe shpersoj se do behem nje dite kukullat barbi jan me te mirattttttttttttttttttttttttttttttttttt

 162. ana said on Jan 19 2011, 08:01 AM:

  une jam 13-vjeqe dhe me pelqejne filmat vizatimor sidomos barbit ato jan kukullat qe i perferj me shum i kam ndjekur i ndje dhe do i ndjeki

 163. bana nisa said on Jan 18 2011, 07:01 AM:

  ene un u pelqe shum..............edhe motra ................

 164. xhulia said on Jan 15 2011, 13:01 PM:

  o barbi sa e bukur je

 165. andi said on Jan 10 2011, 10:01 AM:

  o djali mire ja bone se barbi do me u qi ne pidh

 166. meri said on Jan 09 2011, 15:01 PM:

  me pelqen shume por me teper barbi

 167. seidi said on Jan 09 2011, 11:01 AM:

  shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm iiiiiiiiiiiii bbbbbbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuuuukuuuuuuuuuuuuuur

 168. agnesa said on Jan 09 2011, 07:01 AM:

  oj shum te bukura jeni balerina dhe un te djelen e shikoj dheme pelqen shun jeni me te nirat

 169. flutra said on Jan 07 2011, 15:01 PM:

  Barbie I love you nga Flutura:::>:

 170. Enxhi said on Jan 05 2011, 06:01 AM:

  Thank's, jonushe........|^_^|

 171. jonushe said on Jan 05 2011, 06:01 AM:

  uaaauu 11 vjeceeeee!!!!!!!!!!!!!!! me ke cuditur me gjith ato fjal te bukura qe ke thene te ai komenti ti dukeshe si 19 vjece......per sa i perket pyetjes tende, jemi moshatare...tkshxh Enxhi!

 172. Enxhi said on Jan 05 2011, 06:01 AM:

  Une jam 11 vjece. Po ti?

 173. jonushe said on Jan 05 2011, 06:01 AM:

  o enxhi sa vjece je?

 174. Enxhi said on Jan 05 2011, 06:01 AM:

  Une quhem Enxhi dhe jetoj ketu, ne Prage te Cekise. Jam nje nxenese shembullore ne mesime, nuk ndjek telenovela por lexoj libra. Kohen e lire e kaloj duke lexuar Viktor Canosinaj. Kam nje moter me te madhe, dhe me te shumten e kohes e kaloj me te dhe qenushen time. Une, motra, dhe Pupi (qenushja ime) dalim dhe bejme shetitje ne parkun e prages. Asnjeri prej jush nuk i pershtatet tipit tim, sepse disa nga ju flasin fjale banale......gje qe e cila nuk me pelqen fare. Sidomos komenti i atij/asaj sidoqofte djale apo vajze me emrin "djali". Une nuk shoh shume shpesh filma vizatimore sepse sic ju thashe lexoj me shume libra se sa shoh TV. Por me aq sa filma vizatimore kam pare me pelqejne shume filmat "Barbi nje perralle mode" dhe "Barbi dhe 12 princeshat balerina". Votoj shume per to dhe nje kerkese kam: Ju lutem DIGITALB bejeni te mundur qe keto dy filma te dalin me shpesh ne TV. Mirupafshim! |^_^|

 175. elisa said on Jan 02 2011, 11:01 AM:

  hahahahahahahahaha!te gjitha komentet me kane pelqyer sepse ishin te pergatitura mire dhe me kenaqen.mua me pelqen shume barbi dhe 12 princeshat balerina sepse jane te gjitha te bukura sepse jane princesha dhe vishen shume shume bukur.

 176. vlora flora said on Dec 27 2010, 05:12 AM:

  sa i perket ketyre dymbëdhjet princeshave jan shum shum te bukura dua ti them fëmijeve qëta shikojn sa më shum

 177. meri said on Dec 26 2010, 13:12 PM:

  une jam meri.jam nga kukesi .mua me pelqen filmi iwinksva.

 178. flutra said on Dec 25 2010, 15:12 PM:

  E dua kete film vizatimor sepse edhe vet jam si keto barbit me pelqejne pa mase

 179. Blumi said on Dec 22 2010, 12:12 PM:

  jeni shum te mira por kisha dashtme pas e pizoda te ndryshme ni epizod po behet bajat mi ndrru epizodad.... ju dua SHUMM JU DUA SHUMM SHUM........

 180. stela said on Dec 21 2010, 08:12 AM:

  wowowowoowwoow bukur shum bukur

 181. fjolla said on Dec 20 2010, 09:12 AM:

  esh shum i buker ku filmm un e pelqej deshioj me shiku qdo jav

 182. analia otr said on Dec 19 2010, 05:12 AM:

  jona si te belqen ty tba mua me pelqen otr per mua esht me i mir otr per ty tba

 183. tina said on Dec 19 2010, 03:12 AM:

  UNE ISHA MJAFT E GEUZAR KU PER HERENE PAR KAM PAR KETE FILM M EPRINCESHA.E ADHUROVA AQ SHUM BASHK ME MOTREN TIME TE VOGEL.I DUAM E TE GJITHA BALERINAT.

 184. tina said on Dec 19 2010, 03:12 AM:

  UNE ISHA MJAFT E GEUZAR KU PER HERENE PAR KAM PAR KETE FILM M EPRINCESHA.E ADHUROVA AQ SHUM BASHK ME MOTREN TIME TE VOGEL.I DUAM E TE GJITHA BALERINAT.

 185. jonushe said on Dec 18 2010, 03:12 AM:

  une quhem jona kam prejardhjen nga gjermania dhe ketu en kosov jetoj ne prishtin ju disa nga komentet qe i keni derguar jan te mira e edhe pse disa jo mua me pelqejn filmat vizatimor po ashtu edhe serialet filmat karakteristik etj mua nga filmat vizatimor me pelqen 12 princeshat winx club bratz ky ishte komenti im edhe pse jam nxenese e shembullore kam deshir ti bej te gjitha ne menyren time ju disa i pershtateni karakterit tim e disa jo sepse disa nga ju po shkruani fjal banale edhe nje vajz pakez me lart qe e permendi noizyn per te mir mua me pelqen TBA se asht ma i miri une edhe pse kom nejt me noizyn nuk me pelqen aiii sepse ashtu mendoj qysss i libe de ju pershendes nga zemra ime sepse dashuria rritet per femij

 186. oli said on oct 9;46 said on Dec 18 2010, 02:12 AM:

  ua 12 princeshat shum t mira bre po t mir barni uinipo miki mous spidermen naruto analiza erita hahaahha oli dhe bengji se oli eka emnin si kur temin edhe leni princeshat po kapne oli dhe bengji n msohi me lu fotboll hahaahha

 187. sirena said on oct 15 12 2010 said on Dec 15 2010, 03:12 AM:

  mua me se shumti me ka pelqyer luleshtrydhja apushi pu

 188. lida said on oct 15 10 2010, 10;36 said on Dec 15 2010, 03:12 AM:

  mua me se shumti me pelqen oli dhe ben gji mila dhe shiro fuftetarja e henes pershendetje spenku titanet e rinj ana liza e rika naruto

 189. eni said on Dec 11 2010, 13:12 PM:

  hihi hahahahaahahhahahahahhah aaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiii

 190. besa said on Dec 11 2010, 13:12 PM:

  ah si kur mos te ishin hiq se sa me duket mua juve po ju pelqejn kukullat e ma mir masi te gjith ju po thoni se ma te mirat jan 12 princeshat tung tung

 191. ada said on Dec 10 2010, 12:12 PM:

  une jam ada dhe me pelqejne sh sh sh kukullat

 192. emine said on Dec 09 2010, 09:12 AM:

  ej mos kqirni ksi foilma por kqini filmash sekci qysh ke na ban une me diellonin edhe lypni frajera e hiqum ktyneve

 193. olssa said on Dec 09 2010, 09:12 AM:

  ej skeni qwka me ytha se ma tmira ska e kom une edhe nje qike te dajes balereine shume mire dine oki ju dua shume

 194. besa said on Dec 08 2010, 06:12 AM:

  mua me kan pelqyer 12 princeshat

 195. egzona said on Dec 08 2010, 06:12 AM:

  une i dua filmat vizatimor

 196. wgfw said on Nov 30 2010, 01:11 AM:

  tung o j lopo

 197. nila said on Nov 29 2010, 01:11 AM:

  tung tung tugnt ung lop e lopa

 198. my name is nita shehu said on Nov 29 2010, 01:11 AM:

  mua sme kan pelqyer aspak edhe sa po e shoh un ju e keni medjen te kukullat valla si ju skam po kurr ju po deshironi te ju certana genjeshter osht kjo hahahahahahhahahahhahahahh ju sbon te beheni certana sesa te mesoni hahahahahhaahhaahah

 199. eleonora said on Nov 28 2010, 02:11 AM:

  une u bera balerin edhe dukem shum bukur

 200. jehona e lena said on Nov 28 2010, 02:11 AM:

  sa po me doket mua juve po ju pelqejn kukulat hahahahahahhahahhaahhahahahahhahahhahahahahah budalla e budallica bre hahahahahahahhahahhah

 201. ela e nida said on Nov 28 2010, 01:11 AM:

  mua me kan pelqyer te gjith certanat por me se shumti 12 princeshat

 202. blerona said on Nov 22 2010, 09:11 AM:

  no

 203. dafina said on Nov 20 2010, 09:11 AM:

  ti qe e ki shenu ni koment qe e ki emrin erza e mbiemrin a e ki hyseni qe e ki pelqy qet certanin winx club dhe bratz e mos je ne klas te 2-yten e mesuesi qe e ka emrin muharrem spahiu.

 204. dafina said on Nov 20 2010, 09:11 AM:

  certanat jan me te mir se filmat e se serjalat

 205. fina_bajrami@zbavitu.com said on Nov 20 2010, 09:11 AM:

  oo sa te mir jan certanat ato qikAT e mdhja thojn kto fmit dojn me u ba certana

 206. fina_bajrami@zbavitu.com said on Nov 20 2010, 09:11 AM:

  certanat jan me te mir se filmat e se serjalet ato qikat e madhja thojn qe kto fmit dojn me u ba certana mu me pelqen certani ma se shumti certani maca mini

 207. dafina said on Nov 20 2010, 09:11 AM:

  certanat jan me te mir se filmat e serjalet

 208. robeta said on Nov 19 2010, 09:11 AM:

  e me sa shoh une ju e kini mendjen te kukullat

 209. nisi said on Nov 19 2010, 01:11 AM:

  me ka pelqyer shum

 210. aaae said on Nov 17 2010, 00:11 AM:

  un duu me kqyyr se m pelqenn teppperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 211. nga era bajrami said on Nov 16 2010, 11:11 AM:

  qyshje oj ndrin qysh e ki at nan je shume e dashuruar me rrolandin aaaaaaaaaaaa a je mir oj ndrin aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa rolandin ta ka puth elsa e ka puth per ni me e kom edhe justimin ta ka puth

 212. detiii said on Nov 13 2010, 04:11 AM:

  Un e pelqej Borebardhen por shum te tjera tung tungggg

 213. eliii said on Nov 13 2010, 04:11 AM:

  un pelqej wix club por edhe shum te tjera por si winx asnjera tungggg halo bye bye

 214. eljesa said on Nov 13 2010, 03:11 AM:

  un dua ta shikoj filmin e vizatuar ''arta dhe tri arushat''

 215. analia otr said on Nov 09 2010, 04:11 AM:

  un jam fanse e robertes u zgjova lol

 216. robrta said on Nov 08 2010, 05:11 AM:

  eeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ku jeni mo rbd roberta lerini barbit rehat ku jane fans e robertes ej zgjouni

 217. e-v-k@postribe.com said on Nov 03 2010, 04:11 AM:

  jijvnmd9shcyhgrgfuuvrh9 huy fgiru8tu

 218. erza said on Oct 31 2010, 09:10 AM:

  mua me pelqen filmi vizatimor winx club dhe bratz

 219. rijonda said on Oct 28 2010, 05:10 AM:

  shum pom pelqen pe ekum pa edhe filum

 220. ina ina said on Oct 27 2010, 14:10 PM:

  ti re teo ca ke noizyn ti????????? ti mos je vet qen rrugesssshhhhhhhhhhhhhhhh thoj ca t duash noizy for everrrrrrrrr otr 4 ever fu** tba

 221. arigelda said on Oct 26 2010, 12:10 PM:

  mua me pelqejne shume kukullat, dhe nga kukullat qe me pelqej jan princesha ro melodi dhe kisha diamant winx bratz dhe shume te tjera. ciao bai .te kjero mucho roberta rbd

 222. Analia OTR said on Oct 26 2010, 12:10 PM:

  noizy for ever thoni ca t doni ai eshte me i miri tire leo pse te duker ai unikatili me i mir se noizy tz noizyt hai m****

 223. Analia OTR said on Oct 26 2010, 12:10 PM:

  ti re ti e shan noizyn naqe e ke inat dhe ate katundar mbaje per vete more vesh zoti 'katundar' f

 224. genita said on Oct 23 2010, 07:10 AM:

  mos me shaj ashtu idiote nga kosova

 225. leon said on Oct 23 2010, 07:10 AM:

  ♥☺☻♦♣♠•◘○☺◙Ú♥☯☮♩♪♫☺☻★☆☼☽☾☀☁☂☜☝☞☟☠♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓♀♂♻☢☎❶-♫♪♫♪♫ nuk me pelqejne katundaret & katundar si puna e noyzit & si ajo shtriga

 226. leo said on Oct 23 2010, 07:10 AM:

  nga je'' mos ma shani noyzin'' moj katundare noyzi eshte si nje qen rrugash ndoshta je edhe ti si ai shtrige

 227. flora said on Oct 19 2010, 08:10 AM:

  un jam flora mua me pelqejn shum 12 princeshat por ka dhe tjera personazhe qe me pelqejn shum si per shembull naruto mila dhe shiro sabrina shtriga luftetaret e henes pokahontas lule shtrydhe dhe te jera shum ka por nuk kam shum koh

 228. blum said on Oct 19 2010, 07:10 AM:

  mua me pelqejn te gjitha por mua me pelqejn winxat

 229. blom said on Oct 18 2010, 05:10 AM:

  mua me pelqejn winxat

 230. genta said on Oct 10 2010, 02:10 AM:

  hello

 231. djellza said on Oct 10 2010, 02:10 AM:

  une qukem djellza jam nje balerin shum e bukur kercej mir dhe vallezoj une kam deshir qe te jem nje balerin e bukur si analiza dhe une shkoj ne shkolll mesoj dhe vallezoj shume bukur tung tung ....

 232. analiza said on Oct 10 2010, 02:10 AM:

  une quhem analiza vije na amerika dhe ne amerik jetoj bukur dhe e lumtur une me se shumti nga te gjitha princeshat edhe balerinat dhe barbit analiza,borbardha dhe shtat gjugjat eshte hirushja e fjetur etj good bajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...

 233. eleonora said on Oct 10 2010, 02:10 AM:

  une i dua shum barbit dhe princesha dhe balerinat ka enderruar qe te jem nje balerin po edhe do te jem ne te vertet

 234. inna inna said on Oct 09 2010, 04:10 AM:

  ke sh te drejte analia ec aty noizy

 235. analia otr said on Oct 09 2010, 04:10 AM:

  noizy forever

 236. balencera said on Oct 08 2010, 14:10 PM:

  une jam cera ju pershendes te gjitheve mua me pelqen nje tregim shume i mire ..por nuk ia tregoj askujt ket...ej pernime ky mili si e kishte emrin bente si budall se pata shku une ne angli dhe e pash te lujt ishte fare i marre

 237. GENITA SCHOOL said on Oct 05 2010, 06:10 AM:

  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

 238. melada said on Oct 03 2010, 08:10 AM:

  o mil deksha per ty zemra ime te dua qummmmm dhe...puq puq

 239. miligjadi said on Oct 03 2010, 08:10 AM:

  merry crrismas...aahhahhahhahhaha po bej shaka me ju se me duket jam bere tape duke pire alkol dhe droge hahahah po qa beni andej ju

 240. artiola said on Oct 03 2010, 08:10 AM:

  bye bye.....

 241. artiola said on Oct 03 2010, 08:10 AM:

  hello????une jam nxennese e klases se 4-te.mua me pelcejne: tregimet,filmat vizatimor,perrallat etj....une kam deshire te jem nje nxenese e shkelqyr. ju uroj te kaloni nje dite sa me te mire dhe i uroj te gjithe te afermit e mi qe i kam larg...por jo veqem keto por i uroj dhe keto qe i kam afer..ju uroj nje dite sa me te kendeshme. data:13.10.2010

 242. LIRIE said on Oct 02 2010, 07:10 AM:

  Te gjith filmat,me pelqejn shum.Por me prinsesha qe jan filma vizatimor mes shumti ne bot me pelqejn ata film me princesha tung ju dua shum ata qe qesin filma vizatimor me princesha ne internet por edhe ne tv.

 243. xhati said on Oct 01 2010, 15:10 PM:

  mua me pelqen me se shumti filmi vizatimor i habilit dhe kabilit por me pelqejn edhe te tjer si per shembull mister bini tung

 244. eli said on Oct 01 2010, 12:10 PM:

  danja sije ca je tu ba

 245. desa said on Sep 25 2010, 10:09 AM:

  un i pelqej shum filmat vizatimor sikurisht q edhe serialet sidomos esmerin mehmet kosoven shum i adhuroj prej filmav vizatimor me pelqen win club e adhuroj shum dhe dua shum bloomin ma e mira eshte edhe eshte e fort nuk trembet kurr

 246. mikan sakura naruto sailermon said on Sep 24 2010, 06:09 AM:

  thoni qfar te doni po me te mire se mikan sakura dhe naruto askush sja shkon oooooooooo sa te mir qe jan kta filma por me pelqejn dhe bratz e winx club jan shume te mire askush sja kalon o sa me pelqejne do tju propozoja qe ta pelqenit shum edhe ju

 247. mikan sakura said on Sep 24 2010, 01:09 AM:

  mikan sakuraaaaaaaaa nuk ja kalon askush eshte me i miri

 248. sindi bloom said on Sep 16 2010, 02:09 AM:

  mua me pelqejne te gjitha kukullat e dixhitalbit,sidomos barbit dhe winxat

 249. sindi said on Sep 16 2010, 02:09 AM:

  Mua me pelqejne te gjitha kukullat, sidomos barbit dhe winxat

 250. linnda otr said on Sep 11 2010, 07:09 AM:

  o leni kta filma po ngone noizyn se aii esht ma i miri ne bot veq kush ja ka inatii he is the best from linnda otr

 251. analia otr said on Sep 10 2010, 01:09 AM:

  bej shaka mos ma hapni

 252. Analia O.T.R said on Sep 08 2010, 08:09 AM:

  ej vajza ju gje jeni me te medha se 10 vjece ose ju qe dini te hapni facebook ose cuna ju lutem me hapni nje facebook ok?? me emrin Analia O.T.R me pasuordin akullore ju lutem plzzzzzzzzz tung

 253. Analia O.T.R said on Sep 05 2010, 11:09 AM:

  mos ma shani noizin ai eshte me i mir nga unikatili. degjojeni ne you tube http://www.youtube.com/watch?v=yDpCdNj9oHI

 254. rona said on Sep 04 2010, 03:09 AM:

  mua me pelqejn shum barbiit gjithmon i shikoj.

 255. era said on Sep 02 2010, 08:09 AM:

  mua me se shumti me pelqen stellaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa eshte me e mira prejt krejtve mua me pelqen shum stella edhe mila me pelqen edhe aja ka qen shum e mir me pelqen princesha e ishullit te humbur

 256. tizi said on Aug 28 2010, 13:08 PM:

  un jam nje vajze nga hasi me pelqejne shum mila dhe shiro dhe kur te rritem kam deshire te behem si ajo

 257. mos mashani noizin said on Aug 27 2010, 04:08 AM:

  genit edhe leon te kapsha dajak si vyn as dreqit anite mos ma shaj noizin se te kalli noizi ja then krejtve edhe unikatilit edhe dudes edhe krejteve se tju kishna pas qitu flokt nja ka nja ju kishna nxerr ktunart e flliqt

 258. stela said on Aug 27 2010, 03:08 AM:

  mua me pelqen shum filmi vizatimor barbi dhe 12 princeshat balerina i shikoj qdo te diel e shikoj edhe barbi sirena barbi pegasis barbi princesh e ishullit te humbur edhe shum te tjera jan te bukura mua me shum me pelqejn WINX CLUB

 259. leta said on Aug 25 2010, 08:08 AM:

  mirdita jam nga Tirana dua te them se 12 princeshat balerin me pejqejn shume

 260. gerta said on Aug 23 2010, 12:08 PM:

  o zot qhar balerina jan ber gjdo dit i shikoj ne dvdjam aq te bukura

 261. FLORA FERIZOLLI said on Aug 23 2010, 01:08 AM:

  JAM FLORA NGA HASI I SHQIPERISE MUA ME PELQEJNE SHUME KUKULLAT BARBI I DUA SHUME BAY BAY

 262. genita said on Aug 22 2010, 05:08 AM:

  ckemi desha te them se noyzi nuk kendon mire me mire kendon unikatili bay bay bay vajza 11 vjeqe

 263. leoni said on Aug 22 2010, 05:08 AM:

  noyzi nuk eshte me miri dhe kendon shume keq unikatili eshte me i mire tung tung tung

 264. O.T.R NOIZY LOQK said on Aug 22 2010, 02:08 AM:

  OOO KUKU LENI MORE FILMAT VIZATIMOR PO HINI NE YOUTUBE DHE NGONI NOIZYN SE JU KNAQ MUZIK PO JU S'JENI N'MEN BRE KUKU BARBIE ME KQYR NOIZY OTR OSHT MA I MIRI MA BUKUROSHI EDHE KENDON JO SHUM PO TEPER MIR TUNG TUNG

 265. danjela p said on Aug 21 2010, 09:08 AM:

  jam danjela p____ e me therrasin shkurt barbi shume e mire por edhe mesoj shume mire

 266. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx said on Aug 21 2010, 09:08 AM:

  xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 267. leonisa said on Aug 21 2010, 09:08 AM:

  filmat me princesha i kam inat ato jane gjera te pa kuptimta te cila jane te perbere me kompjuter e mos shkruani gjera te kota tung tung tung

 268. genita said on Aug 21 2010, 09:08 AM:

  mua me pelqejne shume si telenovelat filmat etj ju dua shume

 269. genita rbd said on Aug 21 2010, 04:08 AM:

  jam genita rbd me pelqen telenovela REBELDE ju dua shume

 270. bukuria said on Aug 20 2010, 04:08 AM:

  mua sme pelqej filmat vizatimor se un jam e madhe i kam 5 vjet ndaqi me dit

 271. klara said on Aug 14 2010, 10:08 AM:

  mua me pelqejn shum winx club,dhe 12 princeshat

 272. analia otr said on Aug 04 2010, 10:08 AM:

  dhe un kam digjitalb skeni vetem ju banag bang cufo tv junior

 273. ANALIA OTR said on Aug 04 2010, 06:08 AM:

  AJDE LOZIM ME QENIN

 274. INA INA said on Aug 04 2010, 06:08 AM:

  KA MARR DHE ARSINA QENIN

 275. ANALIA OTR said on Aug 04 2010, 06:08 AM:

  JA ERDHA

 276. INA INA said on Aug 04 2010, 06:08 AM:

  AJDE SE QENKA SARA POSHT PALLATIT HAJDE LOZIM ME LITAR QENKA DHE ARSINA ME ORNELEN

 277. Analia O.T.R said on Aug 04 2010, 06:08 AM:

  po ina fiksimi jon grushti ok

 278. ina ina said on Aug 04 2010, 06:08 AM:

  jemi*

 279. ina ina said on Aug 04 2010, 06:08 AM:

  une dhe analia jemim komshi apo jo analia dhe jetojme ne shqiperi ne fier

 280. ina nia said on Aug 04 2010, 06:08 AM:

  analia je me e mira & Rrofte noizy O.T.R

 281. Analia O.T.R said on Aug 04 2010, 06:08 AM:

  edhe un kam digitalb mos beni sikur keni veten ju te dyja

 282. ketjona said on Aug 02 2010, 15:08 PM:

  mua me pelqejne shume dhe du ta shikoj

 283. rosa said on Aug 01 2010, 12:08 PM:

  me pelqen shume

 284. une e bukura ahhaahah said on Aug 01 2010, 11:08 AM:

  stellaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 285. stella winx said on Aug 01 2010, 11:08 AM:

  une e adhuroj stellen nga winx dhe mua me pelqen shum barbi 12 princeshat balerina shum te mir jeni veq vazhdoni trasmetoni ju lumt

 286. bardha_19@hotmail.com said on Jul 31 2010, 04:07 AM:

  mua me pelqen naruto dhe milo dhe shiro bile bile edhe barbi dhe 12 princeshat balerina

 287. gurbetjana said on Jul 29 2010, 06:07 AM:

  pershendetje une jam nga peja mua me pelqejn filmat vizatimor shum si p.sh. princesha analiza dhe princesha erika,hirushja dhe princi,bujuroshja e fjetur,sirena e vogel,borbardha dhe shtat shkurtabiqat,e shum e shum tjer tung ju pershendet GURBETJANA nga peja tung tung

 288. diana said on Jul 29 2010, 05:07 AM:

  ai film vizatimor me ka len shum pershtypje te madhe sidomos princesha Analiza po ashtu edhe Erika edhe sepse kan qen te ngjashme por shum te bukura edhe Analiza eka pasur burrin e bukur por edhe Erika e ka pasur te bukur

 289. vanesa xhigoli said on Jul 27 2010, 10:07 AM:

  mua me pelqejn ato shum shum shum po nuk mund ta ndaj mesimin se mesimi me jep dituri

 290. vanesa <3 xhigoli said on Jul 27 2010, 09:07 AM:

  barbi dhe 12 princeshat jan te preferuarat e mija jan shum te bukura fantastike dhe ato jan balerina edhe une ashtu jam sito balerin ushtroj shum qe te behem nje balerin shm e bukur si ato

 291. elena nga australia said on Jul 26 2010, 07:07 AM:

  me pelqejn filmat por me shummm mesimi

 292. leana said on Jul 24 2010, 08:07 AM:

  mua me pelqen shum winx club mjuza tung nga leana

 293. tina said on Jul 24 2010, 08:07 AM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimor por mese shumti winx club

 294. lola said on Jul 24 2010, 07:07 AM:

  mua me pelqejn filmat fizatimmor por qa jan interesant hehehe

 295. aurora said on Jul 23 2010, 08:07 AM:

  ato jan te shkelqyer edhe barbi por dhe dymbedhjet princeshatjan shum te mira une i adhuroj ato por ate njerken e dymbedhjet princeshave ajo ishte si nje shtrig e tmerrshme nuk e pelqej fare ate por ajo dhe babaine dymbedhjet princesha e semuri shum rend e urrej ate njeri eshte si nje mbeturi vertet shum e keqe ju lumt ja keni bere mir a saj shtriges.Jeni me te mira barbi dhe ju dymbedhjet princeshatbravo ju lumt

 296. mobmj said on Jul 22 2010, 05:07 AM:

  ,kopd8 oiug5jikmjg kmlgubk jfjk nreikjnvjh nkvjhfv vnf nvjnvrehnvfdnjvvjvdkfn vn vfjimknj kfjihuvkgkmcfnvmfdl mf, ., mkxc lmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmfmvfmdsksjmkfjkfskcdasdrdskfd ckjv m,

 297. halil shrifi said on Jul 22 2010, 05:07 AM:

  me peqejn filmat vizatimOR3.3.,3.,.,.,3,.3

 298. shqiponja said on Jul 22 2010, 05:07 AM:

  mua te mila me pelqen mila te uinks me pelqen muza te naruto me pelqen sazuke ndersa te kallam sheqeri me pelqen lena te akualuna me peqen sfera bamanitike

 299. Rinesa said on Jul 21 2010, 09:07 AM:

  me pelqen shum ky filum

 300. klevisa said on Jul 19 2010, 15:07 PM:

  pelqej sazuken,eshte me i miri

 301. klevisa said on Jul 19 2010, 15:07 PM:

  mua me pelqen mila dhe shiro,naruto dhe winx.ju dua shume

 302. agetina said on Jul 18 2010, 09:07 AM:

  te gjithe filmat ne pergjithesi me pelqejne por me shume me pelqejne filmat me princesha

 303. ERMELINDA said on Jul 18 2010, 09:07 AM:

  NJE NGA FILMAT VIZATOMORE QE ME PELQEJNE ME SHUME JANE BARBI DHE 12 BALERINAT

 304. No name said on Jul 18 2010, 07:07 AM:

  naruto i ha te gjith kur ka uri

 305. sakura said on Jul 18 2010, 07:07 AM:

  cao

 306. naruto uzumaki said on Jul 18 2010, 07:07 AM:

  mua me pelqen naruto ,saliormon ejt.

 307. kulaqi said on Jul 15 2010, 17:07 PM:

  me p[elqen filmi 12 princeshat te bukura tung nga kulaqi princess

 308. diana said on Jul 14 2010, 08:07 AM:

  ju dua shum me zi po pres te ju shoh juve balerinat ne bang bang eshte shum mire te jesh balerin sepse une vej jam

 309. agita said on Jul 11 2010, 15:07 PM:

  mua me pelqen shum mila dhe shiro ,winx cklub me shendrrimet e tyrene zana ,princesha e ishullit te humbur ,poashtu me pelqen skubi doo me friken qe ka ai

 310. elona said on Jul 11 2010, 09:07 AM:

  Tung ngaa ElONnA jam nga medvegja..Un i shikjoj filmat vizatimor si psh:winx club,12 princeshat kercimtare,mila dhe shiro,kembora etj.Te winc club me pelqen Lejla(L) kurse te 12 princeshat me pelqen leizi(L) me e vogla e shtepise.Mila dhe shiro me pelqen mila(L).T ekembora kembora(L) me pelqen Ju epers

 311. blerta dvorani said on Jul 11 2010, 08:07 AM:

  te gjitha princeshat jan te bukura por një është më e veqant për mua dhe atë film dua që ta shikoj në televizjon

 312. djali said on Jul 08 2010, 04:07 AM:

  oj ti barbi a qimi

 313. djali said on Jul 08 2010, 04:07 AM:

  o qka kisha pas qef me qi qet barbin ta hanksha perpara

 314. no name said on Jul 08 2010, 04:07 AM:

  o mutin ma hankshi se une jam ma e mir se ju

 315. emira said on Jul 08 2010, 04:07 AM:

  ohh shum mir e luni bre loqken jav hanksha

 316. syzana said on Jul 07 2010, 11:07 AM:

  mua me pelqen edhe 12 balerina ma shumti

 317. syzana said on Jul 07 2010, 11:07 AM:

  UNE jam syzana mua me pelqen edhe dus ta shikoj mila dhe dhe shiro miLA fiton LOJEN e fundi 15 une shum me pelqen por edhe nami osht i mire edhe kaori me e keqe Mila dhe Shiro jane edhe ma te mITR

 318. eli_elsa said on Jul 06 2010, 11:07 AM:

  mua elit me pelqejn shum 12 balerinat

 319. arta said on Jul 03 2010, 14:07 PM:

  me e mire eshte edhe barbi dhe 3 muskutieret kur korin shpeton princin

 320. noemi said on Jul 03 2010, 04:07 AM:

  noemi bozo

 321. noemi bozo said on Jul 03 2010, 04:07 AM:

  jonida evelona noemi bozo

 322. noemi said on Jul 03 2010, 04:07 AM:

  noemi

 323. noemi said on Jul 03 2010, 04:07 AM:

  noemi bozo

 324. noemi said on Jul 03 2010, 04:07 AM:

  noemi bozo eshte nje 8 vjecare qe jeton me familjen e saj ne tirane

 325. arta said on Jul 02 2010, 04:07 AM:

  mua me pelqen shume ishulli i barbit

 326. analia O.T.R said on Jul 01 2010, 04:07 AM:

  O.T.R NR.❶

 327. tringa said on Jun 30 2010, 15:06 PM:

  mua me pelqen shume filma te ndryshem por me se shumti me pelqen barbi princesha dhe e varfera nder aktoret e ketij filmi qe me pelqen eshte analiza erika xhulian domenik etj

 328. anduena said on Jun 29 2010, 15:06 PM:

  mua me pelqen shum princeshat analiza erika dhe kam shum deshir ta shikoj shum at film qe nag fillimi deri ne mbarim

 329. --------- said on Jun 29 2010, 11:06 AM:

 330. arta said on Jun 27 2010, 15:06 PM:

  mua me pelqen me shume barbi iliqenit dhe ishulli i barbit

 331. metush said on Jun 27 2010, 04:06 AM:

  mua me pelqen naruto sepse esht me lufta me teknika me gjithqka me pelqejn edhe luftetaret tung nga metushi

 332. bjondina said on Jun 27 2010, 04:06 AM:

  ndaj filmave vizatimor mua me pelqen mila dhe shiro tigri maxhik oli dhe bengji 12 princeshat gjimi neutron xhoni bravo tomi dhe gjerri kiriku por nder te gjitha me pelqen Mila dhe SHiro tung ju pershendet bjondina tung tung

 333. valbona said on Jun 26 2010, 11:06 AM:

  programi ne vijim i pershtatshem per femij nga 10 deri ne 14 vjeq mua me pelqen barbi ne ishull e adhuroj ate por me pelqen edhe barbi mariposa

 334. diellza said on Jun 25 2010, 11:06 AM:

  mua me pelqem me se shumti barbi dhe keshtjella e diamamtit mila dhe shiro barbi dhe 12princeshat bebet bratez sindi tung tung nga dielllza gashi nga Prishtina

 335. ina ina said on Jun 25 2010, 05:06 AM:

  o sindi kush tha qe je ti me e bukura???

 336. analia O.T.R said on Jun 25 2010, 05:06 AM:

  tani qe ka filluar boterori me ke jeni?

 337. analia O.T.R said on Jun 25 2010, 04:06 AM:

  tigri magjik

 338. analia O.T.R said on Jun 25 2010, 02:06 AM:

  ♥☺☻♦♣♠•◘○☺◙Ú♥☯☮♩♪♫☺☻★☆☼☽☾☀☁☂☜☝☞☟☠♈♉♊♋♌♍♎♏♐♑♒♓♀♂♻☢☎❶-♫♪♫♪♫

 339. lenaaa said on Jun 23 2010, 11:06 AM:

  mua me pelqejne shume filmat vizatimore p.sh naruto sailormoon mila dhe shiro winx bratz 12 princeshat balerina etj.....

 340. analia O.T.R said on Jun 22 2010, 02:06 AM:

  MUA ME PELQEJNE SHUME BARBIT.WINX CLUB ME PELQEN BLOOM BRATZ 12 PRINCESHAT BARBI PRINCESHA E ISHULLIT NARUTO MILA DHE SHIRO AVENTURAT E XHIMI NEUTRON XHONI BRAVO ETJ. NOIZY

 341. florina said on Jun 21 2010, 07:06 AM:

  po e di Djellza edhe Rinesa e di qi ju jeni princesha eh edhe nuk keni nevoj mu fryyyyy ok

 342. lejla diellza dhe rinesa said on Jun 20 2010, 07:06 AM:

  ju duam shuum me te bukurat bebet bratzzzz

 343. diellza dhe motra rinesa said on Jun 20 2010, 07:06 AM:

  neve na pelqejn shum te gjitha princesat ama jemi vet ne princesa me te bukur

 344. diellza said on Jun 20 2010, 07:06 AM:

  mua me pelqejn te gjith filmat vizatim por me se shumtin me pelqejn soilar mon winx bratz pantera roz barbi dhe 3 moskuteret barbi princesha e ishullit barbi princesha e diamanteve e shum shum te tjeraaaaaaaaaaaa

 345. laglinda said on Jun 17 2010, 12:06 PM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princeshat

 346. bleona said on Jun 17 2010, 04:06 AM:

  mua me se shumti me pelqen barbi dhe tri muskutjeret dhe hirushja etj etj.

 347. bleona said on Jun 17 2010, 04:06 AM:

  mua me pelqejn te gjith filmat sidomos naruto pershembull mila dhe shiro por me se shumti me pelqen nga filmat vizatimor naruto sepse me kan pelquar edhe luftetaret e henes shhum sepse me kan pelqyar te gjith un dua ti shikoj filma te cilet me pelqej kurse the te tjeret por me se shumti te gjith filmat vizatimor shum shum me pelqejn me se shumti naruto

 348. rinesa said on Jun 16 2010, 15:06 PM:

  mua me pelqejne 12 princeshat balerina

 349. Djellza. said on Jun 16 2010, 04:06 AM:

  Përshëndetje unë jam nga Peja dhe mua më së shumti më pëlqejn filmat e animuar si Mila dhe Shiro,Luftëtarja e Hënës,Naruto,Winx Club etj . . . tek Mila dhe Shiro më pëlqen Mila ♥ tek Luftëtarja e Hënës më pëlqen Luftëtarja e Hënës ♥ tek Winx Club Stela ♥ tek Naruto më pëlqen Sazuke ♥ etj . . . Meqë ra fjala tek 12 princeshat balerina më pëlqen Gjeneviva ♥ .Bye Bye .

 350. rinesa said on Jun 15 2010, 10:06 AM:

  mua me pleqen barbija sa te mira tan me lujt

 351. vesa said on Jun 15 2010, 03:06 AM:

  shum om pelqejn princeshat balerin sidomos gjenevivi

 352. vesa said on Jun 14 2010, 15:06 PM:

  mua me pelqen ky film se eshte aregetues

 353. Rita Kastrati said on Jun 14 2010, 09:06 AM:

  un i shikoj shum 12 balerinat dhe me pelqejn shum shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm sidomos zheneviv nga njeher deshiroj te jem si ajo un shikoj dhe filma te tjer vizatimor po me shum me pelqen 12 balerinat E shkroio me dashuri Rita Kastrati se si i pelqen filmi 12 balerinat

 354. drina said on Jun 14 2010, 06:06 AM:

  ani shikje se askush sesht duke ta ber dert tung nga drina

 355. maria said on Jun 12 2010, 05:06 AM:

  shume i bukur!!!!!!!!!!!!!!!!!HAHAHAAHAAHAHAHAHAHAHAHAAH

 356. lendita said on Jun 10 2010, 09:06 AM:

  poezi si poezi asnjera e vertet nuk esht por vetem jan filma vizatimor nuk lodhem kot me

 357. endrita said on Jun 07 2010, 08:06 AM:

  mua sme pelqen asnjera prej tyre por une jam vet vetja e madhrishmja kleopatra

 358. endrita said on Jun 07 2010, 08:06 AM:

  mua me pelqen leisi dhe erika

 359. BESA said on Jun 05 2010, 02:06 AM:

  HAHAHAHAHA VEQ SA I PASH EDHE PRINCESS JOM VET HAHAHAH EDHE PRINCESS JASEMIN ME PELQEN SHUME E VEQ SA I KQYRA 12 PRINCESHAT BALERINA HEHEHEHE EDHE WINA CLUB UNE E DUA FLOREN DHE BLOMM PA ATO 2JA NUK MUNA ME JETU HEHEHEH SHUM UM PILQEJN VEQ KOM PLOT LOJRA ME PRINCESSA HAHAH

 360. hi nga alisa said on Jun 04 2010, 13:06 PM:

  jeni me te mirat princesha po me shum me pelqen pricesha analiza,odeta etj..... ka shum qe me pelqej po nese kisha mujt mju pa live jav kisha dhuru ni fustan me ari dhe nje unaz te dukatit i love analiza Analiza+Alisa

 361. blendina said on Jun 04 2010, 05:06 AM:

  ma e mira asht barbi dhe me zemer ja kisha qu 1 dhurat te bukur dhe 1 fustan me ari tung nga blendina

 362. nora said on May 30 2010, 08:05 AM:

  mua me pëlqejnë të gjitha princeshat por princeshat të cilat më pëlqejne më shume jane princesha blum dhe stela tek filmivizatimor winx club

 363. rina erza lejla said on May 30 2010, 07:05 AM:

  ju duam shum dymbedhjjet princesha jeni me te mirat (L)tung tunggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg kissssssssssssssssssssssss I love you

 364. rina said on May 27 2010, 10:05 AM:

  haahhhhhhhhahahahaha

 365. dinastia 18 said on May 27 2010, 10:05 AM:

  mua per vete me pelqejne dragon bolli dhe naruto per vete edhe pse jam 27 vjec

 366. big danger said on May 27 2010, 10:05 AM:

  o ca filmash me lale

 367. gymys said on May 27 2010, 03:05 AM:

  o barbie jeni me te mirat mua shum me pelqeni sepse jeni me te bukurat tung mpuq ju dua shum

 368. barbi said on May 24 2010, 08:05 AM:

  un edua shoqet e mia se jan 12 princesha balerina

 369. Eduarta said on May 23 2010, 13:05 PM:

  esht nje filem vizatimor shum i mir me nje fjal i mrekullushem edhe deshiroj qe ta shikoj qdo i mitur

 370. erblina said on May 21 2010, 02:05 AM:

  un dua ta shikoj sepse me pelqen shum bye bye.

 371. edona OTR said on May 08 2010, 03:05 AM:

  ti moj. edona . dona . qe ke shkruar me lart smendoj se jan vec per femije . por edhe per te rritur deri ne moshen 14 15 vjec okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 372. ardet said on May 07 2010, 13:05 PM:

  hardines ware

 373. ciara fabiola said on May 04 2010, 14:05 PM:

  valla mes folni bre palidhje se ju hala me barbi a kuku nona jeme qe pe doni mu rrit e hala me barbi po hajt mes folni palidhej ncncncncncncncncncnncncncnc

 374. djellza said on May 01 2010, 01:05 AM:

  pa marr parashysh krejt princeshat jan te mir po kjo princesh me pelqen shum

 375. barbie said on Apr 29 2010, 08:04 AM:

  mua me pelqejne bratz

 376. barbi elona said on Apr 28 2010, 11:04 AM:

  te kom pa mu ki dok shum mir moj princesha. me ke pelqyer shum ok tung . te dua princesh e bukur. ok

 377. mpuq said on Apr 28 2010, 11:04 AM:

  ani princesh e bukur shum e bukur te ka mungura shoki hahahah sa i mir o kon ok mos ta nin ok se kthehet apet ok zemer okok hhahahaha i mir me ka pelqyer shum? zemer

 378. vale said on Apr 27 2010, 12:04 PM:

  une i pelqej shum barbit sidomos seriali kujdes nga engjulli po ketu lexova qe edhe ato vajza e pelqejshin keshtu qe a ma hani pidhin teme hahhaha rrespija

 379. mirjeta said on Apr 23 2010, 08:04 AM:

  qekjo edona e paska mir a po muni me shkru pa lidhje

 380. edona said on Apr 23 2010, 08:04 AM:

  kuku a po muni me shkru pa lidhje

 381. zanna said on Apr 22 2010, 13:04 PM:

  esht shum i fort walla ska ku shkon ma i mir weq ka disa mungesa qe ska shum te reja per te cilat duhet te flitet me shpesh

 382. miranda dhe detjaa said on Apr 22 2010, 12:04 PM:

  e kemi parë dhe na ka pelqyer shume....♥♥♥

 383. sonila31 said on Apr 19 2010, 14:04 PM:

  mua me pelqejne shume kartonat por nuk jam me nje femije te merrem me keto pune mua me pelqejn tani me shume high school music and vajzat tifoze nxitese

 384. BENARTA 8 1999,03 :55am said on Apr 19 2010, 03:04 AM:

  "mua me pelqejne te gjithe filmat vizatimor dhe dua ti shikoj qdo dit e me te mire me princeshaaaaaaaaaaaaa...."

 385. siara said on Apr 15 2010, 14:04 PM:

  he mo grupi si jena

 386. princesha barbi said on Apr 15 2010, 07:04 AM:

  me pelqejne shume filmat qe jepen tek bang bang dhe cufo

 387. dorina said on Apr 13 2010, 09:04 AM:

  mu me pelqejn shum shum barbit se me to lulj gjith diten

 388. bulanimurafch said on Apr 12 2010, 11:04 AM:

  hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{{}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}}]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccck

 389. ....................... said on Apr 11 2010, 08:04 AM:

  ma i miri kiki's delivery service

 390. dre_gdr;l@ said on Apr 10 2010, 12:04 PM:

  fHFFFFHFWQHFFAFWLHRLW RHKWEJRHKGRUKER\ EERHERTLT JJERLIJRT KLR KR JSAKHEWJKHREREKHRJHTJKRHTBJEWYTRTINAHKJHEKGRTIKH JSLQJLKQW]\QWLWQE]\ JLWEQ WWEQO;WEQ WUIEQYUIERWT ESFHE REFULER REG R YR RT YR T YRTYT TYR TR T Y RT YTR TRYRT AF WER REWFRER ERR TRET RET ER TR T RETRTRET RTRE TERTGTERGTIUERGTIURETGIURETYRIUTYIURYTHTIERHTIUERYTIUREYTU-HFKGKJGKDFKFGFGKJFGKJHDKFGHKDFHGKJDFHGKHDFKJHGIKDDFGDFGFHF-JDKFHGKUFHGUEHYIUGREHGIURHYIUGTRIU YIUYITUYTIURYTKFGHKHTIRT TURIYITTYTIYHTIHYTUIHTUIHIURTHIGYH RTUIYH JGFKTUHROIUHGORIUYHIUGHOTRHGTROIU

 391. edona dona said on Apr 08 2010, 07:04 AM:

  ppo barbit mendoj se jane per femije po ka disa disa njerez te papoqur si elsa qe nuk kuptojne dhe i deshirojen eakoma barbit per vete i urrej

 392. qendresa halili said on Apr 08 2010, 03:04 AM:

  mua me pelqejn shum barbit por me se shumti me pelqen barbi stella te cilen e shikoj gjithmon tehe e dua me gjith zemer^^^^^

 393. qendresa said on Apr 08 2010, 03:04 AM:

  un jam qendresa dhe me pelqen barbi stella

 394. lindaa said on Apr 08 2010, 02:04 AM:

  Une mendoj se barbit me pelqejn por me se shumti me pelqen luftetarja e henes... DHe gjitha ashtu NARUTO AI ESHT NJE NINGJA I MIR♥♥♥♥♥♥♥♥♥☺☺☺☻☻☻♣♣♣◘◘◘♠♠♠♦♦♦•••••

 395. liridona bjondina bjonita said on oct 1, 04 said on Apr 07 2010, 06:04 AM:

  me se shumti me pelqen prinesha analiza e dua dhe macen klara

 396. liridona bjondina bjonita said on Apr 07 2010, 06:04 AM:

  mua me se shumti me pelqen princesha analiza dhe e dua me gjith zemer

 397. liridona said on oct 7 2010,12 55 said on Apr 07 2010, 05:04 AM:

  mua me se shumti me pelqejn 12 princeshat dhe me pelqejne kenget e tyra dhe i dua me gjith zemer

 398. Arlinda said on Apr 05 2010, 19:04 PM:

  kjo Blerta edhe 1 emer paska si sykalter veq boll fmij koka ncncncn shume e ult garant asht afer drenices mos koft a ncncn po ja jepka vetit nalt

 399. diana said on Apr 04 2010, 16:04 PM:

  pasi qe edhe un jam vet balerin eshte knaqesi te jesh po je the te dymbdhjetave veq vazhdoni kshtu ju dua shum nga Diana i pershendes bubulina krasniqi,genta ismailin.zanfinen,dhe dafinen ju pershendes te gjitheve ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm un diana bashk me shoqen time me te ngushte rina

 400. arta said on Apr 04 2010, 16:04 PM:

  valla veq vazhdoni kshtu jeni mat mira ju dua shum nga ArTa

 401. odeta said on Apr 03 2010, 16:04 PM:

  film i lezetshem dhe lejsi edhete shum e kendshme

 402. stela said on Apr 03 2010, 08:04 AM:

  un jam stela dhe dua ti pershendesn shoqet e mia bloom tekna musa lejla ju uroj fat te mbare

 403. FJOLLa said on Mar 30 2010, 14:03 PM:

  mua me pelqejn 1 2princesat

 404. drilona said on Mar 28 2010, 09:03 AM:

  mua me pelqen filmi kujdes nga engjëlli

 405. elora said on Mar 28 2010, 09:03 AM:

  mua me pelqen barbi dhe 12 princceshat balerina

 406. genta ismaili said on Mar 28 2010, 02:03 AM:

  jeni me te bukurat veq vazdoni keshtu si barbi dhe tre muskutieret, barbi ne ishullin e humbur, barbi dhe 12 princeshat,etj etj etj etj etj etj etj etj etj.

 407. esi said on Mar 26 2010, 13:03 PM:

  o qa na shkrit tu qesh ju kekeni bosketiere demek edhe kekeni te forta eeeeeeeeeee po ne qa tjerve qa na metka me ken ju na e marrshi tan te keqen pupupupupupu kur jan ba edhe katundaret qe jan ul prej katundeve me na komandu ne qytetart ...............RREZIK VDEKJEJE

 408. eliza said on Mar 24 2010, 14:03 PM:

  eliza

 409. BLOOM said on Mar 23 2010, 12:03 PM:

  UNë QUHEM bloom dhe jam zana më e mir te flatrat magjike shoqja ime stela pastaj flora,musa,dhe tekna jemi flatrat magjike winx winx tung tung

 410. Brikena KRASNIQI said on Mar 23 2010, 12:03 PM:

  MUA Më PëLQEN Të BëHEM MUSKëTJERE SEPSE JEMI Të FORTA DH KëTë ROL DO TA BëJM Në SHKOLLëN TONë RAMADANë MORINA JENI Të MIRPRITUR

 411. brikena krasniqi said on Mar 23 2010, 11:03 AM:

  unë dhe shoqet e mia erza besjana agnesa eriona dhe gresa do të bëhemi muskëtjere

 412. rina said on Mar 22 2010, 09:03 AM:

  oki po de perni me e kam hej shum te fort jeni qeshtu vazhdoni shume mire

 413. aurora said on Mar 21 2010, 13:03 PM:

  shhhhhummm i mir filmi i barbive valzuese super

 414. dikush said on Mar 19 2010, 01:03 AM:

  mua me pelcen ky filmi se jan te xhi ato ce dua un 12 princeshat dhe barbi balerin kete ne do e bejm perpara shkolles ''asim vokshi qerret

 415. ansa said on Mar 18 2010, 15:03 PM:

  mmmmmm me pelq shume

 416. lona said on Mar 18 2010, 11:03 AM:

  mua me pelqen kiki rei tek filmi i vizatuar sailor mon dhe dragon ballz

 417. eliroina said on Mar 18 2010, 05:03 AM:

  aj du ej go bigurd ahahahaha go surn big germani gllogben ,bizhari lling ko 5 sapers e bigurdit e bikurdit e bikurdit baj baj

 418. otr said on Mar 17 2010, 19:03 PM:

  mua me pelqen filmi KUJDES NGA ENGJELLI mare femi se marova mas UILLIAM LEVZT qe e quajne ne film HUAN MIGEL si dhe per MAITA PERRONI qe ne film e quajne MARICUI si edhe per BEATRISEN uuuuuuuuuuuuuuuuuu se kam ken tu harru me permend edhe jeten teme mare NNNNNNNNNNOOOOOOOOOOIIIIIIIIIZZZZZZZZZZZYYYYYYYYYNNNNNNNNN jeni me te miret ju qe jeni me OOOOOOOTTTTTTTTTTRRRRRRRRRR

 419. rigelsi said on Mar 17 2010, 19:03 PM:

  o sindi nuk ma merr mendja se ti je ma e bukura se u shihte se prej cfar vendi keke gjithsesi ti nuk me ke pare akoma mua moj rrepisten e noizyt esin

 420. arisa said on Mar 17 2010, 11:03 AM:

  sa me pelqejne

 421. arisa said on Mar 17 2010, 11:03 AM:

  ua dhe une i shoh dhe me pelqejne

 422. EVA SAID ON MARS 16 2010 03 AM said on Mar 16 2010, 05:03 AM:

  UNE DUA TE SHIKOJ KUJDES NGA ENGJELLI

 423. LEJLA said on Mar 16 2010, 05:03 AM:

  UNE DUA TE SHIKOJ KUJDES NGA ENGJELLI

 424. LEJLA said on Mar 16 2010, 05:03 AM:

  KUKULLAT BARBI I KAM QEJF SEPSE JAM 8 JEC

 425. EVA said on Mar 16 2010, 05:03 AM:

  UNE DUA TE SHIOJ KUKULLA BRATZ DHE BARBI

 426. dori said on Mar 15 2010, 10:03 AM:

  ua sa te bukura qe jane.jane fantastike sidomos zhenevjeva

 427. kaltrina said on Mar 15 2010, 03:03 AM:

  mua me pelqen shume ky filum me dymbedhjet ppprinceshat

 428. donika said on Mar 14 2010, 12:03 PM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimor sidomos dragon ball z naruto barbi e dymbedhjet princeshat balerina mila dhe shiro

 429. siara said on Mar 14 2010, 09:03 AM:

  po rbd ju pelqen?

 430. siara said on Mar 14 2010, 09:03 AM:

  duhet te bejme ne ne shkolle nje veper arti me mbeturina!! mesuesja ime keshtu thote...

 431. ... said on Mar 14 2010, 09:03 AM:

  e si jeni!per mmua hera e pare qe marre pjese ne kete forum!!

 432. elda said on Mar 13 2010, 10:03 AM:

  po siara,u cmenen te gjithe

 433. siara said on Mar 13 2010, 10:03 AM:

  driiadda,po junior club te pelqen?

 434. siara said on Mar 13 2010, 10:03 AM:

  lere fare winx club!ta garantoj,je e vetmja qe mendon se winx club ben per tu pare!te klasa ime s'mendon asnjeri keshtu!!

 435. siara said on Mar 13 2010, 10:03 AM:

  o njerez a merni vesh...filmi i parapelqyer i te gjitheve eshte rosaku i shumtuar...!na cmenet!!!

 436. elda said on Mar 13 2010, 09:03 AM:

  Mua me pelqen shume Hannah Montana.

 437. SooOmeejjAa said on Mar 13 2010, 08:03 AM:

  Mua me pelqen sidomos winx club barbi dhe kenget e krishlindjes luftetarja e henes vajzat mjauu etj.tung tung

 438. Driiiadda said on Mar 13 2010, 08:03 AM:

  Ejjj Mua me pelqen shum junior TV Sidomos Shfaqja muzikore e shkkolles 3 (high school musicial)

 439. siara said on Mar 13 2010, 06:03 AM:

  une vertet pelqej rejven...!

 440. ana said on Mar 13 2010, 05:03 AM:

  vllai im pelqen barnin!ai eshte 2 vjec e gjysem!!

 441. ana said on Mar 13 2010, 05:03 AM:

  personalisht me pelqen alergji nga perbindeshat...

 442. ana said on Mar 13 2010, 05:03 AM:

  uaaaaa,ma shpif ajo kusherira e mbretit!!

 443. MATIA said on Mar 13 2010, 02:03 AM:

  ca bohet mo vllai sa shume me pelqejne filmat vizatimor

 444. ............. said on Mar 12 2010, 12:03 PM:

  filmi me i bukur eshte naruto

 445. ............. said on Mar 12 2010, 12:03 PM:

  budallenj

 446. genti said on Mar 12 2010, 12:03 PM:

  mua me pelqen filmi I Vetëm në shtëpi 1, I Vetëm në shtëpi 2, I Vetëm në shtëpi 3 dhe I Vetëm në shtëpi 4.Vetëm 4 pjesë ka filmi I Vetëm në shtëpi.

 447. qendrim said on Mar 12 2010, 11:03 AM:

  valla mua me pelqen oli dhe benxhi se jan te forte

 448. .......................... said on Mar 12 2010, 08:03 AM:

  a todhos lo gusta a banji no es muj interea

 449. mary said on Mar 11 2010, 12:03 PM:

  shikoheni!!!!!un e kam pare..........hahahahhhahahahhaah

 450. limi said on Mar 10 2010, 02:03 AM:

  valla mue pom pelqen oli dhe benxhi ne bang bang ma i miri dri qitash i mir asht edhe goku me ben 10 po ma i mir oli dhe benxhi

 451. arbesa said on Mar 07 2010, 10:03 AM:

  hhahahhahahha o budall plot shpija budall veq ti ma budall hahhaahahh

 452. arbesa said on Mar 07 2010, 10:03 AM:

  qa po bon a e kini pa shopin e kosoves fadili i ka fitu

 453. didi said on Mar 06 2010, 14:03 PM:

  mue pom pelqen filimi i vizatuar oli dhe benxhi ne bang bang

 454. diedona said on Mar 06 2010, 13:03 PM:

  valla edhe ju qa po shenoni palidhje pyyyyyyyyyyyyyyy

 455. albulena said on Mar 05 2010, 10:03 AM:

  cd shum e bukur hahhahahahahha heheheheheheh agagaggagag sidomos aty ku tregon guximin e prncesave duke shpetuar mbreterin dhe baban e tyre nga ruina

 456. serafina anifares said on Mar 05 2010, 06:03 AM:

  uauu kjo vajza ketu qenka debile per zotin hahhaahah ka lujt meq ..... vajza te pakte e sheh tane ato qe kan ba kmentet dhe qe kan me ba komentet

 457. gledisi said on Mar 05 2010, 06:03 AM:

  uuuuuuu une jam gledisa dhe jam shum shum e marre bashke me shoqet e mija doren imenen dhe sytneyn une qe ta dini ju jam shum shum shum shum shum shum idjote dhe marr perdite katersha ne klase hahhahah

 458. anisa said on Mar 05 2010, 05:03 AM:

  uuuuuuuuu sa i bukur ky karton eeeeeeeeeee por mua nuk me pelqevi sa nje karton tjeter qe ai kartoni tjeter e ka emrin barbi-princesha e ishullit .......hahahahahha bera shaka ore se mua ky karton me pelqeu jasht mase per z....

 459. afrimi said on Mar 02 2010, 11:03 AM:

  po ku mutin shkorkohen kta filma se u cmena

 460. winx club said on Mar 02 2010, 06:03 AM:

  ej winx club me te mirat bratz me te mirat mila dhe shiro mete mirat sabrina shtriga juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu un i perngjaj shume atyre ehehehe ej prit pak sindi e harrova fare eshte e adhuruar

 461. vanesa said on Mar 02 2010, 04:03 AM:

  mua um pelqen shum shum barbi i pelqej gjith filmt e saj hahaha:p:p

 462. esi said on Mar 01 2010, 11:03 AM:

  mua me pelqen sailor moon eshte i papam hajt tunng

 463. verona said on Mar 01 2010, 10:03 AM:

  qwertyjukiolp;[[[Zxcvbnhjmk,l; vbnm,

 464. hajdari said on Mar 01 2010, 10:03 AM:

  mu kan te mira ju qe po thuni jami te bukura edhe te mira po ju lopa isHi kali hajvan buds buda buda lica

 465. kalma said on Mar 01 2010, 09:03 AM:

  hej majmunkahahahahahahnjhujhohahsz

 466. valmira brahushi dhe edonisa brahushi said on Feb 28 2010, 03:02 AM:

  neve na plqen mila dhe shiro sepse jemi si mila dhe shira o a shtu jemi se 12 princeshat balerina sepse jemi ne balet

 467. liresa said on Feb 28 2010, 03:02 AM:

  ne gjunglen emadhe ben diqka bum bum bum edhe nje me ngjyr te hi po qesht aji ana elefantja

 468. liresa flet said on Feb 28 2010, 03:02 AM:

  ej moj budallic aana qysh te pelqejt kukullat eku me dit ne saten klas je ti koke krejzi hahahh ju kate hir no endhe kull boj

 469. ana said on Feb 27 2010, 13:02 PM:

  me pelqejne shume kukullat

 470. liresa flet said on Feb 27 2010, 10:02 AM:

  mua me pelqen beng beng po ti budalla mos thuj se te pelqen beng beng anila apo se sta lexova emrin me vemendje se e kishe te pshtjellavt edhe athu kush do te fitoj te shpija e kosoves edhe kush do jet viajpi e ka than se stupcat edhe big mama po ishnalla genta ismaili gengetarja ime e preferuar e ma e mira ne bot edhe prejt djemve i peqyer nga une esht stine

 471. anila said on Feb 27 2010, 06:02 AM:

  mua me pelqen ipko digjital se ne bang bang eshte sailor moon ....☻tung nga anila ...

 472. rrita said on Feb 27 2010, 06:02 AM:

  mua me pelqen ipko digjital sepse ne bang bang eshte filmi mila dhe shiro╚

 473. eli,nesa said on Feb 27 2010, 05:02 AM:

  neve na poelqen mila dhe kurm te rretmi do te behmi lujtare tr volibollit dhe do te luajm se bashku ne te njejten skuader

 474. eli said on Feb 27 2010, 05:02 AM:

  mua me pelqen vajzaa mjau

 475. nesa said on Feb 27 2010, 05:02 AM:

  mua me pelqem mila seepse un do te behem ne lujtare e volitbollit

 476. genta ismaili said on Feb 26 2010, 12:02 PM:

  Hejjjjjjjjj ...unë jam genta ismaili ....dhe mua më pëlqen video klipi immmmmmm *****si panter i zi tung ju dua shumë .

 477. daffy_lul@live.love said on Feb 26 2010, 12:02 PM:

  Hejjjj une jammëëë Dafina Zeqiri .........mua me pëlqennn ♥video klipi ****immmmmmmm☻one one one babyyy babyyyy ju dua shume....!!

 478. verona said on Feb 24 2010, 05:02 AM:

  edhe oli dhe benxhi

 479. verona said on Feb 24 2010, 05:02 AM:

  mue me pelqen sailor moon .eshte ma i miri veq kush ja ka inat .sailor moonnnnnn (l)

 480. shqiponja said on Feb 23 2010, 10:02 AM:

  sa per mendimin tim barbi dhe 12 princeshat eshte i mrekullueshem tung tung

 481. agesa said on Feb 21 2010, 11:02 AM:

  mua me pelqen mariposa sirena 12 peinceshat balerina hirushja borbardha 1 brirshii elefanti dumbo barbi ne ishullin e humbur uinks piter pan e bukra dhe bisha tung nga agnesa bushati

 482. agnesa said on Feb 21 2010, 11:02 AM:

  unei dua shum filmat vizatimor si hirushja 12 princeshat belerina borbardha aurora kuselkuqja etetjer

 483. aulena said on Feb 21 2010, 10:02 AM:

  une shikoj filma vicatimol

 484. vjosa elsa said on Feb 21 2010, 10:02 AM:

  ne e kemi shikuar kete film vizatimor ne beng beng dhe dua ta shikoj perseri se me pelqen shume por me se shumte 12 princeshat klm tung tung

 485. elza said on Feb 21 2010, 09:02 AM:

  mua me pelqejn shum 12 princesha dhe qdo her qe ja nisin ne beng beng gezohena shum dhe ju pershendes te qitha vajzat qe kan shkruar ketu flm shum shum

 486. elsa vjosa dhe aulena said on Feb 21 2010, 09:02 AM:

  neve na pelqejne shume dymbedhjete princeshat balerina por jan vetem tre veta qe sme pelqejne tung tung tung nga aulena vjosa dhe elsa mpuq mpuq

 487. antika said on Feb 20 2010, 14:02 PM:

  ej mua me pelqejn winx club . bloom flora stela musa lejla tekna

 488. sonila31 said on Feb 19 2010, 10:02 AM:

  hi mua me me pelqen ky film vizatimor por nuk eshte per moshen time puc dhe ti fati fati qenke nje e marre shume puc puc puc puc puc flm dhe te gjithe ju ketu perfshire edhe fati fati klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm klm ne fund gjite ata qe jane me OTR on top of the rest

 489. brikenda said on Feb 18 2010, 10:02 AM:

  unë i kam par shumë her 12 princeshat dhe me pëlqejn shumë dhe kam deshir që ti shoh edhe mijera her

 490. liresa said on Feb 18 2010, 10:02 AM:

  o sa mir tan budalla

 491. deaaaaaa said on Feb 18 2010, 06:02 AM:

  une jom princesh ee e bukure ne kete bote

 492. bali said on Feb 18 2010, 03:02 AM:

  filmi vizatimo analiza

 493. donika bashhan said on Feb 17 2010, 10:02 AM:

  un i pelqej shum 12 priceshat balerina dhe i kam par shum her ne bang bang dhe i dua shum tung tung hehehehe............................................

 494. gemta ismail said on Feb 16 2010, 11:02 AM:

  liresa jom genta ismaili o edhe genta ismaili po me njifka ooooooo !!!!!!

 495. liresa une di me fol edhe gjemanisht kqyreni qka pi shkruj megit edhe rogit hehhe said on Feb 16 2010, 11:02 AM:

  mlf eq am evojel em urksh maj e arim

 496. liresa flet said on Feb 16 2010, 11:02 AM:

  ej megi rogo a jeni qika qe po thuni me pelqejn 12 princeshat hahaha

 497. megi rigo said on Feb 15 2010, 10:02 AM:

  mua me pelqejne shume barbit po me shume nga te tere me pelqen princesha e ishullit te umbur

 498. liresa said on Feb 14 2010, 07:02 AM:

  tan budalla edhe nuk e kom emrin iliresa po liresa per fat skeni arrit mja qellu heheheh

 499. medina@eljisa@nexhat said on Feb 14 2010, 02:02 AM:

  na jena tre femij vllezer dhe motr na pelqejn shum filmat vizatimor lloj lloj filmash vizatimor jan shum te mir mir mir ne shikojm me setepermi filma vizatimor ne tring tring

 500. fati feti said on Feb 13 2010, 15:02 PM:

  jahajjjjjhyu oj ilire ma eeeee keqja jeeeeee

 501. fati feti said on Feb 13 2010, 15:02 PM:

  domethan se balerin koke aaaaaa ileres mos po rresh naj kuuuuuuuuuuuuuu oj ileres po tranoesh tu than balerin

 502. fetije fationa said on Feb 13 2010, 15:02 PM:

  aa shum pot pelqen esmeri me ardh ne maqetoni por ma mire en kosovvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

 503. fati feti said on Feb 13 2010, 15:02 PM:

  !@#$%^&*()_+ me ka pelqyer 12 princeshat se jena princesha vet

 504. fhrh said on Feb 13 2010, 15:02 PM:

  qqqqaaagagagagagjsjsjsjudhdhhhggghdeydgyb gdgdjsejhcndiejddjmdjdsjdjddjdjddjjddsjjdmdffdjhfdjf meeeeeeeee pelqeeeeeeeeen maaaaaaaaa shum

 505. fetije fationa said on Feb 13 2010, 15:02 PM:

  filmi qe ma ka pelqyer eshte esmeri dhe ezooooooooooooooo

 506. fetija fationa said on Feb 13 2010, 15:02 PM:

  neve na pelqen ky film vizitmor se jemi 12 motra dhe ashtu jena balerina

 507. fationa said on Feb 13 2010, 15:02 PM:

  mua me pelqen shum ky film vizatimor se me ka lene pershtypje

 508. liresa said on Feb 13 2010, 04:02 AM:

  edhe mua me pelqejn barbit dymbdhjet princesha edhe ashtu balerinat se balerin jom vet

 509. liresa said on Feb 13 2010, 04:02 AM:

  po pres me me shkru tjert a jom e famshe a jo hahahah se masi ja kallxova keni me me tregu shkruni pres

 510. liresa qka keni shkru veq per brbi mere said on Feb 13 2010, 04:02 AM:

  haha

 511. liresa said on Feb 13 2010, 04:02 AM:

  ng

 512. liresa said on Feb 13 2010, 03:02 AM:

  hehehhehehehhehehehehehe ja u mushi krejt faqen me shkru budalla se ju nuk duhet me shkru po une liresa hehehheheh jom ma e mira ma e edukuara emrin ma te mirin e plus ne klas te pest ju maxhup pse po shkruni pe lodhni veten hehehehhe

 513. liresa said on Feb 13 2010, 03:02 AM:

  ec mere mos ma vjedhni mu more budalla jeni ne klas te par jeni ma te kqit arjanit edhe burim jeni budalla krejzi

 514. burim said on Feb 12 2010, 15:02 PM:

  une dua qe te vjen esmeri ne maqedoni

 515. arjanita said on Feb 12 2010, 07:02 AM:

  er te shikuar filma vizatimor

 516. liresa+breza flet breza liresa said on Feb 12 2010, 04:02 AM:

  jemi shoqe boterore dhe do te jemi per gjithmon hahah veq keshim na kan inatin tan sidomos ni shoqe qe quhet jeta jon do djem ulun ngat saj e kesh me ta e per djem si kallxon qe po kesin e per shoqre po a pe she se qfar lpgjike ka e hup moralih ne klas

 517. liresa kull flet said on Feb 12 2010, 04:02 AM:

  heheheheheheheeh ma e mira jom une edhe e kom emrin ma te mirin se tan qaty qi kan shkru me emra hahahah

 518. liresa flet said on Feb 11 2010, 04:02 AM:

  spajdermen tung se shkova ok

 519. liresa po flet said on Feb 11 2010, 04:02 AM:

  ej pajdermen osa i mir ka dal ky filmi i ri a pe kupton shqipen a sdin hiq shqip aaaaaa

 520. liresa said on Feb 11 2010, 04:02 AM:

  une jam liresa klasa V2 SHKOLLA FILLORE TREPQA NE BANJE HEHEHE

 521. liresa said on Feb 11 2010, 04:02 AM:

  mua me pelqen benvea shpresoj se do ta bej edh ata do ja dal por mua edhe me pelqen profesioni poete edhe valltare stjuardezk edhe aktore ne te aedhmen do te behem por une kam deshir te vizitoj gjith boten sikur qesik alba hehehe

 522. liresa said on Feb 11 2010, 04:02 AM:

  une dua qe te na vjen ne kosov esmeri por ndosht edhe ish qen kenaqesi per mua

 523. barbi said on Feb 10 2010, 09:02 AM:

  mua me pelqejn barbit dhe i dua shum barbit me te mira se ato nuk eshte askush ne bot dhe te mos mundohet te behet si barbi se nuk ka asnj shanc

 524. sara said on Feb 07 2010, 12:02 PM:

  ku te gjejme tregime fantastike o

 525. arber said on Feb 06 2010, 03:02 AM:

  mua me pelqen me se shumti flokarta

 526. diza said on Feb 03 2010, 07:02 AM:

  valla si barbi kurkush s bohet a se bash tr mira jon a

 527. sara said on Feb 02 2010, 08:02 AM:

  eshte film i bukur.për fëmij dhe më pëlqen.

 528. anxhi said on Feb 02 2010, 06:02 AM:

  mua me pelqen 'Barbi dhe 12 princeshat balerina' :P

 529. blllllllla said on Feb 02 2010, 05:02 AM:

  bllllllllllllllllllllllllllllllllllllla jui duhanbj hgvbssssssssslnoa;laioah

 530. tika said on Feb 02 2010, 05:02 AM:

  wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ju dua shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum

 531. tika ega learta said on Feb 02 2010, 04:02 AM:

  ne nuk jemi motra por jemi shoqe te ngushta ne klas neve na pelqejne winx club dhe mila dhe shiro baj baj

 532. luljeta hulaj said on Feb 01 2010, 10:02 AM:

  më falni se se kam parë këtë film vizatimorë më vjen shumë shumë shumë keq...

 533. lorina said on Jan 31 2010, 04:01 AM:

  une me se shumti me pelqen 12 balerinat e dua shum kete filem ndonje her kur e shikoj ndonjeher me thot vellai pse e shikon perher une i them por me pelqen shum me thot shoqja cilin filem e do me shume i thash 12 balerina me pelqen shm e shikoj gjdo her luan me tha shoqja dhe une kur e shikova me pelqeje shume edhe une eshikoj ate filem shum i tha shoqja edhe mua me pelqen shum motara ime edhe ajo e shikoj dhe asaj i pelqeu shume me tha kush ta tregoj kete filem i thash shoqja ime moter.

 534. editur said on Jan 30 2010, 04:01 AM:

  me vjen mire qe ty genta te pelqen te degjosh kenge

 535. editur said on Jan 30 2010, 04:01 AM:

  mua me pelqen barbi maripoza

 536. lorina said on Jan 29 2010, 04:01 AM:

  loookjjnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooopppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc

 537. lorina said on Jan 29 2010, 04:01 AM:

  pp;hnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnhnnl;',;b1 2 balerinat jan me te mira prej filmave vizatimor kiidfyhuihiufyhfuiyhufvoihnvujhcx vjkuhn ckjxuyhnc jkuhduncxljljhjhcjklkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkhvjkvncjyhuifyhuhnvjhjlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllicvhjkn jjjfdi;;gvjkb cxvjkhjmhnjkhjkuujhjkhkljbhjkgubhjbljljcxlhvjkjhiojhidfhiyryout njlhfgnjkyhfguireg uorfglioufghuiorgourgfgouifgiohfgiofhgiofgiofdgjhiuifdglfiohdgliujhfgohifdnhlijfgkliufjdo;ip[oedopfujwernvknv,mvj,xcjhvnklfvhvjkhv

 538. lorina said on Jan 29 2010, 04:01 AM:

  mua me pelqen me se shumti 12 balerinat dhe e shikoj perher por duke e shikuar perher nisi te me duket bajat duke e shikar kursemotra ime e ka marakeshume sepse edhe ajo e shikoj shume si une dh asaj ju be bajat dhe shoqet e mija kur e shikojn kete filem i pelqen shum mami im me thot perse e shikon perher une i thashpor me pelqen shum mami me tha po ti eshikon perher nuk te behet baja

 539. bedrush kashta said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  une jam kashta dhe mbi mua bin qenet gruaja ime maron speca turshi dhe lakna turshi dhe atyre i vjen era qene i coft

 540. bedri merrcina said on Jan 28 2010, 10:01 AM:

  merrcina esht qen me zhug edhe qe i vje era

 541. ARIFE said on Jan 28 2010, 07:01 AM:

  I IILKE THIS PRINCESS BECAUOS IS VERY BEATIFUL AND IS VERY JENEROUES

 542. lumja said on Jan 27 2010, 06:01 AM:

  mua me peleqjn te gjithe filmat te vizatitomr

 543. bukuroshja? said on Jan 27 2010, 00:01 AM:

  mua um pelqen brats.hirushja.repunzela.sirena .12 princesha .princesha ne ishulli e humber

 544. lumja???? said on Jan 27 2010, 00:01 AM:

  ooooooooooooooooooooooooooo qikjo hirushja 2 ma mira dhe princesha ne ishulli ne humber

 545. fatlume said on Jan 27 2010, 00:01 AM:

  edhe domdhet princesha um pelqqejn edhe bratz

 546. lumja said on Jan 27 2010, 00:01 AM:

  edhe mua me pelqen hirushja dhe te gjith baarbit?

 547. Peter Parker - Spider-Man said on Jan 26 2010, 15:01 PM:

  I Like "Jackie Chan" and "Jean-Claude Van Damme"

 548. eda said on Jan 26 2010, 15:01 PM:

  mua më pëlqen "Hirushja 3" dhe "Barbi, princesha e ishullit të humbur"

 549. william levy said on Jan 26 2010, 06:01 AM:

  i kuola sile for mi so lose i kuanto htdt bgtwstj ghtsy yga ft t e ytyhgfjh hjggjhyfwhyst hsghsuycf

 550. sabrina_ariel@msn.com said on Jan 24 2010, 08:01 AM:

  neve pre filmave vizatimor na pelqen luftetarja e henes rosela dh 12 princesha nese se na besoni ne e kemi adresen dhe dalim me kamera ne dhomen ton ama adresa jon eshte sabrina_ariel@msn.com

 551. william levy said on Jan 21 2010, 14:01 PM:

  io hermoso de este tarjeta o no ??

 552. leonesa said on Jan 21 2010, 10:01 AM:

  mu me se shumti me pelqejn rosela dhe 12 princeshat balerina

 553. sara said on Jan 21 2010, 03:01 AM:

  me pelqejn barbi dhe 12 balerinat po me te bukur jane bratz dhe tre ketrushat alvin teodori dhe simoni

 554. xaa said on Jan 20 2010, 10:01 AM:

  u sa i bukur hahahha a ka edhe cartana te tjere ?

 555. aurora said on Jan 20 2010, 10:01 AM:

  uuuu sa i bukur shum shum i bukur per zoten jan shum te bukura sidomos barbi.por me pelqejne edhe kartona te tjere te bukur dhe jo vetem barbi dhe 12 princeshat!!!!

 556. pricesha me e bukura said on Jan 19 2010, 05:01 AM:

  ua sa shum te bukura me pelqen shum shum

 557. tommy said on Jan 19 2010, 04:01 AM:

  esmer ezo jeni më të mirët

 558. lorina said on Jan 17 2010, 13:01 PM:

  mua 12 balerinat me pelqejn shum e shum por me i mir se brats nuk ka askund

 559. adelina thaqi said on Jan 17 2010, 04:01 AM:

  ;une me pas kan ne venin e juve ju kisha armatos se jeni te qartur psiqkiisht ddhe duhet me ju qu ne asine qysh thojne bre nashta e dini me mire se une ju pershendes me nje qkul kkokes hahahahahahahahahaahhahaahhahahahaahah edhe me nje shurrr ne goje hahah po rrej pak hhahah

 560. xixa said on Jan 17 2010, 04:01 AM:

  une kam deshire te shikoj filma vizatimor seps me pelqejn shum tdhe kam deshir te shikoj edhe nje her 12 princeshat.tung tung tung

 561. adelina thaqi said on Jan 17 2010, 04:01 AM:

  une deshiroj te hi ne filmin vizatimor dhe ti rreh krejt me stupc hahha se krejt lyppni mu rreh si budalla po ju nu8k jeni normal bre thmiish jenio ju bre o kuku stupca mju rreh nuk ia len shej hahahahhhah

 562. roberti. said on Jan 17 2010, 03:01 AM:

  hahahaahahahahahahahaah heehheeeehehe

 563. roberti. said on Jan 17 2010, 03:01 AM:

  un dua ta shikoj ate film se me pelqen shum

 564. arta said on Jan 16 2010, 07:01 AM:

  mua me pelqen filmi vizatimor barbi ishullit te humbur

 565. su said on Jan 15 2010, 12:01 PM:

  mua me perqej hirushen 12 princeshat balerinat

 566. barbi said on Jan 12 2010, 06:01 AM:

  ne fakt me pelcen edhe uini pooh

 567. barbi said on Jan 12 2010, 06:01 AM:

  mua me pelcejn te gjitha filmat vizatimor por me se shumti me pelcejn filmat me princesat she barbi

 568. valmira said on Jan 11 2010, 12:01 PM:

  esmer ezo ali jeni më të mirët

 569. albiona said on Jan 10 2010, 11:01 AM:

  mua me pelqen esmeri edhe ezo ata jon matemirte jane 1

 570. ermaali said on Jan 09 2010, 03:01 AM:

  mua me felqen seriali esmeri i dua shum

 571. edi said on Jan 08 2010, 06:01 AM:

  ujam 7 vjeq dhe me felqen filmi vizatimor gjimi neutron jame ne klase te dyt shpresoj qe do ta shikoj gjimin neotronn se eshte nje gjini si une

 572. limi said on Jan 05 2010, 11:01 AM:

  hini te www.iboshow.tk i kini te gjith filmat vizatimir

 573. lulzim atashi nga peja lulzimi _atashi @zbavitu.de said on Jan 05 2010, 11:01 AM:

  princ kusllo bo kplo refullsed love you borebardha nga prince luli po merrna me thmi vqe neyse tan ini thmi vetem un djal i madh

 574. lulzimi said on Jan 05 2010, 10:01 AM:

  esht seriali vitet e humbura i bukur esmer ali ezel me pelceni ju du ndoshta do te jesh mir esmer nga luli

 575. lina said on Jan 04 2010, 08:01 AM:

  mos harroni se edhe ju jeni kan fmij e atehere i keni kqyr e tash mos tju rritet menja se kerkush nuk jeni hahaha

 576. hana said on Jan 04 2010, 08:01 AM:

  huuuuuuuuuuuuuuu dua te gjithve kisssssssssssssssssssss(k)

 577. lina said on Jan 04 2010, 08:01 AM:

  une deshiroj qe te shkoj ne gjdo filem vizatimor por me se shumt me pelqet te shkoj te BARBI DHE 12 PRINCESHA BALERINA..... hahahah

 578. lili said on Jan 04 2010, 08:01 AM:

  un deshiroj te behem nje batman hahauhauhahuahuau

 579. kasim kasati said on Jan 03 2010, 15:01 PM:

  o ju hamama ja u qifsha nanen pidhi kari

 580. rrrezarta said on Jan 03 2010, 15:01 PM:

  rrezarta-hetemi@postribe.com ju dua .,.,.,.,.,.,.,

 581. rrezarta said on Jan 03 2010, 15:01 PM:

  ky lilm me pelqen shum eshte shum i mir besoj se mundni mi bo dhe te tjer me te mir dhe do i beni tung ju dua kiss.

 582. arbana said on Jan 03 2010, 04:01 AM:

  une desha me tha qe ky program nuk asht me seriala qysh po shkruni ju te tjeret po asht me filma vizatimor keshtu qe mos i perzini shum programet mos menoni qe jena ba te medhaj shum e nuk kqyrni filma vizatimor. Bang bang me pelqen shum sidomos filmat vizatimor qysh i qet si psh barbie 12 princeshat balerina,mariposa, e te gjitha filmat vizatimor tjer.

 583. afrime said on Jan 03 2010, 01:01 AM:

  sa i perket tegjith serialet me pelqej nuk kam asnje kundershtim por me shum nga filmat e animuar me pelqen aventurat e sirenes se vogel, e fameshmja mila dhe shiro po ashtu edhe aventurat e miushit miki mous

 584. kristi said on Jan 02 2010, 15:01 PM:

  thelo na gino o kaliteros anthropos qe meno larisa alopekis 24 tha me vrite koda sti dheial qe na mu ferete oti thelo.

 585. Wennie said on Jan 02 2010, 14:01 PM:

  I love you my Sister Ok ....Sum pelqen kurkush tjeter as ni brabbiee perveqq mottreeSSs TiiMeee (L)(L)(L) i love you sister Mejjaa

 586. SooMejjaAa... said on Jan 02 2010, 14:01 PM:

  Mua me pelqen filmi barbi dhe tre muskutjeret , luftetarja e henes,princesha e ishullit te humbur,Winx Club,BRATZ,vajzat mjau.

 587. Addaa` said on Jan 02 2010, 14:01 PM:

  mua me pelqen me shum barbi dhe tre muskutjert,mila dhe shiro,barbi dhe 12 princeshat balerin..

 588. erza said on Jan 02 2010, 07:01 AM:

  edhe mua me ka pelqyer shume :mariposa dhe shume te tjera une mund ti shkruaj me mijera komente per te gjith filmat vizatimor

 589. erza said on Jan 02 2010, 07:01 AM:

  une e kam ne cd kete film sepse me pelqen shum shum sa nuk mud ta them sa shume me pelqen

 590. olta netaaaaaaaaa:::: said on Jan 01 2010, 08:01 AM:

  urimeeee 2010

 591. hauhau said on Dec 31 2009, 07:12 AM:

  is veryyy veryy god i likee at the film fot kindd becausee iss emm princesss....!!

 592. milaa said on Dec 30 2009, 13:12 PM:

  ma lodhshi se 12 princesha balerina kkurgja

 593. rilinda said on Dec 30 2009, 12:12 PM:

  * hana * said on Dec 29 2009, 03:56 AM: good film that is shown on screen issue benfg Bang fighters fighters moon moon ...... real name she found quhes Sbrina and other fighters that qyheshin: mercury fighters, fighters March, warrior of Jupiter, and in half of the last episodes she sbuloi even a small fighters which called Youth-moon fighters ..... sabrina she was a princess henes.Por not know that it was not a prince .. Fighters of the moon-sabrina always arguing with the boy that he was a man named darian.Ai mask.Kur someone was in danger he ditdhe help .... One of sabrina and dariani were moving in an apartment, for Vizit .. They were riding in a lift ... When he shows no armiku.Dariani q `to make and became the man he saw sabrina mask.Kur he was njeru with mask, and she had no q` to make and was shendrrua in luftetaren of quditen when henes.Te both saw each other that were so fun ... and they dashuruan with each other e-mail Address ****...... hana-1999 @ gaming-hack . c

 594. rilinda said on Dec 30 2009, 12:12 PM:

  un jam rilinda dhe ja 12 vjeqare ne klasen e 7 mua me pelqejn filmat turk e sidomos esmeri dhe ezeli hahaha tung tung nga linda

 595. ida said on Dec 30 2009, 10:12 AM:

  un e dua me se shumti ajo qe vonohet e funda dhe dua ti shoh shumeee idaaaaaaaaaa

 596. olta netaaa said on Dec 30 2009, 08:12 AM:

  esht interesant shum ky filum vizatimor ne e shikojm vetem 1 her sepse nuk esht interesante ta shikosh 1000000 her ne na pelqen shum ky film vizatimor sepse esht per femij te vegjel

 597. gjeneta said on Dec 30 2009, 08:12 AM:

  nuk esht interesante te shikosh vetem filma vizatimor sepse humb msimin mua me pelqen ky filum vizatimor per tu argetuar etjjj tunnnggggg

 598. rina said on Dec 30 2009, 08:12 AM:

  mua me pelqejn filmat vizatimor me pelqen edhe ky film

 599. rigon said on Dec 30 2009, 08:12 AM:

  un i dua filmat vizatimor

 600. blerina said on Dec 30 2009, 07:12 AM:

  un i dua maseshumti ne bot princeshat se me pelqejn shum i sdhuroj o zot sa shum i dua kam deshir me ardh dikush me ma shiku dhomen me cedeja te princeshave i adhuroj shum tung tung

 601. mmmmm-+eeeeeeee said on Dec 29 2009, 16:12 PM:

  mila un dhe e ja ime se shpejti do na marin si lojtaret me te mir ne voljebbol po shpresoj qe se shpejt dua te hin ne kombetare ashtu si ti dhe shiro po te premtoj se do ti ndjek hapat e ti si vazhdon te luash po shpresoj me kete fjal qe i degjuat ne kete faqe shpresoj qe do te me merrni edhe mua si lojtar ja numri i telefonit 044-838-211 ju lutem me merin edhe mu si milen di te luaj jam i flak ndaj volejbollit e dua shum

 602. HANA said on Dec 29 2009, 15:12 PM:

  hana-1999@gaming-hack.com

 603. *hana* said on Dec 29 2009, 15:12 PM:

  filmi me i mire qe eshte shfaqur ne ekranin e benfg bengut eeshte luftetarja e henes......luftetarja e henes me emrin real quhes Sbrina ajo i gjeti dhe luftetaret e tjera te cilat qyheshin:luftetarja e merkurit,luftetarja e marsit,luftetarja e jupiterit,dhe ne gjysmen e episodave te fundit ajo sbuloi edhe nje luftetare te vogel te cilen e quanin Rini.....luftetarja e henes-sabrina ajo ishte princesha e henes.Por a jo nuk e dinte se ishte nje princesh ..Luftetarja e henes-sabrina gjithmon grindeshin me ne djal qe ai quhej darian.Ai ishte njeriu me mask.Kur dikush ishte ne rrezik ai e ndihmonte....Nje ditdhe e sabrina dhe dariani ishin duke shkuar ne nje banes,per vizit..Ata kishin hipur ne nje ashensor...Kur u shfaq armiku.Dariani nuk kishte q`te bente dhe u shendrrua ne njeriun me mask.Kur e pa sabrina qe a i ishte njeru me mask,edhe ajo nuk kishte q`te bente dhe u shendrrua ne luftetaren e henes.Te dy u quditen kur pane njeri tjetrin qe ishin ashtu...dhe ne fun ata u dashuruan me njeri tjetrin****......e-mail addres hana-1999@gaming-hack.com

 604. senola said on Dec 29 2009, 06:12 AM:

  dua te shoh mila dhe shiro. flet per nje vajz qe luan volejboll. ajo eshte nje vajze guximtare ecila nuk dorzohet lehte. ajo don nje djale qe luan volejboll.ai quhet shiro.serite emila dhe shiro flet per dy te rinj te apasionuar pas volejbollit.

 605. Phuu said on Dec 28 2009, 08:12 AM:

  une e dua mila dhe shiroon mulaan 2 dhee 12 princesat balerin

 606. eglantina said on Dec 28 2009, 07:12 AM:

  mua me pelqen Mila dhe Shiro

 607. eglantina said on Dec 28 2009, 07:12 AM:

  mua me pelqen me se shumti mila dhe shiro sepse une e dua shume voleybollin tungg

 608. fjolla said on Dec 28 2009, 05:12 AM:

  UNE DUA TA SHIKOJE FILMIN ME DYMBEDHJET PRINCESHAT SEPSE ME PELQEN SHUME

 609. ela said on Dec 27 2009, 09:12 AM:

  deshiroj te degjoj kenge

 610. ela said on Dec 27 2009, 09:12 AM:

  deshiroj te degjoj kenge

 611. diana said on Dec 25 2009, 15:12 PM:

  1222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222222 princeshatttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

 612. Symira said on Dec 25 2009, 12:12 PM:

  mua me pelqejn aventurat e sirenes se vogel,mila dhe shiro, aventurat e miushit miki,aventurat e rejta te uini puh.

 613. yllza dhe elsa said on Dec 25 2009, 10:12 AM:

  neve na pelqen prej filmave vizatimore mila dhe shiro qe eshte nje film shum i mir po gjithashtu neve na pelqen edeh 12 princeshat balerina ,mulani etj .Tung flm shum ju pershendesim

 614. gresaa said on Dec 24 2009, 12:12 PM:

  mua me pelqen prej filmave vizatmior mila dhe shiroo por me pelqen edhe barbi dhe magjia e diamantve

 615. about the film said on Dec 24 2009, 10:12 AM:

  sma merr mendja se qene 12 motra dhe si hidhnin floket e njera tjetres ne shesh.sidomo per ate qe sillte kepucet.apo sqe alamet djali edhe dy motra te qene do ziheshin per flokesh jo 12 qe jo flok sdo lenin po as rrenjet e flokve.

 616. ela dhe zana said on Dec 23 2009, 15:12 PM:

  naten naten naten naten nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttttttttttttttteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.nga ela ju puth fort dhe qau nga ela dhe zana hahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah

 617. meri said on Dec 23 2009, 15:12 PM:

  une jam meri qe bej humor te portokallij mua me pelqen nga filmat vizatimor mila de shiro sepse eshte nje sport olimpjan dhe eshte nje voliboll i mire naten se po bie ne gjume qau dhe puc puc nga meri

 618. otr said on Dec 23 2009, 15:12 PM:

  si je nojzi me ka marre malli shume te dua shume nga rozana naten dhe qau

 619. esmeri said on Dec 22 2009, 13:12 PM:

  tani sa filloi esmeri

 620. dekl said on Dec 22 2009, 13:12 PM:

  hpbobh g nmormbw3b2 beehb3obtu bruwcvn bnruvsncf vwuqc bv2uwv beubenv evq v veivwub4 vwigvn3ngbnw beihiy n yrtnvnvnwhu bruuuuuuufhvnnkv brireeiv ddie fjfjv jd dju deibe brjkri vdnir nbrirj yihjk kti kgirg krh ihrenjgktkmhmgjncn gbtiug vjurudjedmkxk vjhrudj ddj jeujvubnvr rhb rnvue ugvyru ufvuryvhfhr vbfjdj fjvjsdjksksvkvjvkg vdfjvksnkncn dngnd nbdkjkvsk dkvsgfha fwih eg fvjgef brh bg vegh gegh fifb brig rgh vnugi gjeihb rrugnvn vwnid jfrnbwbn vnre vbgw ehvwigfvqn qbwbb vh er e vjmrgfekvbm ievbneinw ugf edbnnei dib firg fr ityu rgir htikghjj fjbgkbjg gbjfvmk bvfkgmf

 621. bla said on Dec 22 2009, 13:12 PM:

  bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla bla blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bla bla blaaa

 622. otr said on Dec 22 2009, 13:12 PM:

  ju persendet me kengen e nojzit dhe rozanes otr eshte njesh dhe eshte me i mire se tba naten dhe GEZUAR vitin e RI 2010 PUQ

 623. alesio said on Dec 22 2009, 12:12 PM:

  mua me pelqejn super meni spajder meni,mua me pelqen dhe dragon bolli,6 bijoniket edhe shiro etj ju dua shume nga ale.hahahahahahahahahahahah.qau naten,.

 624. sara said on Dec 22 2009, 12:12 PM:

  mua me pelqejn te gjithe

 625. kijg said on Dec 22 2009, 12:12 PM:

  mua me pelqejn te gjith 5333 00............

 626. orsela said on Dec 22 2009, 12:12 PM:

  mua me pelqejn winx ,12barbit princesha balerina barbi maripoza princesha dhe e varfera ,mila dhe shiro me pelqen sepse eshte nje sport i volibollit bratz dhe etj.mua me pelqen edhe analia,e esmeri.Tung nga ela

 627. suzana said on Dec 22 2009, 12:12 PM:

  mua me pelqejne barbit

 628. elona said on Dec 19 2009, 14:12 PM:

  mua me peleqejne filmat qe te japin mesazhe te bukura....... p.sh filma gazmore ,per te rritu,per femije etj

 629. azra said on Dec 18 2009, 10:12 AM:

  mua më së shumti me pelqen volejbolli,sepse mila eshte e shkëlqyer hehehehe mila_nami_kori jan tre zemra ne volejboll

 630. kosovare said on Dec 18 2009, 07:12 AM:

  un jam kosovarja prej qe ja ka nis filmi vizatimor mila dhe shiro un gjith nje behem ma e sjellshme me volejbollin mila esht e shkelqyshme me ato gjuajtjet e veta te bukura un kam deshir me qen si mila dhe me shoqe e me motra luaj volejboll gjdo dit ashtu dhe siq bon mila une gjithmon e kam percjell milen edhe e dua shumm dhe kam deshir qe mila te fotoj kampjonatin ahahahhahahahahhaha klm

 631. ebsar said on Dec 17 2009, 15:12 PM:

  fej un deshiroj filmat vizatim sepse a ta jan shm te mia

 632. analia for very nice said on Dec 17 2009, 13:12 PM:

  ...........................kam deshire te kap riki montanen por ai do tja mbathe por jo kaq lehte ai me ka vrare babane, mamin,motren time kamilen te dashurin tim xhonin. ai njeri ka vrare shume njerez por mos u merzisne te keqinjte perfundojene gjithmone keq ndersa te miret gjithmon ne rrugen e mbare dhe te mire por biznezi i rikit do te shkaterrohet shume shpejt. edhe sara i digjet fytyra ahhhhhhhhhhhhhhhhh sa keq me vjen per te hahahahahahahhaahaha ata perfundojne gjithmone keq hahahahahahhahahaha ndiqeni analine uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa i bukur me pelqen vetja ime shume hahahahahahahhahahhahha edhe mariana me fytyren time . sa keq per te.

 633. mila azuki said on Dec 17 2009, 12:12 PM:

  edhe filmi i narutos eshte shume i bukur

 634. rinor rafuna said on Dec 17 2009, 11:12 AM:

  rinor rafuna ma i forti ne bote

 635. didi said on Dec 17 2009, 02:12 AM:

  mehmet kosova nuk është hiç i mirë këtë fjalë ta dini të gjithë

 636. gona said on Dec 17 2009, 00:12 AM:

  mua mmepelqen mehmet kosova ma i mir esht

 637. shiro thanks mila said on Dec 16 2009, 11:12 AM:

  uuuuuuuuuuusaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu

 638. MILA AZUKI . ME BUKUROSHE .... said on Dec 16 2009, 11:12 AM:

  mua me pelqen shume vollejbolli shikoni se rite e mia ato nuk jane gjoja por edhe te verteta a ta kane shkruar per historine time dhe per serite me te bukura qe kam perjetuar. me nefund edhe mua mu rikthye mami . perseri shikojeni ndeshjen me kaaorin . DO TA MUNDIM!!!!. jepiniiii jepini jepini , jogina . kam nevoje edhe per ty sori. hahahahahahahhahahahahahahahahahahhahahhahahahahahahahahaha.ju dua shume dhe sidomos SHIRON AI EDHTE NJE NGA I DASHURI IM ME I MIRE E DUA SHUME EDHE E PERSHENDES. JU DUA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHHAHAHAAHAHAA.

 639. sindi lumani said on Dec 16 2009, 11:12 AM:

  barbi de dymbedjet princeshat jane nje nga filmat me te bukura ne bote por jo tamam ne bote ka edhe filma vizatimor tte tjera.....................ato jane 12 kercimtare me te bukura edhe me te shpejta . mua me pelqejne shume sidomos ajo xheneviv mo sa e mira . dhe martohet e dhe me ate.......... te kepuceve hhhhhahahahahahahahaha. shume filem i bukur [very nice].hhhahahahahahahahahahahahahahahah.

 640. diellza said on Dec 15 2009, 12:12 PM:

  gfwyshdhwheduhdkwndwidnmwusds

 641. esmer ezo said on Dec 14 2009, 03:12 AM:

  Mu um pelqejn krejt me filma vizatimor e me filma po per filma veq esmerin ose naj kush tjeter sit lun si tum pelqen po esmeri um pelqen mas shumti...................

 642. vosi said on Dec 13 2009, 16:12 PM:

  tung mu me pelqen shum filmi12 PRINCESHA dhe esht i mior''.

 643. ela said on Dec 13 2009, 14:12 PM:

  mua me pelqen me se shumti mila dhe shiro sepse kan shum spotin e bkur

 644. rinor said on Dec 12 2009, 08:12 AM:

  rinori ma i forti ne bot

 645. dragon ball said on Dec 12 2009, 08:12 AM:

  eshte filmi ma i miri ne bot

 646. alban said on Dec 11 2009, 12:12 PM:

  Gëzuar festën e Vitit të Ri 2010

 647. alban said on Dec 10 2009, 15:12 PM:

  e-maili im është john_cena_87@live.com

 648. alban said on Dec 10 2009, 15:12 PM:

  I Love ESMER,ALI,EZEL

 649. alban said on Dec 10 2009, 15:12 PM:

  mua më pëlqen esmeri se është trim e ska frik nga askush as edhe nga lugati

 650. shyrete karanezi said on Dec 10 2009, 13:12 PM:

  mua me pelqen shum 12 princeshat

 651. sara skenderi said on Dec 10 2009, 12:12 PM:

  a jeni te gjith mir?

 652. sara skenderi said on Dec 10 2009, 12:12 PM:

  mua me pelqen shum ezo dhe esmeri sebse jan shum te bukur

 653. adis skenderi said on Dec 10 2009, 11:12 AM:

  mua me plqen esmeri se eshte i fort e trim nuk ka frike nga bullgari ESMER ALI EZO

 654. john cena said on Dec 09 2009, 10:12 AM:

  john_cena_87@live.com

 655. Alban said on Dec 09 2009, 10:12 AM:

  Mua nuk më pëlqen anjë film vizatimor përveç SERIALIT "VITET E HUMBURA

 656. Eduart said on Dec 09 2009, 09:12 AM:

  mua me pelqen me shume filmi vizatimor Çmenduritë e perandorit

 657. daniel said on Dec 08 2009, 07:12 AM:

  ky quni si shkruka keshtu sme pelqeka fare qenka pa edukate.

 658. sasa said on Dec 08 2009, 04:12 AM:

  muaaa me pelqen mila dhe shiro sepse edhe sporti i cili me pelqen shum shum shum sporti esht folejbolli i cili me pelqen hsum po esht tjer filma vizatimor me pelqej po ky mes se shumti edhe po nga barbit me pelqejn:barbi 12princesha balerin ,princesha dhe e varfra,bukuroshja e fjetur,hirushja,borbardha kjo qysh i kom shkru une nuk jon qishtu qe i pelqej po une veq do i kom cek sepse une nuk dua te tregoj krejt qa me pelqen mua e qa jo po une mes se shumti me meqen mila dhe shiro edhe borbadha kto fjal i ka shkruar sasa

 659. edonis said on Dec 07 2009, 12:12 PM:

  mua me pelqen filmi 12 princesha balerina

 660. Ezo Eshte Ajlini said on Dec 07 2009, 12:12 PM:

  dhe un iom ne kl 5 a mundesh mema dhan e-mailin se edhe un kom

 661. Ajlini(l)Ezo said on Dec 07 2009, 12:12 PM:

  arbnora klases së pestë si ie

 662. njeshi said on Dec 07 2009, 09:12 AM:

  ckemi elsa si je mir ?

 663. ....... said on Dec 07 2009, 08:12 AM:

  a e keni vendosur pemen e krishtlindjeve

 664. adriana said on Dec 07 2009, 08:12 AM:

  ti esmer apo si do qofte ta kesh emrin qa shkruan keshtu fjalesh te pista. ketu i lexon kushdo ato fjalet qe shkrua ti.

 665. donjeta hashani said on Dec 06 2009, 11:12 AM:

  me pelqejne shume 12 princeshat a mundet dikush te me tregoj se ku mun d ta gjeje filmin e tyre ne internet do te isha mirenjihese

 666. ESMER said on Dec 05 2009, 14:12 PM:

  CAO SE SHKOVA TA SHOH FILMIN VIZATIMOR Magjistari i Ozit

 667. ESMER said on Dec 05 2009, 14:12 PM:

  OJ BYTHQE MA HANKSH TI MU MUTIN PËRZIER ME SHURR

 668. ESMER , ALI , EZEL said on Dec 05 2009, 14:12 PM:

  NEVE NA PELQEN FILMI VËZHGO DHE RAPORTO QË LUAN TË SHTUNËN 5 DHJETOR 2009 ora 21:00 TEK PROGRAMI Film Hits

 669. anita said on Dec 05 2009, 13:12 PM:

  Mua me pelqejn me se shumti>>> Tek Naruto me pelqen Naruto,Në dragon ball z Gohan,dhe tek mila dhe shiro me pelqen mila,Tek TMNT ose ndryshe ningjat breshkat Mikelangjelo,Dhe tek sferat e reja Najon sepse nuk ka filem te vizatimuar qe nuk e kam par përveq qytyreve që si shiqoj kurrë Barnin e qita filma te vizatimuar qe jan per beba.Të gjithë filmat vizatimor i dua por me së shumti NAruton ëndërra e tij është te bëhet hokage ningja me i fort i fshatit te tij babai i narutos ishte nin gja me i fort i nje fshatit dhe i burgosi nje perbindësh narutos brenda shpirtit te tij qe ta shpetonte fshatin ai i tha banorve te fshatit ta konsideronin naruton si hero jo si perbindesh pas kesaj qe ai tha ai e burgosi perbindeshi dhe vdiq.Por banoret e konsideronin me shum si nje monster kesh tu qe askush nuk e donte nuk kishte asken qe ta perkrahte as shok as familje derisa e gjeti nje njeri i quajtur Mjeshter iruka.Ai ishte nje ningja dhe e kishte historin te njejte si naruto keshtu qe ai e perkrahi naruton dhe e ndihmoi te behej nje ningja pas kesaj naruto shpetoj iruken nga nje njeri i keq qe donte ta vriste.Dhe pastaj ai mesonte me mir dhe gjeti miq te mir pastaj naruto shpetoj shum her fshatin e tij dhe u konsiderua si nje hero kur naruto nevrikosej ai nxirrte fuqin e perbindeshit dhe nuk e kontrollonte dot.MIr kaq tregova e kam tepruar pak po lere fare QaO Qao

 670. blerta said on Dec 05 2009, 13:12 PM:

  une dua shum ta shikoj milen dhe shiron sepse me pelqen shum volejbolli dhe me pel qen shum ai filem i vizatimuar aty kam mesuar ta dua edhe me shum volejbollin

 671. nola said on Dec 05 2009, 11:12 AM:

  me pelqen mila dhe shiro i adhuroi sepse luain nje sport shum te bukur

 672. adriana said on Dec 05 2009, 10:12 AM:

  une emri e vertete nuk e kam adriana dhe ca ben keshtu pyetje pa lidhje

 673. ....... said on Dec 05 2009, 10:12 AM:

  jo ngaqe kishe emrin si vajza e danielit

 674. adriana said on Dec 05 2009, 10:12 AM:

  po. pse?

 675. ....... said on Dec 05 2009, 10:12 AM:

  Adriana a e shef analian

 676. adriana said on Dec 04 2009, 13:12 PM:

  mua me pelqejne vetem:Naruto , Dragon Ball dhe Mila. asnje nga filmat e tjere nuk me interesojne. ato jane per beba

 677. leonesa said on Dec 04 2009, 09:12 AM:

  mu me pelqen me se shumti 12 princeshat barbi i ishullit te humbur akualuna dhe mila dhe shiro edhe luftetaret e henesa

 678. folejbolli said on Dec 04 2009, 03:12 AM:

  une e dua sportin e folejbollit shum sepse esht nje sport i cili te ndimon pak sa pak per tu rritur une luejt me shoqen time dhe gjithmon e muj tung tung nga folejbolli

 679. analiza said on Dec 04 2009, 03:12 AM:

  mua me pelqen bukuroshja e fjetur shum mua me pelqen princesha dhe e varvra tung nga prindesha analiza

 680. ....... said on Dec 04 2009, 03:12 AM:

  mua me pelqen shum barbi 12princeshat balerin po ashtu me pelqen edhe mila dhe shiro po edhe shum shum tjer filma te vizatuiar tung tung nga .......

 681. princesha said on Dec 04 2009, 03:12 AM:

  mua me pelqen shum mila dhe shiro tung

 682. edona said on Dec 03 2009, 17:12 PM:

  po me pelqen shum jeni mat miret i peshendes te gjith ata qe kan dhen komente per ket filem te animuar esht shum i mir

 683. fazilja said on Dec 02 2009, 12:12 PM:

  sa i du barbit

 684. fazilja said on Dec 02 2009, 12:12 PM:

  o sat mira barbit 12 princeshat o zot sa me pelqejn

 685. Mila said on Dec 02 2009, 12:12 PM:

  Hej ZONJUSHA Analia e veme me bast se je me e mira? Mos flit kurr pa e provuar

 686. elsa said on Dec 02 2009, 12:12 PM:

  mila je me e mira,kur te rritem edhe pak dua te behem si ty!

 687. ANALIA said on Dec 02 2009, 09:12 AM:

  Une dua te behem volejbolliste shume e mire se une kercej shume lart dhe godas shume mir dhe askush nuk mund te me mund mua1

 688. AFERDITA said on Dec 02 2009, 09:12 AM:

  barbi dhe 12 princeshat balerine jane shume te bukura dhe dua ti shikoj prap!

 689. penelopa said on Dec 01 2009, 14:12 PM:

  ezoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo dheeeeeeee esmerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 690. adisa said on Dec 01 2009, 11:12 AM:

  mua me pelqejne shume princeshat sepse jane te kendesheme dhe te bukura oki/////

 691. lena said on Nov 30 2009, 15:11 PM:

  shume e bukur eshte ky filem shume me pelqen sepse edhe une kam deshir te jem balerin si keto.

 692. princesha said on Nov 30 2009, 14:11 PM:

  mua me pelqejne shum filmat me princesha dhe dua te jem ashtu si ato

 693. erza krasniqi said on Nov 30 2009, 10:11 AM:

  mua me pelqejn lojat me barbi teper shum se jam 7 vjeqare a kam mundsi mi shiqu

 694. .... said on Nov 30 2009, 07:11 AM:

  mua me pelqen volibolli shum un luaj me miket e mia mua me pelqen te hidhem shum lart un jam 1meter80 centimetra hidhem shum lart po ashtumund ta kaloj rrjeten gjithmon i zhys topat dhe i gjuaj setet djithmon fitojm asnj nuk mund ti pret goditjet e mia

 695. Djellza. said on Nov 29 2009, 12:11 PM:

  Mua me pelqen shum Bang Bang, Dhe e adhuroj shume filmin e animuar MILA DHE SHIRO.Por gjithashtu mund te them se me pelqejn edhe filmat e tjere.

 696. shiro said on Nov 29 2009, 10:11 AM:

  mua me pelqen shume volebolli dhe i pershend sete gjidh adhuruesit e mi le te dergojn komente te shumta ju dua te gjihtve ne venqanti avjzat

 697. shiro said on Nov 29 2009, 09:11 AM:

  voledolli esht sporiti ma i mir dhe me pelqen ta luaj kete spot falemenderit te gjith dhe ju dua shum ne fenqan vatazj

 698. ........ said on Nov 29 2009, 09:11 AM:

  mu me peleqn mila dhe shiro sepes mua me pelqen shm.... voli bolli unë luaj me shoqet ne shkll dhe na pelqen shum

 699. valmira said on Nov 28 2009, 12:11 PM:

  i dua shumë filmat e vizatuar e sidomos me barbi

 700. blerona said on Nov 28 2009, 12:11 PM:

  mua me pelqejn shumë filmat me princesha

 701. tina&linda&jona said on Nov 28 2009, 10:11 AM:

  NE E PREFEROJM FILMIN E ANIMUAR 12 PRINCESHAT SHUMMMMMMM

 702. ............ said on Nov 28 2009, 10:11 AM:

  mua me pelqen mila dhe shiro sepse edhe sporti i miles me pelqen shum mila dhe shiro esht shum shum shum shum i bukur shikojeni ne bang bang nga ................

 703. ............ said on Nov 28 2009, 10:11 AM:

  mua më pelqen shum 12prinshat balerin gjithashtu edhe barbit tjera me pelqejn por mua qe me pelqejn jom:barbi dhe arthyesi ditari i barbit por me pelqen edhe nje filem vizatimor qe lun ne bang bang i cili me pelqen shum shum shum me pelqen jasht mase mila dhe shiro i cili lidhet me folejboll edhe sporti i folejbollit me plqen mila dhe shiro ne bang bang mua me pelqen jasht masa aaaa ok tung nga .......... Nëntor 28.11.2009

 704. FATIME said on Nov 28 2009, 05:11 AM:

  TUNG MUA PER VETE ME PELQEJN SHUM 12 PRINCESHAT. DHE SHPRESOJ SE DO TA QITNI ME SHPESH NEPER EKRANE TELEVIZIVE SEPSE ME TE VERTET TE GJITH FEMIJET E PREFEROJN KETE FILM VIZATIMOR. MUA TE GJITHA PRINCESHAT ME PELQEJN MIRPO NJERA PREJ TYRE QE ESHTE ME E ADHURUAR ESHTE PRINCESHA E 3 QE QUHET KORNINA ME DUKET. TUNG. KISSS. JU DUA PRINCESHA...

 705. Disney Princess said on Nov 26 2009, 06:11 AM:

  Uu se per pak harrova Winx club me pelqen

 706. Disney Princess said on Nov 26 2009, 06:11 AM:

  O c kemi goca,mua me pelqejn te gjithe filmat sidomos Naruto,luftetarja e henes,aladini,sferat e dragoit,mila dhe shiro,titanet e rinj,xh ai xho,miza megi,princesha aurora,te gjith versionet e filmave te barbie... e shume te tjere... Ju lutem "Bang Bang" ta transmetoni filmin "E Bukura dhe Bisha" PAQIM GOCA JENI ME TE MIRAT!

 707. agi said on Nov 24 2009, 05:11 AM:

  mua me pelqen diomond castile

 708. ESMER said on Nov 24 2009, 04:11 AM:

  UNE DUA TA SHIKOJ FILMIN VITET E HUMBURA SEPSE E KOM EZON ATY EDHE ALIUN

 709. diona said on Nov 24 2009, 03:11 AM:

  une jam princeash dhe dua ta shikoj filmin me princeshat

 710. dorentina said on Nov 23 2009, 13:11 PM:

  edhe mua me pelqeu shummmmmmmmmmm ishte gjirim shum i bukur

 711. shine said on Nov 23 2009, 09:11 AM:

  mu me pelcejn filmat vizatimor si p.sh barbi ose princeshat sepse jan te bukura

 712. delfina said on Nov 23 2009, 09:11 AM:

  mua me pelqen shum 12 princesha dhe dua ta shikoj per her

 713. sena said on Nov 22 2009, 12:11 PM:

  mua me pelqen shume filmi 12 princeshat kercimtare

 714. yllza said on Nov 21 2009, 10:11 AM:

  mua me pelqen shum filmi vizatimor 12 princesha balerina sepse un kam shum deshire te behem nje balerine dhe me te vertet ku film vizatimor eshte shum i mir .Vazhdoni ta shkikoni kete film vizatimor sepse eshte me te vertet nje film vizatimor qe ia vlen ta shikosh

 715. Mediana said on Nov 14 2009, 04:11 AM:

  mua më plqen shum filmi vizatimor 12 princeshat balerin ama shum shum shum shum shum shum shum shum me pleqn edhe tjera barbi por kjo me pleq pak me shum por edhe barbi dhe arrthyesi me plqen shum shum shum shum por ktu esht fjala per 12 princeshat balerin por edhe barbi dhe arrthyesi me plqen shum sa 12 princeshat balerin mua me plqen shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum shum 12 princesht balerin tung tung dhe vazhdoni ta shikoni filmin fizatimor 12 princesha balerin.Tung nga Mediana

 716. agnesa said on Nov 12 2009, 12:11 PM:

  ma e mira esht borbardha

 717. agnesa said on Nov 12 2009, 12:11 PM:

  ma e mira esht borbardha

 718. Kristina said on Nov 12 2009, 03:11 AM:

  sa fantastike jan filmat vizatimor mua me pelqejn shum se edhe boset jan fantastike si mua

 719. vanessa said on Nov 11 2009, 08:11 AM:

  edhe diqka harova me ju than ti malsore duraku ktu nuk osht per me dergu keng po me qu koment per 12 princeshat oki se per me qu keng vizito web-faqen www.teksteshqip.com nese nuk e ke dit se munesh me qu edhe 1 tekst ose me bo permisime te kengewe qe i kan deru te tjert tung tung ju duashumm

 720. vanessa said on Nov 11 2009, 08:11 AM:

  ejjj mos mi qini nervat qitash ju djem se ju nuk dini sen krejt te budallum jeni edhe qiky film vizatimor me 12 princesha osht shum i mir teperrrrrrrrrr edhe diqka jjjju qika muni me kontaktu me mu ne e-mailin tem laureta_bukuroshja@hotmail.com oki edhe ju djem ma hani k**** oki ju dua qika me falni per shprehjet e mia po qishtu e lypin kta se jon pisaaaaaaaaa.....

 721. malsore durakuuuuu said on Nov 10 2009, 03:11 AM:

  vetem ama ama vetem ama ama hije te ka floku i bardh hije te ka floku i zi....[ooooo] nga dita qe ti ke ardh me ke mbush me dashuriii [me dashurii] ngjyren flokve ja ndryshon gati per gjdo jav ti gjithmon me befason,ti me len pa fjal nje Zeshkane nese e vrej,Floket ti i lyn me te nje Bjondine nese e pelqej Bjonde behesh ne mengjes....(hej ej ej) T'gjitha nazet ti duroj se te dashuroj, Ti gjithmon je befasi me ty ska monotoni.. Her je zeshkane,Her je Bjondine, Por ti je gjthmon per qefin tim, Behu Bjondine, Behu Zeshkane, Vetem ama ama zemren tane.. Her je zeshkane,Her je Bjondine, Behu bjondin) Behu Bjondine, Behu Zeshkane, (Behu zeshkanee) Her je zeshkane,Her je Bjondine, Por ti je gjthmon per qefin tim, Behu Bjondine, Behu Zeshkane, Vetem ama ama zemren tane Vetem ama ama zemren tane. Hije te ka floku i Bardh, Hije te ka floku i Zi....(-oooo) Nga dita qe ti ke ardh me ke mbush me dashurii (me dashurii) Ngjyren Flokve ja ndryshon gati per qdo Jav Ti Gjithmon me befason, Ti me len pa fjal.. Nje Zeshkane nese e vrej,Floket ti i lyn me te Zez...(hou hou) Nje Bjondine nese e pelqej Bjonde behesh ne mengjes....(hej ej ej) T'gjitha nazet ti duroj se te dashuroj, Ti gjithmon je befasi me ty ska monotoni. Her je zeshkane,Her je Bjondine Por ti je gjthmon per qefin tim, Behu Bjondine, Behu Zeshkane, Vetem ama ama zemren tane...

 722. lori said on Nov 09 2009, 10:11 AM:

  uuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaa sa te bukura ishin fantastike

 723. majlinda said on Nov 09 2009, 10:11 AM:

  edhte nje filum perfekt

 724. 4 voglushet said on Nov 09 2009, 02:11 AM:

  mu me pelqejn shum filmat vizatimor shikoj me vllaun edheu filma vizatimo me motrat je pershendes 12 princesat tung kaloni mir tuj shiku filma vizatimot

 725. blerta said on Nov 07 2009, 04:11 AM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimor me barbie nje nder filmat e mi te proferuar meo princesha osht 12 princeshat edhe barbi e ishullit te humbur ro edhe pegazuzui

 726. kosovare said on Nov 07 2009, 04:11 AM:

  un e pershendes barbit po dua ti shikoj amudem

 727. albulena said on Nov 05 2009, 11:11 AM:

  mua me pelqen shum filmi i animuar 12 PRINCESS

 728. belisa said on Nov 04 2009, 12:11 PM:

  uaaaaaaaaaaaaa sa te bukura qenkan keto yll fare sa e bukur isht macja

 729. sexyyyyyyyyyyyyyyyyyy said on Nov 03 2009, 13:11 PM:

  22 2009 1 35 pr un jam vera dhe me pelqen shum vazhdimi i kti cartoni vizatimor dhe shum me pelqennnnnnnnnnn

 730. vera said on Nov 03 2009, 13:11 PM:

  dua ti sho 12 princesat

 731. era said on Oct 31 2009, 00:10 AM:

  uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa me pelqen barbi dhe 12 princeshat balerina .................. sidomos zheneviv qe u martua me princin

 732. sindi l said on Oct 29 2009, 12:10 PM:

  uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaa sa i bkur film i 12 princeshave balirina yll fare eeeeeeeeeeee sidomos ajo zheneviv oo sa e bukur me pelqen sshume hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha!

 733. gerard said on Oct 29 2009, 11:10 AM:

  valla me kqyr edhe ne interne certana spaasna pa kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr po ju qikat sdini sen per qata qyrni

 734. festimi said on Oct 29 2009, 11:10 AM:

  valla ma hankshin mutin 12 barbikat edhe pecin ma ilpifshin

 735. ajo qe kerkujt sja bon rrafsh :P said on Oct 28 2009, 12:10 PM:

  valla ja keni nis me flliq qitash aa kuuu ncncncnncncn

 736. ermira said on Oct 26 2009, 03:10 AM:

  mua me se shumti me ka pelqyer filmi princesha analiza gjithashtu barbi dhe 12 princeshat balerina

 737. gjeneviv said on Oct 22 2009, 11:10 AM:

  un i perferoj ti shikoj 12 princesha edhe barbi me ditar dhe ketu di filma vizatimor i dua shummm

 738. gjeneviv said on Oct 22 2009, 11:10 AM:

  mua me pelqen 12 princesha edhe barbi me ditar per mua jan te perferuart te mi edhe kam deshir ti shikoj sa me shpesh edhe jam si gjeneviv 12 princesha zemera

 739. anila said on Oct 22 2009, 08:10 AM:

  un i dua shum 12 princeshat balerina ato jan shum te bukura un kisha pas deshir te jem njera nga ato dhe shpresoj kur te rritem te behem si ato i love princez disney

 740. xhovisa frroku said on Oct 22 2009, 05:10 AM:

  vidio 1 princeshat dhe barbi balerina

 741. ana said on Oct 19 2009, 05:10 AM:

  mua me pelqen shum ai film me pelqen ta shikoj 12 princshat.

 742. ana said on Oct 19 2009, 05:10 AM:

  mua me pelqen shum ai film ciao

 743. vlora said on Oct 18 2009, 14:10 PM:

  shum i mir

 744. vlora said on Oct 18 2009, 14:10 PM:

  un e kam shkiuar dhe me pelqenn shumm po edhe jam si balerin

 745. bleona said on Oct 17 2009, 05:10 AM:

  mua me pelqene me filmi vizatimor 12 pricesha dhe aurora

 746. egzona said on Oct 17 2009, 03:10 AM:

  hahhaha hiiiihihiih hehhehhehe

 747. albulena said on Oct 17 2009, 03:10 AM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimor me barbie nje nder filmat e mi te proferuar meo princesha osht 12 princeshat edhe barbi e ishullit te humbur ro edhe pegazuzui

 748. mirjeta said on Oct 13 2009, 07:10 AM:

  mua me pelqen shum filmi me 12 princessat balerin ato jan te bukura shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm por ruina jav ka plas zemre 12-ve se ajo u kan shtrig e keqe haahhhhaaaaaahaaaaahahahahhahahahahahahhaha hihihihihihhiihihihihihi hehehehehehehheeheehhh sa interesant

 749. bythqja said on Oct 12 2009, 08:10 AM:

  ma hankshin mutin krejt filmat vizatimor

 750. emi said on Oct 12 2009, 08:10 AM:

  mua me pelqen shuum barbi dhe dymbedhjet princeshat balerina edhe barbi ne ushull

 751. tina said on Oct 10 2009, 19:10 PM:

  me pelqen princesha barbi maripoza

 752. rigjina simonaj said on Oct 10 2009, 19:10 PM:

  me pelqen 12 prinsesht balerin

 753. sara said on Oct 04 2009, 12:10 PM:

  mua me pelqen filmi luftetarja e henes dhe dua ta shikoj perseri qao

 754. lorta said on Oct 04 2009, 12:10 PM:

  unë e kam par filmin dhe më pëlqeu shum dhe dua tashikoj prap këtë film

 755. fitore said on Sep 26 2009, 10:09 AM:

  barbi mariposa

 756. eliona said on Sep 25 2009, 02:09 AM:

  une jam nga prishtina dhe e dua shum filmin 12 princesha balerina Qaoo

 757. kiki said on Sep 22 2009, 15:09 PM:

  me pelqen 12 prinseshat baleina sssssssssshhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmju lutem qiteni ate film qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 758. balerina said on Sep 19 2009, 07:09 AM:

  ne jemi 12 princes balerina jemi nga america a e dini se? ju ë?thnx shum

 759. loreta said on Sep 17 2009, 02:09 AM:

  me pelqen shum ku filem dhe du ta shikj prap

 760. gona said on Sep 16 2009, 15:09 PM:

  pershendetje mua me pelqejn shum filmat vizatimor dhe i dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

 761. gona said on Sep 13 2009, 09:09 AM:

  kaka muti edhe shrra jon tanat

 762. gona hana djellza said on Sep 13 2009, 02:09 AM:

  gona hana djellza saranda kosovarja edona luanda arora melisa teuta lonora edhe donika jan 12 prcesha balerina a po ahhahahah hihihi ma te mirat shembullore me 55555555555555555555555555555555555555555555555555555555

 763. antoneta said on Sep 12 2009, 04:09 AM:

  une orinceshta balerina ju dua shum dvd ju kam cd kret ju ve kam qef ty me ju pa lkam deshiri shum edhe uen kma shum qef barbieeee dehe krjet dhome me ju ekammama hahahah edhe ju dua shuum me zemere

 764. Anita Ismaili said on Sep 11 2009, 12:09 PM:

  Tung goca si jeni une i dua 12 princessat balerina dhe e shikoi filmin shpesh se me se shumti pelqen ky film tung tung Anita Ismaili

 765. jksd v.l\kjz;khvfn ajkhfll said on Sep 07 2009, 06:09 AM:

  filmat vizatimor qe me pelqejn me se shumeti jan:1)dragon ball,2)lupen 3 ja pra keta jan filmat qe me pqelqejn me se shumti

 766. djellza barbi said on Sep 03 2009, 03:09 AM:

  mua me ka pelqyer shum barbi dhe 12 princeshat balerina tung tung ju du shum shum

 767. djellza bukuroshja said on Sep 03 2009, 03:09 AM:

  mua me pelqen shum barbi dhe 12 princeshat balerina tung tung ju du shum shum

 768. krenare said on Aug 30 2009, 07:08 AM:

  krenare-rexhepi@hotmail.com minire haza-rina@hotmail.com besiana ffjolla-lola@hotmail.com lolalola minire1973@hotmail.com rinesa

 769. bhasjfghsgf said on Aug 30 2009, 04:08 AM:

  vajza e lumit me pelqen shum

 770. Arbër Lezi,Prizren said on Aug 27 2009, 07:08 AM:

  UNË I PËLQEJ FILMAT:"BARNI DHE SHOKËT E TIJ","POKOJO"," GJURMËT E BLUSË","PANTERA ROZË","AKUA LUNA SFERAT", "AVENTURAT E XHIMI NEUTRON", DHE "ALERGJI NGA PËRBINDËSHAT". DUA T'I SHIKOJ EDHE FILMAT E KALUARA,SHPRESOJ QË JU DUHET TI DUBLONI FILMAT NË SHQIP DHE TË MI JEPNI DHURATË PËR MUA! ME SHUMË DASHURI, ARBËR LEZI.

 771. egzona said on Aug 26 2009, 04:08 AM:

  shum te bukura me barbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeee gammmmmmmmmeeeeeeeesssssssssssssssssssssss

 772. jasmin said on Aug 26 2009, 03:08 AM:

  mua me pelqen ky film teper diqka...

 773. ZGcjabsjhgasjgasd said on Aug 22 2009, 11:08 AM:

  baish a,vxhjagfsvdx,mnagvdsxb va

 774. tina said on Aug 22 2009, 11:08 AM:

  kam deshir ta sho filmin me te preferuar hahahahahahahah

 775. kristijana said on Aug 22 2009, 11:08 AM:

  deshiroj filmin vizatimor barbi dhe 12 prinseshat balerina

 776. zana said on Aug 20 2009, 10:08 AM:

  mua me pelqen filmi pershendetje spenk dhe akua luna sferat e reja najoni gjimi hogjun etj

 777. rinori said on Aug 18 2009, 13:08 PM:

  filmi im i preferuar esht dragon ballz

 778. blerona said on Aug 18 2009, 13:08 PM:

  un e dua filmin 12 princeshat filmi im i preferuar shum esht 12 princeshat lona

 779. reina said on Aug 09 2009, 10:08 AM:

  me pelqejne shume princeshat vecanerisht hiryshja

 780. dona said on Aug 09 2009, 05:08 AM:

  mua me pelqen 7 sferat e dragojt shummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 781. arian said on Aug 09 2009, 05:08 AM:

  mua me pelqen spateriman,badman,trangpallz

 782. alma said on Aug 09 2009, 05:08 AM:

  mua me pelqejn shum vilmat vizatimor

 783. leonit said on Aug 08 2009, 13:08 PM:

  o badihava se ska film ma tmir se sferat e dragoit

 784. leonesa said on Aug 07 2009, 03:08 AM:

  filmi im i proferuar osht 12 princeshat balerina dhe princesha e ishullit te humbur edua shum gjeneviven dhe roselen

 785. sykaltra said on Aug 01 2009, 09:08 AM:

  bravooooo LULJETA me vjen mir qe ti me ngjake mua! nersa ti sindi perse flet vet me vete askush si une mendoj spo te xhelozon ty!tashi ne te gjitha e dim se tema ketu eshte rreth 12 princeshave barbi prandaj ju lus te flisni rreth kesaj teme te pershendes tyy L......!(Tema)->po edhe une si shumica prej jush i qmoj shum filmat e animur e sidomos kete te temes qaooo

 786. kaltrinna said on Aug 01 2009, 08:08 AM:

  app arbenit e kom pa qat "MARIPOZA",edhe sikurisht qe em ka pelqy teperrrrrrrrrrrrrrrr.amo eshte edhe 1 tjeter "barbie and the diamond castle" e kur te ruqkni qeta mooo keni me harru me kqyr filma tjer vizatimor a e dini pse? se o ma i miri edhe keni qejf me e pa gjithnji. a lot of kisses from kaltrinna.bye bye!

 787. arbenita said on Aug 01 2009, 05:08 AM:

  e kom edhe ni film vizatimor qe quhet maripoza esht shummmmm i mir edhe aj me pelqen shummmm dhe e duuuuuuu qummmm

 788. arbenita said on Aug 01 2009, 04:08 AM:

  tung tung shum diqka peer stepermi pom pelqen qiky filum vizatimopr

 789. arbenita said on Aug 01 2009, 03:08 AM:

  jojojoj hhahah flm shummm ju du kretjve veq kaltrinen uk e ndrroj me kerkon heheh teeeeeeeee duaaaaa zemerrrrrrrrrr

 790. kaltrinna (prap) said on Aug 01 2009, 03:08 AM:

  ooo arbenit flm shum edeh une gjithashtu ty.po edeh kejt juve hahah.(ma se shumti barbi12princesh balerina amo ska lidhej mos kallzoni ju tjeret se tani arbenita bohet nervozz:@hahah)qao mpuqqqqqqqqqqq!

 791. arbenita said on Aug 01 2009, 03:08 AM:

  edhe mue me ka pelqy filmi vizatimor shum sidomos barbi dhe 12 princeshat balerin ju pershendes krejtve po ma shummmm kaltrinen qe e duuuaaa qummmm

 792. kaltrinna said on Jul 31 2009, 10:07 AM:

  edhe mu si kejt juve me kan pelqy sidhe em pelqejn filmat vizatimor amo qitash per qitash sipas mendimit tem ma i miri eshte qeky qe kejt kini dhon komente te mira per to d.m.th 12 princeshat balerina ju pershendes veq juve qe e keni lavdru filmin vizatimor bye-bye

 793. tina said on Jul 30 2009, 15:07 PM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimor por me shum se 12 princeshat balerina asnj nuk mund te krahasohet me askon dhe pik un e dua shum at film shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 794. elona said on Jul 29 2009, 06:07 AM:

  shum filem ohh i mir edhe ma i mir ne bot

 795. girl said on Jul 22 2009, 06:07 AM:

  shum film i mir...aaa

 796. ana A said on Jul 14 2009, 10:07 AM:

  mua me pelqen shuum barbi dhe 12 orinceshat balerina dhe ajo qe e luan rrolin shume mire eshte ruina

 797. leo dbz said on Jul 13 2009, 15:07 PM:

  ky film nuk asht ne formë filmi më i mirë është dragon ball z

 798. ceni said on Jul 13 2009, 08:07 AM:

  un e pelqej shum gogun

 799. valentina said on Jul 13 2009, 08:07 AM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimor

 800. pasjana said on Jul 13 2009, 08:07 AM:

  mua me pelqejn shum filmat horor

 801. bjondina said on Jul 13 2009, 08:07 AM:

  hej mua me pelqejn shum filmi jem

 802. erza said on Jul 11 2009, 03:07 AM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimor

 803. gogu said on Jul 08 2009, 08:07 AM:

  mua me pelqen andi boja

 804. andi said on Jul 08 2009, 08:07 AM:

  mua me pelqen ta shikoj dragon ball,supermenin,spjadermenin etj

 805. anita said on Jun 30 2009, 15:06 PM:

  mua me pelqejn shum filmat vizatimor

 806. xhorxhina said on Jun 29 2009, 04:06 AM:

  ky film eshte i mrekullueshem me pelqen ta shoh edhehere te tjera

 807. Anita Ismaili said on Jun 27 2009, 08:06 AM:

  Une e kam pare kete film dhe deshiroi qe ta shokoi edhe nje here

 808. agegegegegege said on Jun 27 2009, 08:06 AM:

  agegegeegeege mos u merrni me filma vzatimor

 809. Anita said on Jun 27 2009, 08:06 AM:

  Mua me pelqejne 12 princeshat balerina Dhe deshiroj qe ta shikij shpesh sepse me pelqen ai film qe eshte shume bukur.....

 810. ANGOLA said on Jun 18 2009, 15:06 PM:

  ALVIN1

 811. scooted hjghway said on Jun 18 2009, 14:06 PM:

  scooted highway scooted highway scooted highway scooted highway

 812. olaaaa said on Jun 10 2009, 13:06 PM:

  mua me pelqen 12 princeshat edhe jan shum te bukura ju...

 813. besa said on Jun 10 2009, 13:06 PM:

  mua me pelqejn 12 princeshat po me shum princesa e madhe & 3 tjera te vogla

 814. vesa said on Jun 10 2009, 11:06 AM:

  hi te gjithve vetem desha qe te ju thm qe te na viziton e te na shkruni komentet ne kete faqe un i dua barbit edhe ju gjtht

 815. diana said on Jun 07 2009, 12:06 PM:

  mua me pelqen ky film vizatimor shum shum

 816. djellza said on May 31 2009, 09:05 AM:

  mua me pelqejn shum shum 12 princessat por edhe e bukra dhe bisha me pelqen shum shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 817. elif_junior-06 said on May 27 2009, 12:05 PM:

  **** * # # # bq). bq). @@*** hej mu nuk me pelqene asnje film vizatimor por vetem 6 bioniket ----******* * * # # # # @@@@@@******---- tung tung tung ju pershendet junior-06

 818. dessa said on May 23 2009, 14:05 PM:

  ju dua shum ve vazhdoni hey edhe qitni filma vizatimor me barbi

 819. eloan said on May 17 2009, 09:05 AM:

  ju dua shum bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tung tung qaooo

 820. elona said on May 17 2009, 08:05 AM:

  barbie je shum e mir une e sho qto dit ne telivizot te lumt barbie

 821. albina said on May 13 2009, 09:05 AM:

  me te mirat jan 12 princeshat dhe princesha analis

 822. liridona said on May 12 2009, 16:05 PM:

  mua me pelqejn 12 princeshat dhe princesh analis esht shum e mir

 823. princesha said on May 12 2009, 16:05 PM:

  bq). @bq). p. p. h2. Your title here...@ *_mua me pelqejn shum 12 princeshat por ma se shumti prej 12 princeshave um pilqen lejsi

 824. alberti said on May 12 2009, 01:05 AM:

  mua me pelqen po u ba pak monoton qikjo pjesa s'di pse se qesin nja tjeter

 825. besarta peci said on May 11 2009, 07:05 AM:

  tung une i shikoj shum balerina por i shikoj edhe princeshen aurora etj sepse me pelqejn shum po sa e shikova princeshen analiza

 826. rita said on May 07 2009, 10:05 AM:

  princeshat me peqejn po filmi 12 princeshat dhe balernat shum

 827. gona said on May 06 2009, 05:05 AM:

  tung edhe une i shikoj princeshat balerina eshte nje filem shume i mir tek ato me se shumti me pelqen "DILIA" edhe pse te gjitha jan te mira tung.

 828. genta said on Apr 29 2009, 08:04 AM:

  tungb tuntgb duhanu gi ''''334455^^&&**&&&&****((())))___++++OOPP{{::"||||}}}}}}}]]]]]]]}}} ggbjho;lpuhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjtgfffffffffffffffffffffffffffffyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy7yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy7

 829. aRTA DAJAKU said on Apr 16 2009, 11:04 AM:

  MUA ME PELQEJN SHUM KAM DESHIR ME E PA EDHE NAJHER TJETER PO NAJ PJES TE RE SE QIT PJES E KAM PA 12 HER

 830. besa osaj said on Apr 16 2009, 11:04 AM:

  hej edhe une i shikoi ** princeshat balerina jan shum te bukura edhe me shum kur kercejn tttttuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnggggggggggggg:

 831. ............... said on Apr 13 2009, 04:04 AM:

  HEJ MOS TJU INTERESON CILI FILME ME PELQEN SE ESHTE SEKRET

 832. DELVINA HASANI said on Apr 13 2009, 04:04 AM:

  hi MUA ME PELQEJNE BARBIT SIDOMOS FILMI NE BANG BANG 12 PRINCESHAT BALERINA TUNGGGGGGGG

 833. anesa regjaj said on Apr 08 2009, 09:04 AM:

  une e shikoj filmin vizatimor barbi dhe 12 princeshat balerin dhe me pelqen shum jam vetem 4 vjeq dhe e shikoj gjdo filëm vizatimor që është per femi ju prshendes juve qe e lexoni dhe krejt qytetin tim ISTOGUN mpuq ANESA-nesa

 834. kenny said on Mar 17 2009, 11:03 AM:

  mua me pelqen me shume ani dhe eni eshte programi me i bukur un jam 4 vjec

 835. sonila said on Mar 17 2009, 06:03 AM:

  hi mua me pelqen te marre pjese tek barbat te bukura tani uneeeeeeeeeee dua ta shikoj ate film te animuar tung goca alda a te ka betur hatri moj goce bukuroshe hajt pra tung ja kalofshi sa me bukur sot ose nesr me vijne djemt eaxhes tani ciao vajza bukurosheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee do te shihemi per se ri sot jam edhe e gezuar edhe e trishtuaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tani hera e fundit qe ju them tung ose ciao erdhi dhe fundi moj goca oseeeeeeeeeeeeeeeeeee vajza te bukura

 836. sonila said on Mar 13 2009, 12:03 PM:

  hi goca ti moj alda dhe une kam bangbang dhe cufo dhe tv junier dhe mos bej si menemadhe se ke digitalb sepse te tjeret nuk kajne dig keshtu qe mos e bej kurreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee por me fal se nder hyra moj alda sepse vjen keq nga te tjeret moj naqe alda. tani hyjme ne teme mua me pelqejne shum filmat e animuara tani cao oseeeeeeeeeeeeeeeeeeee tunggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

 837. anisa_blumi said on Mar 11 2009, 08:03 AM:

  hi goca a nukpa ktheni regjigje maj.un du vetem me ju pas shoqe si te flasim ne fb ju kam thane njehere vajzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tani apo klikoni tek barbi dhe 12 princesha balerina teeeeeeeeeeeee lutemmmmmmmmmmmmmmmmmmm vajza tani pro ne qose nuk do pra methoni vajza te bukuraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tani po apo joooooooooo flisni tugn a mos kujtoni sejam mje vajze e keqe goca por kjo nuk do te ndodhe kurre flisni vaj ttttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii o tani okurre vajza te shiperise hepra vajza flisni ju une erdha te lutem flisni vajza ose gocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hej jam e zgjuar a do te flisni tani apo joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo emri i vertete i imi eshte sonila por kte emrin anisa e kam shkrua kottttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt gocccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tani tug po ju pres goca ose vajzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mirupafshim vajza bukuroshe ciao

 838. anisa _blumi said on Mar 10 2009, 11:03 AM:

  hi goca si po ja kaloni uneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jam ne kl e 5 dhe dua te teshkruajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj per ju keto gjera aaaaaaaa mundddddd tteeeeeeeeeeeee behmi shoqe jam nje vajze e zgjuar jjjjjju lutem behmi shoqe sikur jmi duke folu ne fb ne qo se deshironi ju vajza te bukura po apo jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo mund te ktheni pegjigje tani ju goca jam 11 vjece ne shollen ismail qemali po ju prs hej jam e zgjuar gocaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 839. jasina fiku said on Mar 10 2009, 09:03 AM:

  hi goca si po ja kaloni? mua me pelqejne filmat te animuara jam ne klasen e gjashte mua me pelqejne barbit tung ciao

 840. sonila bukuroshja said on Mar 09 2009, 13:03 PM:

  hi goca sa bukuroshe qen keni ba.mua me pelqen shumeeeeeeee barbit.une jam nje nxenese e mire shmeeee me10,9ndonjher ky film eshte shume i bukur si psh hirushja borebardha ditari i barbit etj ciao puch

 841. djellza said on Mar 02 2009, 15:03 PM:

  mua me pelqen 12 princesat balerina... me pelqen gjeneviv...por naga filmat me pelqen(sferat e dragoit dragon ball z)

 842. sonila said on Feb 28 2009, 12:02 PM:

  hi goca si po ju duket ky film

 843. klara milla said on Feb 28 2009, 12:02 PM:

  une jam klara dhe e ka emrin si tek barbi arrethyesi .por dhemua me pelqejne barbit tung ju uroj te gjitheve shikim te kendshem.ju puc

 844. uresa said on Feb 16 2009, 12:02 PM:

  tung ariela shum film i bukur por megjithate prap filmi i animuar 12 princeshat balerina

 845. erna said on Feb 14 2009, 13:02 PM:

  me pelqejne barbit,por e vetmja gje qe xhelozoj te ato jane historite e dashurise

 846. BARDHA said on Feb 11 2009, 09:02 AM:

  si ti shikoj barkit dhe ku ti kerkoj ne net shqip!!

 847. rija said on Feb 10 2009, 08:02 AM:

  un nuk gjelozoj ne as nje njeri sindi por xhelozoj ne barbi ehheeh dhe vetem kam pak inat tek ata qe jon te menqur

 848. rija princesssa e bukur said on Feb 10 2009, 08:02 AM:

  un jam rija dhe me pelqejn shumm princessa sepse jom vet heheh tung

 849. rija said on Feb 10 2009, 08:02 AM:

  Mua me pelqejn filmat e animuar me baribe nje nder me te parapelqyerit eshte 12 balerinat pricessa te cilat me japinenddra te bukura

 850. sindi bukuroshja said on Feb 02 2009, 08:02 AM:

  aymar je shum e bukur

 851. alda said on Jan 27 2009, 18:01 PM:

  ju qe po shtyni per barbi une kom digital bang bang qufo juunior tv kqyri qka ma don qefi adon me dit more se ju po shtyhei per bukuri po mrapshtajka jeni hahahauyauah

 852. bleona said on Jan 27 2009, 17:01 PM:

  hej ju qe po shtyheni per bukuri valla mos u shtyni se qysh ju ka fal zoti jeni adon me dit vetja nqef boll ju pask hy po skeni qka me baa hahahhh tung

 853. VERANDA KAMERI said on Jan 22 2009, 07:01 AM:

  MU ME PELQEN WINX,12 PRINCESHAT BALERIN,BARBI MARIPOZA,LUFTARET E HENES,PINOKJO,ARJELI,6 BJONITET,DITARI I BARBIT,BALTO,POLI,SABRINA SHTRIGA,BORBARDHA,HIRUSHJA,E PEHITRA,PRINCESHA ANALIZA,BUKUROSHJA E FJETUR.TUNG

 854. sindi me e bukuraa.... said on Jan 16 2009, 14:01 PM:

  un nuk gjelozoj kurr ne shoqe pr une ne klas me e bukura jom

 855. sindi manikenja said on Jan 16 2009, 14:01 PM:

  un jam sindi goska jam nga peja.... mua me pelqejn shum.... princeshat ju pershendes nga sindi manikenja ma e bukuraa mos tju vjen inati....

 856. erza berisha said on Jan 14 2009, 09:01 AM:

  mua më pëlqen filmi barbi dhe 12 princeashat dua ta shikoj me gjithë zemrën timeeee

 857. gonaa said on Jan 13 2009, 10:01 AM:

  sum pelqejn perveq barbit

 858. tung, tung said on Jan 08 2009, 16:01 PM:

  jam ?.Me pelqen shume te shikoj filma te animuar, veqmas filmat ku bejne pjes BARBIT.Me pelqen BARBI DHE ARRETHYESI, HIRUSHJA, MBRETI MIDAS, PRINCESHA DHE E VARFERA, BARBI DHE B12 PRINCESHAT BALERINA, etj. TUNG

 859. LANTI dhe LONI said on Jan 08 2009, 16:01 PM:

  TUNG, NEVE NA PELQEJNE SHUME FILMAT E ANIMUAR, -UNE LANTI JAM 4 VJEQAR KURSE LONI KA VETEM 7 MUAJ. NEVE NA PELQEJN: SCOOBY DOO, DHE TOMY AND JERY. TUNGIIII

 860. fazile and zana said on Dec 31 2008, 08:12 AM:

  neve na pelqen me shum nga filmat e animuar 12 princeshat balerina dhe barbi reporanzola

 861. sindi said on Dec 30 2008, 07:12 AM:

  un qyr jam sindi nga peja mua me pelqenjn shum princeshat dhe kam qef ti.... kqyr ne tv tung klm

 862. sindi bukuroshja said on Dec 30 2008, 07:12 AM:

  tung une jam sindi nga peja mua me pelqejn shum princeshat shummmm .... shummmm....shummmm dhe kam qef vetem princeshat mi kqyr ne tv

 863. adelina maqaj said on Dec 25 2008, 15:12 PM:

  egzona, qendresa,,elsa,adea, ,blina,arbnora,genta e shum e shum tjera ma hankshit prapanicen hehehe vetem gresa&festina jo okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 864. gresa&festina said on Dec 25 2008, 15:12 PM:

  ne jemi dy motra dhe na pelqejn shum filmat vizatimor. Sidomos 12 princeshat balerina, ne gjithmon shiqojme filma vizatimor por nuk e leme mesimin une ne kete vit kam kaluar shkelqyshem me dy-4, kurse motra me te gjitha pesa. Motra eshte ne klas te 2,kurse une ne klas te 6 tung dhe ju lutem ma jepini e-mail per mi shiqu 12 princeshat balerine PASH ZOTIN ju lutem ma jepni hehehehehhehhehhehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehhe ne dy motra jemi me te mira ne bote dhe nuk grindemi si do motra budallica po me vjen keq qi pe perdori qit fjal po skom qare.

 865. bloom said on Dec 21 2008, 01:12 AM:

  hahahahahhahahahahahahahahahaahha me bet per te qeshur

 866. sindi bukuroshja said on Dec 15 2008, 14:12 PM:

  une jam sindi nga peja mua me pelqej shummmmm.. POR MOS U GJELOZONI SE UNE JAM MA E BUKURA ...

 867. luljeta said on Dec 06 2008, 13:12 PM:

  un luljeta kam nje moter ajo shikon shum shpesh barbi dhe shum te tjer ti Egzona Elsa Qendresa ADEQA MOS U BONI GJELOSE QE JAM ME E BUKUR SE JU POR UN JAM MUSLIMANR dhe i fali pes vaktet

 868. luljeta said on Dec 06 2008, 13:12 PM:

  un jam luljeta nga Prishtina mua me pelqen me se shumm filmi vizatimor winx mua me se shum me pelqen nga vajzat winx Bloom**i love you Bloom**tung ju pershendes nga lulja

 869. genta said on Dec 02 2008, 02:12 AM:

  mua me pelqejn shum barbit dhe i dua shum me pelqejn edhe kur kercejn sepse edhe une kam qef te kercej balerin une shikoj cdo filem qe ja nis jo vetemm barbit por edhe 6 bioniket kirikun skubi duu e shum te tjera se as qe nuk me bien nder mend se sa shum shikoj edhe i shikoj shum shpesh

 870. UHU said on Nov 21 2008, 13:11 PM:

  BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHEHHEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJHUYYYYYYYYHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSQQQQWQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTRTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYUIUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP[PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPP[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD SDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 871. BJONDINA said on Nov 21 2008, 13:11 PM:

  UN KAM DESHIR QE TE SHIKOJ FILM ME PRINCESH POR UN KURKUN NUK PI GHAJ (l) HAHAHAHAHAHAHAHAH

 872. sumeja said on Nov 21 2008, 11:11 AM:

  mua me shume me pelqen filmi 12 princeshat balerina une i pershendes shoqet e miaa mirjeten qazimen esren nirishahen aleksandren nesrinin ajselin tung tung tumg kiss kiss kiss love and you

 873. sumeja said on Nov 21 2008, 11:11 AM:

  mua me pelqen filmi barbi dhe 12 princeshat pershendetje nga shoqet e mia driten melekin arjeten severgjanin hanen eminen sejmranin semren tung tung tung caoo caoo caoo kiss kiss kiss

 874. elsa said on Nov 11 2008, 13:11 PM:

  mu me pelqejne te gjitha barbit por edhe kiriku ,6 bioniket e shum te tjer

 875. donika said on Nov 11 2008, 13:11 PM:

  qdo barbi me pelqen shum por kjo me se shumti tung tung ju pershendes te gjithve votues

 876. donika said on Nov 11 2008, 13:11 PM:

  mua me pelqen shum ky filem vizatimorshum por me shum me pelqen uinks dhe silermon ....

 877. donika said on Nov 11 2008, 13:11 PM:

  mua me pelqen shum ky filem vizatimorshum por me shum me pelqen uinks dhe silermon ....

 878. anita said on Nov 10 2008, 09:11 AM:

  un hala nuk e kam shikuar por kur ti shikoj mendoj se do te me pelqejn

 879. Djellza said on Nov 06 2008, 14:11 PM:

  Mua me ka pelqyer mjaft shume "Barbi dhe 12 Princeshat Balerina" Djellza Iberdemaj nga Peja.

 880. albana said on Nov 06 2008, 14:11 PM:

  mua me pelqen filmi i animuar barbi dhe 12 princeshat

 881. 3n9j!!! said on Nov 04 2008, 05:11 AM:

  mua me pelqen shum filmi BARBI DHE 12 PRINCESHA BALERINA.....

 882. genta ismajli said on Nov 03 2008, 08:11 AM:

  un kam deshir te ndegjoj keng

 883. nora said on Nov 03 2008, 08:11 AM:

  me pleqen te shoh filmin e luftes qe ta din te gjith qfar ka qen lfta tung tung

 884. arbnora said on Nov 03 2008, 08:11 AM:

  un jam arbnora nexenese e kales se 5 un kam mesimin tim qe me edukon dhe me meson per te gjitha gjerat e botes , ju pershendes shum po un kam deshir te mosoj tung tung

 885. arbnora said on Nov 03 2008, 08:11 AM:

  un kam mesimin tim qe me edukon dhe me meson per te gjitha gjerat ne bot ju pershendes shum po un kam deshir te mesoj tung tung nga arbnora

 886. blina said on Nov 03 2008, 03:11 AM:

  m pelqen filmi i animuar luftetaret e yjeve

 887. adea said on Nov 01 2008, 14:11 PM:

  deshiroj te sho filmin tim.

 888. elsa said on Nov 01 2008, 14:11 PM:

  un dua ta shikoj filmin qe me pelqen shum

 889. qendresa said on Oct 24 2008, 16:10 PM:

 890. egzona said on Oct 23 2008, 04:10 AM:

  un dua ta shikoj ate film se me pelqe shum.